Komentāri: Fenomenālais Gatis Truksnis

08.06.2021. Māris Krautmanis
 
rringo
Nu redz, vēl viens piemērs par vēlēšanu bezjēdzību. Tā vai šitā ieliks to, kuru vajadzēs. Un nestāstiet, ka jūrmalnieki balsoja par šo alkonautu un ,,iespējamo,, narkomānu...
8.jūnijs, 10:18 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Vajadzētu būt tā... ja cilvēku publiski nosauc par alkoholiķi un narkomānu... cilvēks iet uz prokuratūru, prokurors nozīmē ekspertīzi un neslavas cēlāju sauc pie atbildības.
Bet pie mums cilvēkus var apvainot , nenesot nekādu atbildību.
8.jūnijs, 10:38 Atbildēt
hhugodiegs
prokurors atšķirībā no tevis lasa presi, tur viss aprakstīts...
8.jūnijs, 17:08 Atbildēt
jjūrmalnieks
Es, mana ģimene un draugi visi Jūrmalā vēlējām par Gati. Bezmaksas ēdināšanano bērnudārza līdz 12 klasei, bezmaksas bērnudārzi, bezmaksas sabiedriskais transports un autostāvvietas. Mums viss patīk un esam apmierināti, ko parāda vēlēšanu rezultāti. Tāpēc apskaudiet klusējot!
8.jūnijs, 14:00 Atbildēt
JJūrmalniekam
Nejas nav bezmaksas, idiot! Bezmaksas būtu, ja Truksnis to atmaksātu no savas kabatas.
8.jūnijs, 14:25 Atbildēt
OOpā
Kam tad Truksnis "apmaksātu no savas kabatas" - vai Jums, Jūsu negūto otkatu, vai ko vēl? Sabiedrība vēlas bezmaksas pilsētas autobusu (par SAVU nodokļu naudu) sev pašiem - un tā to saņem! Kam nepatīk - vai Jums? Skauž? Nevajag gan tā...
8.jūnijs, 16:26 Atbildēt
tto nejūrmalniekam
Idiots esi Tu pats, draudziņ! Nevajag Tev tā skaust un visu sev tik gribēt raust, nemitīgi muldot par pasaku "brīvā tirgus" leiputrija ))
8.jūnijs, 15:39 Atbildēt
DDauņeksterminators
Patiešām, kā jau es teicu - politiķu reputāciju reāli var sabojāt tikai paši politiķi... un otrādāk. Un - tauta nav nemaz tik akla un naiva, kā daži aktieri iedomājas... .
8.jūnijs, 10:36 Atbildēt
TTaizels
Nu un, ka šņauc un lieto? Visi mēs esam grēcīgi a priori. Vai jūs labāk gribētu kādu pid*rasu vegānu, kas to tik vien zinātu, kā ar pareiziem karogiem skraidīt?
8.jūnijs, 11:05 Atbildēt
DDas ist gut
Das ist ein Gomoseksualist- Pidar-Veganus in der Anus!
8.jūnijs, 12:17 Atbildēt
LLatviešu burti
Ļoooooti daudziem īsteniem latviešiem tādi vegāni pid.... ir pirmajā vietā! Štrunts par viņa darbiem - ka tikai skraida ar īsto karogu, un uzvārds latvisks.
8.jūnijs, 12:28 Atbildēt
NNUNUNU
tad iedomājieties kāda viņam aizmugure,ja pēc visiem sūdiem ko viņš savārījis neviens klāt netiek
8.jūnijs, 12:39 Atbildēt
AAizsajūsmasaizrāvāselpa
Pakaļa no betona, priekša - no dzeloņdrātīm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.jūnijs, 12:56 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas
8.jūnijs, 12:42 Atbildēt
OOpaps
Marš gulēt, sīkpirdi!
