Komentāri: Latvijas diskriminētie jaunieši pameklēs citu vietu, kur studēt

05.08.2021. Māris Krautmanis
 
DDiktatūra Latvijā
Kaut kas nepieredzēts- valdība draud mediķu arodbiedrībai par nepareizu viedokli!Visi, kas nav ar mums, ir pret mums! Daniels Pavļuts(Josifs Staļins)
5.augusts, 8:46 Atbildēt
DDiktators
Ja te būtu diktatūra,tad tu te nevarētu smirdināt gaisu....
5.augusts, 10:35 Atbildēt
TTerminators Teokrators
Ha - kā reiz teica viens sens varonis: "JA"! Bet TE jau NAV diktatūra; un ar to arī VISS ir pateikts - talākas debates ir liekas pļāpas. Tā taču ir, Diktator? )))
5.augusts, 15:58 Atbildēt
VVecsčekists
Kāda runa var būt par "diktatūru" , ja raganas, astrologi, antivakseri, antisemīti un vēl vesela varza frīku var brīvi publiski paust viedokli ? Jūs diktatūrā neesat dzīvojuši ne vienu pusstundu! Gatavie ķēmi!
5.augusts, 12:59 Atbildēt
FFedja
Pavļut, ņem pletni, ūdensmetēju, steku un rādi diktatūru-te daudzi izslāpuši pēc stingras rokas.
5.augusts, 12:06 Atbildēt
FFedjam
Pavļut, draugs - izdari reiz vienu labu darbu: ņem pletni, ūdensmetēju, steku un rādi diktatūru sušķīgajam trollim Fedjam! Lai veicas!
5.augusts, 16:01 Atbildēt
FFedja
Nesanāks, esmu potēts.
6.augusts, 3:00 Atbildēt
GGrunduls
Tas neko nemaina.
6.augusts, 7:19 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:46 Atbildēt
NNacistiska Krievija
Uzbrukumi citām valstīm no Krievijas modernos laikos nāk tieši caur Internetu.
5.augusts, 14:29 Atbildēt
NNacistisķelim pie Krievijas
Tie nemitīgie uzbrukumi no Krievijas Tev, draudziņ, nāk tieši caur Tavu klozetpodu - Tu labāk tur piesargies un iedzer tabletīti!
5.augusts, 16:06 Atbildēt
ZZeze
Starp citu Josips Staļins vienmēr bija gatavs uzklausīt konstruktīvu kritiku. Visvairāk no Staļina dabūja ciest tieši idioti komunisti, krietna daļa no kuriem bija vilcienam vienmēr pa priekšu skrejošie pakalpiņi latvieši. Dzimis vergs nekad nebūs kungs.
5.augusts, 11:15 Atbildēt
nnetēlo
Latvieši no Staļina dabūja tāpēc, ka bija latvieši - nekrievi - potenciāli neērti Staļina pasaules iekarošanas kara plānam. Latvieši bija lemti asimilācijai - pārkrievošanai - integrācijai padomju tautā.
5.augusts, 11:58 Atbildēt
vvrubļovs
Tu, savukārt nemuldi! Latvieši dabūja ciest par to, ka sarīkoja 17to gadu Krievijā, nevis par to, ka bija latvieši! 37tais to apstiprina, ja saproti, par ko runāju. Tā "pārkrievošana" ir nelgu pļāpas, jo bija tikai blakne tam, ka Staļinam nebija pārāk droši ap dūšu, saprotot, ka 17to var sarīkot arī 47tajā vai 57tajā, tikai pretējā virzienā.
5.augusts, 16:00 Atbildēt
LLeduscirvis
Staļinam neeksistēja nekādi "pasaules iekarošanas plāni" . Šādi plāni eksistēja Trockim. Nevajag smelties no apšaubāmiem avotiem, par Staļinu var uzzināt gana daudz informācijas, kuru var analizēt un secināt. Protams, vajadzīgas smadzenes... .
