Komentāri: Oi, Jēziņ, kas ir muldēts Kariņa valdībā!

05.03.2021. Māris Krautmanis
 
VVot tā lūk
Ha, redziet nu: viss ir slimā kaķīša murgi. Tad nu lai Kariņš ar Pavpļūtītāju ārstē to! Kaķīti, protams)))
5.marts 2021, 7:54 Atbildēt
LLūk
Kaķītis, to uzzinājis, laimīgi paspēja aizmukt un neatrodami pašizolējās
5.marts 2021, 8:03 Atbildēt
TToties šitie ZOG MAZĀK
Jo tā kā zaga ZZS tautai pieriebās
5.marts 2021, 9:41 Atbildēt
DDuksis
Ne ZZS, ne Šķēle un pat ne Ušakoff nav tik zemu krituši
5.marts 2021, 11:01 Atbildēt
rruksis
Vai šīm abām *ucēm nav nekā labāka ko darīt?
6.marts 2021, 3:23 Atbildēt
PPeksis
Kā nu ne, visi viņi ir zaguši vienlīdz labi, tāka mutes nahuj ciet par visiem šitiem kvberpļiem. Un neaizstāvēt.
5.marts 2021, 23:54 Atbildēt
eei nu
krituši nebija , BET ZAGA DAUDZ VAIRĀK .
kā tev liekas , no kurienes Aivaram miliasrds > atrada ?
un šķēle laoloto vinnēja ?
ak ušakovs nopelnīja domē , vai ne ?
5.marts 2021, 11:09 Atbildēt
DDuksis
Zagļi - tas nav labi, bet idioti ir vēl sliktāk - tā jau ir katastrofa
5.marts 2021, 14:23 Atbildēt
PPeksis
Katastrofa ir idiotiska vēlētāja un zogoša ievēlējamā sadarbība.
6.marts 2021, 0:01 Atbildēt
ttroļļi ārdās
Jo šī ir latviskākā valdība kopš 1991.gada, un Kremlim tas nav pa prātam.
6.marts 2021, 3:24 Atbildēt
llatviskais dumjais trolli
Ha, latviskākā? Ar ko tad latviskākā? Ar pilnīgu stulbumu lēmumos, izteiktu kangarismu, pašu cilvēku čakarēšanu un pašu ekonomikas graušanu? Tad nekādu Kremli nemaz nevajag.... Jā tas Tev ir "latviskākā", tad ratā Tavu " latviskumu" - ej labāk sadakterē savu galvu, jaukumiņ!
6.marts 2021, 21:46 Atbildēt
MMiks
Kur ir fakti par ZZS? Vai tad Kariņš no skandālos iepītajiem Repharm farmācijas tirgoņiem vakar otro miljonu Pfizer vakcīnu nenopirka? Pirmo pusmiljona Pfizer vakcīnu partiju Kariņš nopirka dažu dienu laikā pēc Viņķeles atlaišanas par 23 miljoniem mūsu nodokļu maksātāju naudas, kaut gan paši kabineta sēdēs apspriež ābolu ēšanu un pie pilnas apziņas klāsta protokolam savus uzskatus, ka liela daļa iedzīvotāju tāpat nevakcinēsies. Cik izmaksāja vakardienas Pfizer vakcīnu miljona pirkums, vai kāds žurnālists ir noskaidrojis? Kāpēc pirkt vakcīnas visiem, ja ministri paši skaidri apzinās, ka laikam 50% nevakcinēsies vispār? Laikam pēdējā vakardienas vakcīnu pirkuma cena ir bijusi tik slepena informācija, ka pat LETAi vairs nesaka. Man šāda informācijas slēpšana rada aizdomas par augstākajā valsts līmenī organziēta koruptīva darījuma nodokļu maksātāju naudas izlaupīšanai organizētā grupā. Bija kādreiz tāda digtālgeita, kur valsts uzņēmuma nopirka miljonu TV dekoderu visiem, vajag vai nevajag. Ar ko šī Kariņa valdības vakcīnu iepirkumu sāga beigsies? Draugi, sāk izskatīties nelabi, ož pēc vakcīngeitas....
