Komentāri: Opozīcija glābj Kariņa valdību, panākot obligātās vakcinācijas piebremzēšanu

20.07.2021. Māris Krautmanis
 
IInta
20.jūlijs, 23:46 Atbildēt
LLatvietis
Kariņa valdību Latviju ved uz iznīcību. Ar likumu būtu jāaizliedz šai valdībai vadīt valsti. Šī valdība ir samīdījusi LR Satversmi, nicinājusi Cilvēktiesības, atklāti iestājusies par veselo cilvēku diskrimināciju. Šī valdība ir izsaimniekojusi miljonus, ja ne pat miljardus, sagrāvusi Latvijas ekonomiku, liegusi cilvēkiem strādāt un grib panākt veselo cilvēku atlaišanu no darbiem. Šī valdība aizliedz cilvēkiem pelnīt naudu un uzturēt savas ģimenes. Šī valdība tik ļoti nicina un ienīst savu tautu, ka neieklausās tautas balsīs. Šeit ir vesela buķete noziedzīgu nodarījumu pret valsti, latviešu tautu. Kur skatās Valsts kontrole, Ģenerālprokuratūra, Tiesībsargs u.c. tiesiskuma nodrošināšanas institūcijas. Kas notiek Latvijā? Kā var pieļaut tādu ārprātu, prettiesiskumu, augstāko tiesību normu nihilismu? Vai tie nav noziegumi pret Sabiedrību, Tautu? Vai nav jāatbild par tādiem nodarījumiem? Latvija nav pelnījusi tik nekompetentu valdību. Latvija nav pelnījusi totalitāru režīmu, kāds šobrīd tiek ieviests valstī. Latvijas demokrātija tiek iznīcināta, bet to vēl var glābt. Un cerams, tauta izglābs Latvijas demokrātiju.
21.jūlijs, 0:29 Atbildēt
DDzimisLPSR
Kariņam atņemt Lv pilsonību un izraidīt no valsts bez iespējas atgriezties.
21.jūlijs, 18:50 Atbildēt
PPadoms
Bērni - uz skolu, darbspējīgie - uz darbu. Saslimušos ārstēt. Viss.
Laukos stāv tukšas pilnībā izremontētas un moderni aprīkotas slimnīcas - gatavi covid hospitāļi, nekas nav jābūvē. Par tiem pasakainiem miljardiem varēja NMPD pāris busiņus nopirkt un maksāt treknas algas covid slimnīcas mediķiem. Nauda visiem patīk, tur darba roku netrūktu.
21.jūlijs, 19:47 Atbildēt
nnevis izraidiit
karinju bet abus ar pavljiku ielikt tarko namaa, bl..
21.jūlijs, 23:53 Atbildēt
uun uz visu atlikusho muuzhu
koments.
21.jūlijs, 23:54 Atbildēt
llasītājs
Sacensībā ar Beņu par lielākā pamuļķa pozīciju Māris izdarījis savu gājienu.Ko lai dara,ja saimnieki baksta pakaļā.Skrienit,skrieniet!
21.jūlijs, 23:58 Atbildēt