Komentāri: Levita piedāvātās reformas karte nevar tikt pārpublicēta bez "Karšu izdevniecība Jāņa sēta" atļaujas

29.07.2020. Juris Paiders
 
AAndris Saulite
murgs -- murgains valstsžīdiņs

“Šis likumprojekts ir viena daļa no manas reakcijas uz Administratīvi teritoriālās reformas sākotnējiem trūkumiem, jo reforma nevar būt tikai inženiertehnisks risinājums. Tajā jābūt iekļautiem jautājumiem par kultūru, piederību, valodu, valodas izloksnēm un dialektiem, par to, ko mēs uztveram par savu apkārtni. Tādēļ viens no uzlabojumiem šai reformai, padarot to pilnasinīgāku, pilnvērtīgāku, ir šis likumprojekts par latviešu vēsturiskajām zemēm. Es teiktu, ka šis ir konstitucionāls, tiesiska rakstura likums, lai ne tikai atzītu vēsturisko zemju eksistenci, bet arī to veicinātu.”

kur var būt vēl debilāks viedsoklis ?? ATR vienīgais konteksts ir tās kā optimizēt un administrēt nodokļu ievākšanu --- pie cara to izdarīja vienkārši -- vietējiem baqjāriem nodokļu iekasēšanu vairs neuzticēja --bet nodibināja ts ПОГОСТ --VIESU MĀJA -- KUR KROŅA PILNVAROTI ĻAUŽI IEBRAUCA -- IZSLUDINĀJA CARA UKAZUS, SKRĪVERI RAKSTĪJA PLEBEJIEM LŪGUMRAKSTUS UN MUITNIEKI IEKASĒJA NO TERITORIJAS NODOKLUS --- pagastam nav nekāda sakara ar etnosiem un to kultūru --- tā ir vnk administratīva kategorija ---

