Komentāri: Izraēlas gudrā stratēģija un Latvijas stratēģija ievilkt vairāk nāsīs

23.02.2021. Māris Krautmanis
 
PPāšvakcinācija
Mūsējā politiskā elite no laika galiem ir bijusi neremdināmi skopa un alkatīga.
23.februāris, 6:27 Atbildēt
tto sauc par LEMBERGA STRATĒĢIJU
paskat cik lembergs sarāvis nāsis mazas pilsētas mēra amatā esot
23.februāris, 10:31 Atbildēt
EEinārs
Nemuldi. Valstij Lembergs nav nozadzis ne santīma. Tas ir tagad spriedumā rakstīts
23.februāris, 10:54 Atbildēt
RRama
Pie mums viss iet kā pa ķēkšu...
23.februāris, 8:28 Atbildēt
iidioten
''Lai pasākumam piešķirtu lielāku svaru un ticamību, ka lieta ir nopietna, 27 eksperti no “Tet”, vCert.lv”, “Emergn”, “CTCo”, “PwC Information Technology Services”, “If P&C Insurance”, “Veselības centru apvienības”, “Longenesis”, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, “Accenture Latvia”, “Sharentic”, VM, “Helmes Latvia”, XWP, “White Digital”, “TechHub Riga”, “Ernest & Young” un “Latvijas mobilais telefons” definēja būtiskākās vajadzības un prasības vakcinācijas procesa pārvaldībai un automatizācijai. Tika izveidotas četras darba apakšgrupas, lai īsā laikā nointervētu veselības jomas ekspertus un izstrādātu risinājumu atbalstāmo procesu kartes un detalizētākas prasības izstrādei potenciālajam programmas veidotājam.''

