Komentāri: Pūču ģimenes "bodītes" morāliskais kristāldzidrums

17.11.2020. Māris Krautmanis
 
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas
17.novembris 2020, 9:37 Atbildēt
VVilks
Pūces ir un būs parazīti.
17.novembris 2020, 9:41 Atbildēt
IInta
Come on! Pēc bij Pionera Gazprom rebes kāds vairs tur "dzirdrums" lai būtu tajā ppolitzaņķi arī šim vairs atlicis....Vieni vienīgi kompromisi...
:(
17.novembris 2020, 10:15 Atbildēt
VVanags
Pūce, pūce, platacīte,
Pacel krēslu vanagam!
Ja krēsliņu nepacelsi,
Noplūks tavu cekuliņu.
17.novembris 2020, 10:27 Atbildēt
vvēlviens vēlētājs
Problēma ne tikdaudz šādos bezkauņās, cik tajos, kas viņus ievēl. Jo ja nevēlētu, tādi cilvēki pie varas nenokļūtu.
Uzskatāms piemērs ir Āboltiņa. Bezkaunīga un lecīga sieva. Var jau pārmest viņas ielīšanu Saeimā pa sētas durvīm, tas lielai sabiedrības daļai nepatika un pamatoti. Taču kur atbildība tiem, kas viņai salika daudz plusiņa, sakarā ar ko viņa bija uzreiz aiz Junkura? Baudziem nepatika viņas ūināšana pier saemas un pamatoti. Taču visi aizmirsa, ka pirmier jau ūināties sāka tie, kuri pie Saeimas stāvēja un ''uzrunāja'' Āboliņu. Kur viņu atbildība?
Āboltiņa projām, taču plusotāji un ūinātāji nekur nav pazuduši. Viņi iet vēlēt. Par ko? Par Pūci? Vai citu bezkauņu? Par ko vēlēs nākamajā Saeimā?
Jāsāk ar sevi ar sabiedrību. Kamēr sabiedrības vairākums nemainīsies, ievēlēs tos kuri ir pēc sabiedrības vairākuma ģīmja un līdzības.
17.novembris 2020, 10:42 Atbildēt
VVerveletājs
Tad pasaki par kuriem būtu jāvēl, kuri nav bezkauņas. Jo pirms velēšanām visi ir balti un pūkaini un ceļ gaisa pilis, bet pēc tam izrādās, ka atkal blēži pie svirām kārtējo reizi, diemžēl...
17.novembris 2020, 14:22 Atbildēt
vviesis
Lielais jautājums ir- vai šeit vispār ir jēga piedalīties vēlēšanās. Jo- vēlēšanu rezultātā mainās tikai sejas, valsts varas būtība kopš neatkarības atgūšanas NAV mainījusies ne pēc vienām vēlēšanām. Valsts kā ir bijusi nedraudzīga pret saviem iedzīvotājiem, tā arī palikusi, sākot no attieksmes kā pret pingvīniem, reņēdājiem, vienkārši muļķiem un beidzot ar attieksmi kā pret alu cilvēkiem....
17.novembris 2020, 20:20 Atbildēt
vviesis
Zināmā mērā to varbūt iespējams izskaidrot ar kalpu tautas domāšanu- kalpiem jau arī- kurš izvirzījās barona acīs, tas jau nedomāja par pārējiem, bet tikai par to, kā gūt vairāk labuma no barona labvēlības....
17.novembris 2020, 20:23 Atbildēt
vviesis
Īstenībā tā arī ir. Latvijā ir izveidojusies patērētāju sabiedrība, un ne jau tajā nozīmē, kā te dažs labs cenšas iestāstīt, ka patērētāju domāšana izpaužas bezdarbnieku pabalstos, bet tajā nozīmē, ka lielākā sabiedrības daļa ir gatavi pārdot savu pašcieņu par pulksteņiem un s...a caurlaidēm, paši nemaz nebūdami tik nabagi. Šāda sabiedrība nevar radīt Lāčplēšus, kas būtu gatavi cīnīties par valsti. Tur sanāk tikai tādi zaķi, pūces, jaunupi, viņķeles, āboltiņas un tml., mūsu tā saucamā "politiskā elite", kam nav nekādas sajēgas, ko nozīmē darbs valsts labā.......
17.novembris 2020, 20:17 Atbildēt
GGada glezna
Kaut ko varētu uzlabot ostarķisms. Vēlētāji jaunas saeimas vēlēšanā novēl arī par 10 nederīgākajiem (riebigi uzpūtīgiem shēmotājiem) esošās saeimas deputātiem. Šiem 10 liedz atrasties gan saeimas, gan pašvaldību deputātu amatos 5 gadus.

