Komentāri: Opozīcijas partijas depresijā. Bet ne Gobzems

12.01.2021. Māris Krautmanis
 
iinteresanti
Gobzems ir populists, tipo Zīgerists, savulaik Sudraba, Kaimiņš un līdzīgie. Tiešām vēl nav skaidrs?
12.janvāris, 11:39 Atbildēt
RRedzat
kā kliķe ārdās , Gobzem , tikai uz priekšu !
12.janvāris, 11:45 Atbildēt
iinteresanti
Palasi, ko Gobzems domāja/ā par tevi:) www.la.lv/elektorata..as-interesanti-fakti
12.janvāris, 11:52 Atbildēt
VVilks
Nu visi tie idejiskie apakšā sapuvuši,bet Kaimiņam jau sejā ir redzams penicilīns.
12.janvāris, 12:00 Atbildēt
aasis
Sāga ar aizliektajām un atļautajām precēm noārda pēdējās cerības, ka valdība nav jāpadzen. Gobzems līdz šim veiksmīgi izmanto šo situāciju, viņa argumenti ir vairāk kā pārliecinoši. Nākamajā Saeimā patreizējai varas elitei nav ne mazākās izredzes, ja to nesapratīs šodien.
12.janvāris, 15:39 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas
12.janvāris, 12:36 Atbildēt
IInta
Nja, kārtējais zīgerists - tik par kuru oligarhu naudu? Bez kabatas partijas nu nekādi...
Būtu labāk piestrādājis pie tā, kā legāli apstrīdēt varnešu uzliktos sodus kovidafēras laikos. Vara savā iedomātajā visatļautībā, tos židmasonu ukazus pildot, pati jau pati ir tik izkurtējusi, ka pati sabruks... Ar notāriem jau tā pati problēma bija, tos parakstus vācot par saeimas atlaišanu. "Turās stenderēs" (bet ne jau Viņķeles tas copyright - citas tautas klasika), kā vien var, - neiet taču labprātīgi no prom no siles. Riņķos pa partijām, kā vien un cik vien ilgi tad arī varēs un novakcinēs vsus, ko vien sadabūs rokā, lai tik uzslavas un cipari tie vajadzīgie tā kādiem visi ir vietā... Lai ar kā nemuldētu pašiedomātais fīrers, tie paši motivētāji šamo taču dzen - alkatiba un personīgās ambīcijas, bet stāvokli izmantot gan jau ka pratīs. "Atļautā opozīcija" taču.
L(
12.janvāris, 13:12 Atbildēt
IInta
vienu "pati" izsvītrot, pardon
12.janvāris, 13:13 Atbildēt
IInta
Un vēl vienu "no"arī, bet bonusā - vēl te kāda prognoze anno 2021 ar visu to norādi, ka paveiksies varnešiem jo dabiskais tas vīrusa spriņģošanas (un mutāciju izbeigšanās) cikls sakritīs ar to pašu... vakcināciju un varēs sist sev pa krūti kādi tajā lielībā atkal...
Kā būs ar to zarazu ko izkaisa ar lidenēm no gaisa - cik ilgi tā ķīmija vēl būs gaisā, to varneši paši arī zina vislabāk, ja vispār. Ja ne, tad globālitu armijniekiem jāuzprasa.
youtu.be/QeYRfi3br50
12.janvāris, 13:20 Atbildēt
IInta
globālistu, vēlreiz pardon.
Nerakstās šodien nekādi - pati off.
12.janvāris, 13:21 Atbildēt
nnu gan
nu kas tās par aptaujām, kā ASV
12.janvāris, 13:21 Atbildēt
TTā gan
Vai tiešām mūsu tautas daļa atkal uzrausies uz tiem mūžīgās laimes solītājiem? Vai tiešām tā daļa neko nav mācījusies? Nu nedos tas Gobzems Jums neko labāku kā citi solītāji. Šausmas
12.janvāris, 13:48 Atbildēt
RRuna par
to,ka GOBZEMA PARTIJA,saskaņa,zemnieķeļi saņems 51% turpmākās vēlēšanās!GOBZEMA KUNGS būs beidzot SAULES MŪŽA ZEMES VADONIS.Ar to būs likums par jau TAUTAS VĒLĒTU VADONI,jauns likums par referendumu un tā inicēšanai būs nepieciešamas 75 tūkst.balsu,nodokļi vairis nebūs 21 %,bagātie maksās 35% no ienākumie,apmaksa konvertēs;melnā kase----konfiskācija un cugunders,latviešu bankas izveide,TAUTSAIMNIECĪBAI "TĪĢERA" LĒCIENS,sakarīgas iemaksas no bruseles pondiem pēc pienākušās ar dombrika "VEIKSMES STĀSTS"!
12.janvāris, 14:35 Atbildēt
nnu gan
kādreiz tādu bonapratu hiltleru staļinu mocartu bēthovenu bija pilnas...........