5.marts 2021, 10:04 Atbildēt
ĢĢērģs Šorošs
Piesauc bezsakarā ZZS, šito šitu nevar aizbalsināt
5.marts 2021, 10:56 Atbildēt
NNeliešu banda
Organizēta grupa ,kas apvienojusies noziedzīgu darbibu veikšanai saucas banda !
5.marts 2021, 10:31 Atbildēt
IInta
Latvijā tas parasti taču saucas.... ekonominterešu pulciņš jeb arī partija
5.marts 2021, 12:57 Atbildēt
EEkarijs
ZZS jau 4,5 gadus partiju reitingos ir stabili 2 vieta aiz SC.
5.marts 2021, 9:46 Atbildēt
RRatimors
Viszemākais reitings ir SKDS.
6.marts 2021, 22:14 Atbildēt
JJā divi sūdi opozīcijā
Sūdi ar reitingiem - ļimončiki ar ostas zemēm ,hūtes aiz restotiem logiem ,ušakovi ar ieķīlētām sliedēm ,urbji ar vēstniecības dāvātām mašīnām ....
5.marts 2021, 10:04 Atbildēt
BBeta Glikāne
Dažs ir tik apmāts savā fanātiskajā ticībā Kariņvaldībai, ka pat vēl i tagad turpina meklēt, kur mežmalā plivinās pagājības veļi un viņu veļa
5.marts 2021, 14:26 Atbildēt
RReal
Nedaudz pārdomas par tēmu covid19 un vakcinācija. Kas gan būs tikai apakštēma. Jo galvenā tēma būs par dzīvi bez cenzūras, cilvēktiesībām, iespēju domāt un iespēju brīvi pārvietoties, vakcinēties tikai pēc paša gribas un drīkstēt elpot bez uzpurņa uz sejas.
Tātad, kas ir covid19 un kas ir vakcinācija pret covid19? Vai covid19 ir mākslīgi radīts vai radies dabiski, domāju, nav primārais jautājums. Lai gan tas ir ļoti nozīmīgs, jo gadījumā, ja tas ir mākslīgi veidots, daudzas atbildes uzrodas pašas.
Bet paliksim pie tā, ka mēs precīzi nezinām, kā covid19 ir radies. Varam pat izskatīt variantu, ka tas ir dabas veidots vīruss. Atvainojos tiem, kas gaida kādu ļoti zinoša speciālista vīrusu un epidemioloģijas jomā viedokli. Tāds neesmu un nevaru būt. Bet izsaku viedokli, kāds radies, pētot daudzu speciālistu domas.
Tur ir gan dakteri, gan medmāsas, gan zinātnieki, gan, protams, virusologi un epidemiologi. Gan vienkārši izglītoti un gudri cilvēki. To, ko sludina par covid19 un vakcināciju Latvijas, atvainojos bet pērkamie mediji, mēs zinām, tāpēc nedaudz skatījums no otras puses. Kā arī tīri cilvēcīgs vērtējums. Bet gala verdikts ir balstīts tīri uz novērojumiem, kas redzami jebkuram saprātīgam cilvēkam.
Daudzi runā, ka šis vīruss vēl nav nemaz precīzi izdalīts. Ar metodi, kas izskatās aptuveni tāda, ka vīruss tiek izdalīts un ievadīts citā organismā, lai secinātu, ka tas ir tieši tas vīruss, kurš rada zināmus simptomus. Nezinu, cik precīza ir šī informācija, bet to nesaka kaut kādi pēdējie muļķi. Bet liekam to iekavās. Vienkārši zināšanai, ka ir tāds viedoklis.
