Komentāri: Krišjānim Kariņam būs jāatskaitās par 10 miljonu pabalstu bagātniekiem elektroautomobiļu iegādei

13.09.2021. Māris Krautmanis
 
VVitālijs
AUTORAM LIELS PALDIES.

Tātad arī SAEIMA IR SPĒKI, kuri cīnās par taisnību !

Un esoša valdība domā, ka tie 10.000, kuri izgāja 18-jā Augustā uz ielam neko neparādija. NU TAD SAGAIDĪS, ka izies 50.000, tad 100.000 !!!
Vai tomer valdība no tāda scenārija tomer "raustās", un, katram gadījumām, pavisam nesen, Septembrī, BAIDINOT IEDZĪVOTĀJUS UN BĒRNUS ( pameklējiet Youtube - redzēsiet, ka ārmijnieki šaudās pie mazuļa ratiņiem... ) ORGANIZĒJĀ MILITĀRAS MĀCĪBĀS pašā Rīgas centrā?

Kariņa kungam&Co, manuprāt, jābūt tomer kaut nedaudz tālredzīgākājiem - NEDRĪKST BŪT tik pat spītīgiem, ka auniem, jo Tauta PSRS laikos, kad "kompartija pateica - jums jāpilda, un labumi tik savējiem" dzīvot jau negribēs NEKAD.

Šādā valdības rīcība tiešam var novest pie katastrofālās situācijas, kad TAUTAI NEBŪS KO ZAUDĒT ( pagaidām vēl kaut kas Tautai paliek ) un Tauta VIENKARŠI IZIES UZ IELAM.
13.septembris, 9:53 Atbildēt
KKomunistiskie spēki saeimā
Mūsu paaudze dzīvos komuņizmā , tikai ļeņins vēl ir cietumā par zagšanu ventspilī
13.septembris, 10:04 Atbildēt
RReal
Kā vergi savā laikā štatos .Kā nēğeri, kuri nedrīkstēja braukt kopā ar baltajiem vienā sabiedriskajā transportā.Potētie ,kuri pārnēsā vīrusu,un nepotētie ,kuri tieši tā pat pārnēsā vīrusu nedrīkstēs braukt kopā vienā vilciena vagonā.Potētos vakcīna nepsargā no saslimšanas,un nepotētos arī nekas nepasargā no saslimšanas.Abās grupās noteicošais ir imunitāte,bet kliķe ,tas parazītu bars cenšas sanaidot sabiedrību savā starpā ,un tas jau ir naida noziegums.Lūk kur ir īsts naida noziegums.
2021g. 9 septembrī zvanīja ğimenes draugi no UK.Iepriekš vasarā bijām LV tikušies.Kopā jautri pavadījām laiku pie jūras.Protams mūsu draugi visi kā viens bija potēti.Lielījās ,ka esot pasargāti no saslimšanas,ka vis esot pilnīgi droši.Aicināja mums darīt to pašu,jo galu galā tikai viena iemesla pēc ,lai varētu ceļot.Tam ,ka ceļot ,pārvietoties ar lidmašīnu bez C19 noderīgo idiotu apliecības ir sarežğīti ,tam mēs piekritām.Varbūt tas arī ir arguments potēšanas nepieciešamìbai,bet nevaram piekrist,ka tas pasargā veselību.Draugi aizlidoja atpakaļ uz UK ,un mēs aizbraucām ceļot pa Eiropu ar privāto transportu.
Tātad zvans 9 septembrī !
Sveiks ,ko dari ?
Kā ar biznesu ?
Kā ar veselību ?
Atbildu-VIss normas robežās.Protams varēja būt arī labāk.Varēja būt ,ka LV beidzot tauta sāktu izlemt savu likteni.Saņemu atbildi,ka tas arī ir viens no iemesliem kāpēc draugi ir izvēlējušies pamest Dzimteni,ka neredzot jēgu eksistēšanai LV.
Tad seko graujoš paziņojums !
Mēs visi saslimām ar C19 !
Es saku ,bet jūs taču visi bijāt potējušies !
