Komentāri: Levits kā parlamentārais pārpratums un kovidšausmas āra terasēs

07.05.2021. Māris Krautmanis
 
PPārpratums sēž aiz restēm
Un nav kas mārim stipendiju ieskaita kontā ?
7.maijs, 9:34 Atbildēt
SSarmīte cita
Levits un Ēlerte niedeva Mārim medāli un, ja šitā brūķē muti, tad arī nedabūs!
7.maijs, 9:39 Atbildēt
MMāris
Sarmīt iebāz to medāli sev krājkasītē starp kājām!
7.maijs, 10:15 Atbildēt
MMāri neaģitē
Ja tev tā bāšana sev starp kājām palīdz ,tad tas nenozīmē ,ka kādam citamam arī tas patiks.
Lai katrs cilvēks dara katrs tā ,kā grib.
Neuzbāzies ar savu aģitāciju
7.maijs, 10:18 Atbildēt
nnezālītis
Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/
7.maijs, 10:35 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Žīdi vispār ir šausmas visā pasaulē.
Ne jau tikai Latviju viņi ir apzaguši.
7.maijs, 9:42 Atbildēt
GGodīgais Levits
Levits te Latvijā kļuva par miljonāru pilnīgi godīgi.
Un tāds jau viņiem liktenis un tā arī pasaulē ir pieņemts, ka ebreji kļūst bagāti vāji attīstītās valstīs.
Tāpēc nav ko tev skaust.
Labāk ņem piemēru no mūsu deputātiem un tu arī būsi bagāts.
7.maijs, 9:46 Atbildēt
IInta
Te ar ;pie beigām vidikā tā pati tēma....
Tik jau citā griezumā:
www.youtube.com/watch?v=bwqs4HfRVM0
7.maijs, 19:00 Atbildēt
SSkorceni
Ko tas Māris šūmējas - līksmot uz terases varēs bruņota uzrauga klātbūtnē , jau laicīgi ieskandinot - šaibu , šaibu. Ja kas nebūs kā vajag , ar bambusa nūju tiks regulēta satiksme + feldšeris būs netālu
7.maijs, 9:55 Atbildēt
nne tikai pārpratums
Levits pārpratums!? Miljonārs Levits ir zaglīgs žīdelis!
7.maijs, 10:13 Atbildēt
ooto
Jā, cilvēki un tikumi šai eiropas pažobelē, interesanti. Viss, ko bauriem vajadzēja, saņemt atļauju ēst un dzert uz putekļu un tvana apņemtajās terasēs....Grūti jau ir tādiem bezpajumtniekiem, kuriem nav ne mājas, vienu laiku nebija apenes, telefona lādētāju u.c. lietiņas, nu nekā nebija..... Nu, super! Ediet!
7.maijs, 10:37 Atbildēt
MMartin
Tu laikam esi no bunkurniekiem, tad pūsti tālāk.
7.maijs, 10:42 Atbildēt
AAija
Kāds cinisms ( bezkaunīga , izaicinoši nicinoša izturēšanās ) : aicināt vakcinēties ar vīrusa radītāju izveidotajām vakcīnām !!!
7.maijs, 11:29 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Nav ko vainot tikai Levitu! Lielākā nelaime ir latviešu inteliģence - atbaidoši pretīgs kompradoru, kolaboracionistu, šarlatānu, idiotu, pederastu, pseidointelektuāļu bars, kas iebīdīja šo trimdas pabiru pie bezmaksas ēdiena galda. Levits atbilst latviešu modernajam stāvoklim, par kuru nevar pateikt nevienu labu vārdu, jo latvieši izrādījās pilnīgi nekur nederīga biomasa.
7.maijs, 11:42 Atbildēt
ĀĀmurs
Neirs Nagliņ! Latvju inteliģence ir tautas zelta fonds. Tev kā Kremļa trollim ir uzdots to gānīt, tas nozīmē, ka inteliģence ir uz pareizā ceļa.
9.maijs, 21:16 Atbildēt
IInta
Vispār tāda prezidenta institūcija valstij ar tik maz pārpalikušajiem neaizmukušajiem "vadāmajiem" nav nepieciešama. Daiļpļurkšķēšanu mierīgi varētu deleģēt kādam profesionālim - kaut vai rotācijas k'artībā; . ja ne - priek's ka tad Saeimas priekšniece? Oficiālo pasākumju daļu, cik nu tagad tādu vispār un teātris tas vēl ilgi taču parexzēts, novadīs, ja ko vajadzēs piešķirt - piešķirs, uzņems, utt. pēv pelnas progas....
Gan jau ka atradīs kādu no Saeimas prezidija, kas tās pogas paspaidīs tajā pat laikā....
Liadiet taču to viesstrādnieku mājās....Tāpat taču no Latvijas ikdienas nedz ko zina, nedz arī jēdz tajā iekļauties.. Lai taču nodarbojas ar savu hobiju: banku papītru spekulācijām.
:)))
7.maijs, 11:47 Atbildēt
IInta
pēc pilnas progas, pardon
7.maijs, 11:48 Atbildēt
DDostojevskis
Redzot līdzšinējo prezidentu veikumu... rodas skaidra atziņa, ka par LV prezidentu ir jāliek aktieri. Aktieri, kā minimums, ir mācīti skaidri runāt pareizā latviešu valodā, tādā latviešu valodā, kuru tautai instinktīvi atdarinot netiek bojāts vispārējais valodas līmenis valstī.
