Komentāri: Kariņš grib staigāt ar masku arī bez kovida

12.07.2021. Māris Krautmanis
 
SSolo
Kariņš pats nedomā, viņš ir tikai savu ASV saimnieku krancis ar palīgskolā ieliktiem izglītības pamatiem!
12.jūlijs, 8:58 Atbildēt
ggluži
precīzs raksturojums tam aizjūras īblim.
12.jūlijs, 12:35 Atbildēt
sstriķis no maskas
Nu pilnīgi atbalstu kariņu, slimiem maskas ir jāvalkā, it īpaši tiem, kuri ir paslimi ar galvu. Tie kuri vieni paši mašīnas brauc ar masku, tie kuri dabas takās iet ar masku, tie kuri pa upi laivā brauc ar masku, tie ir īstenie cīnītāji un cienīgi iegūt kariņa-dumpja ordeņa godpilno bruņinieka debīliķa goda nosaukumu.
12.jūlijs, 9:17 Atbildēt
hha ha
labs!:D
12.jūlijs, 12:36 Atbildēt
HHe He
100%, viņiem visiem ir jāstaigā ar grīdas mazgājamo lupatu uz galvas visu savu atlikušo dzīvi.....
12.jūlijs, 12:53 Atbildēt
IInta
Nu ne tikai - tikko bija bilde par latvijas čempioni kārtslēkšanā - lēc... ar "uzupurni" sejā.
USA gan tas uzņemts - kas zin, varbūt tā debilitāte tur tikai pēkšņi uzrodas?
:)))?
12.jūlijs, 13:09 Atbildēt
IImants
Šiem gļēvuļiem ir bail no tautas, jo zin, ko nodarījuši....pasūtiet sev dzelzs būrus, jo miesasargi jūs nepasargās...būs visiem un par visu jaatbild un ļoti bargi...
12.jūlijs, 9:20 Atbildēt
BBruno
kariņs ir amerikāņu preteklis---referendums jjātaisa ,lai uz vsiiem laikiem aizliegtu Latvijā pidarasu kustību ,reklāmas un visu kas saistīts ar šo amorālo sabiedrībai uzspiesto kauna pilno izvirtību
12.jūlijs, 9:47 Atbildēt
JJautri
Zinātnieki izpētījuši, ka govsvīruss vairāk izplatās nevis pilienu veidā, bet gan aerosola veidā. Lieki piebilst, ka tādā gadījumā parasto masku atvērumi ir tūkstoškārt lielāki par vīrusu nesošajām daļiņām :D Bet to mūsu knariņi vis nereklamēs, jo vanderšvainu nauda jāatpelna !
12.jūlijs, 9:54 Atbildēt
mmiega lācītis
Protams ka valdība pārkāpj cilvēktiesības, izskatās pēc spīdzinātājiem, draudi notiek par darba zaudēšanu , par attālinātu dzīves veidu utt. vai tas ir normāli no valdības puses ,tādai valdībai ar steigu ir jāatkāpjas ka vairs nesajēdz ko dara ,tas ir pilnīgi amorāli nevienā Eiropas valstī tā nenotiek . Jo vakcinācija IR BRĪVPRĀTĪGA Eiropas rezolūcija 2361---7.3.1. izlasiet un domājiet līdzi .
12.jūlijs, 10:03 Atbildēt
UUPS
Maskasvar noņemt ja saglabā pircēju skaita ierobežošanu un distancēšanos veikalos. Pilnīgi nav ideju ko darīt ar saviedriskajiem transportiem. Un iesaku atgriezties pie vizieriem jo viņi arī ierobežo baciļu un vīrusu lidojuma trajektoriju.
12.jūlijs, 10:16 Atbildēt
AARA
Lai tas pajolis staigā skafandrā un gāzmaskā, bet lai ļauj elpot visiem pārējiem. Tā ir ņirgāšanās par tautu- 30 grādos smakt uzpurnī.
12.jūlijs, 10:17 Atbildēt
TTauta
Tieši tā!
12.jūlijs, 11:12 Atbildēt
AALLdo
pederasta kariņa maskai jānosedz urīnbomis.
12.jūlijs, 10:29 Atbildēt
dda labi
Savukārt premjers uz šo skaidrojumu reaģēja, sakot, ka “ļaunākais, ko valdība var pieņemt, ir neskaidri un interpretējami lēmumi.
======================

