Komentāri: Priekšvēlēšanu valdības kampaņa ar Eglīti, Golubevu, Muižnieci un Vitenbergu

05.06.2021. Māris Krautmanis
 
MMāris
Īss čakarētāju ministru nedarbu saraksts!
5.jūnijs, 8:19 Atbildēt
RReal
Kāpēc maskas valkāšana ir obligāta? Pat vakcinācija neatbrīvojot no tās?
Aiz maskām stāv gara apspiešana un norāde uz Cilvēka verga statusu. Maskas nēsā tikai vergi, lai viņi neelpotu virsū savam saimniekam, lai viņi neēstu bez atļaujas, lai viņi beidzot nomāktu savu garu un gribu. Masku drīkstēja noņemt tikai ar atļauju, un to bija jāuzvelk pēc pavēles.
Persona, kura regulāri valkā masku, ir pakļāvīgāka, vairāk tiecas pieņemt jaunus normatīvus. Atcerieties vācu filmu “Eksperiments” (Das Experiment), kā mainījās normālu un adekvātu cilvēku uzvedība, kad viņi pieņēma jaunu lomu, uzvelkot cietuma apsarga vai ieslodzītā drēbes.
Maskas nēsāšana ir jauna loma.
Personai ar aizvērtu muti ir tāda cilvēka loma, kurš pierod pie neērtībām saziņā ar citiem, kuram ir grūtāk elpot, kurš, neskatoties uz varbūt iekšēju pretestību pret maskas valkāšanu, tomēr to nēsā. Laika gaitā gribas nomākšana kļūst par ieradumu, un cilvēkam var uzspiest jaunu realitāti, kuru viņš, visticamāk, pieņems, jo viņš jau ir gatavs!!!! Verga statusam....
5.jūnijs, 11:58 Atbildēt
AAntitroll
Beidz troļlot! Maska ir sava un citu drošība un veselība!Mute ir ciet, ja nav ko teikt!
9.jūnijs, 10:44 Atbildēt
RRama
Super!!!
5.jūnijs, 8:58 Atbildēt
ccaunas cepure
Latvija būs brīva tikai pēc starptautiskas tiesas pret Kremli – putinismu – lielkrievu šovinismu un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku novākšanas, lustrācijas un kompensācijas saņemšanas no Krievijas par visām tās cūcībām – noziegumiem pret cilvēci Latvijā. Un pagaidām rit tikai kritiskās masas vākšana minētajiem procesiem. Nekas jau nenotiek uzreiz – visam karmiski jānobriest.
5.jūnijs, 9:13 Atbildēt
mmurkšķis
Ja "caunas cepure" šķidro ielaidis biksēs,tad pats par sevi saprotams,ka pie tā ir vainīga tikai un vienīgi Krievija! Vai kāds vēl šaubās par to?
5.jūnijs, 9:32 Atbildēt
PPiekrītu ka Latvijā ir jāveic
deokupācija - šobrīd mūsu zemē NELIKUMĪGI atrodas ASV karavīri, kuri šeit veic dažādus noziegumus pret Latvijas iedzīvotājiem.
Yanky go home !!!
5.jūnijs, 10:43 Atbildēt
AAtbilde dezinformatoram
Vai vēlies aizstāt NATO ar citu armiju?Viņi labo ceļus un būvē slimnīcas! Noziegumus veica Sarkanā armija pēc 1944.gada!
9.jūnijs, 10:46 Atbildēt
TTā ir
Lielā mērā tas ir, pateicoties mūsu lielajam kaimiņam, imperiālistiski un agresīvi noskaņotajai Krievijai. Krievija vienmēr ir centusies iekarot, pakļaut un rusificēt apkārtējās mazās valstis, arī Latviju, 70 gadus iepludinot tajās savus daudznāciju iedzīvotājus…. Krievija vienmēr un jo sevišķi padomju laikā un šodien savu mērķu realizēšanā centusies izmantot, maldu ceļā vai labprātīgi, mankurtizētos jaukto ģimeņu latviešu kolaboracionistus, padomju režīma ideoliģiskās apstrādes rezultāts.
5.jūnijs, 10:14 Atbildēt
vviesis
Beidz taču ākstīties, ne jau Krievija ir vainīga, ka latvieši nav spējīgi normāli pārvaldīt savu valsti...
