Komentāri: Biedēšana ar "Pleskavas tankiem" liecina par tumsonību un atpalicību

25.11.2021. Juris Paiders
 
AAgate
Nu viņi neiepirks, tāpēc ka ir pavēle iepirkt tieši šos krāmus, tā pildot ražotāju makus. Tur nav nekāda sakara ar valsts drošību, tikai rebju bīdīšana. ASV militāristiem (ko nekontrolē Baidens, bet gan Tramps) ir mazie droniņi, 1/4 plaukstas, kas lido uz mikroshēmu cilvēkā un mērķi paralizē pāršķeļot smadzenes. Mērķis gatavs. 21.gs.tehnoloģijas savā būtībā jau ir atpalikušas, to ko spēj cilvēks ar attīstītu hipofīzi un epifīzi pārspēj gan digitalizāciju, gan visas "augstās" tehnoloģijas.
25.novembris 2021, 8:31 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
25.novembris 2021, 9:43 Atbildēt
aapats
mara zalite jau sen ir pardevusies velnam taka vari beigt kult meslus.
1.decembris 2021, 7:46 Atbildēt
MMelissaAdams
Es nopelnu 162 $/stundā tāldarbā. Es nekad nebiju iedomājusies, ka tas ir godīgi, taču mans tuvākais pavadonis nopelna 21 tūkstoti USD mēnesī, strādājot tīmeklī, kas man bija patiesi šokējoši, viņa lika man to vienkārši mēģināt.
KOPĒT UN ATVĒRT ŠO VIETNI ……>> gg.gg/googlecash85
26.novembris 2021, 23:58 Atbildēt
PPareizaisjautājums
"Ikvienai valstij Krievijas kaimiņos ir jāspēj būt gatavai adekvāti reaģēt uz jebkuriem drošības riskiem, kurus varētu radīt Krievija." - šī vienmēr obligātā mantra, kas tiek iekļauta jebkurā tekstā līdzīgi, kā boļševiku laikos PSKP slavinājums atslēdznieku rokas grāmatas titullapā , šī mantra prasās pēc "tulkojuma" ... .
Kāda tad būtu šī "adekvātā reaģēšana" ?
Par ko ir runa? Par spēju vai nespēju paspēt nosūtīt SOS signālu? Kam?
Vai tiešām kāds savā neprātā iedomājas, ka Baltijas valstu dēļ ASV sāks Trešo pasaules karu?
25.novembris 2021, 9:57 Atbildēt
PPastors
Tas ir tāds pats sauklis kā Slava PSKP (XXgs.PSRS) Herojam slava (Ukraina, 2014) vai Heil Hitler (Vācija 1933-1945) vai Mēs visi potējamies, valkājam maskas, lietojam ziepes un 2 metrus (pasaule kopš 2020, izņemot varbūt Baltkrieviju un kādas Āfrikas valstis, kur vēl nezina, ka mums ir pandēmija).
25.novembris 2021, 14:44 Atbildēt
OOts
Tad kad , tevi izjās kremļa stobrs pakaļā...vari saukt savu māti.....nevienam agresoram neintresē tava filozofija....esi stiprs, vai tevi izdrāzīs....
26.novembris 2021, 7:16 Atbildēt
tto pareizaisjautājums
precīzi.
25.novembris 2021, 11:46 Atbildēt
MMilita
Precīzi! Tieši tā tas arī notiek, militārās lielvalstis modernizē savus ieročus, bet vecos utilizē. Un kāpēc griezt vecās bruņumašīnas un haubices metāllūžņos, ja ir banānu valsts Latvija, kurai naudas, kā spaļu, lai masveidā šos vecos krāmus iepirktu? Kuriem pat vairs lāgā munīciju neražo. Kā zināms, šobrīd ir tikai trīs valstis ES, kuras pilda NATO noteikto 2% apjomu militārajiem izdevumiem- Latvija, Igaunija un Grieķija. Kaut kā nav dzirdēts, ka Vāciju ar viņas zem 1% izdevumiem kāds gribētu izmest no NATO. Turklāt, ja Igauņi iepērk efektīvos Javelin un būvē paši savus bezpilota pašgājējus dronus, tad mēs ražosim rezerves daļas Somijas bruņumašīnām, kuras neviens vairs lāgā negrib pirkt.