Bez tam, aktierim nav bailes no publiskas uzstāšanās un papīram izkrītot no rokām, aktieris neapjuks un nekļūs par apsmieklu uz gadu desmitiem.
Aktierim ir vēl daudzas labas, LV prezidentam piemērotas īpašības... .
Es pilnīgi nopietni, beidziet ņirgt!
7.maijs, 12:03 Atbildēt
llēnām pār tiltu
ar tiem aktieriem!Tie bija vecie,"padomju"laika aktieri.Jaunajiem ar to skaidro,pareizo latviešu valodu ir pavisam švaki.
7.maijs, 19:53 Atbildēt
aautoram
pamācieties no levita kā gada laikā esot par prezidentu tapt par miljonāru!! veikli safabricēja savu stāstu sazagto eiropas naudu atmazgāšanai. Izstrādājums no prezidenta ne prāta, ne morāles. kā tāds varēja strādāt ECT, jāsāk domāt kādi tur tie pārējie, ja tādu mudaku turēja darbā!! Var jau rakstīt raksteļus un komentēt, bet kāpēc neviens neko reāli nedara. Piemēram neierosina iniciatīvu par prezidenta ekstru !samazināšanu, tautai saprotamā valodā, lai balso un saema izskata. neviens jau reāli no līdzšinējiem neko valsts lābā nav izdarījuši, kāpēc tautai viņi butu jāuztur. Bikšu deldētāji un tukši muldētāji. Vienīgais ieguvums pašiem ir gonors ar ko tad arī brauc visu atlikušo dzīvi uz nodokļu maksātāju rēkina. vajadzētu piebremzēt šo liekēzu baru apetīti
7.maijs, 12:32 Atbildēt
IInta
IIerosinii, ko vēlies un vāc parakstusi. "Mana balss" vietne taču vēl nav aizliegta un tāda iespēja pastāv Cik ilgi vairs - tas jau cits jautājums - gan jau ka "speēka struktūras" agrāk vai vēlāk parādīs, kurš ir tas istais saimnieks... ik sevišķi jau ja kaimiņos kādi atsāks to savu kārtējo bij. impētijas retoriku, izejot no spēka pozīcijām.........
7.maijs, 13:00 Atbildēt
SSecinājums
Jūs esat absolūts daunis un melis. Liekas riebīgi, ka man ar tādiem kā jūs, uz vienas planētas jādzīvo
7.maijs, 13:50 Atbildēt
jjurisx
Zvaigzne, kas apspīd nabagu būdiņas...Īstenībā vanckars, kurš nelabi smird...
8.maijs, 11:53 Atbildēt
iidioten
Levits maltīti ietur Rīgas Pilī. Viņam nav vajadzības un jēgas domāt par terasu šausmām, jo viņš tiek pabarots Rīgas Pilī ...
8.maijs, 17:00 Atbildēt
LLīvmane
Krautmanis atkal uzkāpis uz korķa!
8.maijs, 17:01 Atbildēt
KKaža
Vai tad tuberkoloze un vēl citas lipīgās slimības ir mazāk bīstamas un neprasās pēc vakcinācijām un vakcināciju pasēm? Kādēl covids,kurš nebūt neizceļās ar īpašu bīstamïbu,tiek tā izcelts no lipīgo slimību saimes?
8.maijs, 17:19 Atbildēt
SSarma
Beidzot,kāds gada laikā uzrakstīja kas notiek
8.maijs, 19:37 Atbildēt
OOmelene
Ak vai...man kā vecam cilvēkam nav skaidrs par tiem covidbaciļu izlidojumiem; laikam jau deviņos vakarā tie uzmožas un sāk apskraidīt tās āra terases pie krogiem.... Labi mācīti tie baciļi ir!!!!!????. nu jā... tas mūsu ārzemju prezidentiņš sadomājis veco Ulmani(pirmskara) tēlot..... e..bet tā mentalitāte jau viņam sagādā tos visādos pārpratumus latviešu tautas virzienā....
8.maijs, 21:45 Atbildēt
GGaisma Kordijā
Nepiekrītu Kraitmann kungam! Valdībai taisnība, ierobežojumi jāpastiprina, jo pēc maija brīvdienām saslimstība ar Covid aug ne dienām, bet stundām! Redzot šodienas pūļus restorānu terasēs, nav šaubu , ka tas būs jauns impulss kovidaugšanai.
Lai gan tagad kritizēju Krautmann kungu, tomēr uzskatu, ka vīņš ordeni bija pelnījis daudz vairāk nekā Ozoliņa kungs no "Ir", kura visi raksti ir pēc vienas šnites un viegli paredzami-politkorektums, genderisms , homofīlja ir labi, bet tie, kam to bazūnēšana nepatīk, ir slikti.Jāatzīmē gan taisnības labad, ka viens plus ir arī Ozoliņa kungam-viņa konsekventā kritiskā nostāja pret Putina kungu.
9.maijs, 21:12 Atbildēt
GGenijs
tie kas radija kovidu noverte rezultatus ka izplatas kas ir apmierinosi. Izplatas labi. Nakosas sergas bus stiprakas. Ja pasaule nepartrauks masu cirkulaciju un neizdomas kaut kadu citu veidu ka partikt, tad ari turpinasies. Gluzi ka aids, ka pertiki vairak kopojas, jo vairak dabu.
9.maijs, 23:01 Atbildēt