Komentāri: Latvijas specdienesti pret Baltkrievijas opozīciju

15.07.2020. Juris Paiders
 
vvispār
Nekā konkrēta.Ja ir pateikts " A", tad jāpasaka "B". Ja Paiders ar opozīciju domā gazproma Babariko, tad nekā pārsteidzoša. Lasot visus Paidera rakstus, jāsāk domāt, vai tikai pats nav latents rakstā minēto, "trešo valstu" fīls.
15.jūlijs, 8:18 Atbildēt
ZZoolists
Fakts, ka jau sen šitas ziķeris ir PR cilvēks, bij. žurnālists.
15.jūlijs, 10:01 Atbildēt
IIvo
Baltkrievijas iedzīvotāji savā masā ir tādi kā pozitīvas emocijas pret viņiem neveidojas..
15.jūlijs, 9:04 Atbildēt
ddaddy
Manuprāt "finanšu pārkāpumi" nekādi neiederas "ES vērtību un brīvību sistēmā", kā arī "opozīcijai par jebkādu cenu" nav jēgas. To labi redzam Lībijas un Sīrijas gadījumā.
15.jūlijs, 9:07 Atbildēt
HHeiderlīns
Baltkrievija neļāva smirdošajiem Volstrītas rotšildizkārnījumiem izzagt zemi un apzagt tautu.Tagad cita tēma, - vācijas cūkvalsteles parāds Baltkrievijai par 2.PK (pēkā ) laika noziegumiem sasniedzis 486 miljardus eiro, iesk. procentes. Zagt, pirst, spiegot un "klauvēt" ģermānelim ir asinīs,šodien alus raugs un turku emigranti rada jauno blondo bestiju, kas izbesījuši visus, raseli...
15.jūlijs, 9:47 Atbildēt
hhazārs
Autoratīvs režīms nav tas trakākais, visbīstamāk Latvijai un citām bijušajām PSRS kolonijām ir prokrievisks - lielkrievšovinistisks režīms...
15.jūlijs, 10:23 Atbildēt
nnormunds
bistamaks ir trulums un stulbums...
18.jūlijs, 12:43 Atbildēt
hhazārs
Ja Baltkrievijā būtu režīms, kurš aizsargātu baltkrieviskas Baltkrievijas, nevis pārkrievotas Baltkrievijas - krievu pasaules kolonijas intereses, tad taču problēma nebūtu...
15.jūlijs, 10:30 Atbildēt
vviesis
Kāpēc būtu? Baltkrievijā tāds režīms arī ir. Letiņiem, kuru kosmopolītiskie politiķi patriotisku saukļu aizsegā šķīdina latviešu identitāti, atliek tikai lamāt baltkrievus, kur notiek tieši pretējs process...
16.jūlijs, 5:16 Atbildēt
ppaga paga
Ja runa ir par Otro pasaules karu, tad šī kara galvenais panākums bija tas, ka ar Dieva palīdzību sanāca tā, ka staļiniskā PSRS neitralizēja hitlerisko Vāciju un hitleriskā Vācija staļinisko PSRS; rezultātā abi monstri noasiņoja un ne viens ne otrs visu Eiropu un pasauli nespēja iekarot; Staļinam par iekarošanas, izlaupīšanas kara trofeju krita tikai Austrumeiropa, Kuriļu salas un Tuva, nevis visa Eiropa un pasaule.
15.jūlijs, 11:02 Atbildēt
vviks
Kā ta Paiders tik perfekti pārzin Specdienestu darbības un lēmumus? Mūsu specdienestos būs ielavījies kaimiņvalst spiegs, kas savkārt noakas Paidera rakstu un viedokļu saturu? Baltkrievijai tāpat kā jebkurā valstī ir svarīgi izdzīvot - nosargāt savu valodu un patstāvīgu valsti, to spēj Lukašenko.
15.jūlijs, 10:37 Atbildēt
ppaga
Pret Lukašenko darbojas divu veidu opozīcija; ir opozīcija, kura vēlas baltkrieviskāku Baltkrieviju un lielāku pretdarbību Maskavai - vatņikiem un ir prokrieviskā Baltkrievijas opozīcija, kura uzskata, ka Lukašenko par maz pakārtojies krievu pasaulei un Baltkrievijai vispār pēc iespējas ātrāk jākļūst par Krievijas impērijas koloniju. Otro (prokrievisko) opozīciju gremdēt ir, manuprāt, katras normālas valsts svēts pienākums.
