Komentāri: "FinCen" ziņojums izrādās bijis "feikā ziņa"

16.04.2021. Māris Krautmanis
 
ooma
Bravo!
16.aprīlis, 8:40 Atbildēt
bbet to ka
ziņojumā nav faktu tikai pieņemumi un ūdens liešana jau teica tiko ziņojumu saņēma. to pat par ziņojumu īsti nenosauksi, jo faktu nekādu, nu tā, vidusskolas limeņa eseja raktita pedejā brīdī pirms nodošanas. vienigi skumji ka uz tadiem ziņojumiem kāds reaģē un "koriģē "vesalas valsts finanses
16.aprīlis, 12:52 Atbildēt
EESMAIJA
Arī par Lemberga kungu KNAB pēc ilgām pārbaudēm konstēja, ka viņš nav uzpircis nevienu politiķi, prokuroru vai izmeklētāju, nav korumpējis neviena likuma pieņemšanu , lai gūtu personīgu labumu, UN neskatoties uz cītīgi piebaroto ,,PĪLI" NAV AIZSŪTĪJIS PIE PĒTERA NEVIENU LIECINIEKU.. IZRĀDĀS VAINĪGS! saslēdza roku dzelžos un aizveda kā bīstamu slepkavu, izvarotāju, spridzinātāju vai pasaules mēroga noziedznieku, kas tīko aizlaisties uz MARSU. Bet cūkas un vepri, kaudamies par treknāku kumosu pie siles turpina kviekt - vainīgs! vainīgs! vainīgs!
16.aprīlis, 13:33 Atbildēt
SShadowVoice
Pilnīgi normāli priekš aborigēnu vietvalžiem okupētajās teritorijās.
Nekas cits jau tā saucamā LV valdība nav, kā tikai - ASV ieceltie vietvalži, kas apkalpo ASV intereses. Par to vietvalžiem tiek ļauts demokrātiskā veidā apzagt aborigēnus. Elementāri.
16.aprīlis, 13:27 Atbildēt
nnu nu
redz - cik laba, tīkla un nesavtīga valdība, tik laba un godīga arī tai ir
valdība!
18.aprīlis, 9:05 Atbildēt
nnu nu nu
kāda tauta, tāda valdība?
18.aprīlis, 9:06 Atbildēt
RRolleris roļiks
Es neesmu pitars !
19.aprīlis, 10:41 Atbildēt
LLasītājs
Jā, bravo autoram, kas kvēli aizstāv Latvijā savairojušos blēžus un neliešus, šos lemberg', šķēl', šleser' un visus pārējos veidīgos. Kā saka, Mārim nauda nesmird!
16.aprīlis, 15:50 Atbildēt
nnelaimīgajam
Protams, ka esi "lasītājs" un feikziņu - TV Panorāmas skatītājs. Bezsmadzeņu dzenis, kurš imitē papagaili: lemberg, šķēl un šleser... Tipisks lētā alkohola sūknētājs ar degradētu intelektu. Uz tādiem stāv vienotībai un citiem mīkstajiem. Bet, tu, ļumekli, guli mierīgi! Tu jau pieradis pie ausīdrāšanas, murrā vien!
16.aprīlis, 21:40 Atbildēt
AAsd
Sagrāva kremlinu naudas mazgātavu...slavika "domnīcu" un citus krievu veidojumus.
17.aprīlis, 9:04 Atbildēt
ddsAm
Jā, un latvju sirddskaidrie bāleliņi ir pilnīgi tīri, i svēti bez vainas nekādas? Zelta tilts gan joprojām tīrā zeltā spīguļo pār Daugaviņu, bāliņu tautietīšu goda piemineklis :-D
18.aprīlis, 10:06 Atbildēt
RRix
Izrādīsies, ka tā banka - tīrie eņģelīši... Incanti, kāpēc šī banka vajāja Neo - ar prokuroriem, tiesām, līdz prezidents šo Neo apžēloja. Bet Neo vajāja par "likuma burtu", nevis pēc būtības, pie tam Neo'am ar bankām nebija nekāda sakara vispār. Kāpēc - pasakiet, eņģelīši!
