Komentāri: Staķim steidzami jādibina Nelegālo hosteļu aizvēršanas birojs (NHAB)!

05.05.2021. Māris Krautmanis
 
kkāsītis
Obligāti! Un nav variantu - Juhņēviču par priekšnieci. Viņa jums tā aizvērs, tā aizvērs, ka...samaksāt nespēsiet!
5.maijs, 11:26 Atbildēt
nnezālītis
Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/
7.maijs, 10:48 Atbildēt
aaha
ar algām ne mazākām par 5000 EUR!
5.maijs, 11:32 Atbildēt
aaivarsz
Padomju laikos tas saucās -feļetons,tagad -komentārs? tad nu šis bij mans komentārs par krautmaņa komentāru.
5.maijs, 11:39 Atbildēt
RRiks
Ai, da Labs!!! :)
5.maijs, 11:55 Atbildēt
ddziesmu svētku sētnieciņš
Šitāds birojs ir vajadzīgs kā ēst! Un no hosteļiem patriektajiem Dome lai ierāda kādu omulīgu patilti! Citādi ar šo sērgu galā netiksim - melnīgsnēji kebabzinātņu studenti un BoltaVolta loģistikas spečuki tikai nāk klāt; savu pienesumu pilnīgi noteikti dos arī jaunais Īres likums ...
5.maijs, 11:58 Atbildēt
nnu ja
ha- uzraksti kas īstenībā notiek un kā būvvalde ņem, lai nevērtu ciet un vēl konkurentu kaujas (vieni hosteļi ( strādāja līdz Merķela ielas nelaimei), kuri galīgi garām, ir vaļā un otri, kuri bija labiekārtoti ir ciet un šiem saka- maksājiet skaitļus ar 4 un 5 cipariem,ja gribat strādāt!). Tie,kas vaļā, pirms nelaimes ņēma 15,20 eur, bet tagad- sākot no 25 un uz augšu...!
5.maijs, 12:36 Atbildēt
jjusis
Slēgšana taču ir sekas ,cēloņus vajaga novērst. Cēloņi ir ka cilvēkiem nav kur apmesties vai pat laiciņu padzīvot par viņam pieejamu naudiņu. Tāpat jau ir ar tām īres maksām ,min alga 500 un reizēm ja īrē dzīvokli maksa mēnesi arī 500. Protams, clivēkam kurš var strādāt tik tādu darbu par kuru maksā min. algu ,jāīrē vienistabas dzīvoklis kādā nomalē ,bez labiericībām un labu mitekli apmaksāt nespēs ,taču ja pat par tādu sliktu prasa īri mēnesī līdz 200 eiro ,tad taču nav jēgas strādāt ,nu un tad nu tiem cilvēkiem kuri tomēr izvēlas strādāt ,ne pabalstus gaidīt ,tad arī noder šādi nelegāli ,bīstami ,bet lēti hosteļi,un ne jau hosteļu slēgšana atrisinās šīs dzīves vietas problēmas.
5.maijs, 12:43 Atbildēt
ffeļetons
Birojs jādibina nekavējoties,un vakcīnu ir tik daudz,kā nekad nav bijis.
5.maijs, 13:09 Atbildēt
mmurkšķis
Jādibina ne tikai biroju vien,bet pie vienas reizes arī biroja dibināšanas avīzi uz smalka krītpapīra! Ierēdņu iniciatīvu ir jāatbalsta.
5.maijs, 13:24 Atbildēt
llabi gan
jāatstāj tikai tie, kas praida karogus izkar un tad birojs- labu labais- te var savakt visus no Juhņēvičas bandas, un tad tradicionālos 100% piemaksu par politkalpību
5.maijs, 16:52 Atbildēt
LLabibūs
Kādus vajadzēs, tādus arī atvērs.
Algas nav problēma.
5.maijs, 18:05 Atbildēt
mmūsējais
Staķis ir īsts Latvijas patriots!, jo lamā krievus!
5.maijs, 19:27 Atbildēt
ttā jau
un trīs darba grupas, vēl tiesībsargu un Satversmes tiesu, kaut kas taču jādara
5.maijs, 22:59 Atbildēt