Komentāri: Levits sabar valdības klūpošos un krītošos reformu sliņķus

10.06.2021. Māris Krautmanis
 
UUdo Ulbergs
Un tas notiek, protams, nespējot apzināties savu fundamentālo lomu visdažādāko kroplību producēšanā gan valodā, gan citās sfērās. Latviešiem Rīgas pilī vēl nekad nebija tik liels tautas esamības kropļotājs kā šis patentētais pseidointelektālis bez izglītības, zināšanām un ar himēriska monstra garu, sirdi un prātu. Viņš pats konsekventi līda uz krēslu un krēslā viņu iebīdīja noteikti vēl šausmīgākas būtnes, radot idiotiskā "nācijas tēva" mītu.
10.jūnijs, 10:15 Atbildēt
nnaudoj
Premjers nekāds un prezidents arī nekāds.
10.jūnijs, 10:33 Atbildēt
PPrecīzi
kā jau dubultpilsoņiem pienākas !
10.jūnijs, 10:48 Atbildēt
AAlise
Mums laikam bija tāda izrāde -"Divu kungu kalps"
10.jūnijs, 11:07 Atbildēt
VVai atbalstām teroristus
Kad beidzot levics izteiks savu attieksmi par aicināšanu uz terorismu , ķilnieku sagrābšanu un apmainu pret citas valsts kriminālnoziedzniekiem ?
10.jūnijs, 10:48 Atbildēt
JJau pucē vaļā
Paldies, ka esat izvēlējies mūs par savu elektroenerģijas tirgotāju!
Jūsu līgumam (----------------nov., Latvija) izvēlētajam produktam Elektrum Ekonomiskais saskaņā ar līguma nosacījumiem reizi gadā var tikt mainīta elektroenerģijas cena. Elektroenerģijas cena tiek noteikta atbilstoši tirgus situācijai un nākotnes prognozēm, ņemot vērā dažādus faktorus, kā, piemēram, resursu cenas, laikapstākļu prognozes, piedāvājumu un pieprasījumu tirgū u.tml. Pēdējā gada laikā visā pasaulē ir novērojams paaugstināts pieprasījums pēc energoresursiem, ko ietekmēja pasaules ekonomikas atveseļošanās un laikapstākļi – ziemas un pavasara zemākas gaisa temperatūras dēļ pieauga pieprasījums pēc lielākas siltuma ražošanas. Arī straujais oglekļa emisiju kvotu cenas pieaugums ir veicinājis energoresursu cenu pieaugumu. Līdz ar energoresursu cenu pieaugumu elektroenerģijas biržā mēs, līdzīgi kā citi elektroenerģijas tirgotāji, esam spiesti pārskatīt elektroenerģijas cenas. Informējam, ka elektroenerģijas cenas izmaiņas produktam Elektrum Ekonomiskais stāsies spēkā automātiski no 2021. gada 1. augusta. Lūdzam pievērst uzmanību, ka vienlaikus mainīsies arī Jūsu izvēlētā elektroenerģijas produkta noteikumi un tie ir parādīti tabulā:
10.jūnijs, 15:53 Atbildēt
nnu ja
viss ir pareizi, vienīgi Eglīts mums ir Labklājības ministrs nevis Ekonomikas....
10.jūnijs, 10:48 Atbildēt
SShadowVoice
Sniegi sniga putināja,
A ziemeļbriežiem... līdz astei ;-)

Vienalga tas ASV ieliktenis neko nenosaka un neko nenozīmē. Kārtējā runājošā galva, ko ASV iecēla latviešiem par uzraugu. Onka papurkšķinās krēslā un līdz mūža galam sēdēs Latvijas nodokļu maksātājiem uz kakla. Trekni ēdīs, saldi gulēs un izbaudīs dzīvi un mūsu rēķina.
Var taču padarboties ASV interesēs dažus gadus, lai pēc tam visu dzīvi tevi uzturētu nodokļu maksātāji, vai ne?
10.jūnijs, 10:51 Atbildēt
SSecinājums
Labāk ar saviem nodokļiem baroju tādu nekā krievu okupantu pakaļu bučotājus - tādus kā Ādamsons, Bērziņš, Vējonis u.c.
10.jūnijs, 18:57 Atbildēt
BBārijs
Domājiet, lai tie, kas pasauli padara sliktu cilvēkiem, pamet māti Zemi, lai mēs atbrīvotos no tiem, kas visu sagrābuši un dara šausmu ietas
www.youtube.com/watch?v=so5KkqqgIGc
10.jūnijs, 11:42 Atbildēt
VViss pareizi
Viss pareizi..Labklājības ministrs kurš uzņēmies ekonomikas ministra funkcijas.Viņš sevi iedomājies par galveno naudas dalītāju.Varu iedomāties ,kas gaida Labklājības nozari.
10.jūnijs, 13:21 Atbildēt
ccik var
nū, pavļuts, tas ir Gadījums! 31 g Tādu nav daudz...vēl nozīmītes nesaražoja
10.jūnijs, 17:03 Atbildēt
RRuta
Paldies autoram! Trāpīgs raksts. Tikai mūsu augstajiem kungiem no tā ne silts, ne auksts.
10.jūnijs, 19:15 Atbildēt
vviesis
Ta labi, Levitu klausīt... piemēram, cienījamais prezidenta kungs nesen izteicās, ka ministri un deputāti esot tālredzīgi, tādēļ viņiem nav ko ņemt galvā sabiedrības viedokli. Interesanti, kurš tur ir tas tālredzīgais, piemēram, jaunā iekšlietu ministre, kura vēl nav degunu apsildījusi savā amatā, bet jau atklāti ignorē profesionāļu un speciālistu ieteikumu?- smieklīgi, ja nebūtu tik skumji... :(
10.jūnijs, 20:06 Atbildēt
nnesaprotami
,,sabar ,, goijus,un ko ?
10.jūnijs, 22:37 Atbildēt
iidioten
Kas noticis? Nācijas Tēvs kādu laiku atpakaļ teica, ka viss ir kārtībā un štokos ...
10.jūnijs, 22:43 Atbildēt
aaivarsz
Es tikai par tām AUGSTSKOLĀM , Krautmaņa KUNGS ! Viss jau būtu labi-cik pareizi ir būt "AUTONOMAM",TIKAI,tad arī DZĪVO "AUTONOMI"- AR SAVU NAUDU,bet nevis prasi "tētiņam un māmiņai" -VALSTIJ-VALDĪBAI - LŪDZU NAUDIŅU MANAI AUTONOMIJAI !
11.jūnijs, 8:47 Atbildēt
LLabiBūs
Daiļrunātājs ļoti labs,bet ar to parasti viss beidzas.
11.jūnijs, 19:12 Atbildēt
rreal life
izredzetais saraj goijus asv kolonija.
12.jūnijs, 3:38 Atbildēt
PPirktspēja
:) Levits mīl savu tautu.
12.jūnijs, 20:33 Atbildēt
KKaža
Pašvaldības izmantojot covidu ir ķērušies klāt mazturīgo pensionāru-invalīdu digitalizācijai.Pensionāri-invalīdi vairs nevar iekļūt slēgtajās pagastmājās un pildīt savu pilsoņu pienākumu-samaksāt īpašuma nodokli.Viņus varmācīgi mēģinā iekļaut internetblēžu potencīālo upuru sastāvā izmantojot ar vecumu un invaliditāti saistītās sociālās un fiziskās īpatnības.Kārtējais labējo partiju antisociālais karagājiens pret tik nīstajiem mazturīgajiem sociāli neaizsargātajiem.
12.jūnijs, 22:03 Atbildēt