Komentāri: Fidels Kastro un Aleksandrs Lukašenko – bēgļu plūsma kā ierocis pret pretiniekiem

12.07.2021. Juris Paiders
 
TTā ir
Lukavijs tā pat kā Putana un viņu režīms ir sasmērējis savas rokas ar savas tautas asinīm – noilguma nebūs! Viņi savu dzīvi beigs vardarbīgā nāvē vai vieninieku kamerā.
Lai saglabātu varu Lukavijs Baltkrieviju ir pārdevis Federācijai. Bez varas viņu aprīs ar visiem sūdiem!
12.jūlijs, 12:23 Atbildēt
ddace
Ko tu te muldi sorosītu plānprātņ, tavi rietumu draugi slīkst asiņu jūrā , salīdzinot ar viņiem Lukašenko ir kā svētā jaunava Marija!
12.jūlijs, 13:17 Atbildēt
FFedja
Pareizi, caram Putinam šis ir jaunava-cieša draudzība.
14.jūlijs, 0:39 Atbildēt
ĻĻuda
nesmirdi... prasķitutka kremļovskaja!
12.jūlijs, 17:40 Atbildēt
EEkonomiskāšizofrēnija
Ķīnas tranzītu Lukašenko aizskart nevarēs, jo to viņam neļaus Putins. Bez tam, Lukašenko ir jādraudzējas ar ķīniešiem, par cik Eiropa ar viņu vairs nedraudzējas (bet gribēja taču ļoti ! Atcerieties?)
12.jūlijs, 22:00 Atbildēt
VVairāk cilvēkmīlestības
Kaut ko nesaprotu !Vai tad Baķkam butu jāierobežo mūsu saule stipri iedegušo brāļu cilvektiesibas uz brīvu pārvietošanos !? Vai asiņainam Baķam būtu jāsargā lietuvas ,latvijas un eiropas savienibas robežas !? Kur skatās Baltkrievijas prezidende svjatka , kāpec lietuvieši nelūdz viņas palīdzību , tak 53 milijonus e vinai taču savāca ? Un kas tur slikts ,ja mūsu brāļi brauc ciemos uz tām zemēm , kurās asv un nato dibina demokrātiju , nu paskatieties ,cik tagad prieciga ir afgānu tauta, kur asv un nato 20 gadu laikā nodibināja demokrātiju !
12.jūlijs, 12:24 Atbildēt
FFēlis
“Mēs nevienu neapstādināsim,”??? To saka Buļbafīrers, kurš dzenā lidmašīnas uz Bagdādi pēc nelegāļiem!!!
12.jūlijs, 19:20 Atbildēt
SShadowVoice
200% taisnība.
ES taču aicina pie sevīm visādus laimes meklētājus - tad kāpēc gan Baltkrievijai būtu jātraucē ES plāni? Jums vajag tos pseido-bēgļus, kas sēdēs uz nodokļu maksātāju kakla? Tak saņemiet viņus!
Kārtējā ES divkosība un nekrietnums - Grieķiju grib sodīt par to, ka šie it kā nevēlās pieņemt Āfrikas slaistus, bet - kad Baltkrievija šos pašus slaistus piegādā.... Nu jā, tad Baltkrieviju jālamā ;-) Kretīnu un meļu savārstījums ir tā Brisseles banda.
13.jūlijs, 9:35 Atbildēt
vvilnis
Floridas iedzivotaju skaits: 1980 - 4 milj, 1990 - 11 milj, 2020 -22 milj. Un tur vel kontrole visu migraciju ta saucam ASV flote, Coast Guard utt utt. Meksika - katru gadu kartelu karos pazud bez vests 150 tukst cilveku. Cilvekus pardod interneta ka vergus un seksa rotallietas un tas nevienu ipasi neuztrauc . ASV vidiene - katru gadu 82,000 narkotiku letala pardozesana. Pedeja laika izplatas loti letalas narkotikas - piemeram spaiss ar fenanily un bateriju skabi. Cilveki mirst ka musas. Uz jusu mazo valsteli kura dzivo 1.8 milj cilveku skatas simtiem miljonu masas no tam valstim kur tas viss ir dala no ikdienas dzives. Daudzas musulmanu valstis sievietem vispar aizliegs sarunaties ar citiem viriesiem, visas komunikacijas veic gimenes "galvas". Jusu mazo valsteli noslaucis no zemes virsas loti isa laika. Vienigais kas jus varbut glabs ir robezas apkart.
