Komentāri: Kāpēc jebkuru Latvijā ražotu sieru nevar eksportēt uz islāma zemēm?

24.06.2021. Juris Paiders
 
PPirktspēja
Ezoterisma aizspriedumi. :) Baidās, ka paliks bāli, kā anglosakšu jūdi.
24.jūnijs, 9:19 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Lai viņi baidās, kamēr sajūk prātā! Bet, ja tās viņu bailes var izmantot, lai iesprauktos viņu tirgū, tad ir gudri un pareizi tā darīt.
24.jūnijs, 11:34 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Politiskāšizofrēnija, Ramadāns vel nav beidzies. 1.ramāns vel nav beidzies. Ar musulmaņiem labāk nesadarboties, jo viņi ir ļoti toksiski ļautiņi.
Ar cieņu, Skolnieciņš
25.jūnijs, 8:56 Atbildēt
PPiedzimu LPSR
>>>>> šizofrēnija
Latvija nevar iespraukties islāma tirgos.
Jo tur eksistē aizliegumi.
Piemēram nemusulmanis nedrīkst čamdīt islāma sievietei kājstarpi.
Bet tieši tas notika Rīgas lidostā gadi 5 atpakaļ, muitā, kur AAE vēstniece tika cītīgi pārmeklēta.
Savukārt Maroka ir pietiekami nabadzīga, lai spētu ko jēdzīgu nopirkt.
Starp mums var būt tikai barters - viņi dod mums no koka noplūktu mandarīnu, mēs viņiem speciāli uzražotu sieru.
Godīga apmaiņa
24.jūnijs, 15:11 Atbildēt
JJāņi
No cilvēka piena lai brūvē sieru,tas viņiem derēs ;))))
24.jūnijs, 13:52 Atbildēt
ssūds par to Jurka
Jo mazāk darīšanu ar islāma zemēm, jo labāk.
24.jūnijs, 18:23 Atbildēt
FFotogrāfs
tu eksportē sieru vai ticības formulas, nīkoni? jā, zīdeļus daudzi uzskata par mēsliem, vācu smirdeļi tāvien gaida kad šos varēs paņemt priekša..., bet mums nav jālīdzinās šiem ģermāneļu lopiem, izglābām žīdeļus vienreiz- izdarīsim otreiz, protams rotšildizkārnījumeļus gan gaida cilpa,- seļavi, kā saka Egons filmā Dubultslazds...
24.jūnijs, 23:40 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Eiropas politika attiecībā pret Krieviju ir neprātīga. Nu ir pievienojies arī neprāts pret Baltkrieviju.
24.jūnijs, 9:37 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Jo, ja mēs patiešām kādu vēlamies ietekmēt, tad daudz lielākas iespējas to darīt ir paliekot attiecībās, nevis lepni aizcērtot durvis un ceļot neslavu.
24.jūnijs, 9:47 Atbildēt
EEkarijs
Ko tas idiots Paiders te murgo par dabigo govs pienu,un PSRS bija tikai nepasterizets piens ar tauku saturu 3,5%,un mans dels no 2 gadiem lietoja tikai dabigo govs pienu,no kaiminu govs.
24.jūnijs, 9:57 Atbildēt
ZZaķitis
Es gan okupacijas gados dzivoju laukos un dzeru siltu ,tikko no govs izslauitu pienu ar taku procentu vairak ka 5% , bet vai tāpec mani drikst apsaukāt par teļu ? Interesanti , kurš tad piens ir domāts dzeršanai cilvēkiem - putna piens ?
24.jūnijs, 10:25 Atbildēt
EEkoloģiskais
Zaķīt, Tu esi maziņš, bet acis Tev lielas... kur Tu izlasīji, ka Tevi apsaukā pat teļu?

Govs piens, žurkas piens un tīģera piens patiešām nav paredzēti cilvēkam, bet gan noteiktām sugām bērnu barošanai. Cilvēkam ir paredzēts sievietes piens.

Bet mūsu cilvēks ir PIERADINĀTS un spēj sagremot govs pienu.
Tās tautas, kuras nav pieradinātas, tās govs pienu nespēj sagremot, bet var lietot piena produktus - jogurtu , sieru utt.
24.jūnijs, 11:22 Atbildēt
EEkarijs
Tu neesi Ekologiskais,bet stulbs neta trollis.