Tālāk īsumā, kas notiek pasaulē? Tātad daudzās valstīs ar covid19 cīnās citādāk, kā Latvijā. Dažādi, bet ir zināms, ka ne visur (un tās nav atpalikušas valstis) ir tāds policejisks un totalitāri vajājošs režīms kā Latvijā. Ierobežojumi ir, bet tie ir saprotamāki, loģiskāki, tālredzīgāki un laicīgāki izziņoti. Dažviet maskas nav obligātas. Bet ekonomiku, tas ir dot iespēju cilvēkiem strādāt, cenšas saglabāt vairums valstīs. Latvijā nē!
Atvainojos, ka runāju vispārīgi, jo domāju, ka vairums paši zina, par kurām valstīm, valstu daļām, pārsvarā ir runa. Skandāls, protams, ir Izraēla. Tur ar valdības ziņu faktiski notiek eksperiments ar Izraēlas iedzīvotājiem. Pfizer (vakcīnu ražotājs) ir ticis pie cilvēku datiem, pētījumi (lasi-eksperimenti) ir noslepenoti uz 15 gadiem. Jautājumi lieki. Tas nelabi smird.
Latvija. Latvijā notiek pilnīgs haoss. Iespējams, šoreiz varas impotence spēlē par labu Latvijas cilvēkiem. Jo eksperimentālās potes nav sagādātas pilnā apjomā. Bet sagādās. Sagādās potes un sagraus ekonomiku. Plus vara ievieš totālu cenzūru, drastiskus likumus un cilvēkus vajā policija. To mēs redzam šodien. Administrācijas sēdēs ticis runāts par bikstīšanas metodēm un cilvēku dvēseļu inženieriem, kas iestellēs cilvēkiem smadzenes.
Kādā virzienā? Atbildes zināmas – cilvēki nedrīkst apšaubīt covid19 afēras propagandistu versijas. Gan par pašu vīrusu, gan par uzpurņiem, gan par apkarošanas metodēm, gan par vakcīnām. Tātad cilvēkiem cenšas liegt iespēju DOMĀT, GŪT INFORMĀCIJU, SALĪDZINĀT, IZVĒRTĒT UN ANALIZĒT. Izteikt VIEDOKLI. Lūk, kur, manuprāt, ir atslēgas vārdi, kas pasaka priekšā visu par tiem, kas izvērš, jāsaka, genocīdu pret tautu. Šis ir karš pret iespēju cilvēkam būt brīvam! Šis ir nebrīves vīruss!
Nevienam, kurš nācis ar labiem nodomiem, neienāktu prātā liegt cilvēkiem tiesības uz viedokli, tiesības izteikties, tiesības domāt. Tikai un vienīgi tādiem, kuri ir nākuši ar sliktiem, ļauniem un nodevīgiem pret tautu nodomiem, var ienākt prātā piemērot pret tautu represijas, kuras ļoti līdzinās nacistu vai komunistu darbībām. Digitālais cietums ir gandrīz vai realitāte. Vispirms baiļu un panikas sēšana, tad sadzīšana modernā gulagā.
Lielā Reseta arhitekti, lai grautu pasauli to labā, kas ir tikai daži procenti no visiem cilvēkiem, ir ķērušies pie darba. Bet cilvēki pretojas. Visā pasaulēs pretojas. Bet Latvijā? Kā ir Latvijā?!
5.marts 2021, 12:23 Atbildēt
nnelasītājs
Vai beidzās darba laiks?Turpināsi rīt?
5.marts 2021, 17:07 Atbildēt
sslima kaķīša murgi
ir pati zavadska! Ar 10 000 vakcīnas potēm, ko varot vienlaicīgi iešaut cilvēkam, šo vajadzēja pārbaudīt uz viņu pašu, lai nemuld. Citi nomirst jau no vienas devas... un viņai droši vien "paraugdemonstrējum'a" iepotēja vitamīnus. Ak ja, faizer nauda jau arī labi noder. Var redzēt ko saņēmusi lapa Pfizer Latvia. Tā teikt bigfarmas lobētāja!
Kā viņu vēl zeme nes?!