16.aprīlis, 9:02 Atbildēt
hhaha
Jā - izskatās, ka netaisnīgā Neo vajāšana izbeidzās ar ABLV bankas "izslēgšanu"... Dievs visu redz, un netaisnība nāk atpakaļ! Tāpat arī labais. Džeki gudri darītu, ja tagad atvainotos Neo (publiski būtu super) - skat, arī sods un visa ABLV vajāšana izbeigtos!?
18.aprīlis, 2:13 Atbildēt
VVainigo nav
Un ko tagad vajag darīt ar kapitāla remonta veicejiem ? Vai ar Lemberga apsudzibam terorisma finansēšanā , 1948 gada deportaciju organizēšanā un citiem unas bergmanes ziņojumiem asv finansu ministrijai nebus līdzīgi ?
16.aprīlis, 10:55 Atbildēt
FFidels
Nebūs līdzīgi! Jau ir līdzīgi, bet Lembergs valdošajiem traucē vairāk kā baņķieri!
16.aprīlis, 11:02 Atbildēt
KKastro
Nu ja - viņš, bezkauņa tāds, spirinās pretī kā varde krējuma podā! Kā tā var???
18.aprīlis, 9:08 Atbildēt
kkikinsh
krautmaņa kungs varēja pie reizes uzrakstīt, ka šī paša procesa ietvaros, it kā nevainīgā ABLV, nepatiesi apmeloja toreizējo LB prezid. Rimševicu, ka viņš, lūk, esot amerikāņiem stučījis. Tātad: toreiz ABLV izvēlējās to pašu apmelotāju ceļu. Apmelot citus. knab secināja, ka Rimševics neko tādu nav darījis. Tāpēc nožēla par banķieru pašreizējo stāvokli - nav. Pelnīti!
16.aprīlis, 11:06 Atbildēt
AApmierinātais
Var redzēt, ka tu vēl aizvien neredzi, kas patiesībā un realitātē notiek, bet to jau ASV CIP sponsorētā un organizētā "vienotības" kakulīcija
Gribēja panākt.
16.aprīlis, 11:16 Atbildēt
kkikim
Pelnīti par Neo nosūdzēšanu un nodošanu tiesai!
18.aprīlis, 8:48 Atbildēt
MMadris
Ne velti bankas AB īpašnieki tik ātri nolēma likvidēt savu uzņēmumu, jo saprata, ka nizlēcēji nav vajadzīgi.Tāpat, to saprata arī Bordāns, norokot Lembergu, protams citā biznesa nišā.
16.aprīlis, 11:17 Atbildēt
DDace
Rimševica žēl. Pārējais- to jau varēja paredzēt, konkurenti palaiž tenkas.
16.aprīlis, 13:01 Atbildēt
HHah
Jā, Rimšēvics jau gan liels nabadziņš - korporelis dēmonu Potrimpa un Gambrīnusa pakalpiņš, plus masons Jēzus Kristus pretinieka draudzē! Aldziņa arī šāda tāda, ne sūda miljons nav.... Saziedojiet viņam vienreiz arī ko dvēselei noderīgu, labam cilvēkam!...
18.aprīlis, 8:46 Atbildēt
dduraks
a ko nu?vai LV noriis to USA krupi?
16.aprīlis, 13:12 Atbildēt
SShadowVoice
Un vēl laimīgi laizīs saimnieka rokas asti luncinot.
16.aprīlis, 13:38 Atbildēt
SShadowVoice
Viens gan ir skaidrs - ja raksts nedod kaut mazāko iespēju apriet ļaunos krievus, tad komentāru nav.
Latviešiem var kaut acis no pieres izzagt, kaut bērniem nākotni atņemt (jo bizness valstī - tā ir mūsu bērnu nākotne), tas viss ir mazsvarīgi.. Par to latviešiem nav ko teikt un viedokļa arī naff;-) Viss, kas ir vajadzīgs - pariet uz krieviem.
Nu a tam, ka kāds ASV ierēdnis ierasti sameloja, lai aborigēni kaut kur tālumā iznīcinātu savu biznesu - tas tak ir pilnīgi normāli. Nu un? Pareizi - tur nav nedz ko komentēt, nedz pārdzīvot. Tā ir norma.
