Komentāri: Varakļāni ir saulaina demokrātijas saliņa uz pārējās tumšās Latvijas kartes fona

14.09.2021. Māris Krautmanis
 
PPirktspēja
Diktatori necieš tautas referendumus.
14.septembris, 9:26 Atbildēt
oopis no laukiem
Par kādu diktatūru tu runā - par demokrātijas sabiedrības vairākuma diktatūru pār bagāto mazākumu vai par plutokrātu bagātā mazākuma diktatūru pār demokrātisko vairākumu?
14.septembris, 10:31 Atbildēt
hha ha
varakļāni ir tā gaišā saliņa, kurā ir visvairāk millionāru uz 1000 iedzīvotājiem,vartakļāni ir tā vienīgā vieta latvijā,kur jau pirms 20 gadiem nebij brīvu zemes gabalu un brīvā tirgū tirgojamu ēku,ko iegadāties privātpersonai.
14.septembris, 9:59 Atbildēt
FFēlis
Kā viļānietis, kurš strādā Rēzeknē, varu teikt, ka varakļāniešus ne īpaši augstu vērtē plašā apkaimē. Lecīgi, iedomīgi un pastulbi. "Mēs no Vidzemes" ar latgaļu akcentu izklausās amizanti un pat stulbi. Da lai viņi drāžas paši savās pakaļās, bet mēs viņus drāzīsim viņu pakaļās.
14.septembris, 10:53 Atbildēt
AAkx
100 punkti ka tu Rēzeknē runā krieviski. Arī Viļānos lielākā daļa runā krieviski.Dzīvojam blakus, labi zinām.
14.septembris, 13:37 Atbildēt
PPaps
Krautmanis :Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?

Sports (smejas.) : Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
14.septembris, 12:25 Atbildēt
jjonj
Varaklāni ir nabadzīgākais novads Vidzemes plānošanas reģionā. Kur ir tā attīstība? Lielākais darba devējs Varakļānu novadā ir dome. Man draugi atklāti pasaka Varakļāni pensionāru pilsēta. Demogrāfija arī slikta vienā mēnesī nomirst cik gadā piedzimst.
14.septembris, 12:30 Atbildēt
AAkx
Taisni otrādi, Varakļāni izskatās pat labāk par Madonu. Un tālu priekšā Rēzeknes nov. Painteresējies pirms gvelz.
14.septembris, 13:40 Atbildēt
AAkx
Kāpēc nepainteresējies kālab Rēzeknes nov. ir tukšs.
14.septembris, 13:45 Atbildēt
bbalto krustu arhitekts
TAGAD TĀ BŪS CIONISTU GENOCĪDA REŽĪMA ATEJA, DRĪZ TUR PLĪVOS SOROSA VANCKARU VARAVĪKSNES KAROGI
14.septembris, 13:41 Atbildēt
ddivpatsmit nāves šekeles
paskatāties ko dara tās divas bendes ar špricēm, pelna atkal jaunas mašīnas
14.septembris, 13:42 Atbildēt
OOtis
Varakļāni pīci pīci, kas tur trubas ūtro golā.
14.septembris, 13:58 Atbildēt
VVeltas pūles
Precīzi . Bija , ir un būs Varakļoni pīci pīci , un nekāda Vidzeme tur nespīd.
14.septembris, 19:14 Atbildēt
BBebrs
Ja Varakļāni ir pensionāru pilsēta, kā tur tik daudz to zilo, kas visi balso par Latvijas attīstībai? Un kāda ir šīs partijas politika, tas jau nav noslēpums- Stambulas konvencija viendzimuma pāri , nu faktiski"eiropas vērtības"'. Nav ko taisnoties, ka pašvaldības deputāti jau lielo politiku nevirza. Un kā vēl- uz Saeimas vēlēšanām visi skries aģitēdami par Latvijas attīstībai mēles izkāruši.
14.septembris, 14:00 Atbildēt
SSidlu
Varakļanu novada spices pārstāvētās partijas vēlme kaut kam pievienoties gan neliecina par kaut kādu demokrātijas saliņu, bet vēlmi tikt pie lielas naudas dalīšanas. Demokrātiju viņi saglabātu, ja būtu balsojuši par partiju, kas viņus atstātu kā atsevišķu novadu.
14.septembris, 21:45 Atbildēt
KKlāra
Tā nu tas ir.
Varakļānu novada dome, atšķirībā no LP pašreizējās (un iepriekšējām) Saeimas valdošās koalīcijas un tās Ministru Kabineta, ir demonstrējusi augstu profesionalitāti un atbildības sajūtu. Valstiskumu.
Ar savu spriedumu – Varakļāni pret Saeimas VK) to apstiprinājusi arī LR Satversmes tiesa.
Tāpēc Varakļānu Domei nekavējoties ir uz laiku jāpārņem Saeimas valdošās koalīcijas funkcijas. Varakļānu un Rēzeknes domēm ir jāizveido Latvijas Republikas pagaidu Ministru Kabinets un jāpārņem kontrole pār citām valsts pārvaldes institūcijām.
Bet, lai valstij nenodarītu vairāk kaitējuma, pašreizējā Saeimas Valdošā Koalīcija un tā ministru kabinets nekavējoties ir neliekami tā saucamajā “otstoiņikā”- ar LR ar likumu noteikto minimālo algu, līdz nākamajām, ārkārtas LR Saeimas vēlēšanām. Ko sasauks Varakļānu novada Dome.
15.septembris, 3:42 Atbildēt