Komentāri: Ticība Lielajai uzvarai kā Krievijas reliģija

17.05.2020. Juris Paiders
 
dde Soto
Neaizmirsiisim, ka jaunaa relighija ir chieshi saistiita ar Muuzham Dziivaa Mironja kultu. Jaacer, ka rashistaanaa neatjaunos masveida cilveeku upureeshanu MDzM ( ar attieciigajiem obligaatajiem "atziishanaas" un "nozheeloshanas" rituaaliem ).
17.maijs, 9:49 Atbildēt
NNeaizmirsiisim gan
Feina tēma! Paskat tik - pat mūsu dežūrstulbenim de Soto ir kas sakāms;), pat viņa cāļa smadzenēs ir atradies savs kaktiņš, savs stūrītis tā sauktajam garīgumam))!
17.maijs, 12:21 Atbildēt
PPirktspēja
Ticība ASV dolāra uzvarai. Valsts Noslēpums. :)))
17.maijs, 9:51 Atbildēt
TTu esi kā pieradijums aksiomai
Tipiska padomju cilveka smadzenu darbiba ,kura nodrošināja PSRS sabrukumu.
Lēti lozungi ,aprobežotiba ,stulba pasaules norisu izpratne, nevaldāma skaudība
17.maijs, 10:00 Atbildēt
hhehe
Naids uz ASV un ES, sporta tērpā adidas un maikā ar uzrakstu New York City. Neaprakstāma mīlestība pret zaļajiem ASV papīrīšiem.
17.maijs, 13:10 Atbildēt
UUldis
Krievijas vergturi vienmēr ir ticējuši dolāram
18.maijs, 15:33 Atbildēt
AANO Deklarācija
likvidējot aptuveni 70000 volstrītas cūku i9zkārnījumus(dažādus rotšildmēslus,varburģeļus,baruhsūdus, lēmansūkātājus, kānpidarus, lēbsmirdeļus, arī plukatas vitnijeļus,kenedijeļus, morgentauseļus, morganeļus, vanderpidarbilteļus u.c. netīrumus) arī asv tautele Beidzot Piecelsies nopozas Vēzītī !
19.maijs, 13:00 Atbildēt
BBet krievi karu ZAUDĒJA
Vispirms Stalins nesasniedza savus mērkus.
Tad Hrušcova laikā PSRS piedzivoja savu visaugstako lielvaras punktu.
Bet Brežnevs nespēja iedzivinat ekonomiku
Gorbačovs padirsa PSRS un Varšavas bloku
Putins padirsa NVS un lielvaras statusu.

Tagad krievija ir pasaules otrā desmita ekonomika ar atpalikušām tehnologijām
17.maijs, 9:52 Atbildēt
AAha
Un kā ar mums.Savu naudu esam zaudējuši,savas bankas mums nav,ražošana izpostīta...Viegli d...uz citiem,bet savā pakaļā dadžus neredzēt.
17.maijs, 14:04 Atbildēt
VVarenā Latvija
Vēl viens rituāls - likt kādreiz apspiestajām tautām domām, ka tagad viņiem nekā vairs nav! Atver acis - paskaties uz visiem tiem veiksmīgajiem (neņerkstošajiem) uzņēmējiem, kas sevi pierāda ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas tirgū!
22.maijs, 12:27 Atbildēt
tto Aha
Raksts bija par Krievijas Pederastiju un tās bezsmadzeņu vergiem.
18.maijs, 15:35 Atbildēt
nnetanjahu mātes pisēju klubs
žīdfašisteļu mēslurijēja aizmirsusi, ka katrs arābs un vācu plukata uzskata izsraķēlu par miskasti kur jāindē blaktis:))
19.maijs, 13:01 Atbildēt
ZZigfrīds
starpcitu bija ļe;nina izdots ukazs , cīņai ar reliģiju krievijā , kurā bija cenrādis : par katru nogalināto popu 10 rubļi , popieni 5 rubļi , pop';enu 3 rubļi, līdzīgi kā par indiāņu skalpiem mežonīgajos rietumos.