Pote nepaglāba.Sievai viegla stadija,bērniem viegla stadija ,bet diemžēl man,saka draugs,bija smags gadījums.Biju pieslēgts pie "ventilatora".Desmit dienas vienas mokas un ciešanas.Domāju ,ka nomiršu!
Saku draugam,bet kā tad ar to potēšanos ? Atbilde šokēja!
Turpināšu potēties.
Saku draugam,bet tagad Tu esi izslimojis šo zarazu.Esi ieguvis dabīgu imunitāti.Nekas nav labāks par šādu veidu aizsargāties arī no turpmākajiem šīs gripas paveidiem,bet Tu gribi atkal ar poti visu sacūkot ,un atkal nokļūt riska grupā !?
Nē.Vajagot tomēr potēties.Saku viņam ,ka tad jau atliks potēties visu savu mūžu .Viņš noelšas un atbild,ka tā jau laikam būšot.
P.S.
Potējies ,vai nepotējies,ja saslimsi ,tad saslimsi.Smagi ,vai viegli,bet jāizslimo šo "zarazu" būs visiem ,tā vai tā.Lielākā daļa cilvēku šo vīrusu pārslimo to neizjūtot.Liela daļa to izjùt kà parastu saaukstēšanos.Mazākums to uzjūt smagi,jo ir slimi ar citām hroniskām kaitēm.Katra nākamā pote relatīvi var samazināt imunitāti pret nākamiem paveidiem,un citiem vīrusiem.Šī substance ir eksperimentālā stadijā.Neviens nezin par šīs potes iedarbību ilgtermiņā.
Eksperimentēt ar savu ķermeni katram ir brīvas tiesības,un katram ir arī tiesības to nedarīt!!!!
13.septembris, 15:21 Atbildēt
SSkumji
Diemžēļ ļautiņiem mašīnas ir svarīgākas kā savs ķermenis. Mašīnā nelej jebko, kas pagadās. No tautas kalpiem tikai meli un naudas atbalsts bagātajiem, jo mums naudas ir tik daudz, kā nekad.
13.septembris, 16:44 Atbildēt
zzuze
nevienam žurnālistam nav drosmes izpētīt kur ļeņins ņēmis savas bagātības. krautmanis, veidemane utml. tikai brēc viss ir slikti, viss ir slikti
13.septembris, 12:52 Atbildēt
ZZat
"žurnālisti" ir atkarīgi no Ļeņina apgrauzto kauliņu daudzuma pagaldē, ūdeņainu zupiņu Elita smādē!
13.septembris, 14:44 Atbildēt
ssmiekls
Kremļa trollis Raimonds pārgrupējies par Vitāliju un grib nemierus? :))
13.septembris, 11:37 Atbildēt
VVitālijs
smiekls - nu gan nē :-) zem nika "Vitālijs" pagaidām raksta viena persona.
Un man tiešām, ir patīkami, ka Latvijaā nav maz man līdzīgi domājošo cilvēku :-) !!!
Vakar, 10:26 Atbildēt
AAlgu tak kantoris maksā
Un ko trollis ,,smiekls,, grib?
13.septembris, 14:52 Atbildēt
pprotams
nemieri ir vajadzīgi, un pat apsveicami
13.septembris, 11:49 Atbildēt
AAsd
Ļeņinam audi no valsts par 150 000€!
13.septembris, 11:31 Atbildēt
BBīskaps Alberts
Šito dzirdot Ļēniņs Uljānis kāps no kapa ārā un skries samīļoties ar saviem dvēseles radiniekiem.
13.septembris, 22:29 Atbildēt
VVitālijs
trollīti "komunistiskie spēki..." - mēģini atstrādāt savu naudu??? Tak visi jau saprata, kas tu pa "mušu" ( par "zvēru" tevi nosaukt nu gan nevar ) esi :-)))

Palasi grāmatas / memuārus / stāstus kurus uzrakstija tie, kas dzīvoja PSRS laikos, apskaties intervijas ar šiem cilvēkiem. Tad sapratīsi, ka PSRS kompartija rīkojas ĻOTI LĪDZĪGI. Elītei piederēja viss, un tautai tik karināja makaronus uz ausīm "mēs dzīvosim vēl labāk, tik strādājiet, jo MĒS ESAM VISGUDRĀKIE un mēs jums teiksim kur jāiet..." CIK TĀLU AIZGĀJA???

