Komentāri: "Liepājas metalurgam" jauns glābējs no Turcijas

29.04.2021. Māris Krautmanis
 
PPareizaisjautājums
Kā valsts vispār var sameklēt investorus?
29.aprīlis, 13:31 Atbildēt
PPirktspēja
Ciklop ak bar?
29.aprīlis, 16:19 Atbildēt
hhexe
vai tiešām domājat ,ka kādam ir interese.lai metalurgs strādātu.Ja jau pat vietējie nevarēja un negribēja ar visiem valdības atbalstiem to darīt.Jaunais martens jau pārtapis citā veidolā.Kuru gan uzņēmumu kādam ārzemniekam īpaši gribas izveidot rietumu produkcujas konkurecei ,vai tā bija cukurfabrika,maizes kombināts,piena kombināts,labibas produktu kombināts.Visi it kā vajadzīgi ,bet aizlaisti pa pieskari un ne jau tikai neatbilstošu vai novecojušo tehnoloģiju dēļ.Sakne jāmeklē ....
29.aprīlis, 19:20 Atbildēt
MMurrey
[piena kombināts] Cik zinu, piena kombināti visi strādā...
4.maijs, 16:18 Atbildēt
PPirktspēja
:) "Mazgāmutis".
30.aprīlis, 10:11 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas
30.aprīlis, 16:20 Atbildēt
AAprīlī aprīlī
Bet ,vai tad futbolu nesen nenošāva Petrovs un Bašerovs ?
2.maijs, 17:17 Atbildēt
SShadowVoice
Normāls pasākums. Gan jau turkiem un tūdaliņiem jau ir skaidra shēma, kā no Latvijas nodokļu maksātāju kabatām izzagt dažus simtus miljonu. Un to arī realizēs ;-) Nebūs nedz pirmā, nedz 10 afēra, ko Latvijas vadības organizē, lai pildītu savas kabatas un apzagtu nodokļu maksātājus.
30.aprīlis, 17:26 Atbildēt
OOptimiste
Ļoti precīzi teikts - mazspējīga, dumja un alkatīga valdība. Un jo talāk, jo trakāk. Trīsdesmit gadu laikā no rūpnieciski, lauksaimnieciski un zinātniski plaukstošas Republikas pārtapt par ekonomiski mazattīstītu, kredītjūga iestīgušu valsteļi, ar izklīdušiem pa plašo pasauli labākas dzīves meklējumos tautiešiem. Un gaismas tuneļa galā neredz....No televīzijas ekrāna "gudrie" pārmet latviešiem nespēju veidot savus biznesus, tāpēc ka paši tos nav nekad veidojuši un nezin ka biznesmeņu var būt ne vairāk kā 10%, pārējiem ir jābūt darba ņemējiem (jeb prasti vergiem). Un vēl attīstās tendence samazināt vārda brīvību un iespējas izteikt savu viedokli, iespeju saņemt plašaku informāciju lai domāšana neattīstās nevēlamā politiskā virzienā, un - cenzūra neguļ
30.aprīlis, 18:06 Atbildēt
IInta
Gribas vien... kaut kā naivi noticēt, ka caur to "turku biznesu" Latvijā neielīdīs kīnīzeri...
ja reiz ;siem tās eiras tā vajag. Un tādu jau pat vienskaitlī Latvijai ir daudz par daudz.
1.maijs, 0:37 Atbildēt
UUzspļauj latviešu valodu
TEC 2 turku uzņēmums lika turbīnas darba laikā un piedāvāja sezonas darbu sludinājumā rakstīja bez latviešu valodas. Tāpat uzspļaus vietējo valodu. Redzēsimies un plus kāda ekoloģija ap domnu. Labāk no Japānas . Diemžēl turkiem 100% uzticēties nevar.
2.maijs, 7:52 Atbildēt
iidioten
Tas glābējs ir vai nu traks vai nu ar laiku vēlēsies paputināt nodokļu maksātāju naudiņu ... un atkal kāds no ''varas bālēliņiem'' skaitīs piķi savā kabatā.
2.maijs, 10:57 Atbildēt
rradars
Esmu atviegloti uzelpojies. Drīz varēs nodot turku ''Liepājas Metalurgam'' bankrotējušā ''Latvijas dzelzceļa'' sliedes pārkausēšanai.
3.maijs, 12:07 Atbildēt
AArturs
Liepājas vadoņi Vilnītis un Sesks nevēlas,lai būtu metalurģija.Tā esot pārāk netīra.
3.maijs, 14:53 Atbildēt
vvaldis
Ja par metāllūžņu cenu nopērk,tad tas tiek pasniegts kā izdevīgs darījums,par kādu summu netiek pateikts jo redziet ir komercnoslēpums.
4.maijs, 14:01 Atbildēt
MMurrey
Nožēlojams raksts. Kausējamā krāsns faktiski izmanota kā iemesls, lai lieku reizi pateiktu, cik valdība slikta. Pašā darījumā pat pats autors neredz nekā slikta.
4.maijs, 16:21 Atbildēt
SSilva
Nevis jauns, bet kārtējais. Un tik mazgā naudu!
12.maijs, 11:40 Atbildēt