17.maijs, 9:54 Atbildēt
SSūds par rubļiem
Krievu traģedija bija tā ,ka viņi fiziski iznicināja cilvekus ar smadzenēm - aristokrāriju ,inteligenci ,to pašu garidzniecibu.
Un tapec katra okupetā valsts intelektuāli bija pārāka par krieviju.
17.maijs, 9:56 Atbildēt
vvispār
Krievijā ir kara kults un personības kults un boļševiku "pareizticība", kuri nevis t.s. "padomju laikos, bet padomju laikos, dedzināja baznīcas,nogalināa jmācītājus un ticīgos bez maz pasludināja par impērijas nodevējiem.
17.maijs, 10:09 Atbildēt
oopis no laukiem
Lai Krievija tiek pati galā ar savām fobijām,bet vai arī Latvijā neveidojas jauna reliģija - Sorosa atvērtās sabiedrības reliģija ar aklu un agresīvu ticību naudas sātanam?
17.maijs, 10:12 Atbildēt
vvispār
Ar ko Putina izaudzēto miljardieru "reliģija" atšķiras no Sorosa naudas sātana?
17.maijs, 10:31 Atbildēt
AAha
Ar to,ka Putins neatzīst pediņus un lezbes.
17.maijs, 14:06 Atbildēt
tto Aha
Krievijas Pederastijas virspidara, Putina, tuvākie līdzskrējēji: Ivanovs un Volodins, ir pederasti, Guņģjajevs un lielāka daļa popu arī ir pederasti. Ja krieveli bērnībā nav izdupsējis pops, to armijā izdara komandieri. No tā izvairās tikai, kuriem pietika saprāta vai naudas, lai izvairītos no iesaukšanas pederastu un sadistu armijā.
18.maijs, 15:43 Atbildēt
tto opis
Sorosu pielūdz krievmīļi, tādi paši kropļi, kā tu.
18.maijs, 15:37 Atbildēt
PPAGANELS
soorosamkatru rītu uz sejas apsēžas īpašs nēģēris un iztukšo taisno zarnu šimžīdelim Tieši Mutē:)
19.maijs, 13:02 Atbildēt
IIvo
Lielā ticība kremļa petuham. .zem cilvēkiem tā ir pati svarīgākā dzīvē. .uz to balstās visas reliģijas
17.maijs, 10:28 Atbildēt
PPirktspēja
Visas reliģijas ir sātaniskas.
17.maijs, 10:53 Atbildēt
AABC
Latviešiem arī bija sava ''reliģija'' padomju laikos - Latvijas brīvvalsts. Tikai uz šo brīdi tā tiek izsapņota, jo ''brīvvalsts'', kā tādas, uz šodienu nav!
Arī vietējais ''nemirstīgo pulks'' savu sapni ''uzvaras'' reliģijā izsapņos, kad saskarsies ar nākotnes īstenību, ja tā atnāks ... varbūt.
17.maijs, 10:53 Atbildēt
vvispār
Un kas piebeidza to Latvijas brīvvalsti? Tas, ka bijām vieni, bez sabiedrotajiem un mums blakus atradās un atrodas agresīva, atpalikusi impērija.
17.maijs, 11:05 Atbildēt
AAha
Blakus esošā impērija nekaitē Latvijas ekanomikai,bet asiņainā ASV impērija gan.
17.maijs, 21:50 Atbildēt
VVEIDEMANE
žīdfašisteļu smirdeļi esot vēzis ne tikai asv valsteles dzemdē...
19.maijs, 13:03 Atbildēt
LLATVIETIS
Krevija uzvarēja karā un tā ir balta patiesība! Krievija ir un būs varena valsts!