5.augusts, 12:57 Atbildēt
aa man
Staļinam tiešām nebija pasaules iekarošanas plāni. Savas dzīves laik viņš paredzēja Eiropas pievienošanu komunisma idejām.
Staļins Hitleru nosauca par revolūcijas ledlauzi un sagatavoja Hitleru karam ar Rietumiem lai kļūtu par Eiropas atbrīvotāju no Nacisma. Publiskās runas, propagandas filmas pirms Molotova Rībentropa pakta.
6.augusts, 9:53 Atbildēt
FFedja
Krievi cietuši krietni vairāk no Staļina represijām.
5.augusts, 12:08 Atbildēt
FFeģam
Ja krievi grib slaktēt savējos, tā ir viņu pašu darīšana. Viņiem nav tiesības mākties virsū citām tautām un tās terorizēt.
5.augusts, 14:31 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Zeze, vai Tu esi cilvēks? Cilvēcības Tevī nav, jo Tu apjūsmo tirānu un slepkavu. Tātad Kremļa trollis Zeze ir necilvēks. Troļļi ir baigie plēsoņas. Pat Dievs Lokijs ir šokā par savu padoto izgājieniem...
Ar necieņu pret Maskavas Kremli, Skolnieciņš
5.augusts, 11:40 Atbildēt
nnelīdz ne klātiene ne neklātiene
Skolnieciņš ir mūžīgi skolnieciņš, jo ir bezgalīgi dumjš!
5.augusts, 16:03 Atbildēt
DDauņeksterminators
Bet mans dievs Zajebokijs un dieviete Klimaktrona, kurus es glabāju kastītē uz klavierēm, vakar bija sašutuši neprātā par Skolnieciņa rakstītajiem tekstiem portālā "Jēkabpils laiks".
Turpmāk es saviem dieviem baidos šādus tekstus pat rādīt... visa māja smirdēja pēc sēra !
5.augusts, 12:55 Atbildēt
SSkolnieciņš
Dauņeksterminators ir tik sašutis kā kolhoza priekšsēdētājs, kurš ieraudzīja mastā plīvojam Latvijas sarkanbaltsarkano karogu. Dauņeksterminatora liekulīgie vārdi atgādina padomju laiku ierēdnīšu dzēlīgo zobošanos. Bet ko gan var gribēt no Kremļa aģenta? Kremļa aģenti vienmēr ir satraukti, sašutuši un nobažijušies. Tu savu pareizticīgo, smirdīgo viepli piever? Saptrati, okupantu atrauga?
Ar necieņu, Skolnieciņš
5.augusts, 14:44 Atbildēt
VVelnkāmists
Lai studē kur grib , lai vācas ! Studentu mums pilni baltkrievijas purvi un meži !
5.augusts, 9:32 Atbildēt
pprahtweeders
Studentiņi smilkst, jo grib vienlaikus atdoties un saglabāt celku. Labs līdējs bez ziepēm var bak-mag-dokt studiju laikā pelnīt divas-trīs reizes vairāk nekā pēc tam profesijā, slaucot eirograntus, ko mūsu elite atdod tikai studentiem/aspirantiem. Mukt viņi taisās, bet tikai, kad izsmels savu grantu sili. Lai nu paši domā, blēžu nauda bez kū vēd šprices vairs nenāks. Pārējiem prasmīgajiem ļaužiem, kas var pelnīt ārzemēs, jau bija jābūt ceļā, pirms nākamā gada pēcvēlēšanu bankrota.
5.augusts, 9:57 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:46 Atbildēt
PPensionārs
Īsti gudrs neesi, ja vēlies, lai nākamie nodokļu maksātāji, pensiju garantētāji, jauni, gudri strādāt un studēt griboši atstāj šo valsti!