Tagad cilvēkiem vismas ir legāla iespēja begt, labākās dzīves meklējumos...
13.septembris, 11:10 Atbildēt
AAgate
Aizgāja - neaizgāja! Neviena valsts, kurai ir centralizēta vara, nevar pastāvēt. Ja vara ir decentralizēta, tad valsts var pastāvēt. Tā kā bāleliņi iet centralizācijas virzienā, tad tas ir tikai laika jautājums, kad Latvija sabruks
14.septembris, 10:37 Atbildēt
OOpis
Tikaj tad bij viena partija bet tagad kādas 10 un visi kruta dzīvo ....
13.septembris, 17:56 Atbildēt
ššoferis
Autors nav iedziļinājies lietas butibā - labu, lietotu elektroauto var nopirkt par 20-30 tukstošiem, kur valsts iedos ap 2 tūkstošus. Protams, ka auto var pirkt pamatā privātmāju īpašnieki, kuri var ekonomiski uzlādēt savus auto, jo infrastrukturas publiskai lādēšanai vienkārši nav.
13.septembris, 10:30 Atbildēt
NNu nu
Tikai nevajag, jāpērk ir jauns, jo 5 max10 gadi un vari mest savu elektromobili miskastē
13.septembris, 15:36 Atbildēt
EEkarijs
nedirsiet stulbie neta trolli.
13.septembris, 15:18 Atbildēt
IInfo
Infrastruktūra daudz kur ir. Turklāt daudz kur var lādēt par brīvu.
13.septembris, 10:54 Atbildēt
aaha
pagaidām, pēc tam plēsīsies rindā stavēdams
13.septembris, 11:51 Atbildēt
TTotto
Kur?
13.septembris, 11:06 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
13.septembris, 10:48 Atbildēt
llauķis
Ikreiz lasot šīs rindas, asaras saskrien acīs, tāds cilvēks, nu tāds cilvēks.
13.septembris, 20:50 Atbildēt
TTā ir
Viņš ir no krēslas nācis
13.septembris, 16:46 Atbildēt
nnezālītim
Ak, tu kungs, cik mīļi! Kā var par zemes cilvēku, kuru pati nepazīst, tieši tāpat par to otro ar dzejdares cukuraino sīrupu aplieto Kariņu šitā fantazēt. Gandrīz vai svēto kārtā jāieceļ. Tikai tie abu kungu darbiņi ir tādi stipri vien piezemētāki, ja pat neteiktu vairāk.
13.septembris, 12:54 Atbildēt
SSālītais gurķītis
Izlasīju un uzkodu sālītu gurķīti, kaut kā reāli apšķebināja tas mazobjektīvais saldums. Dzejdare aizmirsa, ka nav vairs PSRS laiki, kad šādas cukursīrupainas rīmes bija obligāti jāražo. Vai arī tomēr, citējot Limuzīnu jāņu nakts krāsā: Salda mēle visos laikos bijis labs kapitāls!
13.septembris, 12:44 Atbildēt
pprofesors osis
Padomju Latvijas duraki mani spārnos pacelt nevar.
13.septembris, 11:55 Atbildēt
PPekonens
Pidaras ir levits žīdu cionists
13.septembris, 11:07 Atbildēt
RRalfs
Taisnība! Levits ir lielisks gudrs prezidents. Vēl gribētos, lai viņš akcentē izglītības līmeņa celšanas jautājumu.
13.septembris, 10:53 Atbildēt
XXxx
Nopietni? Nezinu, ko vinš akceptē, bet latviešu pusē šis tipiņš nu nekādi nespēlē
14.septembris, 7:45 Atbildēt
IIlmārs
1 bakalaurs par brīvu,lai sākot dzīvi jaunais cilvēks jau nebūtu banku vergs!!!
13.septembris, 13:05 Atbildēt
tto jau
viņš vairākkārt ir akcentējis.Bet M.Zālītes teksta bāzšana vietā un nevietā liecina par bāzēja vieglu garīgu saslimšanu.