25.novembris 2021, 12:04 Atbildēt
ccitāts no raksta
ASV līderu domāšanas loģika ir vienkārša: nav racionāli riskēt ar savu karavīru dzīvībām, ja taktiskus uzdevumus var atrisināt ar trešās pasaules brīvprātīgajiem, piemēram, Latviju.
26.novembris 2021, 11:40 Atbildēt
hhe he
Bet Latvijā ir vesela iestāde- NATO izcilības pareizāk debīlības centrs, kura tikai ar to vein nodarbojas, kā visus biedzē ar Pleskavas tankiem.
30.novembris 2021, 14:11 Atbildēt
aaka saka
Latvijas aizsardzība - tas ir tikai bizness. Slikti ,ka to nesaprot.
25.novembris 2021, 8:41 Atbildēt
IIvo
Sen laiks utainos iepazīstināt ar sēņu lietu..attīrīt pasauli no atkritumiem
25.novembris 2021, 8:45 Atbildēt
IIvo
Krievijas armija ir tāds pats mēsls kā pati krievijas pederastija..
25.novembris 2021, 8:46 Atbildēt
UUrmas
Tu tumsonība....
25.novembris 2021, 9:44 Atbildēt
ppiebilde
Atzīstot Paidera kunga intelektu, tomēr gribu oponēt. Nav svarīgi, ka Krievijas tehnika ir vecāka. Ja sāksies pa īstam, kā pretgaisa un pretdronu ieročus lietos nelielas dažu kilotonnu bumbas, kas ceps laukā visu jeņķu elektroniku. Proķiv loma ņet prijoma.
25.novembris 2021, 9:00 Atbildēt
NNesapratu
Ar atombumbām apkarot dronus? Mjā, tas taču vēl trakāk kā šaut pa zvirbuļiem ar haubici! Kur viņi ko izdedzinās? Ir varianti, kā nogādāt tavas atombumbas kosmosā, lai dedzinātu satelītus, caur kuriem tiek vadīti jaunās paaudzes droni? Un ko darīt droniem bumbu nokrišanas vietā? Tur taču vairs nebūs neviena būtiska militāra mērķa?
Ja krievu ģenerāļiem domāšana ir šādā domāšanas līmenī, tad tiešām, jābaidās tikai Latvijai, Ukrainai un Āfrikai.
25.novembris 2021, 12:11 Atbildēt
OOts
Eksistē lielgabalu šāviņi ar elektromagnētisko šoku, kas izcep visu elektroniku, ieslēgta vai neieslēgtu.......ir gan āmīšiem,gan vatņiķiem...arī ukraiņi ražo
Turcijai ir radari , kas izsit visu krievu elektrotehniku, pat slavenos iskanderus....tā nodemonstrēja Sīrijā.
Pirkt mums tos dronus, bez aizsardzības nav jēga...mums der tikai vecais labais partizānu karš ar stinger, jevelin un gustaviem.......tāpēc vajag bruņutransportieri līdz meža tikt...un pat viņam nevajag nekādus ieročus likt.... pilnīgi pareiza ir Arta Pabrika militārā doktarīna, jeb somu variants. Bet kremlini protams vaimanās......
