Komentāri: Latvija ir vismazāk demokrātiskākā no Eiropas Savienības dalībvalstīm

21.06.2021. Juris Paiders
 
NNekā neveicas Latvijai ar valdīb
Kariņam ir ar steigu jādemisionē,jau šausmīgi apnicis visiem .
21.jūnijs, 6:57 Atbildēt
FFedja
Kariņ, nedari prieku krievnacistiem.
21.jūnijs, 10:55 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Ja tiek apgalvots, ka LV ir pati nedemokrātiskākā... tad ar to tiek secināts, ka Latvijas tauta ir demokrātiju vis -negribošākā.
Jo demokrātijai Latvijā nav reālu šķēršļu.
21.jūnijs, 11:01 Atbildēt
RRolands
Demokrātija un OHLOKRĀTIJA nekad nesadzīvo kopā vienā valstī, nekad! Lietu mainīt var tikai vēlētājs, jeb TAUTA.
23.jūnijs, 6:47 Atbildēt
ttirliņš
Sagribēji gan. Ja mēs negribam, tauta var iet uz citām svešzemēm, bet mainīt neko nemainīs. Tas nu ir pavisam droši.
23.jūnijs, 16:08 Atbildēt
ZZuroks
Ir šķērsļi. Neoliberāļi un jobanie trockisti ir uzurpējuši varu.
21.jūnijs, 16:51 Atbildēt
AAizsajūsmasaizrāvāselpa
Tūlīt nāks šlesers un viņam līdzi - trīs mācītāji, kuri paši nesaprot , kam tic... tie mūs darīs laimīgus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.jūnijs, 16:00 Atbildēt
JJā gan
O, jā! Liela daļa jūsmīgi savēlēs Šleseru, Gobzemu un apmīļos zaļos cilvēciņus, ja te tādi (nedod Die's) parādīsies.
25.jūnijs, 12:46 Atbildēt
WWqqa
Čmošņiku un kretinu priekšgalā pārstāvēta kolonija
21.jūnijs, 13:12 Atbildēt
LLatviešu valodu
Paidera kungs nav apguvis. Vienā teikumā nelieto divas vispārākās pakāpes. Vai nu vismazāk demokrātiskā vai visnedemokrātiskākā.
21.jūnijs, 16:57 Atbildēt
ppretlatviska propaganda
Tāda uzpeld ik pa pāris mēnešiem, no kautkādām mistiskām "aptaujām" vai aptaurētām "domnīcām" otrā pasaules pusē. Nav grūti uzminēt, kas aiz to stāv.
22.jūnijs, 1:24 Atbildēt
tttt
Šlessers nāks rūkdams ar Govzemi un puķu Andri paķers līdzi - vo jums būs īstā demokrātija! :)
23.jūnijs, 20:52 Atbildēt
rreālais fans
Katru rītu nedokumentētas muļķības! Kas ir, ir tas, ka Latvijā dzīvo procentuāli ļoti daudz cilvēku, kuri ir tik neapmierināti ar Latvijas valsti, ka te varētu no strūklakām tecēt šņabis, bet katru rīti no lidmašīnām izkaisīt banknotes, visās šajās tabulās nekas nemainītos. Slikti ir principā. Tā ir nostādne, kas arī nemainīsies kamēr tikmēr. Nedomāju, ka Kariņam un Levitam vajadzētu satraukties - ir jau apmelojumi nepatīkami, bet neko darīt - kā pagrīdē esošā "dziļā valdība", tā austrumu kņazistes nekad nerimsies.
21.jūnijs, 6:57 Atbildēt
VVitālijs
Oficiālo aptauju Jūs nosauciet par "nedokumentētām muļķībam"? Valdība tiešam sāk "aizrauties" ar patvaļību...
Valdība neņem vērā iedzīvotāju intereses, tikai stāsta "tas ir labāk, tikai Jūs, Tauta, to nesaprotat"..... Cilvēki Valdībai neuzticās nemaz, un respekta šai Valdībai paliek arvien mazāk. KUR PADARĪTAIS Tautas labā?