5.augusts, 11:08 Atbildēt
jjauns un muļķis
Citās valstīs arī ir cilvēku grupas (parasti starp jaunajiem), kas sevi uzskata par "Supermeniem". Tie ir tikai jaunības maldi ...
5.augusts, 14:32 Atbildēt
PPirktspēja
...arī, kur dzīvot un strādāt, ko arī vajadzēja pierādīt.
5.augusts, 9:34 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:46 Atbildēt
nnomad
Nu un tur jau visus gaida, protams par daudzkārt lielaku mācību maksu, un tur vel prasīs arī zināšanas, ko pie mums īpasi neprasa. Pasaciņa-ja valsts sektorā nepalielinās algas-aiziesim uz privātajām struktūrām... bet neviens neiet, jo cina-tur vajadzēs arī strādāt, un pamuļķus jau tur neņems. Valsts sektorā gan, var slaistīties un tik prasīt. Mēs esam keorumpēta un izkurtējusi valsts, par lielu noželu!
5.augusts, 9:37 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:47 Atbildēt
AApdraud gan
Nevakcinētie apdraud slimnīcu spēju intensīvās terapijas gultās aprūpēt šos gudrīšus, kad rudenī pilnīgi droši nonāksim turpat, kur pāgājušajā gadā. Bet Krautmaņa miglainais skats pat šo mazumiņu patiesības nespēj fiksēt.
5.augusts, 9:44 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Tas jau ir tas, par ko baidās kā ārsti, tā valdība, kamēr antivakseri tikai ļurina kā viņi nevienu neapdraudot! No ārienes izskatās, ka viņiem ir poga , ar kuras palīdzību, to nospiežot, var izslēgt jebkādu domāšanu! Jebkādu saprātu!
5.augusts, 9:47 Atbildēt
SSergejs
Vakseri māk atrast centrālās statistikas pārvaldes mājaslapā sadaļu "mirušie"? Ja māk tad iesaku izvēlēties periodu 01.01.2000-01.08.2021 un pameklēt uz grafika šo šausmīgo kovidu no kā gandrīz visi esam miruši. Es atradu tikai 3530 pīķi 2021g janvāri, kad apmira pāri par 2200 pensionāru (kuri pārsvarā velk galus no pensijas līdz pensijai), kurus Kariņš ar Pavļutu atstāja bez apaviem un siltām drēbēm, kā rezultātā cilvēki apsala pie aptieku durvīm groziņus gaidot
5.augusts, 11:24 Atbildēt
JJūrmala
Pirmkārt,Cipule teica ka miljoni gultas vietām ir iedalīti,kad teica ka pavasarī būs 3000 covid slimnieku slimnīcās.Otrkārt,nevajadzēja tik dramatiski nolikvidēt slimnīcas reģionos.Un treškārt ,varbūt vajadzēja iekārtot vienu slimnīcu tikai covidniekiem ar 10 000 gultas vietām,tad būtu vieglāk saskaitīt,tā katru dienu brīdinoši raksti....samazinājies 48 uz 46 slimnieku,tad pieaudzis no 46 uz 47 slimnieku.
Ir valstis kur neielaiž no Krievijas,kur neatzīst Sputņika vakcinētos,bet Jūrmala ir pilna ar ,,zvaigznēm,, ,bet vainīgi ir nevakcinētie.
5.augusts, 10:04 Atbildēt
SSergejs
Un tieši tie nevakcinētie, kā partizāņi, novazājās pa pasauli (jo nu tā niez, tā iez ka nevar nosēdēt) lai aplaimotu visus ar jauniem jaukiem paveidiem, sakrustojot tos visādos jaunos paveidos pie savu braucienu apspriešanas. Ups. nē nevakcinētie tak ir pārāk aizņemti ar to ka Kariņam un Co naudu pelna, īsti nav laika klaiņot, kā arī bez indulgences īsti nepaklaiņosi. Tad jau vakseri sanāk ar saviem sertifikātiem cītīgi uztur visu šo jezgu, kaut gan stāstija tak ka vakcīnas mūs pasargās, bet pagaidām ir tikai šis no viņām: Pfizer has increased its full-year 2021 revenue guidance from $70.5 billion – $72.5 billion to $78 billion – $80 billion due to the strength of its COVID-19 vaccine business
5.augusts, 11:31 Atbildēt
JJan
Tikai nedirs nopotētie vazājas un savelk visādas zarazas. Jo viņiem ir viss atļauts. A veseliem neko neļauj.Un izraēlā mirst tieši nopotētie vairumā.