15.jūlijs, 10:54 Atbildēt
IIvo
Būtu karu uzvarējis Ādolfs, nebūtu nekādu dzīvnieku valstu un režīmu mums austrumos
15.jūlijs, 12:08 Atbildēt
kkavalērists
Hitlers karu nevarēja uzvarēt, jo liktenis visu virzīja tā, lai Staļins un Hitlers viens otru neitralizētu... Ja PSRS virzītos pa tālu, tad rietumi būtu kopā ar Vāciju karotu pret Staļinu, ja Hitleram veiktos vairāk un draudētu PSRS sakāve, tad rietumi vēl vairāk palīdzētu Sarkanajai Armijai un Vācija tiktu neitralizēta.
15.jūlijs, 12:41 Atbildēt
HHa ha
Tad Babarikss - Banksterikss būtu tas baltkrievu tautas saulvedis?) Nu jau, cien. Paidera k-gs karstumā būs "sajaucis krastus" vai iedzēris ko sliktu! Sorosonkuļa argumentus te sarakstījis par "Airopas vērtībam".... Baltkrievu tautas intereses ir, lai autoritārists Lukašenko tur nelaiž iekšā R "vērtību bankas" - pašražotu "faņķiku" investorus (pret Baltkrievijas reālajiem aktīviem, protams). Lai Dievs pasargā Baltkrieviju no šiem rižijiem demokrātiem ))
15.jūlijs, 12:28 Atbildēt
IIvo
Labāk būtu ja tos bidlarusus nelaistu ārā no baltkrievu kolhoza..citādi vazājas bariem pa pasauli..katrā bidlaruska cenšās sevi pārdod vienalga kam un uz kurieni.
15.jūlijs, 12:43 Atbildēt
tto Ivo
Jā - ja tur ieviesīs "vienīgo pareizo pilnīgi atvērto tirgu" un ielaidīs labdarīgās Rietumu bankas, "brīva tirgus neredzamā roķele" neizbēgami ar laiku (kā Latvijā) iepludinās baltkrievu darbaspēku "Rietumu darbaspēka tirgū" - emigrācijā. Jo Baltkrievijas uzņēmumi būs tu-tū.....Tas laikam nav vis ne Baltkrievijas, ne baltkrievu tautas interesēs!
15.jūlijs, 15:38 Atbildēt
nnu gan
VARBŪT VIŅAM TĀDAS INTERESES, NE KOKA
15.jūlijs, 14:08 Atbildēt
ggan gan gan negan
Interesantas interesītes, laikam
15.jūlijs, 15:39 Atbildēt
vvisi zin
tā opozīcija ir krievu, KAUNS NEZINĀT
15.jūlijs, 14:07 Atbildēt
ddaži nezin gan
Barbarikss Opozicionikss Russixx! Ģemokrāts, tak jevo....
15.jūlijs, 15:41 Atbildēt
zzin zin
Ta ir banksteru opozīcija nelietīgajam autoritārismam, kurš nabadziņa banksteriem (to demokrātiskākajām partijām) neļauj demokrātiski pārņemt valsti! Kā tā var???
15.jūlijs, 15:46 Atbildēt
AAi vai
Investoriem naudas daudz (nokrita no helikoptera), bet nav, kur investēt - investēs demokrātijā Baltkrievijā!
15.jūlijs, 15:49 Atbildēt
iinteresanti
kāpēc sarkanie neraksta par Habarovsku?????????????????????????????????
15.jūlijs, 16:45 Atbildēt
TTāpēc
ka zilie jau sarakstījušies))
15.jūlijs, 21:01 Atbildēt
PPaga
Tad opozīcija drīkst nesodīti nodarboties ar naudas atmazgāšanu??? A slepkavot drīkst. Man viens otrsstipri nepatīk, davai es būšu opozīcija. Un nauda arī derētu.
15.jūlijs, 17:02 Atbildēt
kkarlis
lai tev zarnas izlaiz ,negribi/
18.jūlijs, 12:55 Atbildēt
PPaga
Tad opozīcija drīkst nesodīti nodarboties ar naudas atmazgāšanu??? A slepkavot drīkst??? Man viens otrs stipri nepatīk, davai es būšu opozīcija. Un nauda arī derētu.