6.jūnijs, 0:07 Atbildēt
MMārtiņš
Idiot "Tā ir", izstāsti, ko tad tā Krievija tai Latvijai pēdējo 30 gadu laikā ir izdarījusi ko sliktu?
Ak neko.
Tad kāpēc tu te muldi un apmelo Krieviju?
(un par sliktajām attiecībām starp mūsu valstīm atbildība viennozīmīgi ir jāuzņemas Latvijai, kura nepārtraukti liek Krievijai virsū dažādas sankcijas, no kurām gan pati arī pamatā cieš ::: )))
Kur tur Krievijas vaina, ka Latvija šobrīd ir bomzis un amerikāņi piečurā mūsu zemi?
5.jūnijs, 10:33 Atbildēt
hhehe
Bomzis šodien ir raša...pat ne bomzis, stūrī iedzīta traka žurka.
5.jūnijs, 12:32 Atbildēt
mmurkšķis
Ko Latvijas liberastu valdība var likt pretim šādiem Krievijas projektiem,izņemot ārzemju investoru roku un kāju bučošanu un viņu naudas dalīšanu pa savām kabatām? www.youtube.com/watch?v=oqjVU0qZzdI
6.jūnijs, 10:35 Atbildēt
RRaimabot
Ne bez “ilkgadējās palīdzības” no cariskās, padomju un šodienas Krievijas federācijas Baltijas valstīs izveidojusies šāda attieksme pret jums. Beidz laipot un izlasi komentāru augstāk...Par idiotu, vai nelieti "dienestā" stāsts par tev līdzīgiem...
5.jūnijs, 12:28 Atbildēt
nnesmīdini
Krievija turpina baidīt, ietekmēt - besīt ārā, uzspiest savus spēles noteikumus, šantažēt, veikt ekonomisko, propagandas hibrīdkaru, visus tos pēdējos 30 gadus, pret savām bijušajām kolonijām, tajā starpā Latviju, un, kamēr Krievijas impērija nesabruks, tikmēr tas laikam turpināsies. Krievija nedrīkst pieļaut, ka kāda bijušā kolonija kļūst patstāvīga, veic derusifikāciju un ekonomiski, politiski nostiprinās, uzplaukst. Tas krievu pasaulei nav ērti ne psiholoģiski, ne ģeopoltiski, ne ekonomiski, ne no lielkrievu šovinistiskā - impēriskā - revanšisma instinkta viedokļa.
5.jūnijs, 11:24 Atbildēt
jja padomā un
Ja par Kariņu, tad šis, ministru pārbīdes "darbs" ir visgrūtākais, kur viņam pagadījās iepīties visas premjerēšanas laikā;)
5.jūnijs, 9:14 Atbildēt
VVoi tis pots
Vai tas eglitis ir tas pats latvijas stukača adjutants , kurs brauca uz asv finansu ministriju pēc sankcijām Ventspils ostai ?
5.jūnijs, 9:33 Atbildēt
CCik es zinu
tad uz ASV pēc sankcijām Ventspilij un Rīgai tranzīta sakarā brauca Jānis Bordāns, Juris Jurašs un Reinis Znotiņš - visi trīs no tās JKP afēristu partijas.
5.jūnijs, 10:39 Atbildēt
NNu nezinu nezinu
Var jau būt ari zostiņš , bet ,ja mani atmiņa neviļ ,tai bildē , kopā ar asv finasu ministrijas ieredņiem un mūsu jūdāsu bija redzami ari juritis un jeglīš puika !
5.jūnijs, 12:23 Atbildēt
IInta
Nostāja jau t'ā pati - JK partejiskā (skat. publikāciju sarakstu):
Izskatās, ka zēns tēmējis vismaz un Rinkēviča iestādījumu, bet būs jāizspiež no sevis līdzjūtības asariņa vai vismaz jāņem mutautiņš rokā savējā tajā darba vietā pa priekšu:

puaro.lv/cv/gatis-eglitis/
5.jūnijs, 11:13 Atbildēt
SSkorceni
Šito muļķi viņi var laist viens otram - normāls cilvēks jau sen smejas par tā saucamo valdību ,tā saucamo koalīciju , ordeņu dalīšanu un bruņumašīnu iepirkumiem. Ampelmaņu un blēžu kompānija !
