Komentāri: Klimata pārmaiņas planētu neapdraud! Cilvēci apdraud globālo spekulantu alkatība!

16.08.2021. Juris Paiders
 
RRedziet
Dievs mūs un Zemi radīja, un Dievs arī ir sākums un beigas. Ne ANO, PVO un SVF :))
16.augusts 2021, 7:11 Atbildēt
ĀĀmen
Precīzi teikts
16.augusts 2021, 12:05 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Patiesi , patiesi - Āmen!
16.augusts 2021, 19:00 Atbildēt
FFiziķis
Viedoklis paradoksālā kārtā ir pilnīgi pareizs, lai arī balstīts ticībā. Te ir zinātniskā puse: zvaigne Saule apsilda planētas Zeme redzamo pusi ar 25 000 Terawatu jaudu, bet visa cilvēce dedzinot ogles, naftu, dabasgāzi, kūdru, malku un šķeļot atomu, spēj pieražot (respektīvi, sasildīt, ņemot vērā enerģijas nezūdamības likumu) atmosfēru tikai ap 21 Terawatu. Jā, tā nav drukas kļūda. Cilvēka spēja ietekmēt mūsu zvaignes atnesto siltumu uz Zemes ir mazāka nekā 0.1%. Saules aktivitātes gados atnestās enerģijjas daudzums uz Zemi svārstās no 0.3%-0,4%. Citiem vārdiem sakot, cilvēce ar pašreizējām tehnoloģijām, sadedzinot fosilo kurināmo un saskaldot atomu, nespēj kompensēt pat Saules aktivitātes parastā 11-14 gadu cilklu izrausīto enerģijas plūsmas disbalansu. To katrs no mums piedzīvojis kā karstas vai vēsas vasaras, siltas vai vēsas ziemsas. Cilvēks varēs sākt ietekmēt klimatu uz Zemes tikai tajā brīdī, kad būs izgudrots "zvaigznes termoregulators", ko cilvēki varēs vadīt no Zemes. Citiem vārdiem sakot, pasūtīt vasaras uz stabliem +25 grādiem vai ziemu uz -10 grādiem. Varētu uzdot jautājumu: kā tādā Saules atnestā 1000x lielākā karstumā Zemes vēl nav izcepusies? No skolas stundām vajag tikai atcerēties par sakarsušu ķermeņu siltumatdevi, un to, ka Zeme 24 stundu laikā apgriežas ar savu asi, pagriežot sakarsušo pusi aukstajam kosmosam ar -270 grādiem. Kas notiek ar sakarsušo Zemes ķermeni planētas aukstajā pusē - pareizi, tas atdziest, ar ātrumu 25 000 terewatu siltuma zudumu sekundē. Un tā katru dienu, jau simtiem miljonu gadu. Fizika.
16.augusts 2021, 13:46 Atbildēt
ttirliņš
Viss ir tieši tā. Tikai cilvēku darbības rezultātā tiek traucēta tie paši 25000 terewatu zemes atdzišanas process, respektīvi siltumnīcas efekts. Neviens nekad nav teicis, ziemā nekuriniet krāsnis, citādi zeme pārkarsīs. Un traucēt to atdzišanas procesu tiešām nebūtu vēlams, šie terewati var būt sevišķi ir bīstami floras un faunas veselībai.
21.augusts 2021, 18:25 Atbildēt
DDauņeksterminators
Fiziķi, Tu operē ar loģiku... bet "zaļā domāšana" operē ar prseido-reliģisku pārliecību (apsēstību) ka Zeme ir dzīva būtne (Gaja) un Gaju vajag atbrīvot no sugas, kas saucās "homi sapiens" , jo tas nodara pāri Gajai.
Tāpēc, Fiziķi, liecies mierā ar savu loģiku. Loģika šeit nevienu neinteresē!
16.augusts 2021, 18:59 Atbildēt
AAndris
Paiders taču pirmais Latvijā lasītājus brīdināja no Covida. Atmiņa neviļ. Nu, un šī vasara acīmredzami atgādinājusi globālās sasilšanas pārmaiņu. Tā gan!
16.augusts 2021, 17:59 Atbildēt
JJānis
pag, viss jau ir pareizi: "...Nevis klimata pārmaiņas, bet gan cilvēka dzīves telpas paplašināšanās un cilvēka darbības radītais piesārņojums ir apdraudējums planētas dzīvajai dabai, un tas izraisa milzīgas pārmaiņas biosfērā, kur sekas ir daudzu dzīvnieku un augu sugu pilnīga izzušana..." - šķiet, ir noticis kaut kāds pārpratums - jaunais bīsteklis ir ___cilvēka izraisītas klimata pārmaiņas___, nevis klimata pārmaiņas kā tādas. Pret pēdējām neviens neaicina cīnīties.