6.augusts, 14:47 Atbildēt
nnu ja
he- ES vakar atzina Sputņik vakcinētos (San Marīno un Ungārija), tā kā...! Tas ir tiaki laika jautājums, kad nāksies atzīt arī citus ar sputņiku vakcinētos! Sputņiku nevēlas laist ES dēl biznesa, jo tas ir reāli liels biznesa % un preet ielaišanu ir labs lobijs ar labām summām! ES ZA neinteresēē dzīvības, beet gan tikai tas,cik piķis izgrozīsies! Tā pat ir ar LV valdību, kura tā vietā lai Latvijā būtu liela vakcīnu izvēle kā tas ir Ungārijā ( arī sputņik), itālijā ( arī sputņik) u.c., spiež, ar putām uz lūpām, tikai uz tām eksperimentālām ( ZVA ir meeļi, jo visur netā var atrast,ka vakcīnas ir experiemntālas un fāzes noslēgsies 2022 un 2023.gados!). Un tas lieecina,ka valdība ir kaut kādā veidā smuki kaut ko noslēgusi un atsevišķas vadošas personas!
5.augusts, 10:31 Atbildēt
SSergejs
Tā nu ir :Pfizer has increased its full-year 2021 revenue guidance from $70.5 billion – $72.5 billion to $78 billion – $80 billion due to the strength of its COVID-19 vaccine business
5.augusts, 11:32 Atbildēt
IItālis
Itālijā nav.nekādi Sputņiki...nemuldi,ja nezini....pats tu esi eksperimentāls radījums...mēsls...
5.augusts, 10:39 Atbildēt
aa man
Lamāšanās nepalīdz. Izlasīju, ka ASV Federālā Zāļu aģentūra ir devusi emergency permission šīm vakcīnām, bet pilns saīsinātās izpētes cikla beigsies tikai 2023 gadā visām pie mums lietotajām vakcīnām. Mūsu valdība saka ka nav ekaperimentāla, ASV Demokrātu partijas valdība saka ka eksperimentāla. Tāda ir patiesība.
Kariņam vajadzēti gan klausīt ko Demokrātu vēstniecība Latvijā saka.
6.augusts, 9:59 Atbildēt
SSergejs
Meklētājā lūdzu četrus burtus MRNA iesist un viss taps skaidrs aplūkojot akciju cenu grafiku pa pēdējo gadu
5.augusts, 11:34 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:47 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Kāpēc autors rada ilūziju, ka kaut kur esot tādas vietas, kur var dzīvot neliekoties ne zinis par vakcināciju. Interesanti, kurš viņam kaut ko tādu ir teicis, ka Eiropā/ASV ir tādas augstskolas, kur nevajag vakcinēties nemaz? Vai viņš nepaskaidrotu, kā tad viņi tur nokļūs, lai "studētu"? Kāpēc tieši gudrajiem jauniešiem būtu jāuzvedas dumji, nepotējoties? Kaut kādu principu dēļ? TV programma intervētā jauniete tik argumentēti un tieši pastāstīja kāpēc viņa ir nolēmusi vakcinēties, ka neviens akadēmiķis to neizdarītu labāk! Autoram jāzina, ka lielum lielā daļa jaunatnes šodien nelasa avīzes, bet zinātniskos un zinātniski populāros ārzemju žurnālus par Covid tēmām angliski.
