Komentāri: Ministram Bordānam mākslinieka Vilipsona problēmas nerūp

23.02.2021. Māris Krautmanis
 
FFidels
Brīnums, ka Bordāna@Co kliķe vēl nav izteikusies par Lemberga lietas spriedumu!
23.februāris, 9:56 Atbildēt
AAnss
Nepļurini! Ko viņam teikti ja labs darbs izd,s beidzot spriedums pasludināts.
23.februāris, 11:40 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Nu kā, kur tad ovācijas? Kaučkā aizdomīgi. Cita lieta, ja publika sajūsmā lauztu krēslus...
23.februāris, 20:10 Atbildēt
PPuse patiesības
Kaut kā neviens neraksta , par cik naudiņām Vīlipsons OFICIĀLI NOPIRKA DZĪVOKLI >
kāpēc viņi nevēršas tiesā pret pārdevēju , lai piedzītu samaksāto ?
neatstāj sajūta , ka sabiedrību baro ar pusi no kombikormā nepieciešamo
23.februāris, 13:14 Atbildēt
VVilks
Pretekļi
23.februāris, 12:17 Atbildēt
HHmm
Gan jau komentēs ECT spriedumu, pēc gadiem 10, kad latvijai būs vēl kompensācija lembim jāmaksā par savu stulbumu.
23.februāris, 11:55 Atbildēt
nnu ja
neko jau neteiks, jo tas ir bordāna bandas un sponsoru interesēs, kkuri aju ilgu laikku tīkoja uz Ventspili tikt, lai šo pilsētu iznīciņātu un padarītu par tukšumu!
23.februāris, 12:05 Atbildēt
VVilks
Konservatīvajiem kopīgs orgasms. Nevar parunāt. Laime pilnīga
23.februāris, 12:16 Atbildēt
vvilkam
Nevis konservatīvajiem, bet gan boļševikiem! Nevis likuma, bet valsts vārdā klaji Ignorējot Satversmi un Eiropas cilvēku pamattiesību hartu. Šis būs process pret boļseviku valsti, kas neievēro Eiropas likumus!
23.februāris, 14:25 Atbildēt
TTev pusmuļķi
boļševiki jau laikam pagultē dzīvo.
23.februāris, 14:37 Atbildēt
LLupata
Bordāns nekavējoties izteicās Lemberga lietas sakarā. Slavēja tiesu, ka tā preses konferencē skaidrojusi spriedumu.
23.februāris, 12:47 Atbildēt
AAsd
Kāpēc tikai Vilipsons, tādu apkrāpto ir daudz vairāk, RNP darboņi kopā ar notāriem strādājuši daudzus gadus, par tiem neraksta, te mākslinieki pa blatu ar ministru nevarēja sarunāt, uzreiz publiska brēka!
23.februāris, 14:57 Atbildēt
MMister Pens
Tas viss ir tā saucamo " jauno projektu" lobijs. Uz to norāda vairākas ziņas: 1) bankas arvien biežāk hipotekāros kredītus dod tikai jaunajiem projektiem, kaut gan pieprasījums ir pretējs, kā pamats tam ir pirktspēja; 2) regulāri tiek kultivēta ziņa, ka visas padomju laika mājas tūlīt sabruks, kaut gan veiktās pārbaudes dažām māju sērijām norāda pretējo. Kā arī neviens nav informējis ar pamatotu informāciju par jauno projektu kalpošanas termiņu, ja nu vienīgi ar 2 gadu garantiju. Bet kas pēc tam?; 3) pēdējais gadījums ar Rīgas centra ēkas Gertrūdes ielā evakuāciju dēļ dažām plaisām, kuras neviens mēdijs neparādija, kaut gan blakus maja pagalmā ir daudz sliktākā stāvoklī, kas ir redzams zz reklāmsludinajumu foto, bet šai mājai neviens pat vērību nepievērsa. Šādā veidā 80% viss Rīgas centrs ir janojauc; 4) šis tiesas spriedums, kas netieši norāda, ka pirkt dzīvokli vajag tikai jaunajā projektā un vēlams būt pirmajam pircējam, lai būtu droši.
23.februāris, 10:37 Atbildēt
vvai smadzenes tev ir
tad padomā ! ja visu naudiņu Vīlipsons būtu samaksājis godīgi ( par to samaksājot nodevu ) , tad tagad mierīgi iesniegtu tiesā prasību atgūt līdzekļus no pardevēja .
bet tā nenotiek ///////////////////
23.februāris, 13:16 Atbildēt
AAsd
Iespējams, ka tas dzīvoklis daudzkārt oficiāli tirgojies par kadastra cenu un skaidru naudu???