8.jūnijs, 15:40 Atbildēt
JJānis
Interesanti, cik NRA "žurnālisti" saņem par katru ZZS un Lembergu slavinošo rakstu? Kā visu mūžu ar vienu kāju Jūrmalnieks es redzu, nevis sakārtotas autostāvvietas, bet divas milzīgas automaģistrāles cauri pilsētas centram. Ar piebildi- vasarā, jo ziemā Jūrmalas "kūrortpilsēta" ir tukša vieta. Kad manai meitiņia pagājšvasar nakts vidū uzmetās temperatūra- 5. lielākajā pilsētā Latvijā man medicīnas personāls pa telefonu ieteica ar taksi braukt uz bērnu slimnīcu Rīgā, jo tā palīdzību var sniegt ātrāk kā gaidīt kādu uz, kā viņi izteicās- Jūrmalas miestu. Galvenā atpūtas iela vairs nav saistāma ne tikai ar krieviem, bieziem restorāniem un tūristiem, bet .. baznīcu.. NOPIETNI? Kamēr Mārupē, kur nav ne upes, ne jūras, ne ezeru(karjers neskaitās), cilvēki stāv rindā, lai nopirktu īpašumu- Jūrmalā... piedodiet- nenotiek NEKAS. UN tas, kas notiek- būvniecība, ceļu remontdarbi un inovācijas(piemēram, pilsētas logo maiņa)- tiek pavadīta ar kkorupcijas skandāliem.
8.jūnijs, 13:32 Atbildēt
JJānim puskājainim
Lūk, draugs - tad arī ej un vienreiz ATPŪTIES (no savas skarbās dzīves Mārupes karjeros) BAZNĪCĀ! Un pie viena NOPIETNI padomā, kāda Tavai dzīvei ir jēga, un ko ar to darīt...
8.jūnijs, 15:45 Atbildēt
ttādi esam
Kā vakar TV 24 pareizi teica Liepnieks: "..,sabiedrība var paciest zināmu skaitu idiotu. Tā nav, teiksim, pārāk liela problēma, ja mums tur ir 15% idiotu..."
Diemžēl Jūrmalā idiotu, kas ir priecīgi par drupaču uzlasīšanu no Narkomāna galda, ir vairāk.
8.jūnijs, 13:55 Atbildēt
bboo
Skaudība nav laba īpašība, mums jūrmalniekiem viss apmierina un to arī parāda vēlēšanu rezultāti, tā kā tu kopā ar Liepnieku esat idioti, jo vairums cilvēku domā savādāk. Kas vispār ir Liepnieks?. Ja viņš var atļauties nosaukt 1.4 miljonus cilvēku Latvijā par idiotiem tikai par to, ka viņi negrib vakcinēties, tad viņam nav nekādas saprašanas par diagnozēm un visdrīzāk viņam pašam kaut kas nav kārtībā ar galvu.
8.jūnijs, 14:08 Atbildēt
hhoo
Labais Liepnieciņš ir laikam skaudīgs
8.jūnijs, 15:46 Atbildēt
ttādi esat
Jā - sabiedrība var paciest (un pacieš) šo Liepnieku, un Jūs arī...
8.jūnijs, 16:19 Atbildēt
ppjanku Janka
Laiks ierosmei, Truksnim uzsliet Krūšu tēlu... Tāpat kā Rāviņam und Lembergam! Ilgspējīgākie valstsvīri.
8.jūnijs, 13:57 Atbildēt
eehh
agri vai vēlu,par Truksni vēl dzirdēsim,tam vnk tā ir jānotiek.Nodokļa atlaižu bubulis ir līdzīgs Zīgerista banānam.Manuprāt,tas cieši iet kopā ar pierakstīto maksātspējīgo cilvēku algas nodokli,kas savukārt tiek pašvaldībai,jādomā,ka krietni vairāk kā atlaides par īpašumu.