12.janvāris, 16:50 Atbildēt
ttā ir
katrai bodei sava antifa.... ko vaig to vaig
12.janvāris, 16:51 Atbildēt
NNav vērts
Gobzema aktivitātes ir cikliskas un nekas konkrēts nekad nav panākts . Atkarībā no attiecīgās fāzes īslaicīgi nekonkrēti paziņojumi. Neko līdz galam novest viņš nevar , jo kāds nu viņš ir tāds ir ! Visumā jau žēl viņa .
12.janvāris, 19:57 Atbildēt
IInta
Sava nekompetences latiņa taču katram ir kā nekā jāzin...
Pie viena vēl kāds ieskats no postpadomijas....
Par kopējo darbības pattern jau tas:
youtu.be/0FfTyh3vp34
12.janvāris, 22:34 Atbildēt
ttā ir
tur neviena ar panākumiem savā darbā, neveiksminieku bars
13.janvāris, 6:58 Atbildēt
GGudri
Gobzems ir šleseristu tumsas spēki. Vienīgā gaisma Centra partija, kas ierosināja Saeimas atlaišanu
12.janvāris, 20:26 Atbildēt
aacīmredzams
Idiotu pūļi meklē savu nākamo elku.
12.janvāris, 20:55 Atbildēt
mmurkšķis
Iz tautas daiļrades pūra:
"Aitu ganāmpulkā viens auns saka otram: "Es dzirdēju, ka cilvēki par mums rūpējas tikai tādēļ, lai ēstu mūsu gaļu, cirptu mūsu vilnu un izmantotu savām vajadzībām mūsu ādas."
Otras auns uz to viņam sašutis atbild: "Vai tu tiešām vienreiz nevari beigt sludināt tās sazvērestības teorijas?! Viss ganāmpulks jau smejas par tevi. Un tagad vēl arī Māris Krautmanis tikko izsmejošu rakstiņu par tām tavām sazvērestības teorijas sludinātajām muļķībām uzrakstīja...."
12.janvāris, 22:11 Atbildēt
IInta
"Acītes skaitļa" komentam jāpiesviež laikam klāt vēl šis te ar:
(tomēr jau vēl kādi sīkāki paskaidrojumi)
:)))
www.la.lv/partiju-dibina-svecu-gaisma
13.janvāris, 1:30 Atbildēt
oopis no laukiem
Aldis Gobzems dibina partiju "sveču gaismā"! Protams ,ka to izdarīt ir ļoti problemātiski,bet, tad jāuzdod pretjautājumu - vai tad arī Latvijas valdība pašlaik nepārvalda valsti "sveču gaismā"? Vai izglītības un veselības aizsardzības sistēmas arī nedarbojas "sveču gaismā? Arī Bordāna "kantoris" darbojas "sveču gaismā",tāpat kā arī visa valsts ekonomika. Visu valsti ir aptvērusi sistēmiska degradācija visās jomās,kuras cēlonis ir visaptverošā globalizācija..Vai to varam saukt par tirgus ekonomiku,ja valdība nosaka ko mēs drīkstam pirkt un ko nē? Un tagad liberasti grib sabiedrību pārliecināt,ka visas runas par sazvērestības teoriju ir tikai mīts un izdomājumi? Nav nekādu šaubu,ka runas par tā saukto "Zelta miljardu" ir skaudra realitāte un tas projekts tiek mērķtiecīgi,solīti pa solītim realizēts. Neklausieties uz skaistajām runām,bet skatieties uz darbiem,jo tie pārliecinoši rāda,ka nav "dūmi bez uguns" un process attīstās,tiesa ne tādos tempos kā bijis iecerēts,bet apstājies tas nav. To ļoti uzskatāmi nodemonstrēja arī ASV Prezidenta vēlēšanu process ,kur šīs tendences bija ļoti skaidri redzamas. Cilvēki,esiet modri un neļaujiet sevi primitīvi apmuļķot!
13.janvāris, 12:06 Atbildēt
SSirga
Aizvakar redzēju tādu jocīgu sapni, kur divi blēži sarunājas. Viens saka, ka būšot jauns likums, ka zagļiem amputēs kājas. Otrs atbild, tad jau jāsarauj līdz tam likumam. No rīta tā jocīgi palika, gandrīz kā dzīvē ar esošo valdību. Bet tā jau laikam nevar būt, 13.datums būs vainīgs.
13.janvāris, 13:49 Atbildēt
ŽŽux
Tikpat traki kā tie amerikāņi, kuri fano par Trampu, ir mūsu bāleliņi, kuriem Gobzems stāv elka vietā. :D:D:D
13.janvāris, 16:52 Atbildēt
bbaltais zirgs
rakstā trāpīgi norādīts par dziļumbumbu gobzema partijā. un vēl kas- gobzems nav doplomātisks politiķis. tas viss kopā ņemts sola nākotnē KPVLV Nr.2.
15.janvāris, 20:42 Atbildēt