15.jūlijs, 17:03 Atbildēt
RReplika
Vai te tiek vilktas kaut kādas paralēles ar zaļzemniekiem, kuri arī ir opozīcijā? Vai viņi līdz ar to skaitās aizsargājamie un drīkst atmazgāties uz nebēdu?
18.jūlijs, 13:37 Atbildēt
ZZigis L
Izklausās pēc sazverestības murga!
15.jūlijs, 17:09 Atbildēt
ZZigim L
Jā, kā tad - viss ir vai nu sazvērestība, vai murgi, vai abi kopā - Zigis pats jau citādi nemaz nesaprot.....)
15.jūlijs, 21:00 Atbildēt
vvisi zin
habarovskā tagad vieniem krieviem samaksās, lai atšauj citus krievus, to gribat Baltkrievijā, Lukašenko nav enģelis, bet kamēr viņš klausīja kremli, protestu nebija, TĀ NU TAS SANĀK
15.jūlijs, 17:22 Atbildēt
vviesis
Mjā, autors šoreiz ir pāršāvis pār strīpu. Nav jau sīkāku detaļu, kas par kompromatu ir nodots, bet, ja runa ir par likumpārkāpumiem,, tad politiskā pārliecība NEDRĪKST !!!! būt indulgence. Amerikāņiem bija tā pieeja, un droši vien ir arī tagad- "lai arī draņķis, bet mūsu draņķis". Neko labu šī filozofija nav devusi ne amerikai, ne pasaulei kopumā. Pasarg dievs, ja šo slimīgo domāšanu vēl sāks ievazāt pie mums.
16.jūlijs, 5:21 Atbildēt
jjaroslavs
Nevis tikai amerikāņi piesilda politiski izdevīgus likuma pārkāpējus, bet to dara, ar retiem izņēmumiem, pilnīgi visi, jo to diktē elementāra politisko attiecību loģika; pirmkārt, tā vienmēr rīkojusies Krievija - PSRS - krievu pasaule...
16.jūlijs, 8:28 Atbildēt
IIvo
Krievu pasaule,dzīvnieku pasaule
16.jūlijs, 9:31 Atbildēt
kkarlis
tu esi sliktaks esi abinieks...
18.jūlijs, 12:59 Atbildēt
LLatvijas PatriOds
Jo tālāk un ilgāk Baltkrievija turēsies no stulbajām,pederastiskajām eiropas vērtībām un pseidodemokrātijas jo labāk viņu valstij un iedzīvotajiem!Dod Dievs ilgu mūžu goda vīram un talantīgam valsts vadītājam Lukašenko!!!!!Mums tādu vajadzētu kroplo žīdamerikāņu ielikteņu vietā !
16.jūlijs, 9:44 Atbildēt
nnesmīdini
Tikai pateicoties rietumiem Lukašenko nav sen jau samalts un Baltkrievija okupēta, aneksēta - pataisīta par Krievijas guberņu.
16.jūlijs, 12:22 Atbildēt
ppatriots
tu esi nosmejies ,galigi dumjs...
18.jūlijs, 13:02 Atbildēt
ssmīdini
Tikai pateicoties DIEVAM, protams, "Lukašenko nav sen jau samalts un Baltkrievija okupēta" - Baltkrievija NAV guberņa, un viņas iedzīvotajiem NAV JĀMŪK UZ ĀRZEMĒM "brīvā tirgus" un korumpētās "demokrātijas" dēļ. Batjka veiksmīgi manevrē BALTKRIEVIJAS INTERESĒS un ir LABS pārvaldnieks SAVAI TAUTAI - tāpēc jau viņš tā nepatīk visādiem sūda "vērtību" un sātana pielūdzējiem....)
17.jūlijs, 9:29 Atbildēt
RReplika
Bet vai raksta autors ir padomājis, kas notiktu, ja šis opozīcijas kandidāts 9.augustā gaidāmajās Baltkrievijas prezidenta velēšanās uzvarētu? Vai nav saprotams, kādas šausmas tad sāktos kaimiņvalstī. Varbūt ar šo ir izglābts visas baltkrievutautas liktenis?
18.jūlijs, 13:33 Atbildēt
PPirktspēja
:) Un, ja opozīcija tiktu pie varas, tad arī pret opozīciju, ha,ha,ha!
19.jūlijs, 10:30 Atbildēt