13.septembris, 11:04 Atbildēt
UUrkā šņurkā štuko
Nu ko vēl tādu ļaunu par premjeru varētu uzrakstīt?
13.septembris, 10:51 Atbildēt
ggan jau
svētais moceklis,politiski represētais pateiks,ko rakstīt.
13.septembris, 11:06 Atbildēt
AAnna
Vitālij, tauta neies. Tauta dzīvo tik labi, kā vēl nekad Latvijas vēsture nav dzīvojusi. Liecies mierā te ar savu propogandu.
13.septembris, 10:55 Atbildēt
kkā tad
vot, dura. Pastāsti šito savai palātas kaimiņienei.
15.septembris, 8:01 Atbildēt
RRRR
Tauta dzīvo zem cilvēka cienīgas dzīves līmeņa. To jau pat pašiem nācās oficiāli atzīt. Tā ka tu te velti izplati kliķes melus un aizstāvi valdības zagļus!
14.septembris, 9:38 Atbildēt
AAleksandra
Anna, kā nu kurš, bet tu gan, laikam, kā niere pa taukiem, ar ko arī apsveicu, bet ir daudz ģimeņu, kuras nevar savilkt galus kopā un par vientuļajiem pensionāriem vispār nerunāsim, tāpēc liecies mierā arī ar savu propogandu.
14.septembris, 8:32 Atbildēt
vviens no
Jūs ,anna, arī varat pietaupīt savu propagandu! Nedarbojas . Un tauta nav pilnvarojusi runāt tās vārdā .
13.septembris, 14:58 Atbildēt
VVitālijs
:-)))) Anna ļoti parīkama ironija :-) Un skan arī līdzīgi Kariņa teiktajam "naudas ir vairāk, ka nekad" :-)))

Tik kāpēc tik daudz cilvēku brauc prom no Latvijas, ja dzīve ir "tik laba, ka nekad" ?
13.septembris, 11:14 Atbildēt
VVitālijam
Dzīve ir tik laba, kā nekad, jā, ir ... mazai daļai tautas, arī tai daļai, kura sevi par tautu neuzskata.
13.septembris, 12:48 Atbildēt
AAnnai
Bariņš augstāko ierēdņu nav tauta.
13.septembris, 11:02 Atbildēt
SSen jau vajadzēja
Kankarkretīnismam nē!
13.septembris, 11:28 Atbildēt
AArnis ET
Raksta autors "aizmirsa" pieminēt, ka atbalsts 2'250 EUR apmērā paredzēts lietotu elektromobiļu, ar cenu ne zemāku par 5'500 EUR bez PVN, iegādei. Līdz šim Latvijā apm. 50% no elektromobiļiem ir iegādāti kā lietoti.
13.septembris, 13:42 Atbildēt
MMārtiņš
Kur tu esi redzējis elektroauto par 5000 Euro. Zābaks. Jāpērk obligāti jauns. Tesla S model
14.septembris, 0:50 Atbildēt
dde Soto korišs
nē nu nevaig jau uzreiz abdirst tos pieprasītājus .. nav isslēgc, ka piemēram vēl nesenais slidenais dirsālīdējs augstigodājamaisvisucieņubļe daudzes kunks pirms gulētiešanas vienmēr bišč padomā par tautu .. nu tur pie altāra bišč palūdzas, nēnuakobļe ... nevaig jau uzreiz domāt, ka viņš to dara tāpēc, ka ir atstumc no siles .. tā domā tikai jobanie pūķina roklaižas
13.septembris, 14:17 Atbildēt
jjuris
magiskais numurs ir 2200, tik daudz vini plano cik nepadohli paliks valsti
13.septembris, 22:07 Atbildēt
zzvizģec
kankariņš zog tautai
13.septembris, 9:57 Atbildēt
ddāvina tautai
pajoliņ , tu nesaprati , ka to naudiņu uzdāvinās , nevis atņems ?
13.septembris, 10:03 Atbildēt
AAha
Tiešām dāvana? Vai miljonāri kariņs vai lewitt to dāvinās no personiskajiem uzkrājumiem, vai tā būs nodokļu maksātāju nauda?
