Komentāri: Amatpersonas, kuras izplatīja viltus informāciju valdības sēdē, ir nekavējoties jāatbrīvo no darba!

07.04.2021. Māris Krautmanis
 
PPensis
Vispār jau tā bija paldies dievam kļūdaina prognoze, nevis informācija. Bet par to mūziķa atbilstību galvenā mediķa amatam un to pseido spečuku labi apmaksātai varzai, kuri sastādīja IDIOTISKUS aizliegto preču sarakstus vispār nav ko diskutēt.
7.aprīlis, 6:36 Atbildēt
IIdiots esi tu
Valdība ir darījusi lietas daudz pareizāk kā kaimiņu valstīs Igaunijā vai Lietuvā.
SŅEMIETIES DROSMI TO GODĪGI ATZĪT !!!!!
7.aprīlis, 7:56 Atbildēt
EEmma
Vai vēlaties atrast meiteni uz vienu nakti? Laipni lūdzam - is.gd/girlhub
7.aprīlis, 14:57 Atbildēt
ssunc
Tikai ne@irs! Palasi kaut Delfi ee !
7.aprīlis, 11:56 Atbildēt
nnezālītis
Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/
7.aprīlis, 10:10 Atbildēt
kkoko
Kā izdzirdu to pežāliti ,tā vemt gribas.....
7.aprīlis, 17:31 Atbildēt
jjurisx
Drīzāk kā vanckars , kas nelabi smird...
7.aprīlis, 16:00 Atbildēt
ZZaļā zvaigzne
Šitā zvaigzne vēl mums "uzspīdēs". Mūžīgi atcerēsimies. No kurienes tik viņus izkapā? Kas mums nebija savējo, ko ielikt amatos? Tad vismaz būtu cerība, ka mīl šo zemi un tautu.
7.aprīlis, 12:54 Atbildēt
PPushormons
Skatos ilgi uz spožo zvaigzni, bet mans nošļukušais ''knābis'' neceļas.
7.aprīlis, 10:34 Atbildēt
SStiprais
Paldies NA , par nesavtīgo, "zvaigznes" bīdīšanu amatā! Nākamajās vēlēšanās, to dāsni atmaksāsim, ka maz neliksies!
7.aprīlis, 17:49 Atbildēt
VVova
Tātad steidzīgi jāiet vakcinēties, tad celsies ne tikai «knābis!» Veiksmi!
7.aprīlis, 11:41 Atbildēt
ssmaids
tagas varat pariet anonīmi , jo drosmes jums pietiek tikai aiz žoga riet
7.aprīlis, 9:57 Atbildēt
SSlota
Esiet tik laipns, nosauciet Savu vārdu un uzvārdu, lai atbrīvojas vieta aiz žoga
7.aprīlis, 17:58 Atbildēt
jjurisx
Vai tad mums tagad vajadzētu sajūsmā sist plaukstas un izkliegt saukli - ,,Lai dzīvo mūsu ģeniālais vadonis lEVITS!???
7.aprīlis, 16:02 Atbildēt
SSeniors
Nav , ko vainot LEVITU ! Seit ir jautajums = kad patrieks , tos Ministrus un Saeimas ilgsedetajus , kuri kustina muti , bet neko nedara . Viniem galvenais , sanemt lielas algas , sedet ( majas rezims ), sanemt pandemijas piemaksas , un ieraujot 200 gramus SIVO , blaut = URRA ! Stulbais GOBZEMS , jau izmanto , so KOVID situaciju !
8.aprīlis, 16:37 Atbildēt
iidiotam esi tu
šī ir sliktākā valdība kāda jebkad bijusi ar visu paulutu,dumpi un cipuli.Tas pat nav apspriežams.Labu pagaidam nav darījuši neko,tikai gremdējuši valsti
7.aprīlis, 8:23 Atbildēt
VVova
šī ir sliktākā valdība kāda jebkad bijusi
…….