Magone ( KNAB pieķēra koprupcijā ) - attaisnots, OIK - Tauta maksā naudu privātajās kabatās, Territoriālā reforma - UZSPIESTA BEZ JEBKĀDĀS APTAUJAS, Policijas augstskola - Latvijai nav naudas ( 70 milj.pabalstiem "strādāt negribošajiem" atrast tomer var ), "PAREX banka" - Valsts varbūt dabūs vismaz "miruša ēzeļa ausīs", Īsto augstā ranga Kolaborantu nosauc īstajā vārdā - TAS TAK IR APMELNOJUMS.....
Tas viss arī noved pie tā, ka Tauta netic Valdībai, un Valdība izmanto iespēju: ja Tauta klusē - darīsim, ka gribam. Bet "DARĪT, KĀ PATĪK" - NAV DEMOKRĀTIJA !!!
21.jūnijs, 9:44 Atbildēt
rreālais fans
Demokrātija arī nav attieksme no pūļas puses - "mēs darīsim, kā gribēsim, bet jūs mēģiniet darīt, kā vajag, lai likvidētu mūsu darbības sekas! Tas ir no Krievijas atvazātais anarhisms "Anarhija- kārtības māte")! Ālēsimies par visu naudu, bļausim, muldēsim un neko nedarīsim - nepotēsimies, brauksim dzērumā, sitīsimies nost, kas mums ko var liegt? Peldēsimies katrā peļķē un slīksim nost! Tad, kad iestājas sekas - "pie vainas sliktā valdība - kāpēc viņa ļāva mums nepotēties, ja zināja, ka nomirsim"?
21.jūnijs, 9:56 Atbildēt
FFedja
Latvijā ir visvairāk krievnacistu.
21.jūnijs, 10:52 Atbildēt
vviesis
Mjā, faniem gan ir laba dzīve, uz visu ir gatavas atbildes un galvenais- nebeidzams optimisms :) zinu vienu fanu, kuru pat emigrācija neuztrauc, jo, pēc viņa uzskata, tā esot dabīga parādība. Latviešiem vienkārši esot klejotāja gēns, tādēļ viņi uzreiz laižas plašajā pasaulē kā viņiem iedod brīvību, un ar valsts nabadzību tam neesot nekāda sakara, tikai gēni..... :)))))))))
21.jūnijs, 11:41 Atbildēt
DDzimisLPSR
Uz kovidlaiku demokrātija ir kaitīga parādība.
21.jūnijs, 7:04 Atbildēt
rreālais fans
Tarkšķēt, ka Latvija ir nedemokrātiskākā no ES - nu tas ir šiki ! Par laimi, Eiropas Parlamentā ir izplatītas ļoti labas ziņas par nedemokrātiskākajām valstīm, kuras visi zina - un tās, tā teikt, ir 1. Ungārija, un 2.Polija! To zina visa kreisā šļura, multikulturālisti un Eiropas federālisti, kuru pēdējais, Vācijas pasviestais "izgudrojums" ir tas, ka atņems valstīm teikšanu apturēt dažadus driķējamus EP paziņojumus, ar savu balsi - veto/1 principu. Aizstāt ar balsu vairākumu, tas ir De_Fra,Es, Be, Ned u.c.
21.jūnijs, 7:05 Atbildēt
žžēl fanu
"patarkšķēt" par to, ka nedemokrātiskākās top ES ir Ungārija un Polija, lūk - tas ir tiešām šiki! Kantoris blēj valodā, kuru petifērija klausīties nav gatava. Nepietiek ar līdzi blējējiem, kariņiem! Es, vēlos vismaz zināt, ka LV valdības pieņemtie un realizētie apsurdi ir laut cik atbilstoši demokrātiskai šodienai un nākotnei!
21.jūnijs, 10:13 Atbildēt
VVoss A
Par to nav šaubu! Paldies Jurim par rakstu!