26.novembris 2021, 7:26 Atbildēt
PPabriks ir kaitnieks un pamuļķis
Šņabsfeldfēbeļa pabrika doktrīna? Kas tā tāda? Bēgam visi mežā un sākam partizānu karu? Nu, nu. Tikmēr visi meži jau būs izcirsti. Somu variants? Somijai ir tanki Leopard-2, iznīcinātāja F-18, haubices D-20, un t.t., un t.t. Latvijas armiju ar Somijas vispār nevar salīdzināt. Turklāt Somijā ir obligātais militārais iesaukums. Mobilizēt tur var vairākus simtus tūkstošus rezervistus. Latvijai ir kādi pāris tūkstoši algotņi un viss, apmācītu rezervistu prakstiski nav. Pabrikveidīgie ir Latvijas aizsardzības spējas pilnīgi degradējuši. 1940.gadā Latvijai bija 3 divīzijas, katrā divīzijā bija trīs kājnieku un viens artilērijas pulks, aviācijas eskadriļa, tanketes, iznīcinātāji Gloster-Gladiator, Lī- Ednfield šautenes. Tagad pat parādē nav kam iet, tāpēc iet arī robežsargi, policisti, jaunsargi un ugusnsdzēsēji ar gumijas laivām. Latviju Krievija par kaut kādu militāri spēku vispār neuzsklata.
26.novembris 2021, 12:18 Atbildēt
PPilots
Kad Hruščovs uzspridzināja 57 megatonnas Novaja Zemļa, Ziemeļu puslodē uz laiku pazuda radiosakari un parādījās ziemeļblāzma. Pāris kilotonnas 200 m augstumā samērā droši uz laiku atslēgtu mobilos sakarus. Pa to laiku Pleskavas tanki jau būtu piebraukuši pie Brīvības 36 un pieprasītu Kariņam atkāpties.
25.novembris 2021, 14:50 Atbildēt
KKrieviju sagaida psrs liktenis
Jo ātrāk sabruks teroristu nometne Krievija,jo ātrāk iestāsies pasaulē miers no tās maskavijas huntas,kuras līderis ir pasaulē bēdīgi slavenais Puņķis,uz visu pasauli apbižoties ar saviem vergu nacistiem.
25.novembris 2021, 9:03 Atbildēt
UUrmas
Kur var gvelzt tādas stūlbības?
25.novembris 2021, 9:46 Atbildēt
OOts
Urmas.....vai slikti palika vatņik?
26.novembris 2021, 7:27 Atbildēt
PPareizaissecinājums
Drīzāk ES sagaida PSRS liktenis. Ja Brisele neko nemācīsies no Breksita un briestošā Pol-exita.
25.novembris 2021, 9:59 Atbildēt
MMjā
Nav tādas valsts "ES". Esat kaut ko sajaucis.
25.novembris 2021, 14:17 Atbildēt
AAgate
To Urmas
Nu, cilvēks dzīvo savu iedomu pasaulē, tāpēc arī gvelž.
25.novembris 2021, 9:58 Atbildēt
OOts
Gaidi, kad pūtins atnāks? Var būt tev čemodānu palīdzēt aiznest uz staciju?
26.novembris 2021, 7:29 Atbildēt
MManas domas
Man ari liekas ka kara kurinātaju slimajās smadzenitēs doma, ka krievija cīna ar asv un nato sutis kavaleristus uz išakiem un koka zobeni ir ,maigi izsakoties slima kaķa murgi tāpat ka krievijas iebrukums demokratiskaja ukrainā ! Kurs tad kurina karu , kura kara kuģi ar kodolierocirm kurse gar krievijas robežam , kā somoļoti ar kodolraķetem lido 30 km no krievijas robežām , kas savilcis savus tankus tiešā krievijas robezu tuvumā ? Manuprāt karš ar krieviju ilgs nevis dienas bet stundas , par to kara un naida kurinātajiem vajadzetu padomāt .
25.novembris 2021, 9:08 Atbildēt
ssada
Kur redzēji Ukranā demokrātiju?
25.novembris 2021, 9:47 Atbildēt
RRolands
Kurā vietā ir tie tanki tiešā Krievijas robežas tuvumā? Cik NATO tanku ir Baltijā? Ar ko atšķiras tanku armija no tanku bataljona(aptuveni skaitliski)? Cik NATO desanta divīzijas izvietotas Krievijas tuvumā? Cik daudz kodolieroču izvietoti Krivijas tuvumā? Ko Krievija kopā ar Lielbritāniju un ASV garantēja Ukrainai, pēctam, kad Ukraina atteicās no sava kodolarsenāla(tolaik trešais lielākais) ? Kādas ir tavas domas???Ko, žaunas ciet?