Tā nav nekāda valdība, bet «krāniņkliķe!»
7.aprīlis, 11:44 Atbildēt
ččangalis arī
Opā ,bet kas tu ?Laikam KOMPREZIS...
7.aprīlis, 8:08 Atbildēt
DDrīzžk
Nē, tas bija kovidbiedēšanas darba uzdevums. Puskangariem - pusmakurtiem gana tīoams par zināmu grašu daudzumu...
7.aprīlis, 8:36 Atbildēt
MMāris
100%
7.aprīlis, 8:37 Atbildēt
DDace
Nē, prognoze nebija kļūdaina, tā balstījās uz reālajiem pieauguma datiem un brīdināja par to, kas būs, ja ierobežojumi saglabāsies esošajā līmenī un "tiks ievēroti" tāpat kā līdz šim. Varam tikai priecāties, ka esam bijuši tik saprātīgi, ka neļāvām tai piepildīties.
7.aprīlis, 12:08 Atbildēt
PPiebilde
Patiesībā nekādi papildus ierobežojumi netika pieņemti. Taču tā saucamie aizliegto preču saraksti un aizliegtie veikali bija absolūts stulbums. Alkohola veikalus izsludināt par coviddrošiem, bet šūšanas piederumu veikalus par covidnedrošiem. Datorpreču veikalā datoru pirkt drīkst bet pagarinātāju nedrīkst utt. Cilvēkiem, kas izgudro šādus ierobežojumus vienkārši vajag smadzenes ārstēt. Nu tas, ka nedrīkst masu pasākumus organizēt ir pareizi arī šodien.
7.aprīlis, 17:14 Atbildēt
hha ha ha
tavs pamuļķes naivums ir apbrīnojams
7.aprīlis, 13:35 Atbildēt
NNepiekrītu
Mediķi pateica visu pareizi un dēļ viņu teiktā, tika pieņemti papildus mēri, kas rezultējās ar to, ka saslimstība mazinās. Tā kā cepuri nost viņu priekšā.
7.aprīlis, 12:13 Atbildēt
JJausma
heiberga tu izarsēji hronisko gonoreju?
7.aprīlis, 17:53 Atbildēt
LLaikam
autoram jau piemirsusies 1.3 miljona vakcīnu pazaudēšana, tāpēc jāmaina temats. Tikai šis nav aktuāls jo nevienu neapdraud.
7.aprīlis, 22:26 Atbildēt
PPārmērīga piesardzība nekait
turpretī miljons vakcīnu piegādes kavējums kaitēja veselībai un ļāva idzist dzīvībām kuras to nebija pelnījušas.
7.aprīlis, 22:47 Atbildēt
SSeniors
Par veselibas ministru , jaievel darbinieks , ar medicinisko izglitibu !!! Bet , NE Latvija ! Visadi kvepi sez , Ministru kreslos , un tikai raus naudinu , savas kabatas ! LEVITA k-gs ! Liels lugums pie Jums = padzeniet tos ministrus , kuri nestrada ! Patrieciet to Saeimu ar Murnieci prieksgala , kuri nestrada ! 100 rikles , sanem SMUUKAS algas , bet stradat nergrib ! Cik reizes nav redzets , kad deputats GUL , Saeimas sedes laika !!! KAUNS , KAUNS , KAUNS !!!
8.aprīlis, 3:07 Atbildēt
JJuris
Diemžēl Latvijas Satversme prezidentam tādas pilnvaras nav devusi...
10.aprīlis, 10:48 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Drīzāk ir tā, ka mediķi un tā saucamie speciālisti, ar nodomu rada paniku politiķu uzdevumā, lai pēdējie, varētu pildīt Lielā Reseta arhitektu uzdevumus, kuru ietvaros tiek veidots cilvēces digitālais cietums un notiek mazo un vidējo uzņēmumu iznīcināšana.