17.maijs, 10:55 Atbildēt
vvispār
:)))))))))) Uzvarēja? Salīdzinot ar Vāciju, tava varenā krievija ir plika, kā baznīcas žurka: D
17.maijs, 11:07 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tas nemaina faktu, ka karā viņa uzvarēja. Tikai ne Krievija, bet PSRS.
Padomju savienībai pēc kara neviens nepalīdzēja atkopties un negrūda naudu iekšā, kā tas bija ar VFR.
17.maijs, 19:51 Atbildēt
AAha
Un mēs esam plikāki idiot.
17.maijs, 14:07 Atbildēt
nnu re
Viens ticīgais fanātiķis pats piesakās,sevi nodēvējot par LATVIETI.Tādam debesu valstība ir Krievijā un pēc nāves viņš tur cer nokļūt.
17.maijs, 11:19 Atbildēt
hhehe
Uzvarēja saprātu lielajā cietuma telpā.
17.maijs, 13:12 Atbildēt
nnoteikti
17.maijs, 16:52 Atbildēt
tto krievu mēsls
Visu jūs izbeigs, neviens sadists un pederasts neizglābsies
18.maijs, 16:10 Atbildēt
nnesmako zīdfašisteli
rotšildmēslus kārs,un drīz...
19.maijs, 13:04 Atbildēt
aaldis
Paldies Krievijai un PSRS par uzvaru 2. pasaules karā, ja tās nebūtu, tad arī portālā rakstošie NA plānprātiņi , tagad nevis gudri spriedelētu, bet strādātu par darba lopiem vācu baroniem, kā tas bija vēsturē veselus 7 gadsimtus!
17.maijs, 11:14 Atbildēt
vvispār
Varbūt paldies jāsaka, par to, ka viņi mūs okupēja un anektēja???: D
17.maijs, 11:16 Atbildēt
KKas reiz nodevis
Paldies jasaka asv un anglijas kropļiem kad vini latviju 1945 Jaltā uzdavinaja gruzīnu smerdelim ! Latvijai bija iespeja tikt atbrivotai , gandriz pusi teritorijas kontrolēja hitlerieši un latvuesu vafen SS , taču angļi un pinguki nodeva ...
17.maijs, 11:26 Atbildēt
tto Kas reiz nodevis
"Gruzīnu smerdelis", osetīnu maukas un nezināma klaidoņa atvase bija viskrieviskākais izdzimtenis, kāds reiz mājojis uz Cilvēku planētas un ne sekundi nebija gruzīns. Tas dzīvoja kā krievs, bija sadistisks un gļēvs kā krievs un nosprāga kā krievs, savos mīzalos, fekālijās un vēmekļos un paši krievi to atzinuši par izcilāko savas, sadistu un pederastu, sugas īpatni.
18.maijs, 16:16 Atbildēt
VVEIDEMANE
atjkal tev kibuca suņi muti piedirsa, zīdfašisteļu fekālijrijošā mēslumute?
19.maijs, 13:05 Atbildēt
jjoske
ASV nekad neatzina Latvijas (tāpat kā Lietuvas un Igaunijas) okupāciju, kā arī nenodibināja oficiālus sakarus ar Padomju valdību okupētajā Latvijā. ASV valsts sekretāra Samnera Velsa (Sumner Wells) 1940. gada 23. jūlija deklarācija noteica Baltijas valstu okupācijas neatzīšanas politiku no ASV puses līdz pat 1991. gadam un nodrošināja Baltijas valstu pārstāvniecību pastāvēšanu Vašingtonā. ASV Valsts kases departaments nobloķēja Baltijas valstīm piederošos bankas kontus, PSRS nespēja iegūt arī Latvijai piederošos kuģus un diplomātiskās pārstāvniecības. Pamatojoties uz Baltijas valstu okupācijas neatzīšanas politiku, ASV neļāva, ka bēgļi no Baltijas valstīm pēc kara tiktu piespiedu kārtā repatriēti uz PSRS. Līdz pat Latvijas neatkarības atjaunošanai 1991. gadā ASV konsekventi realizēja Latvijas okupācijas neatzīšanas politiku, sniedza nenovērtējamu ieguldījumu Latvijas neatkarības atjaunošanā, kā arī sekmēja Latvijas integrāciju NATO un ES.
