Komentāri: Covid-19 krīze tiek izmantota, lai sabalansētu fiktīvo ekonomiku ar reālo

05.08.2020. Juris Paiders
 
dde Soto
jura censhaas no sirds: viss ir slikti slikti, slikti.. [ smiin ]
5.augusts, 10:19 Atbildēt
KKUNGS
39. gadā jenķu plukatām gan teksasā gan teksarkanā (kur dzēra dilindžers pirms tam šņabi)klajās jau krietni labāk, jo šie plukatas guva zināmu labumu gan no čehoslovākijas gan austrijas okupācijas, nemaz nerunājot par Ķīnas , dižas Ķīnas apzagšanu kopa ar japāņiem,piem. tas vecais idiots hemingvejs piemin volframa izzagšanu(tas tikai mazītiņš sīkumiņš) kaut kāda stāsteli,"" pāri upei koku ēnā, vai?
5.augusts, 17:40 Atbildēt
OOki
Smiinoshais zaabaks.
6.augusts, 8:08 Atbildēt
vvispār
purvaputns Nr.2.
5.augusts, 10:36 Atbildēt
AArturs
Izteiktā ideja pēc būtības ir pareiza. Iespēja sabalansēt reālo ar statistiski uzpūsto , neapšaubāmi pastāv. Tomēr autors domu pauž ļoti neliela "rāmī" . Ņemam Latvijas statistiku . csb tabula 1K10 040c . 2020.g. 1 cet. IKP pa darbības veidiem . Latvijā vislielāko ikp rada ne jau strādnieki un zemnieki un pat ne ITK produktu radītāji . 852,8 miljonus vienā ceturksnī ir radījusi tie kuri darbojas ar nekustamā īpašuma operācijām !!! Zemnieki ,mežinieki , zivjsaimniecība ir devusi 194,9 miljonus ,visa apstrādes rūpniecība - 720,4 ,bet būvniecība 306 miljonus . pat tirdzniecība neapsteidz operācijas ar NĪ , tur 789,6 miljoni !!! Vislielāko cietēju " izmitināšana ēdināšana " pienesums kad krīzes pat vel nebija tikai 99,1 miljons eiro IKP kopēja katlā . Savukārt bieži kritizētā Valsts pārvalde un soc nodr. pienesusi veselus 481,9 miljonus eiro ! izrādās Kariņa un viņa ministru vadītie "kantori" ir krietni ienesīgāki par visiem zemniekiem un mežiniekiem , par restorāniem un viesnīcām nerunājot ? Zīmīgi ,ka neraugoties uz vietējo banku sagrāvi , finanšu sektora pienesums ceturksnī ir 191,9 miljoni , tik pat cik pieminētie zemnieki un mežinieki ! Ka redzams nav jāmanupulē tikai ar inflācijas procentu ,kopsummas var iegūt ļoti dažādi .
5.augusts, 10:43 Atbildēt
IInta
Un pēc tādām NĪ tirgus pienesuma aktivitātēm ieguldījums ir vēl tāds arī, ka kadastra vērtību varneši grib uzraut stāvus gaisā visiem pārpalikušajiem aborigēniem vēl arī...
:(
5.augusts, 13:46 Atbildēt
kklaunam
Vispirms izlasi, kas ietilpst sadaļā "operācijas ar nekustamo īpašumu" un brīnāmais caurums aizvērsies. Tās ir visu īpašumu izīrēšanas, iznomāšanas, apsaimniekošanas utml.
5.augusts, 19:43 Atbildēt
AAntusis
Tāgad ir skaidrs kāpēc jāceļ kadastrālās vērtības.
10.augusts, 8:29 Atbildēt
vviesis
Vispār- ļoti precīzi aprakstīta Latvijas situācija- reāli pārtikai, degvielai, dzīvoklim un daudz kam citam cenas aug vidēji pa 30-50%, kamēr oficiālā inflācija ir 2-3%, savukārt algas statistiski aug pa desmitiem procentu, kamēr realitātē par dažiem procentiem. Pavisam smieklīgi ar vidējo algu- statistiski virs 1000 eiro, kamēr reālie vidējie ienākumi iedzīvotājiem ir tikai nedaudz virs 500...….. skaidrs, ka pandēmija ir kā glābējs, lai ar cieņu varētu izkāpt no šī acu mālēšanas loka.
5.augusts, 10:46 Atbildēt
hha ha
interesanti,kāda ir reālā eiroinflācija latvijā,tauta runā,ka tā esot 30% ik gadus.
5.augusts, 10:48 Atbildēt
wwua
tagad ir saprotams,ka krievu rubļa devalvācija ir daudzkārt mazāka kā jevrai.
5.augusts, 10:50 Atbildēt
vvispār
krievi savu koka rubli uztur mākslīgi.
5.augusts, 10:57 Atbildēt
IInta
It k'a baksu t'apat nestut'etu...
:)?
youtu.be/Jghi1LFsBB0
5.augusts, 20:39 Atbildēt
IInta
Varbūt tomēr, lai sabalansētu "naudas saimnieku" sadrukātos naudas kalnus ar potenciāli nopērkamajiem aktīviem, dalīts ar 4? Kaut kā tā... Gan jau ka uz to lieko nuļļu vai pat ciparu izsvēpēšanu ilgi ar vairs nav jāgaida.... Labāk jau tomēr lielas šausmas, bet uzreiz, nekā šausmas bez gala...Neviena naudas reforma jau tās galapatērētājiem nekad nekādu labumu nav nesusi - vien kārtējo to makaronu karināšanu uz ausīm...
5.augusts, 11:01 Atbildēt
BBobis
Visi podlosi un dirš tik. Pie mums ar visu laiku ok iet tik uzaugšu .
Visas varas nodarbojās ar dezinformāciju 'propagandu .
5.augusts, 11:04 Atbildēt
BBobis
Pasaulē negrib teikt ka i tūrē. Topē meklē kašķus un novel viens uz otru .