13.septembris, 10:35 Atbildēt
llatvijas latviete
Lai tik dod no saviem iekrātiem miljoniem, kurus paņēmuši no parasto darītāju nodokļiem, ne jau nopelnījuši ar sviedriem vaigos.
13.septembris, 10:43 Atbildēt
KKaunies
Zvizģec, rimčik, eiriki, šī valsts. Tāda ir Tava valodiņa. Nožēlojami. Tavs spogulis.
13.septembris, 10:57 Atbildēt
AArnis ET
Kāpēc Lietuvā atbalsta elektromobiļu iegādi?
13.septembris, 13:51 Atbildēt
EEkarijs
Neta idiotiem jo Latvija ir vieniga valsts Eiropa, kas vel neatbalsta tautu ar naudu e-auto iegadei..
13.septembris, 15:27 Atbildēt
ppiniera godavārds
Visu zemju proletātieši savienojaties !!!!!!!!!!
Tā teica Lembergs
13.septembris, 10:03 Atbildēt
ttak
beidz vienreiz te dirst, pinieri.
15.septembris, 8:02 Atbildēt
aaiJA
Lai gan elektromobiļi labi noder klusai mirušo transportēšanai uz mūža māju - tomēr : ,, draugi , nav labi ! " Iznāk , ka tagad eleganti , klusi un zaļi varēs braukt tikai bagātie . Pārējie - lai ,, brīvprātīgi " brauc ar velosipēdiem 4 joslās pa Brīvības ielu ...
13.septembris, 10:12 Atbildēt
iizdari pareizos secinājumus
sāc astrādāt un kļūsti bagāts .
neesi pārējais , kas dzīvo uz pabalstiem !
13.septembris, 10:14 Atbildēt
LLatviešu burti
Korumpētā valstī - kāda ir Latvija - ar strādāšanu bagāts nekļūsi. Ja nu vienīgi ar naudas taisīšanu ( korupcija, shēmošana, blēdīšanās, līdzcilvēku apzagšana) .
13.septembris, 11:24 Atbildēt
VVitālijs
trollīt "izdari pareizos...", VAI TAD SKOLOTĀJI, UGUNSDZĒSĒJI UN POLICISTI arī dzīvo uz pabalstiem? Veikalu darbinieki arī ??? Un ja veikalos nestrādās -kur tad PIRKSI MAIZĪTI? Atvedīs???? BET ŠOFERIS TAK ARĪ DZĪVO TIKAI UZ PABALSTIEM UN NESTRĀDĀ ?!?!?

Laikam, trollīt, LABU naudiņu saņem par komentāriem ( pie kam zem dazādiem nikiem ), ja tēmē uz jauna elektroauto iegādi.
13.septembris, 10:59 Atbildēt
ees esmu skolotājs
un pelnu tik daudz , ka saprotu - NĀKAMO AUTO MŪSU ĢIMENE PIRKS ELEKTROAUTO
13.septembris, 12:39 Atbildēt
kkāpēc tikai vienu
vajaga katram ģimenes loceklim pa elektroauto, zaļi jādzīvo visiem! :D
15.septembris, 8:05 Atbildēt
AArnis ET
Raksta autors "aizmirsa" pieminēt, ka atbalsts 2'250 EUR apmērā paredzēts lietotu elektromobiļu, ar cenu ne zemāku par 5'500 EUR bez PVN, iegādei. Līdz šim Latvijā apm. 50% no elektromobiļiem ir iegādāti kā lietoti.
13.septembris, 13:52 Atbildēt
NNu re
Pielēca , kādēļ pēdējos gados tik ļoti forsē velotransportu! Citam transportam vienkārši naudiņas nesanāks . Zaļums toties
13.septembris, 15:04 Atbildēt
vvisi zin
nu, OIK lobēja to lietu. Citas valstis par to naudu ceļus būvē
13.septembris, 10:13 Atbildēt
kkuras ir tās citas
Kongo un Somālija ?
Eiropā visas valstis stimulē elektroauto iegādi .
ak , jā .....Moldova ....