Apvienotā Kalariste bija pirmā valsts pasaulē, kas 1918.gada 11.novembrī atzina Latviešu pagaidu nacionālās padomes delegātu Zigfrīdu Annu Meierovicu par neoficiālu Latvijas Pagaidu valdības diplomātisko pārstāvi, ko nereti traktē arī kā Latvijas de facto atzīšanu. Apvienotā Kalariste neatzina Latvijas inkorporāciju PSRS. Pēc Latvijas okupācijas 1940. gada 17. jūnijā Latvijas sūtnis Kārlis Zariņš, pamatojoties uz Latvijas Republikas valdības piešķirtajām ārkārtējām pilnvarām, turpināja pārstāvēt Latvijas valsts un pilsoņu intereses Rietumeiropā. Latvijas sūtniecība un diplomāti Londonā varēja turpināt darbu visus okupācijas gadus, tādējādi nodrošinot Latvijas Republikas de iure kontinuitāti.
17.maijs, 13:14 Atbildēt
AANO Deklarācija
asv valstele ir zagļu, pederastu, nekrofīlu, zoofīlu, pedofīlu un savas mātes pisēju savāktuve...cerams ka trampels pakārs 70000 volstrītas izkārnījumus"pažūt",citādi asv valstelei un tautelei beigas...
19.maijs, 13:06 Atbildēt
vvispār
"Paldies" jāsaka Hitlera&Staļina paktam ar slepenajiem dokumentiem un protams Čērčilam. ASV prezidents Franklins Rūzvelts runāja, ka pēc kara varētu noturēt brīvu referendumu, vai baltieši vēlas palikt Padomju Savienībā, bet PSRS jau tādus ierosinājumus principā noraidīja. Jaltā Baltijas jautājums palika neizšķirts. Krievi gribēja, lai Baltijas valstis pieskaita PSRS, bet baltiešus – padomju pilsoņiem, tomēr sabiedrotie pastāvēja pie 1939. gada 1. septembra robežām. Vēl piebildīšu, ka Rietumi nekad nebija atzinuši Baltijas valstis, kā cccp/istu īpašumu.
17.maijs, 11:58 Atbildēt
aaldis
Varēji jau piebilst , ka atdeva tā saucamo brīvību, ko vietējie kangari uzreiz notirgoja amerikāņiem, domāju, ka Krievijai šī nabagmāja ,ko sauc par Latviju, nav vajadzīga pat par velti, lai nabagus uztur ES un jeņķi, paši jau neko citu ,kā zagt neprotam!
17.maijs, 11:22 Atbildēt
tto aldis
Amerikāņus neredz, bet jūs, nolādētās civilizācijas pabiras, sadisti un pederasti, gan smirdiet uz katra stūra.
18.maijs, 16:21 Atbildēt
hhehe
Ui, un kā vēl krievija gribētu atgūt Baltiju, kā Pēteris I izcirst logu uz Eiropu, bet pagaidām Valoģam 0 tas nesanāk!
17.maijs, 13:19 Atbildēt
vvispār
Pajautā to ukraiņiem, gruziniem, moldāviem un tagad arī baltkrieviem.
17.maijs, 11:25 Atbildēt
tto aldis
No kurienes katram dirsā drāztam krievu plānprātiņam zināms, kas vāciešiem bija padomā? Vai Krasnaja zvizda lasījāt?