Citādi muldēt par vēlētāju atbidību ir vai nu stulbums, vai pprasta demagoģija. Arī PSRS bija visdemokrātiskākā vēlēšanu sistēma. Ko šai situācijā varēja iesākt vēlētājs?
17.novembris 2020, 21:20 Atbildēt
zzvirbulis
ja vēlēšanās jāizvēlas mazāko no ļaunumiem, tad ir tā, kā ir.kad tā vairs nebūs, ka partijas ir tikai veids, kā apmierināt savas ambīcijas tikt pie varas, sēdēt uz zaļa zara un neredzēt tautas intereses, tad tauta patiešām varēs vēlēt un izvēlēties savus pārstāvjus
17.novembris 2020, 11:06 Atbildēt
KKārlis
Viņķeli neievēlēja - tik un tā iestutēja amatā. polittehnologs Jaunups visiem atgādina būsim godīgi bet paša partija murgs kaut kāds
17.novembris 2020, 13:06 Atbildēt
TTiesa
Tāpēc tādus ievēl, ka paši lielākoties tādus atbalsta un pie pirmās izdevības rīkojas analogi. Ka tik apkāst valsti.
Ievēl tādus, jo lielākoties atbalsta šo "pūču" un līdzīgo izdarības un pie pirmās izdevības rīkojas tāpat.
17.novembris 2020, 13:07 Atbildēt
aaivarsz
Nu bet kāda MĪLESTĪBA Jurim uz Zaigu ! Tā vajag domāt PAR un lutināt MĪĻOTO ! Novērtējāt???
17.novembris 2020, 15:31 Atbildēt
VVeca kuce nevar ar kājām staigāt
Padauza nekas vairāk.
17.novembris 2020, 16:55 Atbildēt
SSintija
Tādēļ jau zūd ticība valdībai - vienreiz sīki meli, otrreiz piesavināšanās un visi atcerēsies kā meli un zagli. Šāds var būt deputāts?
17.novembris 2020, 17:53 Atbildēt
uuldis
Veiksmi izmirataa. Sabiedrības integrācijas fonda vadītājas Z.P. muguras! SCilvecini ka ministrelis kuri aizvacas kuri grasas iznicinat visas pasvaldibas un desmitiem tukstosu darbavietu izradas parasti ikdienas kabatzagli.
17.novembris 2020, 18:08 Atbildēt
VViedoklis Apsaubamais
Kaa tu maaki savilkt paraleeles, uzzodi kraapnieciibu, tik labs esi ka policijas suniem darbu atnemsi ar savu izcilo ozu, alkstu veel tavu viedokli svariigo
17.novembris 2020, 18:30 Atbildēt
SSavādais
Tas būs absurdu absurds - pieņemt Saeimā cilvēku, kas tā ir sevi sakompromitējis! Tad ko lai par Saeimu domāt? Un kur tad. E. Levits viedoklis?
17.novembris 2020, 18:16 Atbildēt
VViedoklis Absaubamais
Levits jau logiski secinaja, ka vajag partijam lielaaku finanseejumu, icils domu gaajiens, laikam skolaa buus gaajis
17.novembris 2020, 18:32 Atbildēt
vviesis
A ko tu no cienījamā Levita kunga citu gaidīji? Vai tad viņš drīkstēja teikt kaut ko savādāku? - ja viņš domātu savādāk, tad jau viņš nebūtu ticis līdz tam amatam.
17.novembris 2020, 20:37 Atbildēt
ttētis
tas pretīgākais jau ir tas, ka šīs stāvvietu cenas ir nenormāli uzskrūvētas, bet cieš no tā ne jau 100 gudrās galvas vai domnieki...cieš parastie mirstīgie, kas atļaujas atbraukt uz Rīgu uz kādiem pasākumiem....atvest bērnus uz ārpusklases nodarbībām....visas iespējas apiet maksājumus nez kāpēc meklē tie, kam samaksāt galīgi nebūtu nekādu problēmu....
17.novembris 2020, 19:29 Atbildēt
vviesis
Naivais- tu domā, ka tādu Pūci vai kādu citu no Elites, uztrauc tavas problēmas? Zini, kāda ir viņu filozofija- "nebrauc uz to Rīgu, ja nevari dabūt bezmaksas caurlaidi, vai vismaz apmaksāt stāvvietu. Simts gadus tu neesi viņiem tur vajadzīgs.
17.novembris 2020, 20:28 Atbildēt
DDarbīgi ļaudis par to nepārdzīvo
Tā stāvvieta jau ir juridiski pierādāms sīkums . Aisberga mazais gabaliņš virs tumšajiem ūdeņiem , kur visi projektiņi sakombinēti.
17.novembris 2020, 19:55 Atbildēt
vviesis
Nu, savā laikā ASV gangsteris, ja nemaldos Al Kapone, iekrita par nodokļu nekmaksāšanu- sīkums, bet ar to viņa karjera bija galā. Tā teikt, sīkums- bet patīkami... :) Atliek cerēt, ka arī mums no tiem sīkumiem varbūt beigās izveidosies arī kaut kas labs.
17.novembris 2020, 20:31 Atbildēt
IIncis
Tapec jau Puuce tik loti vicinaaja spaarnus , es atvainojos ,rokeles , kad vel bija Ushakovs : laikam zaglim saukt- kjeriet zagli- ir parbaudiita veertiba . Ies atpakal sedet pie savas bandas, tyr mieriigaak .
18.novembris 2020, 10:42 Atbildēt
ēērglis
Pūciene sapriecājās, ka varēs dalīt 10,6 milj. saviem čomiem. Tagad ar kāju pa dir.. un ārā! Jāsāk domāt kurā citā silē ielīst.
18.novembris 2020, 11:36 Atbildēt
vvaldis
Melīgs korumpēts par ministru nevar strādāt,bet deputātu pulkā,kur jau daži līdzīgi būs labs pienesums.
18.novembris 2020, 12:21 Atbildēt
aatbrīvojiet SIF no puces
Šo puci ir jāpadzen no Sabiedrības integrācijas fonda. Ja tas nenotiks, tad NA savas kļūdas nav sapratusi un par NA noteikti nav jāvēl nākošajās vēlēšanās.
Liberastiem Latvijā nebūtu nekādu izredžu, ja Latvijā nespēlētu trešais - Latvijai naidīgais spēks, proti, "saskaņota krievu pasaule." NA, meklējiet ceļus, pārlieciniet "saskaņots," ka šis nav tas gadījums, kad ir jāpriecājas par katru Latvijas neveiksmi , jeb katru liberastu veiksmi.
18.novembris 2020, 14:27 Atbildēt
iita
Ļoti uzrunāja Elitas Veidemanes raksts''Paklusējiet par Latviju''. Tik precīzi un skaisti prot pateikt tikai viņa.
18.novembris 2020, 15:04 Atbildēt