5.augusts, 9:44 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:47 Atbildēt
SSergejs
Vakcinējās (saņem indulgenci) 99% lai:
a) Varētu klīst pa pasauli
b) Varētu tusēt
Uz kameru jau dzied ko dzied, galu galā ko neuzdziedāsi lai tevi pa TV parāda, bet realitātē visi kas sapotējās no man pazīstamiem min vienu no šiem diviem iemesliem
Gudrais jaunietis uzdos kā minimums divus jautājumus:
1) Kā ši eksperementālā ģenētiskā terapija ietekmēs organismu ilgtermiņā ja paša ražotāja aprakstā ir minēts ka tie pat iedarbības termiņu nezin, kaut gan šis tas jau parādās ka vajag nonstopā būsterus šaut iekšā:New research published Wednesday as a preprint indicates that the Pfizer Inc. PFE, -1.07% shot provides 96.2% protection for the first two months, 90.1% effectiveness between the second and fourth months, and between 83.7% of protection for the fourth, fifth, and six months.

“We will need a booster eight to 12 months from the second dose,” Pfizer CEO Albert Bourla said Wednesday, according to a FactSet transcript of the company’s second-quarter earnings call.
2) Ja kopējā miršanas statistika +- ir tāda pati kā pa pēdējiem 20 gadiem (bet spriežot pēc tā ko Kariņš un Co taurē bija jabūt 10x miršanai) tad no kā vispār jāpotējās?
5.augusts, 11:49 Atbildēt
NNLO
Tiešām, kur ir tādas valstis, kas ilgojas pēc nevakcinētajiem latviešiem?
5.augusts, 13:18 Atbildēt
EEs es
Tieši tā! Gudrie un talantīgie jaunieši jau sen ir savakcinējušies, arī tie , kas dodas uz ārvalstīm studēt prestižajās augstskolās, jo ir domājoši. Tie, kuri dodas prom tikai tādēļ, lai nevakcinētos, lai brauc. Ka tik no vilka bēgdami, neiekrīt lāča nagos.
5.augusts, 13:24 Atbildēt
IIls
ai, kas šis tāds par tendenciozu rakstu. Pirms kaut ko tādu raksta, vajadzētu noskaidrot - vai kut kur notiek mācības klātienē ja neesi vakcinēts. Tādas vietas nav. Ja nu vienīgi Āfrikā, jo nav vakcīnu.
5.augusts, 9:47 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:48 Atbildēt
nnezini nepļerksti
UK studentiem nav jāvakcinējas, izņemot ja viņiem ir jāstrādā prakse slimnīcās un jātiekas ar slimniekiem
5.augusts, 10:50 Atbildēt
HHermione
Tieši tā. Un vispār izskatās, ka AK ir gandrīz vienīgā miera saliņa tai globālajā trakomājā.Nu,vēl Zviedrija, Vācija. Pagaidām.Šeit (UK) nevienu nespiež vakcinēties, studentu testus apmaksā koledžas,pat manai meitai,kura strādā aprūpes centrā,vakcinācija ir brīvprātīga. Bet nu letiņu vājprātīgie valdoņi, un viņu kurpju bučotāji, izceļas, kā vienmēr. Un,ja reiz covid ietekmē nervu sistēmu, acīmredzot vakcīnai ir tāds pats, un vēl sliktāks efekts-tā ietekmē arī saprātu.
5.augusts, 13:09 Atbildēt
ZZane
Pilnīgi pievienojos, bet,zinām jau, ka cilvēkiem jāpelna maize, tāpēc jau tādi raksti top,ja kāds izvēlas studēt citur, tad ar to nav ko baidīt, lūdzu
5.augusts, 18:50 Atbildēt
KKārtība
Sabiedriskā kārtības un sabiedrības epidemioloģiskās drošības pasākumi nav nekāda diskriminācija. Beidziet šo demagoģiju.