29.novembris 2021, 19:23 Atbildēt
SShadowVoice
Atkal meli un propoganda ;-)
"sūtīt neapbruņotus trešās pasaules ekonomiskos migrantus". Neviens viņus tur nesūta. Tā ir šo arābu brīvā griba - pārcelties uz Vāciju. Un kāda mārrutka pēc Baltkrievijai būtu viņiem to jāliedz? Baltkrievijai jārūpējās par ES drošību pateicībā par ES iejaukšanos Baltkrievijas iekšējās lietās? Vai pateicībā par revolūcijas mēģinājumu un opozīcijas atbalstu?
2. Nedz kāpēc klusē par to pašu Franciju, no kuras uz Lielbritāniju veļās bariem arābu? Aaaa... Franciju lamāt nedrīks. Tāda pavēle nav sānemta? Arābu bari plūst uz UK un tā ir reāla problēma, bet - nu nevar taču atļauties Francijai to pārmest, vai ne?
Atkal kretīnisms.

Jap, tie paši latviešu "militāristi" visu laiku brēc par Krievijas draudiem. Patiesi. Jo bez lielā bieda - viņi vienkārši nevienam nav vajadzīgi un iespēja dalīt nodokļu masātāju naudu - vienkārši NEBŪS!
Hmm.... tikai ļaunā Krievija un to karu nemaz netaisās ierasties ;-)
25.novembris 2021, 9:26 Atbildēt
UUrmas
Vācija pati vainīga,Merkele sākumā aicināja migrantus un vietējās pašvaldības par katru migranu saņēma prāvu naudu.Tas bija biznes.
25.novembris 2021, 9:52 Atbildēt
VVaris
Papriks & co tikai bļaustās, ka krievi nāk, lai dabūtu no NATO naudu un to pašu tehniku labi arī piekopj Ukrainā.
25.novembris 2021, 21:24 Atbildēt
zzigurds
ar krieviju jaauztur draudzigas attiecibas, pasas labakas, izckares 20 dazados veidos ja gribes. Saksim ar to ka vispar LV geografiskis stavoklis aizstavet nav no spozakajiem. Nakotnes kars bus daudz un dazados veidos, piemeram virusi (visi ir lokdauna, ieslegti), re kaadu launumu spej nodarit pat neliels kovid tipa viruss, a ja piejauks kaut ko specigak?. Vienkarsi ierindas cilveki no dzivokliem vadis dronu armadas no talu projam. Talak visu piebiegs raketes. utt utt. Ka notiks ja uzdevums bus piemeram iznicinat HESa dambi, vai vairakus vienu pec otra, kadas bus sekas? Viss ko sie "arzemju ministri" un parejie dara ar savam stulbibam ir padara krieviju un parejas valstis nervozas un var sekot neadekvata reakcija. ASV pirma sagrava ukrainas militaro spekus 90gados, savaca visus kodolmaterialus, lika izncinat strategiskos gaisa spekus, burtiski izdemoleja lidmasinas (START ietvaros) a tagad dod tikai gazmaskas). Es kaut ka neatceros kad piemeram baltkrievija kadreiz butu lidusi latvijas ieksejas lietas.
26.novembris 2021, 13:49 Atbildēt
AASV protektorāts Latvija
Latvijā ir vesels dienests - NATO debīlības centrs, kura troļļi to tikai dara kā katru dienu interneta komentāros kurina starpnacionālo naidu pret krieviem un kūda visus uz karu. Agrāk cilvēki, kas bija piedzīvojuši karu teica- ka tikai nebūtu karš! Tagad izaugusi vesela dbeiloīdu paaudze, kas nezina, kas ir karš, un domā, ka viņi kara laikā tāpat sēdēs pie datoriem, bet karos droni, NATO, bet tikai ne viņi. Nebūs tā. Tieši šādus idiots karš arī visvairāk skars. Ja ir iespējas iztikt bez kara, tad tādu izdevību garām palaist nedrīkst. Visi idioti karot gribētāji ir laikus jānoliek pie vietas.