13.septembris, 10:15 Atbildēt
VVitālijs
Bet, diemžēl, cilvēki Latvijā PAGAIDAM NEDZĪVO TĀDĀ LĪMENI, ka Vācija / Francija / Itālija, jo savadāk Latviajs Tauta nebrauktu prom uz Īriju, Spāniju, Zviedriju, Norvēģiju tik pat zigli, ka brauc prom no tas pašas Moldovas...
13.septembris, 11:01 Atbildēt
AArnis ET
Kāpēc Lietuvā atbalsta elektromobiļu iegādi?
13.septembris, 13:52 Atbildēt
jjājā
sāksim arī ar to darba devējiem arī jāmaina atieksme pret darbiniekiem, tāda kā ir citās zemēs, nevis nodzīt vai izspiest pēdējo un samaksāt min algu.
13.septembris, 12:39 Atbildēt
RRolands
ADEKVĀTA vietā šajā gadījumā varētu lietot- ATBILSTOŠS, SAMĒRĪGS!
13.septembris, 10:23 Atbildēt
LLatvija pirmaja vieta
karinu tiesat,pec tam izsutit uz asv,bez tiesibam iebraukt Latvija !
13.septembris, 10:31 Atbildēt
AArnis ET
Kāpēc Lietuvā atbalsta elektromobiļu iegādi?
13.septembris, 13:53 Atbildēt
NNerūp
Nu tak aizbrauciet un noskaidrojiet!
13.septembris, 15:06 Atbildēt
AAldis
Tā tas arī notiks.
Vakar, 11:38 Atbildēt
VVisgribis
Ko nabagi trako!
13.septembris, 10:35 Atbildēt
jjautajums
savadaks, vai tad tie bagatie to atbalstu ar sa'nema? nu ja auti'n's maks'a pie 100 'stuk'am tad 4 tuksto'i nost lietas butibu nemaina. vai tie'sam ir tik daudz idiotu kas nu metisies elektroauto pirkt? un naudu jau dod tirgotajam nevis pircejam
13.septembris, 11:09 Atbildēt
nnuss
No raksta var saprast, ka atbalstīs ar naudu(ne jau 100%, bet noteiktu summu) tos auto, kas nemaksā vairāk kā 50 000. Šī ideja ne ar ko neatšķiras no citām valstīm, tikai citās valstīs neatbalsta lietotu auto pirkšanu. Iemesli kāpēc citās valstīs piedāvā šos pabalstus ir tāpēc, ka tā darbojas valsts, kas tad kad kaut ko ņem nost, tā vietā piedāvā kaut kādu palīdzību. Pāreju uz JAUNIEM elektromobiļiem citās valstīs piedāvā tāpēc, ka ir noteikts termiņš no kura tiek aizliegti iekšdedzes auto - arī Latvijā gan jau ka ir šādi termiņi, pēc kuriem iekšdedzes auto ne tikai pilsētās, bet arī āŗpus pilsētām braukt nedrīkstēs.
13.septembris, 18:33 Atbildēt
AArnis ET
Raksta autors "aizmirsa" pieminēt, ka atbalsts 2'250 EUR apmērā paredzēts lietotu elektromobiļu, ar cenu ne zemāku par 5'500 EUR bez PVN, iegādei. Līdz šim Latvijā apm. 50% no elektromobiļiem ir iegādāti kā lietoti.
13.septembris, 13:54 Atbildēt
AAno
Ja tā ir taisnība, tad Kariņš paliek aizvien nekaunīgāks!! Un par to Kariņam galu galā būtu jānonāk cietumā. Tā ir ņirgāšanās par skolotājiem, mediķiem u.c. Varbūt tā ir bezspēcības parādīšana un atriebība tautai? Bet jebkurā gadījumā - pretīgi!
13.septembris, 10:41 Atbildēt
MMike
Nošaut buutu labāk
13.septembris, 11:05 Atbildēt
PPareizais
Labrīt cenzūra !
13.septembris, 10:52 Atbildēt
PPēteris
Kad beigsies fantastiskaa izsskkeerdiiba, dalot valsts naudu?!!
