Komentāri: Māra Mičerevska šāviens pa partiju finansēšanu

19.11.2020. Māris Krautmanis
 
vvispār
Visu cieņu Mičerevskim, jo beidzot parādījies tāds politiķis, kurš nevar sadzīvot ar krāpšanos. Līdzīgas shēmas bija arī agrāk, kad Emsim Saeimā nozaga portfeli ar "traktoram" (?) paredzētu naudu:)
19.novembris 2020, 10:23 Atbildēt
mmuļķības
sešus gadus klusēja, tagad cerēja uz mīksto mandātu saeimā un iesist politisko kapitālu
19.novembris 2020, 17:40 Atbildēt
LLiepa
Viņš jau teica, ka uz Saemu neies,bet paliks Rìgas domē,tà kà šī versija atkrìt.
20.novembris 2020, 10:33 Atbildēt
vvispār
Kādus 6 gadus?????? Iepazīsties ar viņa politiski darbību!
19.novembris 2020, 18:05 Atbildēt
EESMAIJA
jā, un kam tad tajā tumbočkā tā naudiņa uzradās, un kā tur bija ar zaķi? Izskatās - tur ir salīduši visi Latvijā sastopamie žuliki
19.novembris 2020, 23:44 Atbildēt
AAlice
❤Meitenes seksam jūsu pilsētā ❤ Link - jne1.info/44726/4you4ever2
20.novembris 2020, 1:36 Atbildēt
nnātre
Kauns un negods visas pasaules priekšā. Kādreiz skatījāmies filmas par Itālijas mafiju, bet kas notiek pašu valstī, kuras galvgalī ir radošs uz jaunvārdiem prezidents, bez kuriem mēs varētu arī izdzīvot, bet būdams tieslietās augsta ranga speciālists, par šo jomu vispār neliekas prast. Izskatās, ka jaunvārdi un latviešu valoda ir vienīgā un galvenā lieta par ko ir norūpējies tik ļoti, ka korupcija ir tikai tāds puteklis uz baltās apkaklītes, ko nevar pat pamanīt, pie tam šī korupcija šēž katru dienu dažus metrus no Rīgas pils.
19.novembris 2020, 11:06 Atbildēt
bbasks
Nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka tā pat grēko visas partijas Latvijā, gan pozīcijas, gan opozīcijas. Ja mazos vēl var saprast, tiem tiešām naudiņas trūkst, tad pie varas esošās t.s. lielās partijas taču pielēma sev valsts finansējumu. Taču, kā jau to varēja paredzēt, tad apetīte bieži rodas no pŗēšanās.
19.novembris 2020, 11:06 Atbildēt
zzīmīgs
ir komentāra pēdējais teikums,jo visas partijas šādā veidā tulko likumu.Domāju,visi skati tagad vērsti KNAB virzienā - kādi lēmumi tiks pieņemti.Un diezgan ticami,ka 'bumerangs' būs sāpīgs visām partijām,jo tikt zem panta negrib ne mazais,ne lielais sponsors.
19.novembris 2020, 11:16 Atbildēt
ZZaķitis
Liels paldies levitam par septiņkartigu finansejuma palielināšanu domu biedru klubiņiem , atvainojiet partijām , tagad vairs nenotiek nekāda kukuļosana ,atvainojiet ,ziedošana un visi strādā un dzivo godigi kā pūces Latvijas valsts un tautas interesēs , bet tādu stukaču ka Micerevski vajag izsutit no latvijas , viņš apkauno visu latvijas demokrātiju ,likumibu un pamatotibu !
19.novembris 2020, 12:36 Atbildēt
KKekss
Tieši tā! Un kailgliemezim algu arī paaugstināt 7x reizes.....
19.novembris 2020, 15:33 Atbildēt
RRakstība
Pa saistībā ar shaushanu lieto tikai runājot par shāvēju, kas atrodas ēkā. Tad shauj ārā pa logu, durvīm, lūku utt. Pārējos gadījumos pareizā latvieshu valodā lieto shaut UZ. Tā gan, cienījamais autor!
19.novembris 2020, 12:46 Atbildēt
FFilips Nuarē
kas tas par uzblīdušu pabalstu dedelētāju utaini? mirčevski , kaunies, uz pudeles uzsēdinās tevi...