7.aprīlis, 6:42 Atbildēt
GGUDRI DIRST NAV MALKU CIRST
Drīzāk tev ka tik papļūtīt
7.aprīlis, 7:58 Atbildēt
YYes
Ministri pirmām kārtām ir nevis nozares lobiji, kā apgalvots tv sižetā, bet gan vispirms ir savas partijas lobiji - tv katram ministram neaizmirst pie vārda piemetināt, kādu partiju viņš pārstāv. Pat premjers mums ir savas partijas premjers, tikai tad - valdošās koalīcijas premjers, un nemaz nedomājiet, ka viņš pārstāv visu valsti! Ja neticat, tad labi ievērojiet parakstus zem runātāja tv raidījumos, kur uzstājas Kariņš: Krišjānis Kariņš, premjers (JL)! Tātad: Jaunās Vienotības premjers! Iznāk, ka vienīgais. kam jāpārstāv visi, ir valsts prezidents, zem kura neraksta, no kuras partijas viņš ir nācis. Bet visus tāpat viņš nevar pārstāvēt, jo 1)viņu iebīda valdošā koalīcija; 2) pēc Satversmes viņš ir dekoratīva figūra, vienvārdsakot, kāzu ģenerālis. Tāpēc Latvijā ir vajadzīgs prezidents, par kuru (pēc referenduma) nobalso visa tauta, kurš reāli strādā un kam ir atbilstošas tiesības - sastādīt valdību pēc ministru derīguma nozarei, nevis pēc partiju kvotām, atcelt premjeru un ministrus, un valdība ir atbildīga parlamentam un prezidentam vienlaikus.
7.aprīlis, 15:34 Atbildēt
jjuris
Vispirms būtu jāpatriec sorosītu idiotu un pederastu valdība, jo tā melo nepārteaukti!
7.aprīlis, 6:43 Atbildēt
BBet
Zivs pūst no galvas , no dubultpilsoņiem !
7.aprīlis, 6:45 Atbildēt
SSeniors
Vairak , atveriet robezas un atlaujiet DIZCILVEKIEM , braukat pari ROBEZAM ! Izklaide , viniem pirma vieta !
8.aprīlis, 16:40 Atbildēt
MMāris
Labs!
7.aprīlis, 8:38 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Ja cilvēki paliek par ļenganu recekli, par bailēs trīcošu masu, par apstulbinātu pūli, kas neciena ne sevi, ne savu valsti, ne arī domā par Latvijas un savu bērnu nākotni, līdz ar ko nedomā par tautas nākotni, jo ļauj uzdarboties un balso par amorāliem nelgām, kas tiekot pie varas iznīcina tautu, tad tāda tautas nevar cerēt uz pastāvēšana, tāda tauta pati sevi iznīcina. Diemžēl.
7.aprīlis, 6:56 Atbildēt
kkadets Bīglers
jāā, misters 3-4 saka pareizi, un svarīgi ir atzīmēt, ka iznīdetas tiek austrumeiropas (sic !) tautas, jo tās ir (bija) morāli vājākas, tic visam...., ..iedomājies, draugs(saucu tevi tā , bet tu man droši vari teikt "dirsēj")- kuram vēl varēja iestāstīt, ka rublis ir koka, bet žīdfašisteļu un citu mēslu drukātais dolārs(dālders. kurš nesatur ne 1,5 gramus zelta ne 25,8 gramus sidraba)), marka (ne DDR, bet nacisteļu epigoņu, turklāt nesatur 0,358 gramus zelta un remarka melnajā obeliskā Sarkanajās dzirnavās par to Villijam nelies šapmusiku)) , mārciņa(kas nesatur vairs 7,322 gramus Au) utt. - liela vērtība...hehe.. nē, kungi, jūs visus žīdeļus, anglēnus, fricenus , zviedreļus, jenķu mēslus un citus skamus tuvākajos 25 gados likvidēs un iemācīs strādāt, un nesakiet, ka neesat brīdināti, lai dzīvo dižā Ķīna...kliedziet- Lai dzīvo !, kas nekliegs- to piesies ...