13.septembris, 10:54 Atbildēt
IIsajai atmiņai
Pliki vārdi bez seguma.
Tev iedalīja katram bērnam 500 eiro un Tavam tēvam un Tavai mātei 200 eiro. Aizmirsi?
13.septembris, 11:01 Atbildēt
SSīknauda tā ir
Nu un ?
13.septembris, 15:08 Atbildēt
ggarajai atmiņai
Un tādēļ man jāakceptē, ka biezajiem dos vēl 5000? Tev visi mājās?
13.septembris, 11:05 Atbildēt
AArnis ET
Raksta autors "aizmirsa" pieminēt, ka atbalsts 2'250 EUR apmērā paredzēts lietotu elektromobiļu, ar cenu ne zemāku par 5'500 EUR bez PVN, iegādei. Līdz šim Latvijā apm. 50% no elektromobiļiem ir iegādāti kā lietoti.
13.septembris, 13:42 Atbildēt
IInta
Vēl kāda lieta ko drētu pamanīt - ir pat valstis, kurās nekādas veterinārās pases un lockdown`us vairs neplāno.... Kur tad Latvijā šamie tā, tik klusi taisās barkāt, ja reiz visu plāno kādi atkal likt uz bremzēm? Par tēmu - tādas programmas ir bijuša, bet tik vie kā vecajās bagātajās EU donoralstīs un tad arī jau krietni iepriekš. Kvota no EU lielajiem lobistiem (EK) iepērkamiem autiņiem jau arī izdalīta vai kā?
;))?
www.dailymail.co.uk/..ainst-lockdowns.html
13.septembris, 10:55 Atbildēt
IInta
braukāt - tas tur tā interesantā vārdiņa vietā, pardon
13.septembris, 10:56 Atbildēt
JJautājums sev
Attīstās valstīs vakcinējušies gandrīz 100%. Latvija bremzē kopā ar Bulgāriju un Rumāniju. Vai mēs esam muļķu valsts?
13.septembris, 10:59 Atbildēt
IInta
Ir meli, ir lieli meli un tad vēl ir STATISTIKA ar.
Tā kā labāk nevajag kārt makaronus juz ausīm vismaz šajā lapā.
13.septembris, 12:35 Atbildēt
LLīga
ASV vakcinācija daudzos štatos ir tikai ap 50%.
13.septembris, 12:21 Atbildēt
NNu ja
Attīstītāsd valstīs antivielu tests skaitās derīgs kā arī tiek ieskaitits kopējā valcinēto cilvēku skaitā! Bet Latvijā, kā jau Knariņa un Ļevita diktatoru pārvaldītajā valstī- neko nezin,kas notiek pasaulē!
13.septembris, 11:50 Atbildēt
MMike
Ko nu dirs..pidar
13.septembris, 11:04 Atbildēt
VVoss A
Paldies autoram par rakstu!
13.septembris, 10:58 Atbildēt
AArnis ET
Raksta autors "aizmirsa" pieminēt, ka atbalsts 2'250 EUR apmērā paredzēts lietotu elektromobiļu, ar cenu ne zemāku par 5'500 EUR bez PVN, iegādei. Līdz šim Latvijā apm. 50% no elektromobiļiem ir iegādāti kā lietoti.
13.septembris, 13:43 Atbildēt
aaaaa
Lielākā daļa elektroenerģijas tiek iegūta dedzinot fosilos kurināmos, pie kam lietderības koeficients šīm kurtuvēm vidēji ir 35 %. Kur tad tie bezizmeši rodas? Vēl vairāk- akumulatoru izgatavošanai nepieciešams mangāns, kobalts un litijs, kas arī jāiegūst procesos ar izmešiem. Braukt gan elektromobilī ir patīkami, bet to nu nekādi nevar nosaukt par videi draudzīgu. Drīzāk tas vienkārši ir cita veida auto.
13.septembris, 11:03 Atbildēt
IInta
Elektroautomobīļu akumulātoros laikam litijs bija tas vissvarīgākā elements.
Daži pārbiezie jau slien ražotnes augšā.