8.jūnijs, 14:28 Atbildēt
tto ehh
Pats tu esi viens "bubulis" - netaisnīgo un tautu laupošo nodokļu bubulis!
8.jūnijs, 15:48 Atbildēt
MMjā
atrāviens no nākamās partijas ir iespaidīgs.Bet lielākais paradoks ir fakts,ka Truksnis piesaka sevi zem zaļzemnieku karoga.Laikam jau kādā paaudzē ir bijis zemnieka rūdījums ar sēšanas un pļaušanas iemaņām.
8.jūnijs, 14:28 Atbildēt
NNarix
Trukšņa iecienītās vielas bez zināšanām zemkopībā neiegūt. Un zālīte allaž ir zaļa
8.jūnijs, 15:04 Atbildēt
VVīlies Krišs Stopkrāns
Nu nav jau šis tik fenomenāls, drīzāk fenomenāls ir muļķu zemes elektorāc, kas šitādus trukšņus sabalso. Un vēl grib dzīvot " kā Eiropā", kur trukšņveidīgie jau sen būtu politiskie līķi.
8.jūnijs, 15:08 Atbildēt
ssay
Dzīvo savā pāķu pašvaldībā, mēs dzīvosim savā pilsētā un nebāz savas smirdīgās rokas citu darīšanās. Mums viss apmierina.
8.jūnijs, 15:53 Atbildēt
VVīlam Krišam Stuporam
Fenomenāls Tu pats - kas tautai dara pa prātam, tas Tev Stupijam neder! Tev vajag zilos genderastus valsts nodevējus?
8.jūnijs, 16:12 Atbildēt
HHaha
Kā Eiropā? Tu jau esi Eiropā! Esi pazaudējies trīs priedītēs? Gadās... Tu nedzer vairs tik daudz! Un neskaud :)
8.jūnijs, 16:17 Atbildēt
ZZigurds
Neesi ticis līdz dzīvošanai Jūrmalā, bet apliet mēsliem gan proti. Mums, jūrmalniekiem, patīk gan Jūrmala, gan Truksnis , gan dome kopumā. Mēs te dzīvojam gadu desmitiem un negribam citur, jo mums te ir labi.
8.jūnijs, 17:28 Atbildēt
mmillers
truslis kož,kā velns
8.jūnijs, 15:22 Atbildēt
rratimors
Katrai tautai ir tāda valdība, kādu tā ir pelnījusi. Ne velti mēs esam priekšpēdējā vietā ES.
8.jūnijs, 15:36 Atbildēt
jjā jā
Tā ir. Ar Dievu vajag būt, ne sev prātiņā.
8.jūnijs, 16:14 Atbildēt
llembis
arsavu sievu tomēr fenomenālāki par visiem.Riktīgi fenomenāli.
8.jūnijs, 16:21 Atbildēt
RRaiņa priedes
Vienīgā pilsēta, kurā ir pārdomāti nodokļi, atbalsts vecajiem cilvēkiem, kā arī pilsēta, kurā lielākoties piegulošās teritorijas uzkopj pašvaldība. Paldies Trukšņa kungam par labajiem darbiem, par atbalstu! Lai veicas Truksnim un visai jaunajai Jūrmalas domei!
8.jūnijs, 17:24 Atbildēt
EEpluribusunum
Ko šitam piesējās tur ir vēl trakāk sasmērējušies.
8.jūnijs, 23:46 Atbildēt
vvaldis
Nez kāpēc kārtīgus saimniekus cenšas visādos veidos nomelnot.Truksni Jūrmalā Lembergu Ventspilī.Sorosīts Kaža pat izpaudies,ka zeks ievēlēts.Laikam glups ja nezin,ka par zeku var devēt notiesātu neviss kam piemērots pagaidu drošības līdzeklis.Visādā ziņā Truksnis savu vārdu tur un vienmēr izdaro to ko solījis.Tāpēc arī atbalsts.
10.jūnijs, 5:45 Atbildēt