Komentāri: Linkaits - bez nodokļa vecām automašīnām nebūšot jaunu dīzeļvilcienu. Cik bēdīgi!

15.10.2020. Māris Krautmanis
 
TTālis
Kur tādi rodas un kas viņus ceļa amatā!
15.oktobris, 10:20 Atbildēt
EEzis UK
Kompartijas sistēma ,kad sīkpartija ,kāda naudas maka kabatas formāts dara ,kas izdevīgi sponsoram. Melim vajadzētu prasties un vākties. Kad bezjēdzīgā miskastē,kas saucas airbatica iemet kārtējos 100mlj atrodas bez aizķeršanās!
15.oktobris, 12:20 Atbildēt
AAha
Paši vēlam...
15.oktobris, 21:05 Atbildēt
MMja
Šoferus mainot opelis nekļūs par ferrari. Sistēma (mašīna) jāņem cita. Esošā sistēma funkcionē tā kā tā projektēta. Projekta autorus, ja grib, var atrast.
16.oktobris, 14:12 Atbildēt
kkuku
Un varētu padomāt ka man tie būtu jāpērk.
Ak,valdīklas!
15.oktobris, 10:45 Atbildēt
TTādai valdībai atkapties
Linkaitim pēc šāda paziņojuma noteikti vajag demisionēt ,nu tas bija vājprāts šitā pateikt ,kur palikusi Eiropas dotā nauda vilcieniem ,vai tiešām viss ir izlaupīts???
15.oktobris, 11:18 Atbildēt
JJānis
Un ko valsts paredzējusi pirkt par naudu, ko iegūs no autoratlīdzību saņēmējiem uzliktā 25% nodokļa? Bruņumašīnas? Automašīnas Bordāna tiesnešiem un prokuroriem?
15.oktobris, 11:19 Atbildēt
TTurlais
Gribētu zināt, kas tie ir par cilvēkiem, kas veido Linkaiša biroju, kas ir viņa padomnieki, konsultanti. Vai tie ir radi, draugi, partijas biedri un vēl nezin kādi bezdarbnieku salašņas, kas ostu, dzelzceļu, tranzīta un tagad arī dīzeļvilcienu darbības, pārvaldības, efektivitātes, rentalibitātes un t.t. nezin un nesaprot neko. Kāpēc mums tādiem parazītiem ir jāmaksā alga un kāpēc Kariņš nepalūdz Linkaiti atbrīvot kabinetu, jo viņa darbības efektivitāte ir negatīva visās jomās. Rosinātu Ministru kabinetu veidot no profesionāļiem un politiķiem atstāt 60 vietas Saeimā, demokrātijas dēl.
15.oktobris, 11:25 Atbildēt
SShadowVoice
Kas tie par cilvēkiem... Naivs jautājums. Tie ir jūsu draugi, radi, kaimiņi, skolas biedri, utt. Nē jau no Marsa viņi nokrituši ;-) Vai varbūt pilnas ministrijas ar launajiem Krieviem?
Nē, mīlīt... Kādi paši - tāda valdība un ierēdniecība.
15.oktobris, 15:06 Atbildēt
BBet
nav ko pārvadāt pa dzelzceļu , par mutes palaišanu prezidents Lukašenko tranzītu pārceļ uz Krievijas ostām , vai nē , Linkaitīti !
15.oktobris, 11:43 Atbildēt
kkrokodails
Mans pretīgāko (bijušo un esošo) politiķu top 5:
1 - Dūklavs
2 - Kučinskis
3 - Apinis
4 - Straujuma
5 - Linkaits
15.oktobris, 11:55 Atbildēt
KKaut ko sajauci
Tie nav politiķi bet mēsli !
15.oktobris, 11:59 Atbildēt
RRolands
Neapvaino mēslus, no tiem vismaz augsnes auglība uzlabojas!
15.oktobris, 15:37 Atbildēt
LLatviešu burti
Kā??!! Visi latvieši - un neviena krieva??!!
15.oktobris, 13:39 Atbildēt
AAustrums
Haaa ,paldies par iespēju labi izsmieties,super raksts!Bet nu diemžēl arī caur asarām ka pie ruļļiem ir tādi pajoļi,pamuļķi un politiskās prostitūtas ka esam dir#ā ,dzīvojam kā uz pulvera mucas ka nezin kas būs nākošajā rītā,varbūt kāds pamuļķis tiešām uzliks biezpiena sieriņam 3.89 eiro lai nofinansētu airbaltiku
15.oktobris, 12:00 Atbildēt
EEdgrr
Es atbalstu Linkaiti un JKP. Nav variantu - nodokļus jāceļ, jo mums vajag gan vilcienus, gan lidsabiedrību, gan valsts pārvaldē gudrus un labi atalgotus speciālistus.
15.oktobris, 12:38 Atbildēt
CCCCP
Tu muļķis esi?
16.oktobris, 16:51 Atbildēt
oonkols
Tas nav muļķis , tas ir Linkaits , bet tā jau ir diagnōze...