(Un tas ar nekas, ka pēc tam tur daudz ko diži pārstrādāt arī vairs nevar...)
Nafta jau atjaunojas; gāze - ne tik ātri varbūt, bet nju tomēr arī.
Un kā, nez, tas ir ar visiem tiem retzemju metāliem, kas visu veidu gadgets vajadzīgi?
Viss "zaļums" jau arī ir tik vien kā kādu "pašizredzēto" bizness.
Lai nu būtu, ka maldos un tikai.
13.septembris, 12:43 Atbildēt
ZZēns
Nu vai nav pidarass???amerikas ubļudaks
13.septembris, 11:03 Atbildēt
BBijusais otras grupas invalids
Mans konentars nau apstridams blezi nekad negules butu mana teiksana visus sos subjektus un bagatniekus pardotu verdziba kadai afrikanu nabadzigai valstina lai rok gravjus mekle udenus rok akas latvija dzivo maz cilvecinu te visu redz ka bledas pagastos pasvaldibas vel sez bijusie komunugas pimeram ka garkalnes bijusais zaglis un citur viens otram buco rokas un dala naudu ka mantrausi ar mazam vistu smadzenem
13.septembris, 11:11 Atbildēt
kkaut kā nedzird
ka minētie pareizie,opozīcijā esošie zzs deputāti interesētos par paristu ideju dāvāt 40 miljonus vienai biedrībai.Brēcošs klusums no zzs un Krautmaņu puses.
13.septembris, 11:16 Atbildēt
LLea
Un miljoni tik ripo... Kad atdos pensionāriem nozagto piemaksu no 2012.gada? Tam naudas nav?!
13.septembris, 11:24 Atbildēt
SShadowVoice
Peeeee... Pensionāri režīmam ir vajadzīgi TIKAI vēlēšanu dienā. Pārējā laikā pensionāri latviešu režīmam ir tikai traucēklis un nevajadzīgi izdevumi.
To ir jāpieņem kā dzīves realitati un jādzīvo tālāk saskaņā ar iegūtām zināšanām. Saldos sapņus jāatstāj slapjo sapņu paauzei.
13.septembris, 11:30 Atbildēt
ttā jau
nū,,visu pensiju fondu nozaga................
13.septembris, 13:53 Atbildēt
PPriekš kam
Pensionārus sapotēs
13.septembris, 15:11 Atbildēt
FFilozofija
Cik maksāsim OIK kad pusei iedzīvotāju būs elektroauto? Cik būs elektrības cena?
13.septembris, 11:27 Atbildēt
IInta
Lai kādi varētu šiki uzlādēt autiņu par brīvu, citiem kā jau parasti jāpiemaksā...
Šoreiz tas ielikts jau laikam tajos piepaceltajos nesen tarifos.
CItviet vnk tās zaļuma iegribas gan apmaksā no valsts budžeta.
13.septembris, 12:47 Atbildēt
ĒĒterisPēteris
Netirs, Inta. Patiesībā ir otrādi. Elektrības lietotāji 5-reiz pārmaksā salīdzinot ar nelietotājiem. Ieskaties tarifu sistēmā vismaz vienreiz pirms dirst.
13.septembris, 16:55 Atbildēt
ttā sanāk
mēs arī maksāsim, vāciešiem švābiem lēta gāze, mums zaļā OIK
13.septembris, 13:52 Atbildēt
SShadowVoice
Virsraksts gan tāds maldinošs ;-)
Nevienam tūdaliņam ASV pilsoņi neatskaitās. Tā ir aksioma.
Uzdos kādam kancelejas meitēnam sacerēt atrakstīšanos un aizmirsīs par to. Priekš tam jau turīgā latviešu tauta algo simtiem ierēdņu - lai smērē papīru. Latvieši par to makša.
Tād ir mans objektīvās realitātes skatījums.

A tas, ka turīgiem ļaudīm ir jākļūst bagātiem, kamēr nodokļu maksātājiem tiek piga... nu nav par ko stressot, mīļie ļaudis! Jūs taču paši šādu sistēmu izdevojāt 30+ gadu garumā! Izbaudiet.
13.septembris, 11:28 Atbildēt