5.marts 2021, 15:11 Atbildēt
uuldis
Vairakums asv un rietumu socialo networku firmas un software firmas strada dienestu un visu citu dienestu laba, pilnigi visas, vac informaciju par visu un visiem no A lidz Z, programmam ir back door pieejai Tai pasa laika izplata gan kompjuteru virusus un slimibu virusus, nupat ka izplatija kovidu, liela pharma jau uzvarija desmitiem miljardu. Tai pasa laika siem visiem ir jalaiza kajas. Vai kaut kas nav jamaina?
5.marts 2021, 17:04 Atbildēt
zzane
ASV big tech kontrole pilnigu visu, vini neka nerazo, ne partiku, ne resursus, ne energiju neka, bet vini pilnigi visu kontrole - visu banku sistemu, naudas drukasanu, sakarus, internetu, medijus utt utt utt. Kaut kadi 30 gadigi un tamlidzigi ar brillitem sez un kontrole pilnigi visu un dara ko vien velas un nepaklaujas nekam.
5.marts 2021, 17:16 Atbildēt
OOpā
Ir tapuši gudro pajoliņu protokoli! Koviddomāšana - marginālās filosofijas jaunākais novirziens))
5.marts 2021, 7:57 Atbildēt
HHaha
Šie koviddomātāji ir defektīvās un disfunkcionālās filolozofu skolas pārstāvji. Palīgskolas akadēmiķi.
5.marts 2021, 8:00 Atbildēt
ĻĻiminčiks bija īsts zinātnieks
Apzaga jūs ar šahistes palīdzību
5.marts 2021, 9:42 Atbildēt
ĻĻiminčikistam
Ha - vai tad tie Kariņš ar Pavļūtu ir labāki, vai viņi jūs apdāvina ar OIKa miljardiem? No jūsu kabatas savā un onkuļu kabatiņās, ik katru sekundi par katru spuldzīti - īsti labdari.... Tikai 3-4 miljardiņi eiro, tas tāds nieks vien jums!
5.marts 2021, 13:29 Atbildēt
ddzeltenais papagailis
Raksti Mārīt raksti.Nevar zināt cik ilgi cietumnieks apmaksās tavu vāvuļošanu.Raksti.
5.marts 2021, 9:14 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Dieva Vārds, apustuļa Pāvila vēstule Romas draudzei, 8. nodaļa:
"1 Tad nu tiem, kas ir Kristū Jēzū, vairs nav nekādas pazudināšanas.
2 Jo dzīvības Gara bauslība Kristū Jēzū tevi ir atsvabinājusi no grēka un nāves bauslības.
3 Jo, ko bauslība nespēja, nevarīga būdama mūsu miesas dēļ, to ir darījis Dievs: sūtīdams Savu paša Dēlu grēcīgās miesas veidā un grēka dēļ, Viņš grēku, kas bija miesā, pazudinājis uz nāvi,
4 lai bauslības taisnība tiktu piepildīta mūsos, kas nedzīvojam vairs miesai, bet Garam.
5 Jo miesas cilvēki tiecas pēc miesas lietām, bet Gara cilvēki pēc Gara lietām.
6 Miesas tieksme ved nāvē, bet Gara tieksme - uz dzīvību un mieru.
7 Jo miesas tieksme ir naidā ar Dievu: tā neklausa Dieva bauslībai, jo tā to nespēj.
5.marts 2021, 9:23 Atbildēt
SSkolnieciņš
Nu, nevajag baidīt latviešus ar Bībeles viltus Dievu!
5.marts 2021, 21:38 Atbildēt
TTā izskatās
Visi tie Kariņveidīgie "kungi" ir pelnijuši mūža ieslodzījumu Aleksandra augstumos.
5.marts 2021, 9:31 Atbildēt
VVentspils muļļ
vari kraut dubļus cik gribi zēzēesesiešiem pirdikt tikuntā...
5.marts 2021, 9:49 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Labs materiāls zinātnei par latviešu inteliģences degradācijas un deģenerācijas līmeni XXI gs. sākumā.