21.jūnijs, 9:51 Atbildēt
dde Soto
Buus jautri - tuulinj fashistiskaas un totalitaaraas hanistes rašņas maksas trolli saaks neganti baurot par "demokraatijas truukumu Latvijaa". Protams, neaizmirstot piemineet savas shauri privaataas "intereses" - pakaljlietas, atejas, laiziishanas utt [ smiin ]
21.jūnijs, 9:56 Atbildēt
ssmaids
Interesanti, ka deģenerāts ar nepabeigtas palīgskolas izglītību, kura vārdu krājums aprobežojas ar desmit vārdiem obligāti iedirsīs komentāros savu smirdošo teikuu( pieliek bikses un ierēc)
21.jūnijs, 10:03 Atbildēt
ttak sen zināms
ka soto ir patiesībā ir deģenerāts "Sutka"... ;))))
21.jūnijs, 18:07 Atbildēt
dde Soto
atpazinu jau atpazinu kremlja trolli - koprofiilu ar vina intereseem ( ied...st, smirdeet, pielikt ). Ir gan tautele savaakusies piiterburgas fermaa:(
21.jūnijs, 10:14 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Ja de Soto netiek vaļā no klišejas "Kremļa maksas trollis" (lai gan zina, ka nav ne troļļa, ne Kremļa, ne arī ko maksā) , tad pretējai pusei ir jāsāk lietot boļševiku klišeja, kuru tie nerimās lietot ; de Soto - buržuāziskais nacionālists!

Kā jums šķiet?
21.jūnijs, 11:06 Atbildēt
LLabais
Bet citādi, auniem, viss ir OK!!!
21.jūnijs, 10:02 Atbildēt
FFedja
Bet citādi, krievnacistiem ir paradīze.
21.jūnijs, 10:54 Atbildēt
nnu nu
Meli ir pati iedoma ,ka kapitālismu var nomaskēt ar runām par tautas labumiem . Uzņemoties deputāta un ministra darba nastu , šis pilsonis nonāk nepārvaramā pretrunā ar vārdiem un darbu uzdevumiem . Vārdos teic ,ka darbošoties tautas interesēs , darbos jāizpilda "lielā brāļa" , aizokeāna komandas likvidēt vietējās bankas , , vai apstādināt ostu . Bet galvenais jāvāc mistiski nodokļi lai celtu vietējo kapitālismu . Tauta visu redz un novērtē . ,
21.jūnijs, 10:21 Atbildēt
dde Soto
kremlja čatbots gan gatavs "straadaat tautas interesees". gandriiz kaa biedrs shlesers [ smiin ]
21.jūnijs, 10:33 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Ja kapitālisms nav "tautas labums" ... tad kāpēc cilvēki no kapitālisma briesmām nebēga uz sociālismu, kas , it kā būtu tas "tautas labums"? Un kāpēc no ASV masveidā nedodas uz Z-Koreju ???
21.jūnijs, 11:40 Atbildēt
ooto
Komunistu ideju pārņemta un briesmīga, cilvēkiem naidīga, totalitāra valsts. Komunisti, komjaunieši, pionieri, esošie un bijušie, ir šīs valsts pamats.
21.jūnijs, 10:40 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Oto, bet ar komunisma ideju ir apsēstas daudzas valstis, kuras ir demokrātijas cīnītāju galvgalī!
21.jūnijs, 11:42 Atbildēt
ddiemžēl
Lūdzu nepārspīlē, komunisti -jaunieši un pionieri tomēr savulaik bija kārtīgākā sabiedrības daļa - labāki par pļēguriem, noziedziekiem un klenderiem.
23.jūnijs, 20:56 Atbildēt
SShadowVoice
A kāda suņa pēc jāņem vērā to latviešu viedokli?
Šadurskis vairākus gadus atpakaļ skaidri TV šovā pateica - pēc vēlēšanām vēlētāju viedoklim NAV nozīmes. A aprobežotais latviešu vēlētājs aizvien kā mankurts ievēl vienus un tos pašus.
