Komentāri: Kariņš grib staigāt ar masku arī bez kovida

12.07.2021. Māris Krautmanis
 
iidioten
Kad maskas kritīs, parādīsies īstās šejas ... Tāpēc Kariņš un Co nevēlas maski šov atcelt.
12.jūlijs, 16:22 Atbildēt
IInta
Pie kāda cita raxta - vnk iepreiks'- bija labs komnets, sakot ka... "sit jau pa seju, ne masku". Zina taču, ko sastrādājuši. Nu i stieps garmā, cik tik var, lai tas brīdis atkāptos.
12.jūlijs, 18:06 Atbildēt
RRolands
Ir iespējams ka kādreiz staigāsim bez Kariņa.
12.jūlijs, 16:38 Atbildēt
BBertina
Lai Kariņš valkā masku. Mums stāsta, ka vakcīna pasargās, vakcīna visu labo dara, bet apgriežas un saka, ka maska jānēsā, jo vakcīna pie kājas, tas tik tāds mārketings. Un brīvdabas pasākumi maskās ar sertifikātiem!!! Viņi tur tajā MK pilnīgi nojūgusies, iedomājas, ka vada bērnudārzu.
12.jūlijs, 16:43 Atbildēt
JJURONKULS
Ja skolā netiek līdzi mācībām,norīko palīgskolā,gan jau premjers,augstā amatā būdams,zin tādu lietu.TĀPĒC mēs esam kur esam.BET vadzis drīz plīsīs,gan Eiropā,gan pasaulē,nebūs ceturtā viļņa.Jāpaciešas.
12.jūlijs, 16:59 Atbildēt
ccieti
no Tavas mutes Visumā, ir jau piegriezies
12.jūlijs, 17:26 Atbildēt
IInta
Vnk lingvistu sacensība, ko un kā īsti nosaukt...
Nu jau delta mutācija (t.s Indijas var.) esot garām un vēl citviet jau 4. vilnis iet vaļā...
Citiem vēl tas 3. gan nav pat sācies.... Vārdu sakot, katrs izplda UKazus savā stilā.
12.jūlijs, 18:11 Atbildēt
LLatvietis
Izskatās, ka covids tiešām valdībai atņēmis saprātīgo domāšanu. Viņiem smadzenes inficētas ar covidu. Kariņš sāka, ka maskas būs jāvalkā, "kamēr pastāv Covid-19 pandēmija". Kariņ un visi pārējie, vai jūs no kosmosa esat atlidojuši, ka vairs nesaprotam, ko nozīmē pandēmija? Šobrīd, kas notiek Latvijā, tā nav pandēmija. Maldinot sabiedrību un slēpjoties zem vārda "pandēmija", valdība grib ierobežot Cilvēktiesības un turpināt uzpurņu sāgu. Tas viņiem izdevīgi, cilvēkus padarīt par sistēmas vergiem. To pierāda tas, ka valdība ir noteikusi sev izdevīgus skaitļus (20 saslimušie uz 100000), kurus grūti būs sasniegt. Jo cilvēki ir slimojuši ar vīrusa slimībām un slimos.
12.jūlijs, 17:27 Atbildēt
IInta
12.jūlijs, 18:04 Atbildēt
CChequevara
Kariņ, ja tev maz masku, iever spalvu dirsā, nelieti! Nekādas pandēmijas nav pat pēc taviem datiem. Un jā, nekas nav beidzies, kamēr Koalīcija nešūpojas Bastejkalna kokos.
12.jūlijs, 18:23 Atbildēt
AAnce
Nē,maskas nelieto veikalos un autobusos tie,kas ir potējušies. Līdzi sertifikāti un staigā. Valdībai viegli runāt. Kurš brauc katru dienu uz darbu ar autobusu? Kariņam droši sieva sagādā visu no veikala . Tāpēc tik gudri var nospriest,ja pašam nav jāvalkā. Padomājat vienreiz ar galvu. Šajā karstumā. Lūdzu--- no oktobra līdz aprīlim. Piekrītam. Ne jau tagad. Jāsāk domāt,kā jābeidz mērkaķoties. Cik ilgi mūs dzīs nabadzībā? Nav nekā konkrēta. Jau vairāk kā gads apkārt. Būtu jāsaprot ka vīruss ir uz palikšanu. Tātad, jāturpina dzīvot un sadzīvot. Un pierast. Un ja atstājam visas robežas vaļā,tad varētu sagaidīt ne to vien. Tieši tāpat ir ievesti visi invazīvie augi,kaitīgie kaitēkļi,ar ko šogad bezjēdzīgi cīnīties.
12.jūlijs, 18:38 Atbildēt
IInta
12.jūlijs, 18:43 Atbildēt
mmillers
kankareli ,sameklē protēzistu ,var gadities ka noderēs
12.jūlijs, 18:55 Atbildēt
IInta
12.jūlijs, 19:24 Atbildēt
IInta
12.jūlijs, 19:36 Atbildēt
wwai
Lai ieiet šajā karstumā veikalā ar masku un iepērkas!Ģībonis nāk ,slikti paliek,trūkst elpas,idiotisms!
12.jūlijs, 19:28 Atbildēt
IInta
DIENAS CITĀTS
„Vai tas mums ir tiešām prātīgi? Tas ir ļoti labs ieradums, kas samazinās papildu saslimstību. Ja mēs to atcelsim kā pagājušovasar, cilvēki domās, ka viss ir beidzies, un, kad cilvēki domā, ka viss ir beidzies, tad sākas vislielākās grūtības,” mūsu premjers mūs iejūtīgi sagatavo rudens un ziemas pārbaudījumiem. Uz sejas pantiem uzmauktās drēbes lupatiņas, cita par citu smukākas, neaizsargā nevienu un ne pret ko, tomēr „ieradums” nēsāt sejas maskas – tas, Kariņaprāt, samazināšot saslimstību. Būtu labāk aizvēruši robežas ar Krieviju, no kurienes uz Latviju plūst vīrusnesēju straumes. Taču par šādu rosinājumu valdībā – ne čiku, ne grabu. Ak, jā, valdīkļiem taču atvaļinājums! Vasara! Feini! Ejam peldēties!
- Elita Veidemane
12.jūlijs, 19:45 Atbildēt
IInta
12.jūlijs, 20:00 Atbildēt
JJanisT
Kāda h#^%@ pēc es potējos, ja man maska tagad tāpat jānēsā?
5G antenas no folijas arī izaugušas nav, kā te visi solīja.
12.jūlijs, 23:01 Atbildēt
IInta
13.jūlijs, 0:12 Atbildēt
PPuškins
Stulbāks par stulbu!!! Lai tak pats staigā maskā, gāzmaskā (zilonītī), un sievu drāžot ar lai nemaz nedomā nost vilkt!
13.jūlijs, 7:18 Atbildēt
ppro
piegriezis sev skābekli ar regulāru masku staigāšanu ... ko lai tur saka .... sūdigi smadzenem , tā jau šim grūti vedās ar loģiku ..
13.jūlijs, 9:37 Atbildēt
aagris sniedzins
Kariņš un Pavļuts ir Dirslakstiņi viņus abus ar zarainu koku vaig izdrāzt un tirgus laukumā pakārt pidari.
13.jūlijs, 9:40 Atbildēt
ddiyhouse
13.jūlijs, 14:52 Atbildēt