23.februāris, 15:01 Atbildēt
LLatvietis
tas jau tikai normāli atņemt un uzvārīties uz vienkāršo pastalu rēķina!
23.februāris, 10:55 Atbildēt
iidioten
Tiesu sistēmā ir daudz pretrunīgi pieņemtu likumu pantu, kas dod iespējas dažādi ''apzīmēt'' jebkuru no šiem pantiem. Ja vajag, paņemsim vajadzīgo pantu, kas atbilst attiecīgajām vajadzībām, bet tos aizstāvošos pantus ignorēsim.
Secinājums - daudzi pretrunīgie panti ir jāizņem ārā no ''tieslietu aprites'' ... vajadzīga tieslietu reforma.
23.februāris, 11:05 Atbildēt
pprecīzi
Latvijā ir nepilnīgi un impotenti likumi. Diemžel reforma nav iespējama, jo kā redzi pie varas esošie juristi /advokātinu nekādi negribēs šādu reformu! No kā tad būs šīs villas Mežaparkā un Jūrmalā? Vai beztiesiskuma bezpreģela ministrs nav tam spilgts pierādijums? Sola vienu, bet dara pilnīgi ko citu!
23.februāris, 11:15 Atbildēt
NNata
Jums piekrītu, to nevajadzētu pieļaut!!! KĀ TĀ VAR BŪT, KA TIKAI MŪSU VALSTĪ NOTIEK TIK PRETTIESISKAS LIETAS? Kurš beidzot sāks atbildēt ar vārdu un uzvārdu, nevis ar kārtējo saukli - tā sanāca, nav autora!!!
23.februāris, 11:24 Atbildēt
bbla bla bla
visa dziesma , mīļie , ir par to , ka cienījamais mākslinieks naudiņu oficiāli , samaksājot valsts nodevu , acīmredzot nav maksājis .
tipa , dāvinākjums , vai pirkums par simbolisku summu . pārsvarā tā ir labi , bet dažreiz iznāk aplauzties
23.februāris, 13:19 Atbildēt
ŠŠķiet
Tas jau ierēdņi nevarēs lemt par labu tam, kas savējo shēmā. Vai prāts. Valsts uzdevums ir barot pie siles tikušas cūkas.
23.februāris, 20:00 Atbildēt
kkas dārzā
Vai patiesībā šī lieta nebija jāierosina pret policijas izmeklētājiem, kas neuzlika apgrutinājumus krimināllietā iesaistītajiem īpašumiem? Vōlpsōna dzīvoklis vispār nevarēja būt tiesvedību objekts, jo viņš šo dzīvokli iegādājies likumā noteiktajā kārtībā! Ir pilnīgs nonsenss policistu vai prokuratūras neizdarību 5 gadu garumā, kur noteikti bija uzraugošais prokurors šai lietai, vērst pret Vilipsonu ģimeni. Vai tas neparāda totālu pretlikumību un beztiesisku policijas un prokuratūras rīcību? Ne policija, ne prokuratūra nebija tiesīga vērsties pret Vilipsonu ģimeni! Vai policija, prokuratūra un Latvijas tiesa šajā gadījumā nenodarbojas ar bandītismu? Varbūt atkal jāsasauc radošās inteligences kongress, kā 1989.gadā? Vai Latvija kā valsts nav nonākusi krustcelēs? Kā tas iespējams, ka valsts drošibas iestādes rīkojas pretēji likumiem un Satversmei? Kā tas iespējams ka tieslietu ministrs piesedz kriminālas darbības?
23.februāris, 11:07 Atbildēt
llauku pensionārs
Pēc jaunajiem likumiem TEV pat pēdējo gultu var policija atņemt, ja tā ir vairāk par 100 gadiem veca! Pie tam vēl iesēdināt uz 2 gadiem, jo TU to gultu neesi atdevis valstij, tā, ka šis dzīvoklis ir tikai sākums!
23.februāris, 11:10 Atbildēt
mmuļķa mierinājums
Varbūt šajā 100'' gadus vecās gultas kājā ir paslēpti zelta dukāti?
23.februāris, 11:30 Atbildēt
LLatviešu burti
Visnetaisnīgākais visā šajā lietā ir tas, ka pa šiem 30 gadiem ir duraku - politiķu saskrūvēti netaisnīgi likumi ( arī pretrunīgi) , kuru rezultātā cieš nevainīugi cilvēki - bet tur neviens neko nevar padarīt!!! Jo tās netaisnīgās situācijas saskrūvēja tieši tie cilvēki - kuriem tauta uzticēja sabiedrības vadīšanu un komandēšanu. Tu taču viņam uzticējies, pats iedevi varu rokās ( arī Bordānam) - ko tu tagad gribi?!
