Komentāri: Mobilā digitālās lielības lietotne

03.06.2020. Māris Krautmanis
 
FFakts
Nesatraucieties, Lembes pakalpiņi. Garīgi atpalikušie, kas ir jūsu lapeles auditorija, Rinkēviča kunga facebooku nelasa. Labākajā gadījumā viņi palasa jēlos komentārus zem rakstiem, kur viņš pieminēts, un padročī.
3.jūnijs 2020, 10:32 Atbildēt
MMcintosh
Cik lielam idiotam jābūt, lai lietotu to aplikāciju un piedalītos bezmaksas reālā laika aplikācijas stressa testā???? Taču vajadzētu saprast, ka šāds eksperimemt asv nebūtu iespējams un vispār būtu ļoti dārgs, a tagad latviešu bauri paši piedalās un būs pētījums ar reāliem datiem uz kuriem pamatos nepieciešamību ārvalstu valdībām šo pirkt, tāpēc cerams, ka šis viss izgāzīsies... Un jautājums - kam pieder šī aplikācija? Vai īpašnieks ir Latvijas valsts vai privātuzņēmums un kam pēc tam būs iespēja ar to rīkoties?
3.jūnijs 2020, 10:46 Atbildēt
zzru
Pilnīgi piekrītu,pakaļā to aplikācija tam izgudrotājam:D.Poh kaut kā
3.jūnijs 2020, 16:43 Atbildēt
IIbio
Tu laikam esi dročīšanas eksperts. Varbūt vari pastāstīt detalizētāk, kā to dari?
3.jūnijs 2020, 15:51 Atbildēt
LLats un Sterlings
Atvainojos, sakiet lūdzu dakter kādas lapeles lasa garīgi apdāvinātie un Lembes (piezīme Faktiski bailīgajam - ja nu gadījumā ir spēja un spēks, tad sauc personas īstajos vārdos) kungi? Savādāk domāju, domāju vai tas Bondars, vai Bordāns, vai Feldmans, vai Parādnieks, vai Pūces kundze, vai pats Zakastitovs un vai tie ir tie kuri palasa un padročī. Ej nu saproti kurš ir Lembe un kuri ir tie pakalpiņi, kuri palasa un padročī? Lūdzu turpmāk precīzāk.
Bāc, un pēc jūsu teiktā esmu garīgi atpalicis, bet vienlaicīgi atļaušos norādīt, ka esmu Rinkēviča kunga ārpolitikas / politikas piekritējs. Kopumā uzskatu viņu par gaišu, gudru, pasaules līmeņa politiķi. Vismaz pagaidām manās acīs viņš ir ar stāju, kurš notur un neļauj šūpot Latvijas/Eiropas kursu. Lai gan reizēm tādi centieni ir bijuši un reizēm izskatās, ka viņš ir palicis vienīgais Eiropas kursa aizstāvis.
3.jūnijs 2020, 18:18 Atbildēt
vvispār
Nu tad neielādējiet to lietotni un nebūs jāceļ panika. Tāpat visiem iphone var noteikt aptuveno atrašanās vietu, bet jaunā lietotne domāta tiem, kuri nevēlas saslimt ar covid-19.
3.jūnijs 2020, 10:46 Atbildēt
PPrivātums pāri visam
Pieņemsim, kādam lietotnes lietotājam konstatē vīrusu un kontaktpersonas ir anonīmas. Vai tiešām SPKC nemēģinās tās identificēt kaut pēc IP adresēm? NETICU. Mājas + darba pieslēgums jau sniedz pietiekamu info par lietotāju.
3.jūnijs 2020, 11:01 Atbildēt
ššņurka
Kurš tad ievada slimo C19 cilvēku telefonus aplikācijā???? Ja to dara ģimenes ārsts- vai viņš nepārkāpj personu datu aizliegumu? pats slimais ievada datus par sevi ka ir slims? Tad viņš arī pats pārkāpj datu regulu. Un mobilā telefona operators visu redz savos datoros- pat to, kas jūsu viedierīcē ir atslēgts, kas aktivēts un nobloķēts, tātad redz arī kādas aplikācijas jūs lietojāt un kā jūs viņas lietojat. vai tad ne?
3.jūnijs 2020, 11:07 Atbildēt
PPrivātums pāri visam
Kādā veidā lietotne palīdzēs NESASLIMT? Tā tikai post factum informēs, ka iespējams esi bijis kontaktā ar personu, kurai diagnosticēts vīruss.