18.oktobris, 13:51 Atbildēt
SShadowVoice
Manuprāt "cepiens" ir nevis par vilcieniem. Ministram vajag lielu-treknu valsts iepirkumu, jo - tas ir apsolīts savējiem čomiem un visiem gribās pa savrupmājāj uz nodokļu maksātāju rēķina.
Iepirkumam vajag naudu. Un kā zināms šie vēlētāji nedz ar prātu, nedz ar izlēmību NAV apveltīti, tāpēc var droši viņiem samelot un radīt nākamo nodokli.
Primitīva un desmitiem gadu uz latviešu vēlētājiem pārbaudīta shēma.
15.oktobris, 15:04 Atbildēt
IInta
Nākošā instrukcija - ukazs arī tikmēr jau EU stāv gatavībā un pat piesieties nav kur - viss jau pašu un apkārtnes veselības vien labā::tā kā meklējiet vien tālāk, ko atkal aizliegt:
www.apollo.lv/708626..sikantiem-brivu-vidi
15.oktobris, 15:19 Atbildēt
OOmelene
Vai veciem nav vajadzīgs auto?????Mūsu valstī pensijas mazas-jāpērk taču kas lētaks!!!A ko nu? Ja vēl nodoklis lielāks???Kur ņemt naudu tiem jauniem dīzeļvilcieniem?(Kas ar tiem brauks-vai Linkaits)Mums ir rezerves= pārdalīsim no kovidšova līdzekļiem...!!!Tā būtu pretīmnākšana veciem cilvēkiem.....
15.oktobris, 15:31 Atbildēt
MMike
viss vienkāŗši,tauta ir pārāk neizglītoti tupa.,tapēc jūs arī drāž dirsā.
15.oktobris, 17:16 Atbildēt
īīpaši stulbs
piekrītu ka esu stulbs un tups,bet paskaidro priekš kam mani par to jādrāž dirsā?stulbums nav netikums un neviens nav pelnījis ka par to viņu apceļ ,,gudrākais,,
15.oktobris, 18:27 Atbildēt
PPirktspēja
Ak, nebūs jaunu otkatu?
15.oktobris, 17:19 Atbildēt
mmurkšķis
Vēl jau var uzlikt OIK un PVN nodokli apģēŗbu un apavu humpalām,tā kā visas iespējas vēl nebūt nav izsmeltas! Ir jau arī iespēja uzspiest uz sadaļas - delete Satiksmes ministram!
15.oktobris, 18:01 Atbildēt
PPenžanoPušmacovas
Es biku nesaprotu, a kāpēc jāpērk vilcieni, ja viņuus var saražot tepat RVR
15.oktobris, 19:05 Atbildēt
DDiga
latvijas dzelzceļš pēc vis'm ekonomiku graujošām darbībām eiropai un amerikai par prieku --šodien ir bankrota stāvoklī ,ka sāk jau izpārdot ..Latvijai lokomatīves ,e gribēju teikt ,ieinteresētiem zagļiem ,ir tikai naudas lieta ..pēc visu tranzītlīgumu iznīcināšanas ar Krieviju--latvijai nav ko pārvadāt...pat ar Baltic rayl viss ir iznīcināts --es naudu nedos ,pašiem nav ..ķīnieši piedāvāja --taču amerika pretī!!! Pretīga --nodevīga saeima ,valdība ,pretīgs sīkpidarasiņš rinkkevics ,kariņš --valsts nodevējs ,kopā ar bordānu ,pabriks --tas vsp totāls tampax varonis ...pretīgi!!! un tie esot latvieši??? Pe....
15.oktobris, 21:13 Atbildēt
PPirktspēja
Gatavo augsni "otkatiem". :) Moldāvijas "svītriņu" zemākās klases datora defektoskops maksā tikpat, cik Gaiļezera slimnīcas jaunākais sonogrāfs.
15.oktobris, 21:00 Atbildēt
DDiga
Linkaitis ir mēsls --pagājušo gadu tas ar baigo pompu atņēma Rīgas Domei (Ušakova vadītai ) 65 miljonus EU..
Šodien viņš ņaud ,ka atkal nav naudas--taču šie Rīgas pilsētai atņemtie 65 miljoni --ir pazuduši ,nozagti u.t..t.
T\a vietā joprojām tiek vainots Ušakovs un lai tam piešķirtu lielāku ticamību ,tagad pret Ušakovu tiek fabricēta lieta par vto ,ko it kā atrada viņa kabinetā..
Ir acīmredzams ,ka vsis saeimā un valdībā jau pirms gadiem 10 dabūjuši ko līdzīgu ""novičokam "",taču ar atliktu iedarbības laiku un to sauc par ":duračoku"" amorāli mērgļi!!!
15.oktobris, 21:05 Atbildēt
zzane
nahren vispar tie eiropas mesli ir japerk? Parverst valsti par vecu eiropas luzhnu otreizejas noejas tirgu un gazt uz valsti pertiku varzas. Vajag razot visu savejo.
15.oktobris, 22:08 Atbildēt
iidioten
Beidziet grābstīties gar manis sūri grūti nopelnīto naudiņu ...
Kad beidzot sāksiet Saimniekot nevis plenderēt nodokļu maksātāju naudiņu?
16.oktobris, 0:32 Atbildēt