18.maijs, 16:18 Atbildēt
NNejēga
Vai zini , ka vēsturei nav iespējamīmas izteiksmes? Ja ne tā, tad kā būtu, ja 1939 gada 23. augustā Staļins nebūtu pekritis Polijas iznīcināšanai u kopīgas robežas izveidošanai ar Vāciju? Ja starp PSRS un Vāciju atrastos Polija, tad vienā jaukā jūnija rītā taču nebūtu iespējams pēkšņs iebrukums?
19.maijs, 7:15 Atbildēt
aaldis
Krievija ir lielvalsts, nevis amerikāņu protektorāts kā Latvija! Variet riet un rukšķēt no rīta līdz vakaram,tā jūs parādat ,ka esiet pilnīgi bez pašcieņas, kā tādi uzrīdami ķēdes kranči
17.maijs, 11:18 Atbildēt
vvispār
Krievija ir impērija, kura sev pievienojusi dažādu tautu teritorijas, kurās atrodas dabas resursi. Krievija bez laupījuma ir tikai Moskovijas kņaziste.
17.maijs, 11:23 Atbildēt
sskatoties no malas
Tu kā redzams,tālāk par sākumklasēm tā arī neesi ticis.Tāpēc tev grūti saprast,ka ar analfabētismu nav jāplātās.Nez vai tu kaut ko lietderīgu arī proti,jeb tev aiz katra celma tikai Putins vien rādās
17.maijs, 16:38 Atbildēt
hhehe
šodien kf ir viens liels pelēks gulags.
17.maijs, 13:20 Atbildēt
DDivi pasaules
Krievija uzvara ka religija ,latvija pida*astismis ka religija !
17.maijs, 11:22 Atbildēt
ppastala
Šeit valda pederasti ,zagļi un kukuļņēmēji!
17.maijs, 11:29 Atbildēt
RRuna par
to,ka UZVARA jāceļ augstā līmenī,Krievija to pareizi dara,tādu šaitanu sasita lupatās uz ko ''strādāja un kalpoja" visa ieropa.Tas ir labi un nav slikti.latvaniem ir tikai soross un zvērošo ādolfam sakāve,katru mēnesi vienas sēras,tas ir slikti,nava lai.
17.maijs, 11:25 Atbildēt
tto vispārītim
sorosoīdnažuk,kāda ta tava daļa par KRIEVIJU,domā un murgo par mazbritānijas impēriju,ko šī meklēja KRIEVIJAS plašumos,krievi pie šiem nelīda,pajol?!
17.maijs, 11:33 Atbildēt
vvispār
??? Tu par Čeipigu, Miškinu un "novičok"?
17.maijs, 11:37 Atbildēt
hhehe
Ja spriež Valoģas 0 kategorijās, tad Krievija ir Britu kolonija.
17.maijs, 13:23 Atbildēt
dde Soto
Amizanti, ka viens noshnjurcis un nemaakuliigs kremlja trollis komiski meeghina teelot "veselu baru latvieshu, kas sajuusmaa par rusateju";)))))
17.maijs, 11:33 Atbildēt
AAha
Spirdīgi,ka smirdīgais nodevējs Soto nav padzīts no Latvijas.