ATR NEKĀDĪGI NESKAR TS LATVIEŠU vēstyuriskās

ZEMES, LATVISKĀS un citu etnosu KULTŪRAS dzīvi --vai feikās
REĢIONĀLĀS IDENTITĀTES --- DEBILS žĪDELIS UN TUPIE BAURI NESPĒJ MUŠAS NO KOTLETĒM ATDALĪT --SŪDUSA AR ZAPTI SAMAISA UN TAD KURN KA NEĒDAMS ...
29., 9:24 Atbildēt
DDadzis
Kas tad nu? Citiem satversmes likumiem uzliek mīksto.,neievēro.Un ar cik iedzīvotāju balsīm mainīs likumu ,100 ,200 ?Iesniegumus ar vairāk par 10 000 parakstiem pat neizskata ,iebāž atvilknē.
29., 10:15 Atbildēt
SSergejs
Klājš Latvijas valsts konstitucionālā pamatlikuma - Satversmes ignorēšanas piemērs ir Abrenes apriņķa bezierunu uzdāvināšana Putinam, pretī par šo labdarības žestu saņemot no Putina sprāguša ēzeļa ausis. Galvenie "varoņi" šai ciniskai tautai (Latvijas pilsoņiem) uzspļaujošai beztiesiskuma rīcībai ir VVF, Šķēle, viņa oranžas bandas Kalvītis ar Pabriku, Kūtra vadītā it kā konstitucionālā satversmes tiesa un šo prettiesiskumu (netika rīkota tautas nobalsošana - referendums) atbalstījusī saeimas varza. Tāpēc nebūs nekas jauns pārtaisīt unitāro Latviju, ko veido kultūrvēsturiskie novadi, par federāciju bez Latvijas pilsoņu teikšanas.
29., 11:34 Atbildēt
nnesteidzini kaulaino
Pagaidām gan tas ēzelis nav nosprādzis, tāpēc Latvija nav saņēmusi neko, bet mani gan interesē vai Latvija izmantos savas tiesības lai pieprasītu tās ausis...
30., 22:32 Atbildēt
AArturs Priedītis
Nekādu brīnumu nav un nebūs arī rīt, parīt. Brīnums būtu, ja latviešu smirdošā Rīgas inteliģence būtu Rīgas pilī iesēdinājusi daudzmaz normālu cilvēku, bet nevis prasti izglītotu, padumju meli, glamūrīgi bezjēdzīgu purkšķētāju un angļu brokastu rijēju, kuram tagad aplaudē visi bezprātīgie, sākot ar ķīmiķu zinātniekiem (iedeva tipam bez grāda Hillera medaļu) un beidzot ar lielo bibliotēku, šo nekaunīgo ākstu aicinot par patronu divās jomās, lai viņš varētu apķēzīt pirmās grāmatas izdošanas jubileju utt. Brīnums būtu, ja latviešu inteliģence liktu novākt šo kauna traipu no politiskās skatuves. Taču brīnumu nebūs. Latviešu inteliģence pati ir fundamentāls brāķis - tautas apkaunotāja, humanitātes noziedzniece, nacionālā nodevēja un alkātīga kampēja ne tikai augstskolu rektorātos.
29., 10:20 Atbildēt
IInta
Vispār sākotnēji jau atrada "noderīgo naivo" no 4. maija deklarācijas kluba, kas ierosināja. Tālāk jau ierastajā "inteliģencs vēstulīšu" stilā un par visām tēmām, netakarīgi no tā ir kāda sajēga vai galīgi garām, sākot no "brīvību Harlamovam" līdz "Levitam būt prezidenta posteni!" Tālāk jau abi ar VVF var stādīt ozoliņus citas tautas "Likteņdārzā" un tēlot gandrīz vai nācijas patēvu un .pamāti arī..
29., 11:58 Atbildēt
KKuilis
Krieviem ir sava žurka kremlī - 'nācijas tēvs", kuru krievu mēsli dievina, jo ir pretīga tauta.
29., 10:34 Atbildēt
JJautajumi vēl ir
Turi muti ! Totalitāra valsti židebreji var darit ko grib ,vinus sargā piņguki ar abrāmiem !
29., 10:37 Atbildēt
TToļiks
Kurš gan pasaulē nav informēts,ka Putins ir pederasts no kura vatņiki smeļas zināšanas,kā dupsēt mužikus ānītī.Jo ilgāk Putinhuilis sēž kremlī,jo spēcīgā ktas dupsē vietējos vertuhajus,lai ieriebtu jeņķiem.
29., 10:40 Atbildēt
SSencis
Kā var tik absurdi pretīgi izrīkoties! Puse no Latvijas jau ir tukša. Skolas jāslēdz, pašvaldības jālikvidē, kultūras nami, bibliotēkas nav nevienam vajadzīgas...Kā var tādos sabrukuma apstākļos murgot par kaut kādām "Latvijas zemēm", kaut kādu nesaprotamu "identitāti" un "demokrātiju"? Vai tiešām neviens nevar aizbāzt muti šim dullajam? Kas tie par muļķiem, kas to dullo klausās?