24.jūnijs, 13:22 Atbildēt
RRolands
Jā, vajag atzīt par likumīgu Krievijas karu Ukrainā, atzīt Krimas iekļaušanu Krievijas sastāvā, atzīt par likumīgu Krievijas karaspēka darbību Ukrainas austrumos un viss būs kārtībā, varēsi mīļi draugi ar Krieviju būt. Vēl piebildīte, ka vēl jāievieš krievu valoda kā vienīgā valsts valoda, jāiedod pilsonība visiem krieviem, būs laimes pilnas pakaļas.
24.jūnijs, 10:02 Atbildēt
tto rolands
Glupam putnam glupa dziesma ... Atpisies taču reiz ar savu rusofobiju, marasmātiķi!
24.jūnijs, 12:20 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Krima ir vienmēr bijusi Krievijas sastāvā un Ņikitas Hruščova Krimas atdāvināšana Ukrainai ir nelikumīga, PSRS Augstākās Padomes neapstiprināta akcija.
Krievija nekaro Ukrainā, Krievija atbalsta Doņeckas un Luganskas krievus, jo savādāk tie tiktu vai nu nogalināti, vai izdzīti.
Krievija nedara neko savādāk, kā dara ASV, kura savu pilsoņu aizsardzībai nekad nav kautrējusies lietot apstrīdamas metodes. Principā - pareizi dara!
Krievu valoda Ukrainā tiek lietota apmēram tik pat daudz, cik latviešu valoda Latvijā.
Paskaties mega-populāro Ukraiņu raidījumu "Orjol i reška" - tur visi runā perfektā krievu valodā, kuru varētu apskaust liela daļa krievu !
24.jūnijs, 11:30 Atbildēt
NNemelo
Krima Krievijas sastāvā ir bijusi tikai neilgu laiku. Pirms tam tā bija krimas tatāru hanu valsts.
24.jūnijs, 13:10 Atbildēt
DDerdz
Un pirms tatāriem, kam bija, daudzam citām tautām, kuras dzives laikā nomainījās
25.jūnijs, 8:37 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Derdz, Josifs Staļins kopā ar citiem komuņagām (komunistiem) noslepkavoja ļoti daudz tatāru. Maskavas Kremļa izdzimteņiem patika deportēt un slepkavot veselas tautas.
Ar cieņu, Skolnieciņš
25.jūnijs, 9:04 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Ja Krimas tatāri nebūtu tik daudz laupījuši Krievijas plašumos... vēl šodien mierīgi dzīvotu savā Krimā.
24.jūnijs, 14:07 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Politiskāšizofrēnija, ko tad Latvieši izdarīja krieviem, ka viņus izsūtīja uz nāves nometnēm 1941. gada 14. jūnijā? Neko. Vienkārši komuņagām garšo cilvēku asinis.
25.jūnijs, 17:18 Atbildēt
MMiera balodis
Jā, un vajag atzīt Baltkrievu tautas referenduma izveleto simbolu - karogu par nelikumigu , apgānit to un tad japriecajas, ka laimes pilnas ir pakaļas ...
24.jūnijs, 10:19 Atbildēt
RRama
Nejauc biznesu ar politiku.
24.jūnijs, 10:12 Atbildēt
LLatviešu burti
Kas tad tās sankcijas ir?
Tā nav biznesa jaukšana ar politiku? Tu te kādam aizrādi, lai tos nejauc kopā - bet lielvalstis to vien dara nepārtraukti, kā jauc biznesu ar politiku!
24.jūnijs, 10:31 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Tas, ka biznesu jauc ar politiku , tas patiešām ir fakts, jo politika ir atvasināta no ekonomikas. Bet ir labi, ja šī "jaukšana" dod labus rezultātus, nevis , kā bumerangs, trāpa pašiem pa degunu.