5.marts 2021, 9:51 Atbildēt
SSkorceni
Paskatieties uz šiem - rinkēvičs , pabriks , kariņš , petraviča , vinķele , reirs , plešs ,vitenbergs ,cistkovskis - + visa padomnieku varza - kur jūs redzat valsts valdību ? Sec - kāda "valsts ",tāda pārvalde
5.marts 2021, 9:55 Atbildēt
ĪĪstenība
Dieva Vārda nelietīga valkāšana raksta autoram būtu jāapzinās
5.marts 2021, 9:56 Atbildēt
KKo muldi
Nepin te Dievu. Viņa vārdā tiek darītas un ir darītas šausmu lietas. Un to dara tādi kā šie cilvēki. Dieva vārdā tevi met bezdibenī, bet par to pat nepīksti. Nemaz nerunāšu, ka mūsu jauno paaudzi pazudina.
5.marts 2021, 10:00 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Kādā veidā "jauno paaudzi pazudina "Dieva vārdā"" ? Pastāsti! Jā, un kad Tevi ir metuši bezdibenī Dieva vārdā? Pastāsti, tas ir ļoti interesanti!
5.marts 2021, 12:49 Atbildēt
BBeta Glikāne
To jau Kariņš teica
5.marts 2021, 10:57 Atbildēt
KKauns
Zināju, ka par mums ņirgājās, bet šis pārspēj visu. Cik zemu jākrīt, lai ņirgātos par tautu, kuras naudu šie necilvēki dzīvo un plosto. Kariņš pat latviski neprot runāt. Viņam vispār sakarīga domāšana ir! Murgo kā pālī. Viņķelei kauns! Bāba ir paliek bāba. Jums savi amati jāatstāj! Tik ciniska attieksme pret cilvēkiem! Tad ko lienat amatos? Ar varu spieda? Kariņš skaidri pateica, ka vakcinēs citus, lai viņu neaplipina. Tas tik apstiprina, ka šos sapotēja ar vitamīniem publiski. Kauns! Ja kaut cik šajā valstī ir godīgums, tad ētikai arī ir jābūt. Fui!
5.marts 2021, 9:57 Atbildēt
NNo MK
Nu, kādas ir versijas par to, kā mūsu valdība līdz rudenim mēģinās izstiept kovidu par jebkuru cenu, lai var visus gada beigās sapotēt?
5.marts 2021, 10:12 Atbildēt
IInta
Ja vēl kāds nezināja, ko varneši par viņiem domā, tad ir maza cerība, ka taču jau vismaz kādam atvērās acis. Paldies par rakstu. Kvintesence: "jāsadur citi, lai pašiem nav jābaidās". Paši taču tautai reti kad tuvumā iet - ja nu vien tie miesassargi un sekretutkas... Un tieši jau tā baidīšanās izsaka visu - tātad jebkura zaraza tādu nesportisku bālģīmi atradīs. "Koviddomāšana" - otra pērle... Ikurāt kā globālistiem vajag.
:(
Tikmēr EU kaujas par to pašu, kas Kariņam bija daudz par prastu...
:))
www.dailymail.co.uk/..tracts-honoured.html
5.marts 2021, 10:21 Atbildēt
TTauta
Piekrītu šim - Zināju, ka par mums ņirgājās, bet šis pārspēj visu. Cik zemu jākrīt, lai ņirgātos par tautu, kuras naudu šie necilvēki dzīvo un plosto. Kariņš pat latviski neprot runāt. Viņam vispār sakarīga domāšana ir! Murgo kā pālī. Viņķelei kauns! Bāba ir paliek bāba. Jums savi amati jāatstāj! Tik ciniska attieksme pret cilvēkiem! Tad ko lienat amatos? Ar varu spieda? Kariņš skaidri pateica, ka vakcinēs citus, lai viņu neaplipina. Tas tik apstiprina, ka šos sapotēja ar vitamīniem publiski. Kauns! Ja kaut cik šajā valstī ir godīgums, tad ētikai arī ir jābūt. Fui!