Smieklīgi, ja nebūtu tik skumji.
16.aprīlis, 13:33 Atbildēt
TTrakais
Nav dūmu bez uguns. Paliek tikai atklāts jautājums, kurš no visiem diš visvairāk.
16.aprīlis, 13:34 Atbildēt
hhaha
protams, ka - kurš alkata visvairāk sarijis, tas visvairāk arī dir@š!
18.aprīlis, 8:39 Atbildēt
MMetro
Tātad- ir reālu cilvēku paraksti uz Fuktuka lēmuma par bankas licences atsaukšanu. Tagad vajadzētu MP lēmumu par šo parakstītāju amatu atsaukšanu, vai ne? Vai arī paši rakstīs atlūgumus par savu nekompetenci?
16.aprīlis, 15:06 Atbildēt
NNē gan
drīzāk saņems Mamona ordeņus no nesavtīgajiem banktorganautiem)))
18.aprīlis, 8:36 Atbildēt
NNunu
neputrojieties - ir izbeigta izmeklēšana par valsts amatpersonu iespējamo uzpirkšanu (šādu izmeklēšanu pieprasīja pati AB Banka!). Izmeklēšanas par netīrās naudas apkalpošanu/"atmazgāšanu" (kas bija ziņojuma galvenā "sāls") turpinās. Un tur, visticamāk, būs rezultāts. Bet - tā darīja daudzas bankas. Piemēram, skandināvu bankās šim biznesam bija par kārtu lielāki apjomi, bet... tās neviens neslēdza, tikai uzlika naudassodus. Ir par ko aizdomāties...
18.aprīlis, 15:22 Atbildēt
ffiga
man viens čoms insaiders, kuru atlaida no vienas bankas jau pirms 2 gadiem teica- te paliks tikai luminors un citadele, kas pieder jenkijiem, tikai tām būs lemts nākotnē slaukt reņģēdāju proletariātu, bet tā jau ar konspirācija
16.aprīlis, 15:26 Atbildēt
KKacka
Var jau lamāt 3 x A, kuri nebija nekādi eņģelīši. Tomēr viņiem bija savs bizness, un viņi spēja ģenerēt naudu. Pašreizējie spēj būt tikai kalpi un vietējo vagari ārzemju spēlētājiem, kuriem nospļauties bar biznesa sociālajām sekām vienā no slaucamajām valstiņām.
16.aprīlis, 17:05 Atbildēt
ŠŠvābes konclāģers
Londonas okultistu-pedofīlu režīms plāno karu www.youtube.com/watch?v=8PlOK6x0iOk
16.aprīlis, 17:46 Atbildēt
BBali
Vēl atceros senlaikus, kad kāds eiropas komisārs Ferhoigens papuasiem saldi stāstīja, kāda laime šos sagaida, pat maizītei cena būšot mazāka, jo, lūk, konkurence, visu sakārtojot. Tā arī kārto līdz šim :D
16.aprīlis, 19:04 Atbildēt
hhaha
Nu tam šķībmutainajam Ferhoigenam maizīte varbūt arī ir palikusi lētāka - tas par viņa cēlajiem pūliņiem pasaules torgašu un andelmaņu kupī-prodaju labā!
18.aprīlis, 8:33 Atbildēt
AAlexa
Pie šādām milzīgām ekonomikai milzīgiem zaudējumiem, būtu kādam arī jāatbild. Personīgi es šo bankas īpašnieku vieta sāktu tiesāties un pieprasītu zaudējumu atlīdzināšanu un atbildīgajām amatpersonām nekavējoties bija jāatkāpjas no amatiem. Šie taču bankai un valstij ir miljoni zaudējumi
16.aprīlis, 19:16 Atbildēt
mmeh
Personīgi, tu neesi šīs bankas īpašnieks un nezini kādus sūdus šie ir taisījuši lai izlemtu vai ir vai nav jēgas kādu sūdzēt tiesā.