5.augusts, 9:48 Atbildēt
ttas ir kas
toties valsts neko negarantē, ja rodas smagas blaknes un nosaka piespiedus pasākumus bez riska kompensācijas. kā to sauc?
5.augusts, 10:02 Atbildēt
ddzīvošana garantē galu
Ja no vakcīnas rodas smagas blaknes, tad ir brīnums ka šī vakcinētā persona vēl ir dzīva. Ja kas tad no gripas potes arī ir mazs procents ar cilvēkiem, kas no potes atstiepj pekas, jo nespēj pārdzīvot vājinātu gripu, kur nu vēl dabisko gripu. Un atšķirībā no gripas, šiem cilvēkiem bija izredzes izvairīties no gripas komplikācijām, jo gripas sezonā viņi varēja būt starp tiem, kas nesaslimst ar gripu, bet covid pārslimošanas periods nav pāris nedēļas bet mēneši - pat gads, tāpēc nesaslimt ar covid gripu ir praktiski neiespējami un ar to pārslimos praktiski visi.
5.augusts, 11:55 Atbildēt
SSergejs
a) Miršanas statistika pa pēdējiem 20 gadiem - jautājums par ko cepiens? Atbilde:Pfizer has increased its full-year 2021 revenue guidance from $70.5 billion – $72.5 billion to $78 billion – $80 billion due to the strength of its COVID-19 vaccine business
b) Kāpēc tikai no Covid vajag obligāti špricēt, ir 100500 citu infekciozu slimību kur arī tad jāieviš sertifikāts (indulgence)? Atbilde tādi pati kā pirmajā punktā
c) Vai tiesāsim visas valdības, kas bija pie siles kopš neatkarības atjaunošānas, jo tās aiz nolaidības nešpricēja visus pēc kārtas no gripas (covid brālis), no kuras arī ik gadu mira prāvs pulciņš?
5.augusts, 11:58 Atbildēt
DDiktatūra Latvijā
Kariņa _ Pavļuta bizness tas ir
6.augusts, 8:02 Atbildēt
TTrāpīts
Krautmanis iešāvis sev kājā.
5.augusts, 9:50 Atbildēt
DDadzis
Bet Gobzemam raksts patika.
5.augusts, 10:07 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:51 Atbildēt
KKlaudija
Tad jautajums cik drosa ir pati vakcina no kuras ir mirusi tik daudz cilveku kura tiek obligati uzspiesta
5.augusts, 9:50 Atbildēt
DDadzis
Kur un cik miruši? Jā, arī Latvijā viens 80-gadīgais ar kaudzi blakusslimību pret 2500 + nevakcinēto. Glābjas no vakcīnam, kurš vēl var. Tie 2500 gaida domubiedrus.
5.augusts, 10:00 Atbildēt
DDomātājs
Un cik tad miruši no kovida? Vai nav tā, ka 99.99%mirušo pensionāru ir īstenībā no tā dēvētajām blakusslimībām, bet vienkārši sagadījies, ka viņiem bijis pozitīvs pcr tests, kurš jau pats par sevi neiztur nekādu kritiku?
5.augusts, 11:29 Atbildēt
SSergejs
A par cik vispār ir pieaugusi mirstība šīs šausmīgas epidēmijas ietekmē? Kam interesē var mēģināt atrast oficiālajā centrālās statistikas pārvaldes mājaslapā. Es atradu tikai aptuveni 1000 virs normas 2021g janvārī 70+ gadus vecus, kurus Kariņš un Co atstāja ziemā bez apaviem un apģērbiem, nosaldējot pie aptieku durvīm
5.augusts, 12:03 Atbildēt
SSMP
Piekrītu!
5.augusts, 11:02 Atbildēt
VVai
Mel8sana ir tavas dzives moto
5.augusts, 10:03 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:51 Atbildēt
zzip
Nu tik visi brauks projām - pedagogi, jaunieši. Ko var draudēt! Muļķi mūsu valstī nav vajadzīgi, lai brauc. Tikai kur tad tie tumsoņi brauks? Visur prasīs to pašu un vēl stingrāk.