17.maijs, 14:16 Atbildēt
ggaziks
Kā ir ar to, ka PSRS tika izveidota ar galveno mērķi lai iekarotu, paverdzinātu, izlaupītu un uztaisītu par PSRS kolonijām (republikām visas pasaules valstis? To padarīšanu komunistu ideologi nosauca par vispasaules sociālistisko revolūciju... Un Trockis boļševiku apvērsumu uztaisīja 1917.g. oktobrī, bet Hitlers nāca pie varas Vācijā tikai 1933. gadā. Līdz 1933. gadam visai cilvēcei bija problēma ar vienu monstru - pasaules iekarotāju - PSRS, bet sākot ar 1933. gadu uzradās vēl otrs monstrs - pasaules potenciālais iekarotājs. Un, paldies Dievam, ka abi monstri viens otram nolaida asinis un ne viens ne otrs nespēja visu pasauli iekarot, paverdzināt, izlaupīt... Staļinam par iekarošanas kara laupījumu krita tikai Austrumeiropa nevis visa Eiropa un pasaule. Bet krievu pasaulei tāda patiesība nav izdevīga, ērta, tāpēc lielkrievšovinistu vēsturnieki - propagandisti - informācijas karaspēka zaldāti dod ārā sev ērtu un demagoģiski banāli, nožēlojami sagrozītu vēsturi. Bet tas nenozīmē, ka visi krievu pasaules iemītnieki tai sev ērtajai vēsturei arī tic; krievu pasaule labi saprot, ka tas ir fufelis, bet fufelis, kas jālieto kā propagandas - hibrīdkara psiholoģiskais ierocis; viņi labi apzinās, ka tā nav patiesība, bet noder kā psiholoģiskā kara manipulācija - propagandas kara viltība...
17.maijs, 11:56 Atbildēt
vvispār
cccp bij amērikas žīdu ieperināta diktatūra Krievijas Impērijā.
17.maijs, 12:15 Atbildēt
ggaziks
Kā ir ar to, ka PSRS tika izveidota ar galveno mērķi lai iekarotu, paverdzinātu, izlaupītu un uztaisītu par PSRS kolonijām (republikām visas pasaules valstis? To padarīšanu komunistu ideologi nosauca par vispasaules sociālistisko revolūciju... Un Trockis boļševiku apvērsumu uztaisīja 1917.g. oktobrī, bet Hitlers nāca pie varas Vācijā tikai 1933. gadā. Līdz 1933. gadam visai cilvēcei bija problēma ar vienu monstru - pasaules iekarotāju - PSRS, bet sākot ar 1933. gadu uzradās vēl otrs monstrs - pasaules potenciālais iekarotājs. Un, paldies Dievam, ka abi monstri viens otram nolaida asinis un ne viens ne otrs nespēja visu pasauli iekarot, paverdzināt, izlaupīt... Staļinam par iekarošanas kara laupījumu krita tikai Austrumeiropa nevis visa Eiropa un pasaule. Bet krievu pasaulei tāda patiesība nav izdevīga, ērta, tāpēc lielkrievšovinistu vēsturnieki - propagandisti - informācijas karaspēka zaldāti dod ārā sev ērtu un demagoģiski banāli, nožēlojami sagrozītu vēsturi. Bet tas nenozīmē, ka visi krievu pasaules iemītnieki tai sev ērtajai vēsturei arī tic; krievu pasaule labi saprot, ka tas ir fufelis, bet fufelis, kas jālieto kā propagandas - hibrīdkara psiholoģiskais ierocis; viņi labi apzinās, ka tā nav patiesība, bet noder kā psiholoģiskā kara manipulācija - propagandas kara viltība...
17.maijs, 11:58 Atbildēt
jjumis
Krievijā Uzvaras diena sen jau kā pārvērsta par glamūru,piāru un ļoti agresīvu, kas jauniešiem ieborē smadzenēs uzvaru visā un pret visiem.
17.maijs, 12:03 Atbildēt
ggaziks
Krievu pasaules iemītnieki, ietekmes aģenti intuitīvi saprot, ka savā virtuvē - savējo vidū var atļauties spriest par to, ka PSRS mērķis bija iekarot pasauli - tas ir pat loģiski un pats par sevi saprotams, tāpēc arī viņiem joprojām ir tik tuvs un loģiski saprotams Staļins, bet kad jāsāk manipulēt ar tiem, kas var pieprasīt kompensāciju, atbildību par PSRS egregora noziegumiem pret cilvēci, tad krievu pasaule, protams, to patiesību noliedz... Un izliekas, ka neko nezina par PSRS iekarošanas plāniem - dod ārā kaut kādu banālu demagoģiju...
17.maijs, 12:06 Atbildēt