Nopietni??? Ja mani atmiņa neviļ, tad kopš 2020.gada 14.Marta PILNĪGI VISI šīs puskoku lēcēju un kangaru vadlības un viņu nopirkto "ekspertu" lēmumi ir bijuši TIKAI un VIENĪGI tādi, kuri pēc definīcijas ietilpst kategorijā - "neskaidri un interpretējami"!!!
12.jūlijs, 10:34 Atbildēt
ttomēr
par to masku nēsāšanu var katrs pats lemt, bet viena lieta tomēr bija laba: 2 metru atstarpe rindā, kad neviens nebāžas virsū . To gan varētu saglabāt uz visiem laikiem
12.jūlijs, 10:57 Atbildēt
IInta
Normāli katram tā paša komforta zona esot pa 0,5 m; rumāņeim nez kāpēc 1,6 m attālums vajadzīgs. Tas ni tā brīvbrīdim, ko apdomāt...
:)))
12.jūlijs, 13:14 Atbildēt
FFakts
Kariņš ir slims! Nedrīkst slims cilvēks vadīt valdību!
12.jūlijs, 11:11 Atbildēt
VVilis Burins
Kariņ, laidies, kamēr vari! Vari nepaspēt. Visas riebeklības ko tu esi sataisījis neviens tev nepiedos.
12.jūlijs, 11:34 Atbildēt
nnu bet ko jus gribat
no Karinja vel dzirdeet?! Cilveeks Amerikaa maacijies Kalamazuu paligskolaa! Pacietigi pildot masonu noraadijumus vinjam cita celja nav, ka tureet tautu patstavigaa verdziiba! I nedomaajiet, ka dabuusiet briivibu no maskaam! Gariigs kroplis vada valdiibu ar genderistu ministriem. Ta ir Latvijas nelaime, ka tris saatanistu pagani ir tikushi pie varas!
12.jūlijs, 11:37 Atbildēt
SSigne
un tagad viņš atriebjas par to visiem, jo ir visuvarens.
12.jūlijs, 14:22 Atbildēt
eedge
Kāda nozīme maskām, ja Rīgas naktslokālos tiek laisti nepotēti klienti kā potēti ? Kāda Kariņ !?
12.jūlijs, 11:41 Atbildēt
VVilim Burinam
vili, naiva ceriba, ka vinsh kaut kur laidiisies. Vinjam kopa ar vel divaam personaam, kas piedalaas genocidaa pret tautu bus jaasezh cietumaa, jo vinji visi paarkapj Nirnbergas kodeksu un Helsinku Starptautisko Cilvektiesibu konvenciju, ko parakstiijusi Latvijas valsts. Shie tris puikas sedees par noziegumiem pret cilveeci. 12.valstu Neatkarigo Arstu un advokaatu Asociaacija no Izraelas jau tiesaajas ar Izraelas valdiibu, jo saakushi slimot tieshi vakcinetie cilveeki. Neviena vakciina nav apstiprinaata, jo nav izgaajusi eksperimentu paarbaudes laiku. Shi, ta saucamaa "vakcinaacij" ir genetiskais eksperiments ar cilveekiem. Apmeeram taa. Kam ir acis lai lasa, kam ausis lai dzird. Karinsh atklaati pasaka, ka nedriikst ataist maskas! Tatad, lai vergi nedomaa. ka vinjiem kankars dos kaadreiz briivibu, jo plaans noshpriceet visu latvieshu tautu, arii berninjus! Neviena pasaules labaratorija nav atktaats shis viirus. Tikai kompjuutera ziimejums.Viss.
12.jūlijs, 11:46 Atbildēt
kkankara uzdevums
lidz rudenim nopotet visus beernus. Par to vinja amerikas saatanistu masoni vinjiem iedos ordeni un zelta celja ziimi uz elli. Vajadzeetu cilveekiem iziet ielaas un prasiit shitaa kropla atstaadinaashanu, bet tachu saeimas baroklji to nedariis, jo vinji vel var riit pie siles veselu gadu. Kursh grib pamest sili, neviens. Vot i skataties, kaa 2.augusta JAASIES pa Riigas ielaam veselu nedeelju puspliki genderistu satanisti, kuri bus aizsargaati ar lesbas un geja "sveetibu". Satans paarnjemis vadibu Latvijaa narelja, mashas un rinkjveidigo satanistu izskataa!
12.jūlijs, 11:51 Atbildēt
AAndža
Nu MUDAKS paliek MUDAKS (par kariņu)
Laikam skolā bija nesekmīgs. Pareizi tatā saka, ka piedzēris kaut kad izgulēsies, stulbenis nekad to neizdarīs.
12.jūlijs, 12:21 Atbildēt
GGggff
Šī valdība ir jālikvidē un līķi jāsadedzina
12.jūlijs, 12:24 Atbildēt
HHihi
Slava Kariņam
12.jūlijs, 12:24 Atbildēt