12.jūlijs, 13:20 Atbildēt
mmoins
galīgi pie kājas kas notiek asv vai kf...
12.jūlijs, 17:44 Atbildēt
ppedofīlijai nē
pasaules miljardieri salaupīto naudu glbā Kubā, Fidela Kastro dēls Canadas premjers
12.jūlijs, 13:37 Atbildēt
ttā ir
vēl arī geji, transvestīti ( pašiem to nezinot), neinteģentie nēģeri, zeki...
12.jūlijs, 14:59 Atbildēt
DDzimisLPSR
Ar tēvoci Luku joki būs mazi, ja viņš pie mums iesūtīs arābu teroristus.
12.jūlijs, 18:13 Atbildēt
AAlehandro
Fidels kastro mūsu draugs Kubā cukurs Rīgā raugs
12.jūlijs, 18:45 Atbildēt
īīpaši stulbs
Lukašenko ir labs politiķis. :)
12.jūlijs, 21:44 Atbildēt
SShadowVoice
".. lielo rēķinu par neveiksmīgo apvērsuma mēģinājumu būs jāmaksā Baltkrievijas kaimiņvalstīm ES pusē."
Pie kam tas būs taisnīgi un normāli.
ASV pakalpiņiem IR jāmaksā savu cenu, par kalpošanu saimniekam.
Savukārt saimniekam ir pilnīgi vienalga, kādu cenu maksā kalpi par viņa pavēļu izpildīšanu.
Lai izpatiktu ASV/ES Latvija jau iznīcināja savu ekonomiku, bet saimniekiem par to nedz silts, nedz auksts.
13.jūlijs, 9:31 Atbildēt
LLatviešu burti
To, ka Fidels Kastro un Če Gevara cīnījās pret Batistas asiņaino, nežēlīgo un slepkavniecisko režīmu - to nez kāpēc Latvijā tagad neviens vairs nepiemin...
13.jūlijs, 18:39 Atbildēt
MMurrey
Ar Kastro tomēr bija drusku citādi, kā ar Luku. Tā ASV jau pati paģērēja brīvu izbraukšanu un piedāvājās visus uzņemt, tikai necerēja, ka Kastro tā arī izdarīs. Luka ved ar lidmašīnām bēgļus no Turcijas. Un es neapskaužu kubiešus, ja viņi atkal nonāks ASV ietekmē. Bez sabiedrotajiem gan viņiem laikam būs grūti pretstāvēt Atskaitot ķīniešus, citus tā īsti ineredzu. Lai veicas!
13.jūlijs, 23:05 Atbildēt
jjautājums
Dārgis autor, kādēļ nepiemini Turciju un Erdoganu, kas no ES slauc miljonus, šantažējot ar bēgļiem?
14.jūlijs, 9:10 Atbildēt
nnesmīdini
Baltkrievijā neviens nopietns cilvēks nekādu revolūciju neplānoja... Baltkrievija ir pārāk atkarīga no Krievijas, lai tur notiktu revolūcija. Baltkrievijā pietika ar to dumpi, kas tur notika un notiek - tas viss mobilizēja un lika atdzimt baltkrievu tautai - baltsarkanbaltajam karogam. Tagad, kad krievu pasaule Baltkrieviju aprīs, Krievija nespēs to sagremot un izirs pa kolonijām - baltkrievu separātisms izplatīsies pa visu Krievijas putinisko impēriju. Tas arī bija jāpanāk, nevis neveikla, nekur nevedoša - politiski un ekonomiski nesagatavota revolūcija.
14.jūlijs, 22:57 Atbildēt
ddace
Kuru palīgskolu tu esi beidzi, to,kas paredzēta imbicīļiem, kretīniem vai idiotiem?
16.jūlijs, 7:18 Atbildēt