5.marts 2021, 10:22 Atbildēt
KKaitnieki
Vai tiešām stulbie auni un aitas beidzot nemodīsies !? Vai tiešam jus neredzat , kas slepjas aiz ta asv pilsoņa kariņa ? Bioatkritumi jus esiet šo neliešu acīs . Meli ,meli ,meli ir šīs kliķes pamatu pamats , sazagsies un ar airopļot somoļotiem uz mīļoto dzimteni , bet jūs bioatkritumi paliksiet pie sasistās siles ...
5.marts 2021, 10:25 Atbildēt
IInta
Vienreiz jau vāca parakstus, lai atlaistu Saeimu un viss tika darīts, lai tos nesavāktu... Otrreiz ar vai tad nesavāks un tas "MInsteres saldais pārītis" joprojām muļķos visus, kā jau vēl kāda cita varneša nosauktajā "Muļķu zemē" - tās kungu galā... tas pieņemts??
:(?
5.marts 2021, 11:02 Atbildēt
MMēģināju Izlasīt
Oi, Jēziņ, kā tas Krautmanis mūld un mūld un mūld un mūld un mūld...
5.marts 2021, 10:55 Atbildēt
ĢĢērģs Šorošs
Saņemies un dalasi da galam!
5.marts 2021, 10:58 Atbildēt
RRERERE
Protams vakcīnām blaknes ir būs un perspektīvā tas var dārgi daudziem maksāt. mani tikai fascinē spriedelējumi, mēs maksāsim. No kādas naudas? Ne no nodokļu maksātāju naudas? Tad varbūt lai nodokļu maksātāji arī izdomā kurš grib vakcinēties un kurš nē? Neviena vakcīna līdz galam nav atstrādāta. Tas ir tas pats kā likt dzert šņabi no točkas, ja paveiksies izdzīvosi, ja ne kļūsi invalīds vai vispār nobeigsies. Un tādi gadījumi jau pilna pasaule, spontānie aborti, smagas dazādas blaknes un pat letāli gadījumi. Risk tādi pasi kā saslimstot ar covid. ASV ir štats kurš no paša covid afēras sakuma neievēroja nekādus ierobežojumus un visas nozares un kompānijas tur strādāja bez pauzēm. Kāpēc tur visi nav izmiruši? Texas jau atcēla visus ierobežojumus un Misisipi 10 martā atcels. Sen zināms ka šī slimība nekādi neatbilst pandēmijas kritērijiem. bet ja visus renstelē nolaistos miljardus varētu novirzīt uz to sabiedrības dalu kas reāli no šīs slimības cieš , tad pārējie varētu dzīvot mierīgi jo pat pēc oficiālās statistikas smagi saslimušo skaits un letālo gadījumu skaits ir niecīgs. pareizās zāles kā piemēram pret pneimokokiem un pareizas skābekļa sistēmas pietiekošā daudzumā visu sakārtotu, un kam jāaiziet tas aizies arī bez covid. Viss kas valdībai jādoma ir kā pasargāt riska grupas un pārejiem jāļauj normāli dzīvot, citādi ekonimiskā blieziena sekas būs daudz smagākas par pašu covid.
5.marts 2021, 11:04 Atbildēt
IInta
Nu bet tās ekonomsekas jau arī ir tas, pēc kā banksteri jau sapņos sniedzas. Pa priekšu mazliet pacietības tik līdz.... nobankrotē un tad treknas dzīres - tās kaŗtējās šiem atkal...
:(
5.marts 2021, 12:05 Atbildēt
AAntra
Realitāte ir šāda - ja nebūtu vakcīnu, ļoti iespējams, tavi vecāki vai vecvecāki nebūtu dzīvi un tu šeit nerakstītu šīs muļķības. Tā ir lielākā vakcīnu blakne, cilvēki mirst nesalīdzināmi mazāk kā pirms 100 gadiem, un attiecīgi alternatīvi apdāvināto īpatsvars pieaug, kuri citādi būtu atsijāti dabiskā atlasē.
5.marts 2021, 16:05 Atbildēt
kkere
tipiska nozombeta cilvecina domasana, turpinam ticet visam ko saka itka neatkarigie mediji.