25.novembris 2021, 9:28 Atbildēt
KKrievi paši vainīgi
neviens cits,iz\ņemots krievus nav vainīgs,ka visa pasaule tagad ir pavērsusies rpet viņiem un tas ir tikai krievu pašu nopelns,nnīstot visus,spļaudoties un visiem draudēt.Tātad krievi tagad var lepoties ar savu saimnieku Putinu,pūšot viņa stabuklē un,kā pakalpiņiem rejot uz to,ko īpašnieks liek.
25.novembris 2021, 9:40 Atbildēt
AASV pie visa vainīgas
Slims esi, vai pedarasu rinkeviču pārklausījies? Visa pasaule nīst un neieredz ASV, kuras nemitīgi iebrūk un okupē citas valstsis, lai ieviestu tur savu demokrātiju. Šie bēgļi bēg no Irākas tieši tāpēc, ka ir cietuši no ASV iebrukumu.
26.novembris 2021, 11:45 Atbildēt
JJanis
Labi sagatavots rusofobs, naida kurinātāji un biedētāji tev saka - sēdies 10!
25.novembris 2021, 21:26 Atbildēt
OOts
Tak dodies uz moskoviju...dabūsi zvaigzni pierē!
26.novembris 2021, 7:30 Atbildēt
NNo no no
Krievi vainigi tāpēc, ka eksistē, nevienam neklanās un viņiem ir liela teritorija. Tur arī visa viņu vaina. Jo tā gribas paķert kaut ko no krievijas teritorijas, bet šie, ma.tas, neļauj. Asv varetu kadreiz pakarot pie sevis, savā teritorijā, nevis ar savu suneli nato asinis citas valstis slīcināt.
25.novembris 2021, 13:35 Atbildēt
NNaivais
Krievijas patreizējais virsuzdevums ir atjaunot IMPĒRIJU bijušajās robežās. Varbūt Paiders un NO NO NO varētu pastāstīt, kā to Krievija izdarīs bez tankiem (nu nosacīti tikai tankiem). Vēl vajag pateikt, ka Latvija grib paķert Abrenes novadu. Cilvēki ticēs.
25.novembris 2021, 16:55 Atbildēt
AAgate
To krievi paši vainīgi
Kur tad tev tā pasaule pavērsusies pret Krieviju? Ko pļūtī? Neaiztiec tu Krieviju, kā Krievija tevi neaiztiek. Un tagad uzraksti, ka krievu troļļi esam, kai vari atskatīties saviem kakla kungiem. Tās izdrukas, kad esat uzdirsuši Krievijai ir visai interesantas, cik reizes, tik naudiņas ripo. Kropļu darbs.
Labāk apgūsti kādu amatu un ej strādāt.
25.novembris 2021, 10:04 Atbildēt
KKrievijas beigas tuvojas
Neviens pat nedomā aiztikt sūdu,un tā pat tā kfreivija smird un visiem lien virsū,kā tāds noķēzījies mazs plušķis.Laiakm nevar rimties sarkanie teroristi,kurus jau vienreiz rietumi iedzina ellē.
25.novembris 2021, 10:29 Atbildēt
UUrmas
Naivais,kuri ir tie visa pasaule? ASV,ES ?
25.novembris 2021, 9:54 Atbildēt
GGada glezna
Referendums Krimā pēc Hitlera parauga Austrijā, kad jau Austrijas anšluss bija noticis fakts.

Pat tētis Staļins šo "referendumu" nosauca par krāpniecību.
Tā, ka nemuldiet, ka Krievija nav bīstama. Jābūt pilnīgi garīgi nespējīgam, lai uzķertos uz "plikā āķa": Baltijas valstis Krievija netaisās okupēt, jo te taču nekā nav.
25.novembris 2021, 10:48 Atbildēt
RRolands
Vai puķes jau sagatavoji atbrīvotāju sveikšanai, vai lūpas tīras tanku bučošanai?