16.augusts 2021, 20:13 Atbildēt
ttirliņš
Ticēt vai neticēt, tā ir tikai tava paša darīšana. Ticība nekādus procesus ietekmēt nespēj. Ticības jautājumi galīgi nav globālistu arsenālā. Tas sliktākais, kas tai arsenālā ir mērķtiecīga peļņas gūšanas nelietīga vēlme, kas rūpīgi slēpta aiz dabas sargāšanas maskas. Kaut ņemsim nesen valdības, un ne tikai mūsu valsts valdības, plāns nomainīt visus autiņus uz dabai draudzīgiem autiņiem. Tam degvielas pilienam sadegot nepieciešams tieši tāds gaisa daudzums, sadegot attiecīgi veidosies tieši tāds izplūžu gāzu daudzums. Arī iekšdedzes dzinēja lietderības koificentu sevišķi būtiski nepacelsi. Bet, ja vajag, tad būs. Un kas tad būs? Ielikta kompim programmā, kas neļauj iekārtai nolasīt pareizos rādītājus. Esam ieguvuši varen zaļu autiņu, steidzieties pirkt. Toties ķīnietis izgatavojis elektrisko autiņu, kurš var noskriet 250 km un maksā nepilnus 5000 tūkstošus. Cik gan daudziem nenoderētu tāds darba autiņš. Par mums piedāvāto 30 tūkstošiem vērto elektrisko autiņu, rēķināsim rupji, kīnieša var nopirkt 5 un un krietni vēl nosegt elektrības, remonta izdevumus. Un cik spēs nopirkt 30 tūkstošu vērto autiņu. Kurai tad īsti valdībai, globālistiem interesē klimats. Galvenais, lai ir peļņa, pēc tam mani bērni kaut paliek pēdējie uz planēta zeme. Tāds izskatās tas PEĻŅAS dievs vaigā.
21.augusts 2021, 19:16 Atbildēt
vvietējais
jā tieši negausīgie globālisti arī liek cilvēkiem noticēt visādiem mēsliem , bet visur pamatā ir tikai nauda un vara , šiem kampējiem nekad nepietiek, un metodes ka to panākt ir dažādas, kaut vai pāri cilvēku līķiem
16.augusts 2021, 10:22 Atbildēt
JJā ļoti žēl ka tā
Tieši tāpat kā tagad liek noticēt šim eksperimentālajām potēm ,uz kurām daudzi ir uzķērušies diemžēl ,bet Lai DIEVS stāv klāt potētajiem un pasargā viņus visus ,kuri iekrituši šais lamatās .jo Dievs ir visuvarens Jēzus vārdā Āmen !Un Dievs pasargās savu tautu !
16.augusts 2021, 12:09 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Mūsu ģimene ir vakcinējusies ar "Moderna" un Dievs mūs jau sargā apmēram divus mēmešus! Bet sektanti, kuri tic Vadonim, bet nelasa Bībeli, domā savādāk... .
16.augusts 2021, 19:02 Atbildēt
OOtomārs
pravieti, ka ,,modernizējies,, , Tevi vecīt nekas nesargā. Tavs ,,dievs,, pamatīgi nopelnīja uz tās žļurgas ražošanas.
17.augusts 2021, 8:37 Atbildēt
ĀĀmen
Āmen
16.augusts 2021, 13:04 Atbildēt
ffidels
Jā ,jebkuram normālam cilvēkam ja rodas iespēēja arī jacenšas zemi atbrīvot no šiem mēsliem,utilizēt tos itin drīz būs goda lieta.
16.augusts 2021, 21:57 Atbildēt
NNuEs
Tak sen jau skaidrs, ka klimata sasilšana ir kārtējā afēra.Laikapstākļu kontroles tehnoloģiju pielieto, tāpēc ir plūdi un mežus speciāli aizdedzina.
16.augusts 2021, 10:23 Atbildēt
JJā tā ir
Tāda pati afēra kā šis kovids
16.augusts 2021, 12:11 Atbildēt
AAgate
Labs raksts, varēja jau vēl skarbāk! Mūsu sia "Latvijas valsts meži" griež simtiem ha ārā un neievēro neko, lai saglabātos kaut cik normāla vidē augiem, dzīvniekiem. Dienas laikā var izvest 30 kravas pa 40 kubiem ka nemetas. Draza, kas paliek mežā co2 vien rada.