6.marts 2021, 12:52 Atbildēt
UUPS
Ja mūsu valdība lobē globālo neoliberāļu plānoto pasaules restartu, tad viņa nekalpo Latvijas interesēm un nākošajās vēlēšanās tiks izmesta mēslainē uz visiem laikiem. Bet lai kremlis necer ka tas viņam būs uz roku. Jo cik saprotams neoliberāļu vidū kuri slēpjas aiz demokrātijas, valdībā cilvēki kas veicina tā saucamo neoliberālo šoku lai tauta meklētu glābiņu pie opozīcijas kas ir prokremliska. Ejiet visi ellē. Ne vieniem ne otriem Latviju nesajāt! Vēl nedaudz un visi kas reāli mīl Latviju un kas klusējuši celsies. Vadzis ir pilns un lūzīs. Tāpēc silti iesaku beigt šo farsu.
5.marts 2021, 11:20 Atbildēt
IInta
Kāpēc pēc visām tām atklāsmēm vēlētāji nevarētu pieprasīt tagad aizvākties un nevis gaidīt līdz vēl tur kādām vēlēšanām, kamēr pusi valsts šamie nākotnei apslaktēs tik tāpēc ka židmasnu globālsistiem to tā savā "pašiztedzētībā" sagribējies un tātad tā vajagot?
Vienreiz jau vāca parastus un bija viss "garām"... Otrreiz varbūt nenopūdelēs?
:)?
5.marts 2021, 12:09 Atbildēt
IInta
parakstus, pardon
5.marts 2021, 13:01 Atbildēt
rrevorevo
Toreizējā veselības ministre Ilze Viņķele: Ko atteiksies, to sapotēs kabinetam ar tiem derīguma termiņiem beigušiem, neko darīt, ārā taču nemetīs labu mantu.

K. Kariņš: (smejas) Tā kā vecu kefīru iedzert, kas tur notiks.

I. Viņķele: Tie, kas netic kovidam, tie dabūs.”


Iespējams,te smagi smird pēc kādā kriminālpanta.
Ļoti nopietna.
5.marts 2021, 11:23 Atbildēt
IInta
Nu un kurš ierosinās to tiesas prāvu? Kur tad muldoņa Gobzems kā tā pieklusis?
:)?
5.marts 2021, 12:11 Atbildēt
iir jau arī citi
kuri kaut ko dara.
Ir nosūtīta vēstule visiem mmediķiem un amatpersonām ar izklāstu par atbildību uzturot plāndēmiju uz viltus statistikas datiem.
Te vēstule ar faktiem un pierādījumiem ar atsaucēm uz citu zinatnieku teikto.
Vēstule ir uz 18 lapām, ta ka visu nevar nocitēt, bet galvenie punkti:
mainampasauli.news/w../Vestule-arstiem.pdf

Rīgā, 2021. gada 26. februārī
Pretenzija
Par iespējamo noziedzīgo nolaidību un bezdarbību
Ar šo Jūs varētu tikt apsūdzēts kaitējuma radīšanā, no kā Latvijas iedzīvotāji un
uzņēmēji cietuši un joprojām cieš rupji nesamērīgo un bez pierādījumu pamata noteikto ierobežojošo pasākumu dēļ, kas paredzēti Covid-19 pandēmijas ierobežošanai.