Jautājums: ''Cik no šiem uzņēmumiem ir valsts īpašumā?''.
23.februāris, 10:28 Atbildēt
KKagans
izraēla nevar atļauties šķiest miljonus tupu siles brāļu apmaksai. Viņiem jābruņojas un jāceļ mūri pret arābu teroristiem.
23.februāris, 10:31 Atbildēt
bbbz
Bijušais Puzes kungs apkārt Puzei saracis savus dārgumus. Jāņem rokā metāla detektors un jābrauc meklēt ''Lemberga apslēptos dārgumus''. Īpaša uzmanība meklējot ''Puzes kunga dārgumus'' jāpievērš lieliem laukakmeņiem un vientuļiem ozoliem.
23.februāris, 10:41 Atbildēt
TTedis
Hi, hi, hī,,,,Vai valsts , partij nieku medicīnas sistēmas bardakā, haosā arī Lembis vainīgs ?
23.februāris, 12:33 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Viesi,
Patiešām Latviju un Izraēlu nav iespējams salīdzināt principā. Jo 12 Jēkaba ciltīm ir doti apsolījumi un viņi to vienmēr patur prātā, kamēr latvju bāleliņi Dieva maizi gan ēd, bet pateikties aizmirst.
23.februāris, 13:07 Atbildēt
vviesis
Latviju ar Izraēlu nav iespējams salīdzināt principā. Nevelkam uz to līmeni. Mūsu līmenis vispār ir Bulgārija un Āfrika, mēs nevelkam pat uz Igaunijas un Lietuvas līmeni. Kāpēc tas tā ir? Vienas atbildes droši vien ka nebūs. Var jau sevi mierinot, stāstīt, ka Lembergs, Šķēle un Putins pie visa vainīgi, bet diez vai tas ir tik vienkārši... tā vaina droši vien ir daudz plašāka un dziļāka, bet, kamēr mēs viņu neatradīsim un neizārstēsim, tikmēr šeit nekas labāks nebūs.
23.februāris, 10:58 Atbildēt
IInta
Būtu labāk painteresējies, kādas summas palīdzībā saņem tā pati valsts kaut vai tik vien kā no USA un katru gadu, par to super apbruņojuma piegādi nemaz nerunājot....
23.februāris, 11:23 Atbildēt
IInta
Vien atgādinu, ka joprojām šamie uz kontribūcijām tur dzīvo un tādas katru gadu no citiem izvelk, bet armiju - tos izdevumus, cik lasīts, vēl joprojām apmaksā Vācija. Nav jau viegls tas uzdevums: citiem to kārtīga kristieša "vainas sajūtu" iedvest, bet... ja labi pacenšas, daudzi jau taču pavelkas uz tām manipulācijām ar. Cīņa ar vējdzirnavām jeb ar sekām, ja reiz pašu žīdu uzvedībā neviens cēloņus tām vai arī vēl citām problēmām nemeklē... Tā kā gan jau ilgi nebūs ajāgaida un atkal ko stenēs kāds šamo centrs par kompensācijām, lai gan... kuri īsti tie uzvarētāji tagad ir pēc tā WW2, ja netie paši šamo bansteraugļotāji, kuri dajebkarus karus sponsorē, ka tik peļņa garantēta....
23.februāris, 12:11 Atbildēt
AAicis
50. okupācijas gados krievs latvieti ir iemācījis zagt, melot, dzert.
23.februāris, 12:38 Atbildēt
LLusis
un iznikt 4.maija reptili
23.februāris, 12:56 Atbildēt
ŠŠķiet
Tas, ka pie varas raujas vislielākie amorālie zagļi, un tie tiek ari ievēlēti, ir Latvijas posts. Latviešiem patīk dzīvot postā, protesti nenotiek. Latviešiem patīk, ka viņus valda mantrausīgi nekauņas, ir ko lamāt. Tie, kam tas viss pretīgi, valsti atstājusi.
23.februāris, 19:54 Atbildēt
IInta
Pasūtījumraksts? Būtu priecājies, ka Latvijā tā nav un gan jau ka ar vis to pompu un korupciju saistītais pasākums šiki izgāzīsies, saglābjot tā daudzu dzīves un mālējot IBD gbālistu kungiem, ka... viss notiek tā, kā tiek prasīts.. Izraēlā- pēc citām alternatīvām ziņām - 12x straujākā gaitā pie Jahves tagad aizdodoties vēl arī. .Ko un kurp tā steigties?
23.februāris, 11:19 Atbildēt
IInta
viss ar to... pardon
23.februāris, 11:20 Atbildēt
IInta
Latvijai šīs te EU valstiņas pieredze labāk derētu; Vismaz šamo bij un tautā taču jau pat mīlēta prezidenta attieksmes līmenī kaut vai, ja ne savādāk ar:
youtu.be/myDjfypkD4A
23.februāris, 12:02 Atbildēt
aaiJa
Varbūt , ka nav slikti , ja nabagam neiznāk ar lielgabalu šaut .....
23.februāris, 12:08 Atbildēt
IInta
Infa no vietām un nevis kārtējā medbiznesa tā politpropaganda:
youtu.be/46D1AFsvVr0
23.februāris, 12:18 Atbildēt
IInta
23.februāris, 12:20 Atbildēt
IInta
youtu.be/Wnl52XmzzNk
Iesākumam laikam pietiks.
Ja ne - varu vēl ko sagādāt te ar.
:))
23.februāris, 12:22 Atbildēt
AAicis
Vakcinācijas modelis izstrādāts Latvijā- radīt haosu, tā ēnā ieraut pēc iespējas vairāk nāsīs, turpināt mazu haosu, kura ēnā vakcinēt, viņi paši sevi sauc par eliti, un tad jau kā sanāks.
23.februāris, 12:34 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Diskutējot par jebkuru Izraēlas problemātiku... ir būtiski atcerēties, ka šo zemi apdzīvo tauta, kurai Dievs ir devis īpašus apsolījumus. Ja arī Israēļa bērniem kādā lietā gadās klupieni, tomēr viņi ir vienmēr Tā Kunga aizgādībā. Tas attiecas uz visām lietām, arī uz prāta stāvokli ievērot epidēmijas apkarošanas noteikumus.
Lai Dievs, Jēzus Kristus Tēvs, dod arī mums šo prātu un veiksmi!
23.februāris, 13:01 Atbildēt
BBuratino
"" ...vēl nebija uzlekusi saule, bet muļķu zemē jau sākās rosība"" ...Buratino piedzīvojumi 106.lpp..
23.februāris, 13:04 Atbildēt
IIza
Kur ir mana Pfizer vakcina par manu nodokļu maksātāja naudu????? Kariņ?? Zavadska?? Un pārējie? Mums visiem uz Izraelu jāpārceļas vai??
23.februāris, 15:00 Atbildēt
DDuksis
Priekšā'diņu, šņikt, nost un uz priekšu!
23.februāris, 15:51 Atbildēt
IInta
Jaunais EXODUS jau ceļā - tik ārā no jau no Izraēlas šoreiz ar:
youtu.be/2ScbNNgYpkE
Vakar, 17:13 Atbildēt
IInta
Vakar, 20:08 Atbildēt