Nu jābūt pilnīgam idiotam, lai rēķiņātos ar tik aprobežotu un neizlēmīgu vēlētāju!
21.jūnijs, 10:40 Atbildēt
dde Soto
vatnjik, pastaasti par "demokraatiju" vatnjikOrdaa [ smiin ]
21.jūnijs, 10:43 Atbildēt
UUPS
streipelis nevar plikām pakaļām ar saldajiem drauģeļiem pa ielām defilēt? demokrātija tiek apriezta vārda brīvībā kad tā nekalpo neolieberastiem. Demokrātija tiek sajāta kad āsāk šķelt sabiedrību vieniem piešķirot vairāk tiesību nekā otriem pamatojoties uz viltus fakcināciju, kura var noliet miljardus ko tauta nespēs atdot vēl vairākās paaudzēs.
Kā arī piesķirot īpašas tiesības gargī degradētiem mazākumiem it kā tie būtu dievināmi marsieši no kuriem visiem jāņem piemērs....
21.jūnijs, 10:59 Atbildēt
dde Soto
vatnjiki, kas jums ir ar taam homolietaam ? Tak dariet savaa starpaa ko gribat, bet nelieniet te bljaustiities - prieksh taa irspecializeeti saiti. Taa kaa taadi apseesti: pakaljas atejas, laiziishanas, suukaashanas utt:(
21.jūnijs, 11:02 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Juris Paiders ir uzrakstījis tekstu, kuru drīkst komentēt... tas ir labi!
21.jūnijs, 11:07 Atbildēt
KKKK
...Voluntārisms, patvaļa, kuru Krišjāņa Kariņa valdība demonstrēja, īstenojot administratīvi teritoriālo reformu... Nav nekas jauns, mācamies no priekštečiem --- Voluntārisms, patvaļa, kuru Kārļa Ulmaņa valdība demonstrēja, īstenojot agrāro reformu...
21.jūnijs, 11:08 Atbildēt
hha ha
kas i ko de Soti,sratkoma trolli,kā tev šitais patīk?
21.jūnijs, 11:21 Atbildēt
FFigaro
kas tas tads de soto Rinkeviča čoms vakaros jo ar tadu degsmi aizstav valdošo korumpeto kliķi to var darīt tads kam patīk ka stumj un aplaiza citu variantu nav.
21.jūnijs, 11:42 Atbildēt
vviesis
Kā izteicās valsts prezidents, Saeimā un valdībā sēžot gudrākie un tālredzīgākie cilvēki, tādēļ viņiem sabiedrības viedoklis nav saistošs. Par kādu demokrātiju jūs vēl runājat? Mēs jau kādu laiku soļojam feodālisma virzienā, kurā brīdī feodālismā bija demokrātija?........
21.jūnijs, 11:45 Atbildēt
AAnsis Dīvainis
Juris laikam Saulesdūrienu ķēris.
21.jūnijs, 11:49 Atbildēt
VVisvaldis
Jābūt pilnīgam idiotam, ja pieaugot IKP pieaug arī nabadzība, lai ietu un vēlētu par morālajiem kropļiem! Kuriem ir pilnīgi vienalga, kas notiek valstī!
21.jūnijs, 12:23 Atbildēt
RRolands
Katrā valstī ir tieši tāda vara, kādu pelnījuši vēlētāji, jeb tauta.Lietu mainīt var tikai TAUTA! Sāc darīt!
23.jūnijs, 6:44 Atbildēt
SSlava slava
Sirsnīgi apsveicu ar izcilo sasniegumu asv pilsoni kariņu un viņa vadito tikpat izcilo un reti gudro valdību ! Tā turpiniet ,biedri !
21.jūnijs, 12:58 Atbildēt
AAtis Priedītis
Viss sākas ar lielajiem masu medijiem. Ja tie kategoriski atsakās publiskot patiesu informāciju, par demokrātiju pat runāt nav vērts.
21.jūnijs, 17:28 Atbildēt