Šajā kaitējumā Jūs varat kļūt līdzatbildīgs kopā ar citiem nozares speciālistiem un
tā saucamajiem ekspertiem, jo, iespējams, esat pieļāvis tīšu bezdarbību un nolaidību,
slēpjot patiesu informāciju un turpinot šo noziedzīgo nodarījumu, kā arī, iespējams,
esat noklusējis būtiskus faktus un turpināt tos noklusēt. Jums kā nozares speciālistam
un profesionālim vajadzēja zināt un laicīgi brīdināt sabiedrību, ja valsts politika ir
balstīta uz krāpšanu un ārkārtas stāvoklis izsludināts uz nepatiesas informācijas
pamata, bet PCR Covid testi nevar kalpot par vienīgo pierādījumu slimības fakta
noteikšanā. Tādēļ pieļaujam, ka valstī ir nodarīts milzīgs kaitējums katram cilvēkam,
ekonomikai kopumā. Daudzi cilvēki nepamatotu ierobežojumu dēļ zaudējuši iztiku un
dzīvību. Noziedzīgas bezdarbības dēļ, slēpjoties aiz pretvalstiskiem un antikonstitucionāliem politiskiem lēmumiem saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem
sabiedrībai radušies milzīgi zaudējumi, iznīcinātas vairākas nozares (tūrisms, pasākumi
u.c.) un Jums, iespējams, būs jāsedz zaudējumi, kas radušies iedzīvotājiem un
uzņēmējiem.
I. Galvenie Covid-19 ierobežojumu politikas pasākumi
Pasākumi Covid-19 pandēmijas (pieņemot, ka tā ir pandēmija) ierobežošanai
balstās uz šādiem pieņēmumiem:
● SARS CoV-2 esot pilnīgi jauns slimības ierosinātājs, kas esot pārcēlies no
dzīvnieka uz cilvēku, kas cilvēka organismam esot pilnīgi nepazīstams, pret ko
neviens neesot imūns un kas tādēļ spējot izplatīties eksponenciāli.
● Šis slimības ierosinātājs esot tik lipīgs, ka to varot pārnēsāt pat cilvēki, kam
pašiem nav slimības simptomu.
● Tādēļ vienīgais risinājums esot, šo (pamanīto vai nepamanīto) Covid-19
saslimšanu diagnosticēt ar PCR testa palīdzību.
● Ja valsts konsekventi neiejaukšoties, draudot ievērojama iedzīvotāju mirstība
virs normas un dramatiska intensīvās terapijas jaudas pārslodze.
● Infekcijas izplatīšanās gaitu varot uzraudzīt, plašāk izvēršot testēšanu.
Attiecīgi šobrīd katru nedēļu ar PCR testu pārbauda vairākus tūkstošus cilvēku.
● Ārkārtas situācija Latvijā izsludināta uz patiesu faktu pamata – pozitīvi Covid
testētos uzdodot par saslimušajiem, kā arī sniedzot nepatiesu informāciju par
mirušajiem.
5.marts 2021, 14:16 Atbildēt
VValentīns
Nekādu kriminālpantu nebūs! Tas ir ētikas kritērijs. Viss jālaiž caur ētikas komisiju.
5.marts 2021, 11:49 Atbildēt
aak ad nebūs
Un kāpēc? Un kas sēž ētikas komisijā? Un kāds būs sods? Redz,nelaime tā,ka tie izteikumi nav sēžot uz poda, bet gan ministru sēdēs,kur lemj,kā tautai stāsta, svarīgas un dažreiz pat dzīvībai svarīgas lietas. Laikam jau notiek arī Brīvības ielas mājā un saņem algu par šo. Tātad tas ir nopietni. Būtu jābūt.
5.marts 2021, 12:01 Atbildēt
EESMAIJA
Es domāju tieši tāpat! Visiem ir atmiņā nemaz tik sens notikums, kad uzsāka kriminālvajāšanu pret kādu pusaudzi, kurš pat šauteni nebija tuvumā redzējis, bet bija izteicies, ka Viņķeli nošaus... Bet te iet runa par cilvēku tūkstošiem, pār kuriem karājas Damokla zobens ( ar Vīķes vārdiem runājot) , tikt sapotētiem ar vairs nederīgu vakcīnu un slēpjot no tautas patieso stāvokli.
5.marts 2021, 12:34 Atbildēt
ooto
Palasot visu šo murgu, nekas cits nenāk prātā, kā kropļi, mirlas, nodevēji, slepkavas.....
5.marts 2021, 11:52 Atbildēt
ddusmu nepietiek
Jep)
5.marts 2021, 12:02 Atbildēt