24.jūnijs, 11:32 Atbildēt
xxcxcxcxcxcxcxcx
jūdi lai ierij sahāras smiltis
24.jūnijs, 12:02 Atbildēt
DDomu graudiņš
Vai tiešām piena pārstrādes pakļaušana islāmistu prasībām izglābs Latvijas lauksaimniecību un padarīs to bagātu? Pilnīgi noteikti nē. Pakļaušanās Tuvējo austrumu reliģijai un politikai, no viņu skatu punkta, ir pakālušanās viņu diktātam un vājuma izrādīšana. Tātad, tas ir signāls, ka pakļāvīgo un vājo valstu islamizācija var sākties. Zviedrija un Francija ir perfekti piemēri kā nekādā gadījumā nedrīkst rīkoties. Teiksiet, ka te bija runa par sieru... Nē, mīļie un naivie tautieši. Tas ir stāsts par jūsu bērnu nākotni.
24.jūnijs, 13:25 Atbildēt
nnu nu
brīva Latvija, bet ko darīt un nedarīt valstij nosaka citi, un viņiem nospļauties, kā izdzīvo valsts, kurās lietās ir brīvība, bet vairāk ir atkarība un miljardiem parādu
24.jūnijs, 13:35 Atbildēt
eegle
Izlasīju, es neesmu musulmane, aš slikti palika, ka rennīns ir no nokauta teļa, fuj, Nu i nafig, meklēšu sieru bez šīs sastāvdaļas.
24.jūnijs, 14:25 Atbildēt
RRTY
Ar sūdainu koku jātriec tos politķus, kas iejaucas citu valstu darīšanās un tēlo baigos demokrātijas aizstāvjus. Da ejiet uz vienu vietu ar savām dubultmorāles normām. Domājat tautai baigi svarīgi, kas notiek Ukrainā vai Baltkrievijā? Ar savām sankcijām maitas nogriež skābekli ražotājiem, kas nodrošina viņu eksistenci un algas.
24.jūnijs, 14:42 Atbildēt
JJumu
Kā tikai mūsu vadoņi izpļūtij kādas sankcijas, tā mūsu Valsts kāda iedzīvotāju daļa paliek bez darba, mūsu uzņēmumi bez peļņas, vārdu sakot, mūs tās sankcijas iebelž pa pilno. Tā palikām bez ostu tranzīta, jūk ārā dzelzceļš, lauksaimnieki paliek bez savas produkcijas noieta tirgus utt.
24.jūnijs, 16:18 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
RTY, tautai Ukraina un Baltkrievija ir svarīga. Ej bekot uz mātušku! Varēsi strādāt par 12 392 rublļiem bruto. Tev vel 15% noņems.
25.jūnijs, 9:08 Atbildēt
RRolands
Iebraucu lielv. Un nespeju tam noticet- nabadzigie LV izpirkusi pat visdargako sieru un man atlika vien uzlukot tuksos plauktus...ari man ir pazinas Tunisija. Vina ir musulmane. Pern viesojas LV un nebeidza jusmot par LV. Par sieru gan nevaicaju, bet atzina, ka garsojot viss...vina stude pedeja kursa Ungarija, studentu apmainas progr. Un velas palikt ES...sazinamies...Joprojam garsojot ari musu siers....lai veicas un izdodas viss, kas iecerets...
24.jūnijs, 16:36 Atbildēt
AAmadejs
Lai ēd smiltis!
24.jūnijs, 18:55 Atbildēt
PPirktspēja
:))) Nabagie. Bagātie žāvētu kumpi tikai tā slepus rij.
24.jūnijs, 19:44 Atbildēt
RRolands
bagatie lido un pusdieno Parize...ak, si Lv neiecietiba- Tribute Cats Band/ Keet Plat-Dreams...
24.jūnijs, 20:28 Atbildēt
TTendence
Tā jau šķiet padumjas prasības, bet ja sāku domāt, kādas varētu būt mūsu robežas, lai kaut ko noraidītu, atteiktos no peļņas, tradīciju, ticības dēļ, liekas- tādu nav vispār.
25.jūnijs, 3:11 Atbildēt
PPensis
Jo vairāk eksportēsim, jo dārgāks siers mūsu veikalos... . Pirku medu par normālu cenu, rudenī zvanīju, gribēju nopirkt 28 kg, medus nav. Viens jauneklis esot atbraucis ar busu un visu nopircis lai aizvestu uz Vāciju. Paši dzīvojam bez medus, starpnieks nosmeļ "krējumu" unvācieši ēd pilnām mutēm.
25.jūnijs, 4:09 Atbildēt
vvbvvbvbvbvbvvb
joski sūkā kosherā
25.jūnijs, 10:22 Atbildēt