7.aprīlis, 17:59 Atbildēt
MMāris
Diemžēl,bet precīzi.
7.aprīlis, 8:39 Atbildēt
vvova
jāpatriec sorosītu idiotu un pederastu valdība
………………..
Pirmkārt, tā nav valdība, bet cilvēku grupa, kura savtīgos nolūkos sagrābusi politisko varu valstī, tātad – kliķe. Otrkārt, ar patriekšanu vien ir par maz – viņus vajag tiesāt!
7.aprīlis, 11:50 Atbildēt
ssorosa mātes pisēji
soros ir vecs, netīrs mēsls, spāļujam virsū šim smerdelim..
7.aprīlis, 18:01 Atbildēt
jjurisx
Pederasti vispirms...
7.aprīlis, 16:04 Atbildēt
ddefinē lūdzu
kas ir sorosīti?
7.aprīlis, 22:28 Atbildēt
ffakts
Pietiek paskatīties kā Lielbritānijā decembrī mēneša laikā dienā inficēto skaits uzlidoja no 14000 līdz 60000, lai saprastu, ka raksta autors ir nejēga!
7.aprīlis, 6:43 Atbildēt
aarī fakts
Kā liek, tā uzlido. Gan Lielbritānijā, gan pie mums. Piemēram, pirms lēmuma par komandantstundu.
7.aprīlis, 6:55 Atbildēt
uu deviņdesmit seši
vo ist Kommendant ?!
7.aprīlis, 18:02 Atbildēt
wwo hast du
deutsch gelernt?Ausgezeichnet!
7.aprīlis, 22:31 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Inficēts nenozīmē slims, jo bez simptomu slims, nav slims. Lai beidz pielietot melīgu retoriku, kas domāta, lai baidītu cilvēkus. Tāpat, lai beidz lietot PCR testus, kas nav domāti diagnostikai. Kas ir maldinoši un neprecīzi. Lai nemaina pandēmijas definīciju, tikai tāpēc, lai par pandēmiju pasludinātu rādītājus, kas pēc vēl nesenās pandēmijas definīcijas, neatbilda pat epidēmijas statusam.
7.aprīlis, 7:01 Atbildēt
nnu ja
HIV inficēta .auka jau arī nav slima, tā ka droši uz priekšu un nekādu prežu!
7.aprīlis, 20:11 Atbildēt
AABC
PCR testa izgudrotājs apgalvoja, ka testa lielāka problēma ir tā, kad ar šo testu jebkuram cilvēkam var atrast jebko, ja labi grib. Un galvenais manipulāciju, blēdības stūrakmens ir testam veikto ciklus skaits. Protams pie veiktajiem testiem pilnīgi nejauši nenorāda veikto ciklus skaitu - tas ir pilnīgi nejauši
7.aprīlis, 8:16 Atbildēt
ttā ir
pat PVO janvarī noradija, ka ja ciklu skaits lielāks par 35, tad rezultats var būst jau falši pozitīvs. Bet pie mums lietojot 40 ciklus, tad tapēc ir tik daudz pozitīvo " bez simptomiem", no kuriem īsti slimi ir labi ja puse.
Ka izteiciens viens profesors no Šveices, ka tas ir neiedomājami, ka aktīvs vīruss organismā var būt bez simptomiem, Tapēč PVO ieteica testēt tikai, ja simptomi. Bet mums baksta visus pēc kartas un atrodot beigtu vīrusa segmentu, kliedz ka "slims bez simptomiem".
Šos te "specialistus" ir jāsūdz tiesā!
7.aprīlis, 18:24 Atbildēt
nnu gan
vakcinēt vajag, ne ļerkstēt
7.aprīlis, 6:45 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Diez ko panikas cēlēja un jenotu kabatas šunelis Cipule? Vai viņai nav jāatbild par melīgas informācijas tiražēšanu, jo viņas amats uzliek šai personai papildus atbildību, viņa nedrīkst tiražēt šaubīgu informāciju, kas nav balstīta uz drošiem un pilnīgi pārbaudītiem izziņas avotiem.