29.novembris 2021, 19:26 Atbildēt
aakvarelis
Nedirs, Austrijā vairākums bija par apvienošanos ar Vāciju, jo abās valstīs dzīvoja vācieši un Hitlers bija austrietis. Arī Čehijas vācieši visi kā viens bija par apvienošanos ar Vāciju. Krimā 90% ir krievi un visi viņi bija par apvienošanos ar Krieviju, hoholus un Kijevas režīmu Krimā neieredz. Arī Donbasā 90% ir etniskie krievi un visi viņi grib pie sevis Krieviju nevis Ukrainu. Tāpēc arī Kijevas režīms tā baidās no referenduma, jo rezultāts jau zināms. Arī vēlēšanas grib taisīt tikai pēc Donbasa etniskās tīrīšanas un krievu padzīšanas. Vispirms Donbasu grib aplenkt ar amiju, tad veikt tur etnisko tīrīšanu, tur dzīvojošos krievus aizdzīt uz Krieviju, ieplūdināt savus kolonistus un tikai pēc tam grib sarīkot tur vēlēšanas. Tas viņiem saucas "Horvātijas paraugs".
26.novembris 2021, 11:54 Atbildēt
LLeons
Kā bija ar Katalānijas referendumu pirms pāris gadiem? Un vecmāmiņa stāstīja, ka toreiz Austrijā vismaz 50% gribēja pievienoties Reiham. Un tagad arī tādu ir daudz. Bet Versaļā un Jaltā nolēma, ka tam nebūs notikt.
25.novembris 2021, 14:55 Atbildēt
KKovids
Jūsu komentārs ir debilitates kalngals
25.novembris 2021, 15:53 Atbildēt
rreālais fans
Kāpēc jāsamazina budžets? Protams, nav pēc inerces jagatavojas tādam konfliktam, kā 20. gs.
25.novembris 2021, 9:38 Atbildēt
AAsais
Krievijas iebrukums un zibenskara mēģinājums Ukrainā, labi nodemonstrēja cik "moderni" ir tās ieroči. Jā multenēs jau tiešām viņiem ir brīnumieroči, bet tikai multenēs.
25.novembris 2021, 9:54 Atbildēt
UUrmas
Var redzēt ka Tev pašvakas zināšanas raķešu jomā.
25.novembris 2021, 9:56 Atbildēt
ttupais asajam idiotam
Krievija nav vēl iebrukusi Ukrainā. Karš ar Gruziju parādīja, kā NATO tā saucamajiem standartiem atbilstošu armiju Krievija pilnībā sakāva trijās dienās.
26.novembris 2021, 11:58 Atbildēt
UUrmas
Mēs, pederasti, visi fanojam par Putinu. Lai dzīvo Krievija!!!
25.novembris 2021, 10:04 Atbildēt
CCiānkālijs
slims esi? Ei ārstējies!
25.novembris 2021, 10:12 Atbildēt
UUrmas Urmas
Esi dzirdējis kriminālās apridās? Ja takoi petušook taptal takih kuraček kak ti
25.novembris 2021, 10:41 Atbildēt
UUrmas Ciankālijs
Vai tik neesi viens un tas pats,domāju ka gan...
25.novembris 2021, 10:32 Atbildēt
UUrmas Urmas
Ar psihi Tev nav kārtībā un nepielieto citu niku..
25.novembris 2021, 10:30 Atbildēt
hhe he
Tu, rinkēvičs? Vai streips esi?
29.novembris 2021, 13:33 Atbildēt
mmeitene
Kara kraukļi karu ķērca! Krievi nāk!
25.novembris 2021, 10:11 Atbildēt
nnevienam nevajadzīgā Krievija
Vienkārši lieta ir tāda,ka Krievija,kā pasaulē vairs necienīta,nevēlama valsts,jeb bandītu midzenis tagad ārdās,untie vietējie Putina pērtiķi nespēj pārdzīvot,ka neviens ar to mistkastes teritoriju nevēlas draudzēties.Tāpēc tāda gaudošana,ka visus kontrolē ASVi,tikai patiesībā ASV draugos ir visa pasaule,Krievijai tādu vispār nav.
