Komentāri: Latvija ir viena no lielākajām rudzu eksportētājvalstīm pasaulē

06.07.2021. Juris Paiders
 
GGrieta
Kam tie rudzi vajadzīgi ! Man liekas daudz svarīgāk ir visos sos laukos sasliet vējdzirnavas kuras ražos zaļo ,brīvibu un neatkaribu nesošo elektroenerģiju !
6.jūlijs, 10:38 Atbildēt
LLīvmane
Atkal pārtrauci lietot medikamentus?
7.jūlijs, 17:45 Atbildēt
EEkonomiskāšizofrēnija
Mēs noteikti aizvien rezervētāk vērosim videosižetus, kur redzams no hiluksa izkāpis fermeris, kas žēlojas par lauksaimnieku problēmām un , tikko manāmi, ar vienu lūpu kaktiņu smīn... .
6.jūlijs, 11:40 Atbildēt
JJāsēj rudzi
Nāc un pastrādā uz lauka, varbūt tad nebūsi rezervēts lūriķis !
7.jūlijs, 7:56 Atbildēt
CCETA vakcionāciju konclāģers
BET LATVIJĀ MAIZI CEP NO SAPELĒJUŠIEM GRAUDIEM-ATKRITUMIEM KURI SLEPENI IEVESTI
6.jūlijs, 17:09 Atbildēt
PPirktspēja
Ja,ja,ja! :) RU JEW.
6.jūlijs, 18:43 Atbildēt
SSkorceni
Latvijas ekonomisko augšupeju un iedzīvotāju dzīves līmeņa celšanos apbrīno visa pasaule . Baltijas tīģeris soļo uz uzvaru - Rojas samazgu samazgu šprotes ir ēdiens nr 1 Baltajā namā Vašingtonā. Ar varavīksnes karogiem staķa vadībā Rīga ir Baltijas Monako
8.jūlijs, 9:24 Atbildēt
NNightporter
Informācija interesanta. Paideram ir talants ieraudzīt to, par ko citi pat neaizdomājas. Rakstam pietrūkst vien pārliecinoša nobeiguma, secinājumu, ieteikumu un atmaskojumu.
Piemēram.
Ja kā raksta Paiders audzēt rudzus tomēr neizdevīgāk kā kviešus, vēl kādas kultūras. Kāpēc Latvijā to tomēr dara? Kāpēc nepāriet uz izdevīgākam kulturām.
8.jūlijs, 12:50 Atbildēt
NNightporter
Ja turpinam būt vieni no lielākajiem rudzu eksportētājiem pasaulē, tad vajadzētu, iespējams, ražot produktus ar lielāku pievienoto vērtību. Piemēram, identiski hiperlatviskos rudzu destilātus "Namejs", "Vaidelotis", "Kaupo", "Kluinis". Meklēt noieta tirgus rudzu importētājvalstīs u.t.t.. LB "Stoļičnaja" taču eksportējam.
8.jūlijs, 12:56 Atbildēt