3.jūnijs 2020, 12:11 Atbildēt
IInta
Abus - Levit & Kariņ prom Eu, no kurienes nākuši un lai pieker PŪci līdzi jau savlaicīgi. Tācu jau to iztapoņu citām varām un šamo "vērtīgajiem norādījumiem, kamēr rebes finansiālās jāpārkārto un jāsakārto", to t.s. "pārstartēšanu" taisot, kam pat pandemija labi par aizsegu noder.... Tā kā laikus jau var rūdīt imūnsiistēmu uz visādiem tur vēl pandemijas devītajiem viļņiem, jo iešot jau tas viss kā pa "amerikāņu kalniņiem"...
BEt tikmēr lai jau spēlējas ar tiem smart gadgets tie, kuri labāk uz zombēšanu pavelkas ne tik TV kastēs vien vēl arī....
3.jūnijs 2020, 13:11 Atbildēt
kkukū
Lasu un brīnos.Vai tiešām kādu tik ļoti interesē mana persona,ka ar kaut kādas lietotnes palīdzību mani tagad sāks izsekot un vākt kaut kādus datus? Un ko tad izsekotāji par mani vēl nezina? Interesanti...Personas kods ir,telefons ir,televizors arī,IP adrese arī zināma,VID uzrauga 365 diennaktis gadā mūža garumā.Nu ko tad vēl varētu par mani uzzināt? Par ko Krautmanis tā satraucies un komentētāji arī? Nu,tiešām smieklīgi! Labāk kopā ar bērniem varētu attālināti gramatiku pamācīties,bez kļūdām iemācīties rakstīt,kā arī to savu sāpi ietērpt tādos vārdu salikumos,lai paustā doma būtu saprotama arī citiem,ne tikai pašam rakstītājam.Latvija tik tiešām ir un būs muļķu zeme!
3.jūnijs 2020, 15:29 Atbildēt
AABC
Nomierinies, lietotnei tavi dati daudz neinteresē, tos var iegūt citos veidos, bet šeit ir runa par policijas diennakts uzraudzību un mājas arestu, ja tiksi kontaktu lokā.
3.jūnijs 2020, 16:03 Atbildēt
ppurvaputns
dirsās sabāž sev savus mogaģiļņikus ar jobanijiem peisu bukiem un triperiem!
3.jūnijs 2020, 16:14 Atbildēt
kkopā visi
izslēdz galvu- un pievienojies
3.jūnijs 2020, 17:41 Atbildēt
AAnniņa
un tā vēl vairāk ierobežos sieviešu tiesības uz vienādu darba algu- kā tā var visā nozarē ar sievietēm? Vai tad tā drīkst? - providus.lv/article/..kt-dzimumu-lidzsvaru
3.jūnijs 2020, 19:32 Atbildēt
KKur cilvēktiesibas
Ārlietu gejs gan labak vareja nosodit policijas vardarbību asv , masveida cilvektuesibu parkapumus ,rasismu , izteikt atbalstu asv maidana dalibniekiem , nosūtīt uz asv kadas slampas lai dala pīradzinu maidana dalibniekiem un ,protams ,pieprasīt nekavejoties ieviest sankcijas pret asv ! Tas taču ir tiešais riķevica pienakums aizstavet cilvēktiesibas un atbalstit krāsaino revolūciju un maidanu dalībniekus visā pasaulē , nesaprotu ,ko šoreiz klusē zilais putniņs kā maile , vai tiešām nav saņrmis rikojumu no pentagona riet !?
4.jūnijs 2020, 3:58 Atbildēt
MMiesnieks
Iespējams, Edžus ielādējis daudz labāku aplikāciju- kad BT uztveršanas rādiusā parādās netradicionālis, kuram ir analoga aplikācija, telefons sāk uzbudinoši vibrēt.
4.jūnijs 2020, 12:44 Atbildēt
UUllis
Vai šitā?
https:// play.google.com/store/apps/details?id=com.rubisoft.gaycuddles&hl=en
4.jūnijs 2020, 12:54 Atbildēt
aanarchists
Vnk vajag filtrēt,ko tu instalē savā laizāmajā stikla lāpstā.Lietot Apple produktus ir tas pats,kas labprātīgi pārdot savu personīgo brīvību,jo sen zināms,ka Apple sadarbojas ar USA specdienestiem.Savukārt telefonus ar Android OS ir iespējams sakonfigurēt tā,lai tie lietotāja sensitīvo infu nekur nesūta.Nu,tur nedaudz jāpiestrādā.Protams,ka nevajag lietot visādas sejasgrāmatas,instagramus u.c.socializācijas mēslus.Es,piemēram,nesaprotu,priekš kam vispār tādas lietotnes vajadzīgas.Un instalēt telefonā kaut ko,kas nāk no valsts-tā ir sevis un savas brīvības neieredzēšana.
10.jūnijs 2020, 12:08 Atbildēt