7.aprīlis, 6:50 Atbildēt
BBet
Cipule ir no Vienotības huntas !
7.aprīlis, 7:06 Atbildēt
AAnafilaktiskais šoks
Stāvi miera stājā Atzinības krusta lielvirsnieka priekšā !
7.aprīlis, 10:55 Atbildēt
QQQQ
Tā ir kangaru banda
7.aprīlis, 8:17 Atbildēt
IInna
Tā jau nav pirmā reize kad Cipules kundze izceļās un tad pazūd!Ta ir vistīrākā sabiedribas iebiedēšana!
7.aprīlis, 10:04 Atbildēt
ččangalis arī
Vajadzēja paiet ,ellē ratā ,veselai mūžībai,lai tiktu dota atļauja ko tādu uzrakstīt!!!!!!!! Mani bloķ'ēja,meta ārā no saitiem utt,droši vien arī DDT,pardon, DDP,VAI KĀ TUR VĒL TO ANŠTALTI TUR TAGAD SAUC,(kad uzbūvēs jauno stūra māju,gan atkal mainīs abreviatūru) ir ierakstījuši melnajā sarakstā ar sarkano svītru pāri(cik noprotu,diez vai vairāk kā ar pāris peles klikšķiem atšifrēt to veco pensi,nesmuki rakstošo nav spējīgi...starp citu ,viens priduraks jau vairākas reizes manu necilo mitekli no visām pusēm fočēja,nu slikums bija,un kājas sāp,celties un ar sū koku viņu pariektu,neizdevušos aģentu ,nu dien tā pat kā tie ''Solsberijskije špiļi ''apmeklētāji) nu tas tā, atkāpe.Bet ja nopietni,tad tas tiek drīts ar visu ziņu,un nevajag te špricētājus un dezinfikcētājus vainot,tas ir naudas apgūšanas projekts,un tas ir par garu,lai te izpauzstos,kā saka:mu''lķis nesapratīs ,gudrs sapratīs bet neko DIEMŽĒL NETEIKS...dzīvojam takšu zagļu karaļvaļvalstī kur zagšana ir goda lieta,sory,nūverņīšana,
7.aprīlis, 6:59 Atbildēt
OOki
Lai iet tālāk saldē ledu un spēlē klavieres, ir jāuzņemas atbildība .
7.aprīlis, 7:07 Atbildēt
LLūdzu atbildiet
Ir jádod várdu citiem medikiem ,šie visi lai pastáv malá kádu laiku ,piem Baibai Rozentálei jádod várds un daudziem citiem profesionáliem , bet tagad runá visu gadu ir vieni un tie paši un tikai dazi ,kur ir páréjie ? Lai pasaka savu viedokli par šo slimibu ,kur lieláká dala nemaz nav slimojuši Latvijá,ká var ieviest pandémiju ar tik maz saslimušajiem ?
7.aprīlis, 7:45 Atbildēt
lllmārs
Piekrītu, ka ar steigu nepieciešams publiski dot vārdu arī citiem ekspertiem, kuru viedoklis, pieļauju, krasi atšķirtos noo katru dienu TV ekrānos redzēto ekspertu viedokļiem. Turklāt varbūt citi pratīs notiekošo skaidrot nevis dramatiski melnos toņos, bet gan optimismu viesošos.
7.aprīlis, 8:02 Atbildēt
VVelns par stenderi
Viena nepārtraukta melošana un tizlošanās.Izcilā izpildījumā autobusā brauc kaut no 50 mājsaimniecībā mašīnā nedrīkst 2 no 2 mājsaimniecībā,Kura plāna galdiņa urbēja prātā ienāca,ka ziemā nedrīkst pirkt ziemas preces un pagarinātāju?Bet ir tak vel ideoti,kas arī šo stulbumu atbalsta.