Nodevība pret tautu?!
Varbūt var saukt arī tā.... Tautas nodevēji !!!
23.februāris, 11:22 Atbildēt
kkauns
piķ ndo meņše, vai nefotogrāfēties, 'mākslinieku ' kā malkas
23.februāris, 11:29 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Pēc sevis spried, losberg?
23.februāris, 20:21 Atbildēt
IInta
Nav laika. Šiem jaunie politkorekti saukli jāiemācās:
www.dailymail.co.uk/..employees-white.html
23.februāris, 11:39 Atbildēt
AAnss
Šodien saimis to savulaik mākleru ziedotāju Likumu lūkos grozīs. Pie kā te Bordāns?
23.februāris, 11:42 Atbildēt
ttgb
Bordāna lietderība nav pierādīta, bet kaitējums ir acīmdedzams.
23.februāris, 11:44 Atbildēt
TTomēr
Vēl arī gribu jautāt, vai tiešām neviens nesāks nodarboties ar notāriem, kuri pieļauj visādu žuļiku izdarības? Kā notārs tai pašā "Vilipsona dzīvokļa" jautājumā kārtīgi nepārbaudīja, kas tie par mantiniekiem? Un tā daudzos gadījumos. Rodas iespaidz, ka ir notāri, kuri uz vienu roku ar žuļikiem.
23.februāris, 11:55 Atbildēt
DDuuna
Kā tad tā.... NE vārda par Lempja arestu. Ko nobijaties... Nebūs, kas sponsorē avīzi nra.. Pirktie un pārdotie. Tikai par Bordanu varējāt ņirgāties, kamēr lempis bija uz brīvām kājām... Nu, un kas tālāk būs un tā jūsu Elita nekad neļauj komentēt rakstīto. Baidās... No nosodījuma. Vargule ar strīpiņu uzacīm ko sen atpakaļ zīmēja krievu Emmas. Pretīgi.
23.februāris, 11:56 Atbildēt
JJanka
NRA kā jau politiskā pasūtījuma rupors noklusē, ka šāda nejēdzīga likumu izveidošana notikusi pirms Bordāna, ka to visu nejēdzību varēja jau novērst 30 gadus, tas pats ZZS, bet nē, tagad iestājoties sekām visu vainu uzgrūž citiem, lai tie risina, mēs sabojājām, bet tu tagad risini, labo, ko, noguris esi, sistēma sapuvusi, tā tev vajag, to mēs ievārījām, lai tev būtu ko strēbt. PALDIES visiem mudakiem, kuri mūsu valsti noveduši līdz šādam stāvoklim.
23.februāris, 12:09 Atbildēt
LLatviešu burti
Esošajiem deputātiem nekad nav laika nodarboties ar iepriekš izgudrotām nejēdzībām. Izgudrots, saputrots, nobungāts un pieņemts!
Esošajiem deputātiem jānodarbojas ar jaunu nejēdzību izgudrošanu!
23.februāris, 12:24 Atbildēt
zzane
LV nakotne - tuksnesis. Tagad jau dzimistiba 2x zemaka neka 1990 gada. Vispar ne tuksnesis - bet bus tie Ebolas izplatitajti/"studenti" no visadam pamoikam, kas tikai lauj ieraudzities nakotne.
23.februāris, 12:10 Atbildēt
aaivarsz
TAS ABSURDS ir jāizbeidz ar likumu ! Ne jau cilvēki,kas LIKUMĪGI ir nopirkuši mantu ,ir vainīgi pie tā ,ka tā zagta! VALSTIJ ir jāpiedzen šī nauda īpašuma,mantas vērtībā no zagļiem . PUNKTS !
23.februāris, 12:34 Atbildēt
ssunc
Līdzīgi gadījumi ir bijuši jau ilggadēja VL TB/ LNNK noenkurotā justīcijas ostā Rasnača ( rabarberu džo) laikā. Tik ar to publicitāti, troksni aidomīgi, nebij nekā?!
23.februāris, 12:38 Atbildēt
uute
Kovo jebjot cuzoje gorje...
23.februāris, 12:51 Atbildēt
TToļiks
Tad jau sanāk ka vilipsons ir bariga (zagtu lietu uzpircējs)?
23.februāris, 12:55 Atbildēt
ooto
Vai tad kādam būtu jārisina mākslinieka problēmas? Pats taču pirka. Vai pats ir galīgs nespējnieks?
23.februāris, 13:09 Atbildēt