Un problēmas cēlonis ir izglītībā un pašā cilvēkā
5.augusts, 11:07 Atbildēt
IInta
Nu tad pastāsti, kāpēc tieši tās zemākās morālās raudzes darboņi lien uz un darbojas varas topā - tā vietā, lai apmeklētu (ieteikto) psihoanalītiķi?
:)))?
5.augusts, 13:50 Atbildēt
ttā ir
100%, tagad redzam, kas lieks
5.augusts, 16:33 Atbildēt
oopis no laukiem
Atceros bērnībā, dziļos padomju laikos, māte mani paņēma līdzi uz Rīgu,tālāk ar elektrisko vilcienu braucām un Jūrmalu pie radiem.Sēžu vagonā pie loga un skatos uz blakus sliedēm stāv otrs sastāvs un pēkšņi es jūtu,ka mans vilciens sāk kustēties,arvien ātrāk un ātrāk, klab riteņi sliežu sadurvietās un tad "pabraucam" garām blakus sastāvam un ......pēkšņi atklājas,ka mans vilciens joprojām stāv stacijā,bet aizbraucis ir blakussastāvs. Bet kustības ilūzija bija tik spēcīga,ka šo epizodi no savas senās bērnības atceros joprojām. Kāpēc es to visu stāstu? Tāpēc,ka šodien ar Latvijas ekonomisko izaugsmi notiek tieši tas pats process,kas notika manā bērnības epizodē ar vilcienu kustības relativitāti. Ja mēs mēram ekonomisko izaugsmi ar mēru,kurš saraujas katru gadu par 30 %,bet mēru uzskatām par stabilu,tad parādās iluzora "izaugsme" virtuāla vērtības burbuļa veidolā,ko valdība uzdod par reālu izaugsmi.bet patiesībā tai nav nekāda sakara ar realitāti. Covid-19 mūs ir novedis pie tā pagrieziena punkta,kad nāksies atzīt rūgto patiesību,ka "stabilā eiro" karalis ir kails! Tālāk jau vairs nav kur iet,jo visa aplamība lien ārā kā adata no siena kaudzes. Turpināt iepriekšējo politiku nav jēgas,jo esam sapratuši,ka tas ir strupceļš! Tāpēc nāksies šoka terapistu partijām atvainoties tautai par viņu realizēto genocīdu pret Latvijas uzņēmējiem un iedzīvotājiem, nacionalizēt LB un atjaunot nacionālo valūtu ar brīvu maiņas kursu,kas nodrošinās vienlīdzīgus konkurences apstākļus starp importu un eksportu,kā to prasa Vašingtonas konsensa 10 punktu programma.
5.augusts, 12:18 Atbildēt
IInta
Nav jau Vācija, kur marku paturēja uzkrājumam - nebaltām dienām. Te sadriķelēja visus latus momentāni skrandās - tāpat kā parasti tos vēlēšanu biļetenus ar, izņemot tos - "stiklā bankā", t.i.: burkā jebšu zem matrača atliktos....
5.augusts, 13:43 Atbildēt
j
Šeit nav Vācija, šeit ir debiliķi, kas domā, ka vācieši katru gadu tērē miljardus, lai glabātu un apsargātu tūkstošiem tonnu makulatūras.
5.augusts, 19:49 Atbildēt
IInta
Ne to vien apsargā - pameklē tik infu; cash jevro tonnām vēl arī...
5.augusts, 20:42 Atbildēt
j
Skaidras naudas € protams, ka glabā, tāpat kā jebkura valsts glabā apritē esošas skaidras naudas rezerves.
5.augusts, 22:43 Atbildēt
IInta
Un vispār.... vēl vietējais masku korupcijas skandāls nav vēl izsmelts, kad citviet nāk jau tie vakcīnu skandāli vietā - tāk kā.. garlaix nedraud, lai gan kādi jau pašu mājās raudāja, ka no tās EU pirmās uzvārīšanās tūres no lētticīgajiem nekas šiem nespīd:
www.infowars.com/cov..r-vaccine-royalties/
5.augusts, 13:56 Atbildēt
PPirktspēja
Lai aizvietotu reālo ekonomiku ar virtuālo. "Ļudjam nužni zreļišča". V.I.Ļeņin.
5.augusts, 15:52 Atbildēt
vvisi zin
nu, šlonderi , kas neko neprot ražot, barojās no muļķu tūrisma
5.augusts, 16:32 Atbildēt
PPirktspēja
Kam neļauj ražot...
5.augusts, 22:30 Atbildēt
KKremļaKrancis
Veiksmes stāsts turpināsies neskatoties ne uz ko!
6.augusts, 0:01 Atbildēt
IInta
Te divi'z'idi'ni p'arsprie'z to pa'su - vnk citviet - kaimi'nos:
youtu.be/dzFWIsU_cb4
6.augusts, 14:50 Atbildēt
IInta
Jau cits diskusiju duets un ar optimistisku prognozi vismaz dolāram vēl arī:
:))
youtu.be/vIPSzeyRbWM
6.augusts, 16:43 Atbildēt
IInta
Tāds vecāks jau vidiks, bet ieskatam-atgādinājumam derēs:
youtu.be/8HxgE_qHCAw
7.augusts, 19:55 Atbildēt
IInta
8.augusts, 11:09 Atbildēt
IInta
10.augusts, 23:22 Atbildēt
IInta
11.augusts, 19:41 Atbildēt