7.aprīlis, 8:27 Atbildēt
PPoh
Nu redz cik skaisti! Atrada vainīgos! Nošaut!
7.aprīlis, 8:38 Atbildēt
GGripa
Kur policijas priekšnieks ,lai veic resorisko pārbaudi,ko tik kvēli veic citiem viedokļiem
7.aprīlis, 8:43 Atbildēt
nnu ja
nu nekur! Viņš tik auro,ka viņa padotos sauc par metiem un diktatūras suņiem! VP un Iem vadībai, TM sen jau būtu visa šī kovidsekta jāretina par meliem, apzinātu viltus ziņu izplatīšanu, apzinātu infekcijas izplatīšanu u.c.! Bet kusē!
7.aprīlis, 9:13 Atbildēt
JJuris
Vai no cienijamajiem ekspertiem ir kāds Latvijā izolējis covid vīrusu kā tādu? Vai eksperti drīzāk ir vienkārši analītiķi? Vai Latvijā ir kāds pārbaudījis iegūtos pozitīvos testus labaratorijās, kas par vīrusiem ir uz noņemtajām analīzēm? Vai vispār Latvijā ir tādas labaratorijas, kuras var izolēt vīrusus? Vai tas viss ir tikai tukša muldēšana un pieņēmumi? Kā Latvijā ar kādām procedūrām un, kas nosaka, kas par konkrēto "štamu"? Es iesaku visiem padomāt par šiem jautājumiem, jo uz šiem nav atbilžu un informācijas. Es redzu, ka viena tante teica šo vai to, bet nav neviena zinātniska pētijuma. Dzirdu, ka eksperti ir dakteri un imunalogi, bet kāds viņiem sakars ar pētījumiem.
7.aprīlis, 8:54 Atbildēt
GGarlaicīgi
Paņemam popkornu un iekārtojamies ērtāk, covidafēra brūk un jūk, cerams, ka vainīgie ''eksperti'' un cilvēktiesību pārkāpumu realizētāji saņems pelnīto sodu :)
7.aprīlis, 9:06 Atbildēt
AAutoramjautajiens
Un ko ar lembergu kurs gadu desmitiem bezkaunigi melo visur un visiem
7.aprīlis, 9:24 Atbildēt
AAntons Huļs
Lembergs ir visvairāk darījis Latvijas labā! Tāpēc jau viņu ēd nost bez sāls tie, kas neko nespēj.
7.aprīlis, 11:36 Atbildēt
DDostojevskis
Lai gan burzma ņirb gar acīm un spiedzienu troksnis nedaudz apdullina... tomēr ir sajūtama skaidri izteikta vēlme - NOVELT ATBILDĪBU NO GALVENAJIEM LĒMUMU PIEŅĒMĒJIEM UZ IZPILDĪTĀJIEM.
Ir acīmredzami, ka no darba ir jāatbrīvo tie, kuri nespēj orientēties mazo darba bišu sanestās produkcijas kvalitātē... nu, kā vēl lai salīdzina?
7.aprīlis, 9:28 Atbildēt
ffakts
un kāpēc DumPis netiek saukts, kā zinošākais? Visu vainu tagad uz kādu mazo mediķīti, lai tauta redz, ka it kā valdībnieki gudri un daroši
7.aprīlis, 9:51 Atbildēt
jjebrejs Ievits
dumjpisis mums vajadzīgs kā profesionāls reņģēdāju biedētājs
7.aprīlis, 9:52 Atbildēt
GGarlaicīgi
Redzēs ko mūsējie čiepstēs, kad paņems aiz oliņām visus fauči un PVO krānus :)
7.aprīlis, 10:16 Atbildēt
rreņģēdājs
Likvidēt Levita&Kariņa huntu!
7.aprīlis, 10:20 Atbildēt