5.augusts, 9:51 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:52 Atbildēt
PPoins
Labs raksts, pats zinu daudzus jauniesus, kuri seko lidzi zinatniskajiem rakstiem par covid petijumiem un ir skaidrs, ka Latvijas lielie mediji ir izskalojusi smadzenes lielai dalai sabiedribas, un seit nav runa, ka vakcineties ir slikti, seit ir runa, ka vakcinacija ir izvele, jo tikai tumsonu melos dzivojosie dzivo ar domu, ka nevakcinetie apdraud vinus. Kamer Latvija publice spkc tikai statistiku sagroziti, lai kadu nejausi neaizpiedetu vakcineties, tikmer sabiedriba ar vien vairak redz cik skumigi tie raksti ir veidoti un, to ka spkc varetu tomer detalizeti rakstit, nevis tikai par juniju, ka slimnica potetie ar covid ir ar hronoskajam kaitem, bet to pasu ari par nepotetajiem, lai sabiedriba apzinas riskus, nevis slept informaciju un publicet vienpuseju info. Man ir pretigi lasit spkc sadus zinojumus, jau sen Dumpi vajadzeja atlaist, kapec vins neliek saviem darbiniekiem sakarigus rakstus taisit, no kaa vinam bail, ka buus kaa Izraela, kur pasaule 1. Vieta poteto zina, tagad jaraksta raksti, ka pfizer reali kadi 50% efektiva, slimnica parsvara potetie un to skaita ari mirusie, nav gluzi taa ka vakcina ir visa atslega tomer, ko talak?? Atslega ir kaa zviedrijaz kur cilveki uzticas valdibai un rekomendacijam, bez piespiesanas, tur musu valstij butu jastrada, jaklust godigai, jauniesi ne tikai lasa rakstus, bet ari redz, ka no viniem kaut ko slepj un tiesi del si rodas visas problemas valsti
5.augusts, 9:54 Atbildēt
eei nu ei
Nu tak lasi un domā pirms run''a. nevakcinētie neapdraud vakcinētos tieši. Nevakcinētie panāks, ka slimnīcās nebūs gultu un personāla, lai ārstētu citu slimību skartos cilvēkus. Līdz ar to viņiem netiks sniegta pilnvērtīga medicīniskā palīdzība, jo slimnīcās gulēs antivakseri un viņu aplaistie nevakcinētie citi antivakseri un tie, kuri nedrīkst vakcinēties. TĀ ir tā nelaime.
5.augusts, 19:04 Atbildēt
BBrīnītāja
Pa ielu arī iet ir bīstami, ķieģels var uzkrist.
5.augusts, 9:57 Atbildēt
ddūzis
un vakcīnas izraisa blaknes ar saslimšanām, kas arī jāārstē, un kuras var novest pie nāves. tad par kādu drošību šeit var runāt? spēlējiet azartspēles, kam tas tīk ar savu veselību
5.augusts, 10:05 Atbildēt
mmāsiņa
Nu beidz baidīties. Nekas Tev nenotiks.
5.augusts, 19:05 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:52 Atbildēt
GGrāmatvede
Citās valstīs arī ir jāpotējas.. Daudzās pat iekšā nelaiž, ja neesi vakcinējies. Nu riktīgi pamuļķi tie antivaxeri.
5.augusts, 9:59 Atbildēt
SSergejs
Gudri vakseri lai parāda man, tumsonim, miršanas statistikā šo briesmīgo un nāvējošo epidēmiju, no kuras katru dienu bariem mirst
5.augusts, 12:31 Atbildēt
MMaija
Tieši tā! Rudenī došos studēt uz Itāliju. No universitātes atnāca ziņa, ka jābūt pabeigtam vakcinācijas kursam. Otra opcija - piedāvāja ierasties agrāk un vakcinēties Itālijā. Trešā varianta nav! Labi, ka esmu vakcinējusies!
