Komentāri: Krogi var uzelpot. Bet kā būs ar bērniem?

10.05.2021. Māris Krautmanis
 
AAk skaistā nākotne
Nospļauties par bērniem lai ātrāk var latvijā ievest jau gatavus , saulē stipri iedegušus brāļu bērnus, kuru čaklās rokas alkst darba mīļotās latvijas labā ,kuri mil dievu ,cūkas un pastaliņas bet mēs ,iesim parādēs ar varaviksnes karogiem !
10.maijs, 10:23 Atbildēt
BBaiba
Raidījums "Aculiecinieks" bija par kādu Rīgas skolotāju, kura pandēmiju vada laukos un turpina attālināti darbu ar savu pirmo klasi. Skolotāja pat saskatīja plusus šajā mācību procesā, jo saņem ļoti glītus darbus, sekmes bērniem labas un saziņa ar bērniem pat personiskāka nekā klasē.
10.maijs, 11:06 Atbildēt
iiz laukiem
No tā varam secināt, ka šīs klases bērnu vecāki lieliski tiek galā ar 1.klases skolas uzdevumiem! (Un ministrijai prieks, ka attālinātās mācības ir jauns izaicinājums, ar kuru mēs Latvijā sekmīgi tiekam galā! Urrā!)
10.maijs, 11:29 Atbildēt
NNeko darīt
Pokazuha ir nemirstīga .
10.maijs, 21:03 Atbildēt
llauku skolotāja
Sevišķi ir ,,uzlabojušās,, latviešu valodas zināšanas . Tie bērni, kas klātienē līdz novembrim ar grūtībām saprata uzdevumus valsts valodā , tagad darbus pilda uz ,, 10,,! Apbrīnojams progress.
10.maijs, 21:01 Atbildēt
CCipiņš
Kātad ! Bērnu sekmes attālinati ir atkarigas no vecāku izglītibas ! Kā bērnam majas darbus var izpildit vecāki , divniekkarali ,ar četru ziemu izgļitibu ?
10.maijs, 11:52 Atbildēt
AAija
Ģimenēm ar bērniem - lai tiek ,, Ēģiptes mocības " ! Kam nenāca zem varavīksnes karoga ?
10.maijs, 23:00 Atbildēt
PPar bērniem
Latvijas bērniem tiešām nav paveicies, bet šo Saeimu ievēlējām mēs, pieaugušie.
11.maijs, 22:25 Atbildēt