16.augusts 2021, 10:29 Atbildēt
ZZigis
atvainojiet, bet tās nu gan ir pilsētnieciskas muļķības. Daba šo tukšumu aizpilda tik veikli, ka pabrīnīties vien var
16.augusts 2021, 20:16 Atbildēt
llauķis
Tās nav pilsētnieciskas muļķības! Izkāp ārā no biroja un pabrauc drusku tālāk no Rīgas robežām. Meži tiek izgriezti negausīgos apjomos. Tik ātri vietā nekas nerodās, pat ar stādīšanu. Mums ir pseido mežsargi.
19.augusts 2021, 9:31 Atbildēt
kkauns kauns
nekādu PĀRMAIŅU JAU NEVAR BŪT, JO VAIRĀK CO2, JO ZAĻĀKI AUGI. kas nu ēd virzu un nezin bioķīmiju...duras lai vakcinēties aiziet
16.augusts 2021, 10:45 Atbildēt
kkauns kauns
ir jābūt narkošām bidoniem, lai neko nezinātu par fotosintēzi, bet ir un daudz... kaimiņu kaimiņu
16.augusts 2021, 10:47 Atbildēt
SSkaidri
un gaiši uzrakstīts!
16.augusts 2021, 10:57 Atbildēt
pprahtweeders
Kā komentēju iepriekš, pirms mēneša NATO propagandas virsnieks Pols Gaudseps jenotu orgānā d-IR-sis, aicinot atdot pēdējo grasi izmešu biznesam, nejauši izmuldējās, kā šī gada karstuma vilnim nav izskaidrojuma, jo Ninjo straume šogad bijusi normāli auksta. Tāpat zālēdāji klusē par 1939 - 1942 aukstuma vilni Eiropā, kam nav izskaidrojuma. Runas saturs - zemes klimats ir sasodīti svārstīgs un 20.gadsimts bija gandrīz vai anomālija ar daudzām jaukām ziemām un vasarām. 1709 un 1739 aizsala Baltijas jūra, ap 1050 bija gads, kad uz īsu brīdi zem nulles bija Nīlas deltā, ap 1450 reiz izžuva Dņepra. 1783 vasarā būtu vajadzējušas maskas, jo pēc Islandes izvirduma gaisā bija sērskābes pilieni. Un tā tālāk. Piekrītu tiem, kas atbalsta ogļskābos izmešus - ir dati, ka Saules aktivitāte mazināsies un gaidāmas aukstākas ziemas, ko sasilšana var novērst. Beigsies pidaru-transu trakums, apsīks arī zaļā sērga, vārguļi nevar būt mūžīgi.
16.augusts 2021, 11:23 Atbildēt
EEdge
Labais kapitālisms un sliktie spekulanti. Cīņa ar sekām notiek labā kapitālisma saglabāšanas vārdā. Tā turēt, Paider!
16.augusts 2021, 13:34 Atbildēt
PPūce
Ziņo 57 medicīnas eksperti Šo maija ziņojumu sagatavoja gandrīz pieci desmiti augsti cienītu ārstu, zinātnieku un sabiedriskās politikas ekspertu no visas pasaules. Tā tika publiskota un tika steidzami nosūtīta pasaules līderiem, kā arī visiem, kas ir saistīti ar dažādu apgrozībā esošo COVID-19 vakcīnu ražošanu un izplatīšanu. Ziņojumā tika prasīts nekavējoties pārtraukt vakcināciju pret Covid. Dr McCullough bija viens no parakstītājiem. “Neskatoties uz aicinājumu ievērot piesardzību, veselības organizācijas un valdības iestādes ir samazinājušas vai ignorējušas SARS-CoV-2 vakcinācijas risku,” sacīja eksperti.Ziņojumā par asins recēšanu vakcinētiem cilvēkiem teikts šādi: “Par dažām blakusparādībām, tostarp asinsreces traucējumiem, jau ziņots veseliem un jauniem vakcinētiem cilvēkiem. Šo gadījumu dēļ dažās valstīs tika apturēta vai atcelta adenovīrusu vektorizēto [AstraZeneca] un [J&J] vakcīnu lietošana. Tagad ir izpētīts, ka vakcinācija ar [AstraZeneca vakcīnu] var izraisīt imūno trombotisko trombocitopēniju (VITT), ko izraisa trombocītus aktivējošas antivielas pret trombocītu faktoru-4, kas klīniski imitē autoimūno heparīna izraisīto trombocitopēniju. ” “Diemžēl, atļaujot šīs vakcīnas, risks tika ignorēts, lai gan adenovīrusa izraisīta trombocitopēnija ir zināma vairāk nekā desmit gadus, un tas ir bijis konsekvents notikums ar adenovīrusu vektoriem. Iespējams, ka VITT risks būtu lielāks tiem, kam jau ir asins recekļu veidošanās risks, tostarp sievietēm, kuras lieto perorālos kontracepcijas līdzekļus, tāpēc ārstiem obligāti jāinformē savi pacienti. ”
16.augusts 2021, 18:25 Atbildēt
JJūlis
Mēs dzīvojam tajā zemes klimata periodā, kad tuvojas ledus laikmets. Tas tuvojas kopš 12. gadsimta, kad bija pēdējais maksimums. Kad iestāsies ledus laikmets temperatūra būs kritusies par 10 grādiem, un tas notiks 10 tūkstošu gadu laikā, tātad 100 gadsimtu laikā. Katru gadsimtu temperatūra kritīsies par 0,1 grādu. Cilvēce temperatūru var ietekmēt par 0,1 grādu, tātad tā var attālināt ledus laikmeta tuvošanos par vienu gadsimtu. Tādējādi redzam, cilvēces darbošanās rezultējas ar to, ka tā pašlaik tikai kompensē ledus laikmeta nesto atdzišanu, iespējams, ka tikai daļēji.