Pretēji autoram, man nav tik lielas uzticības KNAB un par viņu profesionalitāti man arī ir milzīgas šaubas un arī par šīs iestādes lietderību man ir vēl lielākas šaubas(jo Latvijas korupcijas indekss joprojām ir viens no augstākajiem ES), bet man ir pilnīgi noteikti skaidrs, ka KNAB nav pieejami VISA vai MasterCard dati, bet tie ir pieejami ASV drošības iestādēm. Un balstoties uz šo loģiku, man ir lielāka ticība, ka FinCEN bija pamats veidot viņu rekomendācijas, nevis to ka ir notikusi milzīga sazvērestība pret Latvijas banku izaugsmi(kuras veidoja ar Krievijas specdienestiem saistītas personas).
16.aprīlis, 21:38 Atbildēt
mmeham
....ticība ir Dievam; šiem kantoriem nevar būt nekāda "ticība", jo viņi ir savtīgi pēc būtības, motivācijas un visām savām izpausmēm!
18.aprīlis, 8:30 Atbildēt
NNunu
neputrojieties - ir izbeigta izmeklēšana par valsts amatpersonu iespējamo uzpirkšanu (šādu izmeklēšanu pieprasīja pati AB Banka!). Izmeklēšanas par netīrās naudas apkalpošanu/"atmazgāšanu" (kas bija ziņojuma galvenā "sāls") turpinās. Un tur, visticamāk, būs rezultāts. Bet - tā darīja daudzas bankas. Piemēram, skandināvu bankās šim biznesam bija par kārtu lielāki apjomi, bet... tās neviens neslēdza, tikai uzlika naudassodus. Ir par ko aizdomāties...
18.aprīlis, 15:25 Atbildēt
nnē šī ziņa ir feika un tāsautors
Ja Latvija uzskata KNAB ziņojumu par vērā ņemamu, tad tās nākamajam solim ir jābūt FinCEN iesūdzēšanai tiesā un piedzīt no tās naudu par apmelošanu un posta nodarīšanu Latvijas ekonomikai.
16.aprīlis, 21:20 Atbildēt
nnu gan
ABLV mūsu valstij būtu kas labs???????????????????????????????
16.aprīlis, 22:35 Atbildēt
PPirktspēja
:) Bizness.
17.aprīlis, 8:19 Atbildēt
HHah
:) pisness
18.aprīlis, 8:27 Atbildēt
AAsd
Tai bankā vēl ir nauda, var izdarīt pirkumus!
17.aprīlis, 9:02 Atbildēt
NNu ja
var to andelēt, spekulēt un visādi cedēt
18.aprīlis, 9:10 Atbildēt
KKampanella
Jā, ABLV banka bija ļoti nozīmīga. Tā ļoti atbalstīja kultūru. ASV ar nepatiesu ziņu palīdzību vienkārši novāca konkurentu amerikāņu bankām Latvijā- Citadelei un Luminor.
Fui Kariņa valdībai par valsts interešu neaizstāvēšanu! Jo viens džeks no Fincen atbrauca pie Danas šajā sakarā, un visi gaidīja, ka nu tikai būs pierādījumi. Bet nekā!
Un tomēr Kariņa valdība deva pamatīgu triecienu mūsu banku sistēmai. Tāpat tranzītam, kas esot nevajadzīgs un ostām. Kaitnieku bars! Šī bara pārstāvji vada arī RD. Kas ir izdarīts? Paceltas sev algas un sačakarētas ielas (Čaka, Lāčplēša, Sporta, Bruņinieku..).
Viss!
Peltais Ušakovs tomēr ir izdarījis daudz vairāk-LNMM, Dziesmu svētku estrāde, Ziemeļblāzma, Jāņi Daugavmalā, bezmaksas braucieni penšiem sab. transportā, trolejbusi ar ūdeņradi u.t.t. Bija redzama attīstība! Tagad tikai rūpes par dažiem velosipēdistiem, uzspļaujot un tautas vairākumu.
Visa cerība uz nākošajām pašvaldību un Saeimas vēlēšanām, lai šitos fruktus no JV, APar, JKP izmestu no valdīšanas kā nederīgus!
17.aprīlis, 13:27 Atbildēt