5.jūnijs, 9:45 Atbildēt
MMārtiņš
Vispār jau ar ekonomiku ir diezgan bēdīgi - Latvijas IKP pieaugums pirmajā ceturksnī bija mīnus divi procenti
#################
Nu un kas ka mums IKP ir mīnusā?
Kariņš aizbrauks uz Briseli un atvedīs tik daudz naudas, cik mums vajag.
Tāpēc šito Krautmanis galīgi var nepārdzīvot.
Kamēr amerikānis Kariņš būs mūsu premjers, ar mūsu ekonomiku viss būs kulē !
5.jūnijs, 10:37 Atbildēt
OOptimists
Pāri palikušo Lembja žurnaļugu čiepsti piedod dienai krāsainību. Turaties!
5.jūnijs, 11:23 Atbildēt
nnesmīdini
Krievija turpina baidīt, ietekmēt - besīt ārā, uzspiest savus spēles noteikumus, šantažēt, veikt ekonomisko, propagandas hibrīdkaru, visus tos pēdējos 30 gadus, pret savām bijušajām kolonijām, tajā starpā Latviju, un, kamēr Krievijas impērija nesabruks, tikmēr tas laikam turpināsies. Krievija nedrīkst pieļaut, ka kāda bijušā kolonija kļūst patstāvīga, veic derusifikāciju un ekonomiski, politiski nostiprinās, uzplaukst. Tas krievu pasaulei nav ērti ne psiholoģiski, ne ģeopoltiski, ne ekonomiski, ne no lielkrievu šovinistiskā - impēriskā - revanšisma instinkta viedokļa.
5.jūnijs, 11:24 Atbildēt
mmillers
galvenais-krievija,tas,ka atkal nākamie kropļi pie teikšanas,tas nekas .vienīgais jābrīnās, cik neizsmeļami ir kretīnu krājumi ,kuri nāk klāt ģeometriskā progresijā
5.jūnijs, 11:47 Atbildēt
IInta
5.jūnijs, 12:16 Atbildēt
IInta
Nav t;emas, kur pēc būtības rakstu to pielikt - tātad noderēs pie tām kursa maiņām vai vismaz l;ikločiem te ar... Lia pašiem ar neaizmirstas šamos notaksēt un ne tiaki maksāt, maksāt vien....
5.jūnijs, 12:17 Atbildēt
nnu nu
Maitu lijas ir īstais apzīmējums... :)
5.jūnijs, 14:08 Atbildēt
AAija
OK!! Vēl tikai - vēlētāju vairākums lai vēlēšanu dienā iet bekot. Tad vēlētāju mazākums ievēlēs ,, pareizo " Saeimas sastāvu - spoguļattēlu no ,,mūsu stratēģiskā partnera ".....
5.jūnijs, 16:58 Atbildēt
PPret sīpartijām
Raksts būtu labs, ja nebūtu dumjais aicinājums beigās ... Deputātu šķira ar katru reizi kļūst arvien vārgāka, nav spējīgu personību. Būtu daudz labāk, ja vēlēšanu sistēmu mainītu un ar iedzīvotāju balsīm izvēlētos konkursa kārtībā reāli labākos, tīrākos, tolerantākos, izskatīgākos, gudrākos ....
5.jūnijs, 17:16 Atbildēt
mmuļķupjanka
Caurkritušie zagļa-noziedznieka bļodlaižas vēl izkliedz pēdējās vaimanas, ka maizes tēvs no tuptūža tomēr ārā netiks.....
5.jūnijs, 19:47 Atbildēt
SSidlu
Par cik līdz Saeimas vēlēšanām jaunu Danko ar sirdi rokā, kas radītu partiju tiem vēlētājiem, kas vēl cer, ka var ar vēlēšanām ko mainīt, vairs nevar, tad šitās tarakānu cīņas parlamentā novedīs pie tā, ka vēlētāju aktivitāte būs vēl mazāka kā pašvaldību vēlēšanās. Taču viņiem jau pietiks ar to, ka balsos paši par sevi. Īstenībā viņi nevis KPV.LV pazemoja, bet atbildēja uz šis partijas uzdoto jautājumu tās abrviatūrā. Pie tam KPV.LV parādīja, ka valdība'( ja neskaita ekonomiku) var ienākt jauni un sakarīgi ministri , ka nevajag cerēt tikai uz vecajiem, kas rotē no vienas ministrijas uz otru.
7.jūnijs, 8:02 Atbildēt