29., 10:42 Atbildēt
BBet
lielākie muļķi ir tie, kuri šos idiņus ievēl
29., 10:56 Atbildēt
JJautājums
Vai tad to žīdu lopu kāds te vispār ir vēlējis?
29., 13:07 Atbildēt
OOtomārs
Sencim piekrītu
31., 7:48 Atbildēt
ZZane L
Jurim aptrūkās tēmas par ko rakstīt?
29., 11:31 Atbildēt
cciniķis
Ļoti labi izvēlēta tēma un pārdomāti argumenti, bet, galvenais, norādes uz Satversmes pantiem, kurus "nācijas tēvam" būtu pašam lieliski jāzin.
29., 12:23 Atbildēt
VVetārsts
Kad sunim nav ko darīt, tas laiza savas olas. To viņš dara arī tad, ja ir slinks vai fiziski nespēj veik savus suņa pienākumus- izcelt medījumu, sargāt māju, pavadīt aklo utt.
29., 11:52 Atbildēt
IInta
Un cik miljonus tad autoriem par to karti no Rīgas pils kancelejas vajag?
:)))?
29., 12:01 Atbildēt
JJautājums cits
Vai latviešiem vispār ir vajadzīgs tas žīdu kuilis?
29., 13:05 Atbildēt
IInta
Viņus jau tāpat vēlēt kādu sev prezidentos, ja reiz tik dikti kādam to vajag, pat nelaiž....
:)))
30., 12:08 Atbildēt
AAivars
Paši veprīši 100 reiz labāki.
29., 14:26 Atbildēt
AAstra
Vai neliekas,ka jūs ar savu zultaino rakstu esiet aizgājis par tālu?
29., 12:05 Atbildēt
RReplika
Kāpēc? Pēc šī raksta izlasīšanas, ļembergs droši vien jūtas ļoti pacilāts, un ceļā uz kārtējo tiesas sēdi, iespējams, skaļi dzied rōmu tautasdziesmas.
31., 9:36 Atbildēt
KKuilis
Nācijas tēvam galvenais ir bezmaksas ēdienu galds, kuru viņam nodrošina stulbie un pretīgie latvieši. Nevis kaut kādas tur "Jāņa sētas" prioritātes karšu izdošanā.
29., 13:03 Atbildēt
PPrincips
Levits laikam Paideram ir rubuli parādā. Sen nebija tāda nepatika un naids redzēti. Andris ar Raimondu gan visu darija kungam pa prātam.
29., 14:25 Atbildēt
KKarlis
Nezinu,ko Levits Rīgā ar ko iepazūstinājis,tas laikam notika stingras konspirācijas apstākļos. Tas pirmkārt. Par Jāņa sētas faktoru Levita iniciatīvas kontekstā-prezidents sapinies savās zābaku šņorēs...nožēlojami.
29., 19:19 Atbildēt
ZZane
Kā var valsts kartes noprivatizēt viens pretīgs čekists stukačs Čiris???VDK kartotēkā atrodams ! Paideram vairāk nav par ko rakstīt aivara uzdevumā, šakāļa murgi
30., 1:04 Atbildēt
IInta
Vēl te kāda varbūt noderīga infa:
www.la.lv/skandaloza..m-e-gramatas-formata
30., 11:37 Atbildēt
IInta
30., 14:44 Atbildēt
ooma
Izbrīnu rada notikumu gaita, tātad - Prezidenta kunga domu gājiens. Vispirms ar zināmām nopūtām tiek PARAKSTĪTS likums par novadu reformu, un pēc tam tiek piedāvāts JAUNS LIKUMS, lai reformu tā kā mīkstinātu! Vai profesionālam juristam tiešām raksturīga nevis loģiska, bet izmežģīta domāšana? Vai varbūt kungs mēģina izlikties labs gan pret koalīciju, gan pret tā dēvēto "tautu", kas par novadu reformu nav sajūsmā? Un par privatizēto karti - nu, tas piederētos labai anekdotu sērijai par latviju.
30., 12:02 Atbildēt
OOtomārs
,,profesionālam juristam,, esot nepabeigta profesionāla izglītība.
31., 7:54 Atbildēt
RReplika
Ja mani atmiņa neviļ, tad berjozkinam un vājonim vispār nebija nekādas izglītības. Un kas? Pa vienam termiņam abi kaut kā izvilka.
31., 9:32 Atbildēt
RReplika
Gan jau Prezidents pats zinās ko darīt arī bez paiderisa/ļembergsa norādījumiem.
31., 9:30 Atbildēt
ssenators
Esošā situācija liek atkal domāt, ka Latvijai vajadzīgs tautas vēlēts prezidents. Tas nenozīmē, ka LV jākļūst par prezidentālu republiku.
31., 13:09 Atbildēt