16.augusts 2021, 14:12 Atbildēt
rreptilis
...apmēram tā.
16.augusts 2021, 15:52 Atbildēt
NNīrnbergu steidzami
CIONISTU-PEDOFĪLU ORGANIZĒTS GENOCĪDS
16.augusts 2021, 14:49 Atbildēt
īīsi
nezinu par cionistiem, bet švābu gan. Sagrābt visus energoresursus dažiem un valdīt pār visu pasauli. Vienīgā laime, viņi karājas no IT, kā tie lems tā būs.
16.augusts 2021, 18:05 Atbildēt
tte esam
ne velti merkele makarons bidons švābs čupojas, mūsu cūkpurniņš arī cer, ber srajs arī cer...
16.augusts 2021, 18:06 Atbildēt
ZZigis
Nez, no šeit tusējošiem gudriniekiem un tautas ekspertiem kāds jelkādu Švāba grāmatu ir kaut rokā paturējis, nerunājot nemaz par lasīšanu? Pēdējais būtu pārmērīgs izaicinājums, jo svešā mēlē rakstīts.
16.augusts 2021, 20:21 Atbildēt
IInta
Ir jau arī pieejama tulkojumā, vismaz krievu mēlē; bija jau tāda infa, vai kompilācija par tēmu vai īstā, kas to lai zin, - tik tādus draņķus negribās pat lasīt....
Pietiek jau ar NWO Hakslija sniegumā un Dž. Orvelu , utt.- nekā jauna....
Viss pa to iecerēto & iemīto vien žīdmasonu & Vatikāna tacinu.
Viņiem taču pa priekšu jāpabrīdina, ko īsti darīs - nu i Holivudas filmas tam arī noder.
16.augusts 2021, 20:50 Atbildēt
IInta
Ko ievārīja, pašiem vien nāksies izstrēbt:
youtu.be/ztPZ5AlX5mE
16.augusts 2021, 20:21 Atbildēt
vvispār
Zemi neapdraud pilnīgi nekas, ja atceras skolā mācīto vielas nezūdamības likumu. Arī pāris kilogrami dinamīta Paidera automašīnā, tikai mainītu viņa atomu atrašanās vietu telpā.
16.augusts 2021, 20:34 Atbildēt
vvispār ha vispār
pāris kilogrami dinamīta ARĪ TAVĀ automašīnā tikai mainītu dažu atomu atrašanās vietu telpā - tā ka, labāk nemaz nesāc!
16.augusts 2021, 21:12 Atbildēt
DDerglis
Visi atceras aptuveni pirms 10 gadiem Islandes vulkāna izvirdumu, kā rezultātā kādu nedēļu bija atcelti avioreisi Eiropā. Tad lūk, tajā gadā sekoja ļoti auksta vasara vulkānislo pelnu daļiņu atmosfērā dēļ. Viens vulkāns uzspļauj 10 gadu CO2 kvotām.
17.augusts 2021, 11:57 Atbildēt
KKika
Vienigais gudrais tukstošiem profesoru un akademiķu vidū! Pajolis
17.augusts 2021, 12:17 Atbildēt
aaijA
,,Cilvēci apdraud globālo spekulantu alkatība "( Juris Paiders ) un viņu dievinātāji ,, brīvajā pasaulē " .Varbūt , ka tagad , redzējuši to , cik ,, gādīgi" izturas pret afgāņiem viņu ,, stratēģiskie " partneri , arī latvji beigs dievināt šos globālos spekulantus ....
18.augusts 2021, 10:56 Atbildēt