25.novembris 2021, 10:23 Atbildēt
NNo no no
Nabaga berns ... Sārts tagad pamatskolniekus pieņem darbā ?
25.novembris 2021, 13:38 Atbildēt
SSagādnieks
Ar to draudzēšanos tā ir kā ir. Kāpēc saimnieks mūs spiež draudzēties ar Ukrainu? Esmu bijis tur biznesa darīšanās, diezgan zaglīga populācija.Un kurš ar mums grib draudzēties? Leiši, kuri izjauca sliedes pie Mažeiķiem? Igauņi, kuri atņēma Roņu salu, kur pirms tam nedzīvoja neviens igaunis? ASV, kas draudzīgi noteica sankcijas pret ostām un AB banku?
25.novembris 2021, 15:00 Atbildēt
UUna
Mums tā draudzēšanās ar ASV dārgi izmaksā. Uzdāvināta Citadele, slēgtas pelnošās pašu bankas. Tūdaļ pirksim dārgo ASV gāzi. Slēdzam tranzītu. 40 miljonus arī atdevām, nu jūs jau ziniet, kam.
25.novembris 2021, 15:02 Atbildēt
AAina
..un vēl kacina naidu pret kaimiņvalstīm..
25.novembris 2021, 21:30 Atbildēt
nnevienam nevajag ASV
Ja ASV būtu draugos visa pasaule, tad ASV tā nestresotu kā tagad. Krievijai draugos ir Ķīna un ASV nav spējīga sakaut ne kādu no šīm valstīm atsveišķi, ne jo vairāk abas tās kopā. Turklāt arī Indija ir Krievijas draugs un karā ar Krieviju arī ASV pusē nepiedalīsies. Spēku samērs pasaulē nav ASV pusē. ASV ar savām kolonijām kā Latvija ir mazākumā un visdrīzāk tiks sakautas lupatās.
26.novembris 2021, 12:03 Atbildēt
UUrmas Urmas
Esi dzirdējis kriminālās apridās? Ja takoi petušook taptal takih kuraček kak ti
25.novembris 2021, 10:41 Atbildēt
SSkarabejs
20.gs bruņošanās turpināsies, jo kaut kur vecrīgā bez kokaina un bentlija raud un mētājas ierēdņu un deputātu bērni. Un nebūs droni, jo LV izglītības līmenis to vairs nenodrošina. Un pilnīgi droši būs provokācijas pret Krieviju, jo pie tā tiek stradats. Nav gan skaidrs, vai kaut kas izšaus no Latgales..Bet Ukraina visticamāk tiek gatavota savai terminālajai misijai- ietriekšanai Krievijā. Ukrodammijs ir gatavs, tikai dzēlienam jābūt gana būtiskam, lai Krievija atbildētu. Savukārt lielais daudzums radioelektroniskā karaspēka Ukrainas pierobežā garantē to, ka nekādi droni un ukru lēnās taktiskās raķetes cauri neizies. Karu sarīkot noteikti mēģinās, ari NA biedru rosiba par to liecina. Jautājums, vai to vajag Latvijas iedzīvotājiem?
25.novembris 2021, 11:00 Atbildēt
PPiekarins
Nato jau nolēma savā sapulcē, ka strategiskie virziieni ir divi- Melnā un Baltijas jūra. Bet jums jau slinkums lasit, un panorāma , ak dies ! to nestāsta.
25.novembris 2021, 13:42 Atbildēt
vvisi redz
TIE TANKI KORUMPANTU IZSKATĀ BRĪVI BRAUKĀ PA LATVIJU
25.novembris 2021, 11:37 Atbildēt
tttt
uzšaus raķeti ar kodolgalviņu, daudziem nebūs kur paslēpties :(
25.novembris 2021, 11:40 Atbildēt
VVilis
Tieši Mērķi!
25.novembris 2021, 12:29 Atbildēt
DDzintarKols
Aicinu veidot brīvprātīgu kaujinieku brigādi un doties palīgā khokoliem! Krievi nāk!!!
25.novembris 2021, 12:36 Atbildēt