19.novembris 2020, 13:59 Atbildēt
IInta
Tā kārtējā apsolītā "Pasaules gala" gaidīšanas vietā labāk ieteiktu sagaidīt partiju galu un ķaut vai tās mažoritārās vēlēšanas - pārmaiņas pēc, ja reiz tos kakla kungus tā kādiem vajag un tādā skaitā ar, citādi vieni un tie paši kampējmūļi vien apritē, kuri ar darbu kā "tautas kalpi" gan diezko neizceļas. Izceļaas vien ar ielīšanu un pielīšanu citiem regulētājiem - vnk citviet... Tik kārtējos tos algu peilikumus padod...
REtie iemaldījušies - varbūt tur pat ideālisti - to kopējo bildi taču nekādi nemaina.
Uzpurņi arī ne. Vieglāk tik tās pārrunu rebes noslēpt no facecontrol zīmju pratējiem...
Paši visus aicināja visus kļūt par stukačiem un katru savējā tajā darba vietā, paši dabūja iekšā! Karma, tā teikt, piezahās negaidīti....
:)))
19.novembris 2020, 14:45 Atbildēt
iinteresanti
Kurš tad ir tavs tautas kalps. Intiņ?:))))))
19.novembris 2020, 18:06 Atbildēt
vviesis
Visdrīzāk tā arī ir, ka mums ir darīšana ar masveidīgu politiskās "elites" negodīgumu. Šeit jāņem vērā, ka tā nav viņu privātā darīšana. Šim faktam ir blaknes, kas negatīvi ietekmē visu sabiedr;ibu, un faktiski, skar arī valsts drošību. Pirmkārt, negodīgi cilvēki, kuri pārkāpj likumu SAVĀS interesēs, pēc noklusējuma nav spējīgi strādāt valsts un sabiedrības labā. Šis arī acīmredzot, ir viens no cēloņiem, kādēļ Latvija ir tik atpalikusi un nabadzīga. Otrkārt, šis apstāklis grauj sabiedrību. TVnetā ir raksts par lielo atbalstu sazvērestības teorijām. Bet neviens pēc būtības nav analizējis, kādu ietekmi uz šo atbastu atstāj "elites" izdarītie likumpārkāpumi un meli. Visdrīzāk šī saikne ir vistiešākā- ja jau elitei un līdz ar to arī sabiedriskajiem medijiem nevar ticēt, tad cilvēki pievēršas sazvērestības teorijām, jo citu alternatīvu jau nav. Sazvērestību teoriju atmaskotāji piesauc cilvēku izglītošanu, bet nenoliedzams fakts ir tas, ka izglītots cilvēks kurš seko līdz norisēm politikā, vienkārši nevar ticēt "elitei", tam nav nekāda pamata, pat ja viņi kādā gadījumā saka taisnību. Abi šie apstākļi pēc būtības rada apdraudējumu valsts drošībai, jo grauj tās pamatus. Tikai nezin kāpēc neviens komentētājs par to negrib runāt. Lai gan tā ir rūgtā īstenība. Tagad, piemēram, Pūce kļuva par saeimas deputātu- sak, ministrs būdams meloja, būdams deputāts, kļūs godīgs... :) TAS VEICINA TICĪBU SAEIMAI UN VALSTIJ?????
19.novembris 2020, 14:50 Atbildēt
KKekss
Precīzi! Šādas domas paužu regulāri...
19.novembris 2020, 15:37 Atbildēt
JJoske
Knab ir Vienotības bandformējuma kontrolē. Ja Pūce būs gājis pret Vienotību, viņu izķidās, bet ne sāpīgi. Jo tad savuksrt viņš varētu sākt runāt.
20.novembris 2020, 7:40 Atbildēt
JJuris
Raksta pēdējā teikumā teiktajam ir apstiprinājums - tagadējā Saeimā ir vesela rinda krimināli tiesājamu vai vēl tikai aizdomās turamu personu, bet tautā tā vēlas - tikai nedaudz vairāk kā 50 000 vēlētājiem tas nepatīk.
20.novembris 2020, 9:06 Atbildēt
LLiepa
Uz KNAB izvèrtèjumu var cerēt,bet kà redzam -troksni jau viņi uztaisìt màk un tàlàk čiks...Kas tagad maksàs baņķierim tos 150 tùkstošus?
20.novembris 2020, 10:43 Atbildēt
aakrobāts Lucifers
LTV tika ieteikts ka likumīgi nošaut varot medībās
22.novembris 2020, 14:06 Atbildēt
ees dzirdēju
diskusiju kluba vadītājs
22.novembris 2020, 14:11 Atbildēt