5.augusts, 14:40 Atbildēt
bbrīnos
Viņi domā, ka tikai Latvijā prasa vakcinēties izgl., medic. un soc.darbiniekiem, un studentiem. Nejēdz, ka to prasa VISĀS VALSTĪS. Daudzās valstīs nemaz IELIDOT neļaus bez vakcnēšanās. Kur nu vēl studēt vai strādāt. Domā, ka tikai LATVIJĀ tādi "nezvēri", Nezināju, ka Latvijā tik daudz bailīgi cilvēku.
5.augusts, 19:09 Atbildēt
KKaža
Publiski tiek uzspiests viedoklis,ka visi oblgāti saslims ar covidu un nomirs,ja nevakcinēsies.Veselie,nevakcinētie tiek morāli vajāti uz slimu vai korumpētu iedomu pamata,kas veicinā cilvēku bēgšanu no valsts un rada paniku.
5.augusts, 10:01 Atbildēt
SSergejs
Ir jāskatās kam izdevīgi, tur arī ir atbilde: Pfizer has increased its full-year 2021 revenue guidance from $70.5 billion – $72.5 billion to $78 billion – $80 billion due to the strength of its COVID-19 vaccine business
5.augusts, 12:32 Atbildēt
mmeitene
Kaža, noteikti daudzi vispār nesaslims, bet nelaidīs nevienu arī citās valstīs strādāt izgl., medic, soc. centros un arī studēt - bez vakcinēšanās. Vajag tak painetresēties, pirms runā par prom braukšanu. Ir jau darbi, kuros ņems nevakcinētos - sētnieki, naktssargi u.c., kur nav saskare ar daudziem cilvēkiem telpās, bet studēt - diez vai.
5.augusts, 19:12 Atbildēt
PPaps
Krautmanis  :Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports (smejas.) : Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
5.augusts, 10:03 Atbildēt
llūdzu nebarot lai sprāgst nost
very old troll detected! will die soon
5.augusts, 10:53 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Raksta virsrakstā plaši lieto "postpatiesības laika leksiku", tas ir piešķirot ikdienišķām lietām vārdus ar citu nozīmi, kā piemēram "diskriminācija"! Tātad , ja cilvēks nepotējas, un tādēļ nevar lidot uz ārzemēm (viesnīcas Itālijā potētiem), tad tā ir diskriminācija? Piemēram, ja man nav autovadītāja tiesību, un tādēļ mani apturēs pirmais policists, jā gribēšu braukt, tad tā arī ir "diskriminācija"? Nevar un nedrīkst mētāties ar vārdiem, piešķirot tiem nozīmi pēc paša gribas un šībrīža vajadzības.
5.augusts, 10:04 Atbildēt
aanru
Nav vajadzības zākāties ,draudēt, laiks visu saliks vietās.
5.augusts, 10:19 Atbildēt
JJautājums
Kam tie krievi ir vajadzīgi?
Arī citās valstīs viņiem pieprasīs sertifikātu.
Tā, ka viņiem būs jābrauc uz citu planētu!
5.augusts, 10:19 Atbildēt
nnetēlo
Latvieši no Staļina dabūja teroru tāpēc, ka bija latvieši - nekrievi - potenciāli neērti Staļina pasaules iekarošanas kara plānam. Latvieši bija lemti asimilācijai - pārkrievošanai - integrācijai padomju tautā.
5.augusts, 11:59 Atbildēt
PProfesors
Studēt iet lai esošo prātu uzlabotu, bet ja esošā pršta nav, tad nav ko uzlabot un tādi studētgribošie, lai brauc mācīties un bojāt augstskolu reitingus citur.
5.augusts, 10:24 Atbildēt
llūdzu nebarot
troll detected!
5.augusts, 10:54 Atbildēt