Komentāri: Jaunie kovidnoteikumi varēja būt vēl drūmāki

12.10.2021. Māris Krautmanis
 
VVoss A
Paldies autoram par rakstu!
12.oktobris, 9:15 Atbildēt
ppaps
LAIFHAKS, ja tev ir pietiekams skaits antivielu, aizbrauc uz Lietuvu, uztaisi testu un dabū sertifikātu.
12.oktobris, 10:11 Atbildēt
ssvddvs
Lielveikalu slēgšanai tikai viens iemesls - ieriebt nevakcinētajiem.
12.oktobris, 9:18 Atbildēt
EElmārs
"Rokas, ziepes, divi metri un vakcinācija." Striķi piemirsi...
12.oktobris, 9:20 Atbildēt
JJumu
Ejiet jūs ar šādiem noteikumiem .... tālu, tālu.
12.oktobris, 9:36 Atbildēt
dde Soto
Vataanu kuudiitaaj, kaada ir covidsituaacija krievijaa ? -smiin-
12.oktobris, 9:38 Atbildēt
ččižikai kura saka vispār
Kāds sakars ar krieviju?? Kāda situācija pie taviem jeņķu šalom jeruzālemē?
12.oktobris, 9:54 Atbildēt
SSuka
Ābeļdārza stipendiātiem jālamā Krievija pat pie raksta par gliemežu pārošanos Okeānijā.
12.oktobris, 10:28 Atbildēt
SSoģis
Tu, ar gumiju saistits kontracepcijas lidzeklis citu valsti ka krievija nezini??? Berniba, jauniba tevi pazemoja krievi?? Velies par to parunat??? Degenerats.
12.oktobris, 18:27 Atbildēt
aa man
Kāpēc liberalajiem, kuri izrādās nv liberāli, bet kreisie un mīl kreiso diktatūru, liekas, ka visi kas ir pret kreisumu ir ar Imperiālistisko Krieviju?
ASV Demokrāti, Republikāņi, Kreisie, Labējie, Krievija u.c. libertāriešiem ir ideoloģiskie pretinieki. EU pretinieki nav vienmer Krievijas mīlētāji un sabiedrotie.
Taču kreisajiem un imperiālistiem to protams nesaprast.
14.oktobris, 15:05 Atbildēt
JJukums
Arvien vairāk paliek priekštats, ka vienīgais, ar ko valdības aparāta šobrīd nodarbojas, ir - jaunu, pēc iespējas sāpīgāku represiju izgudrošana nevakcinētajiem. Nekādu citu rīcību praktiski vairs neredzam.
12.oktobris, 9:53 Atbildēt
NNeatceros vairs
Kurā filmā bija pasakaina frāze, par to, ka lode vislabāk ārstē no tieksmes uzspiest savu viedokli.
12.oktobris, 9:56 Atbildēt
IImants Liepiņš
Mūsdienās jau katrs tupariļņiks ir ar savu lielo viedokli, ko izžļākt savā socprofilā, sēžot atejā un liekot kluci. Kādreiz vismaz kaut kāda kārtība bija - ja gribi pie mikrafona vai avīzē tikt, kaut kas dzīvē bija arī jāsasniedz.
12.oktobris, 10:05 Atbildēt
jja jau pats gribi
Varam arī tev līdzīgos pielikt pie sienas.
12.oktobris, 18:42 Atbildēt
IImants Liepiņš
Krautmanis ir nožēlojams smerdelis. Varu to arī acīs pateikt. Tik nekaunīgi tendenciozu faktu sagrozīšanu vēl vajag izdomāt uzskrecelēt. Bet ko gan brīnīties, ja šitais "medijs" pieder LV lielākajām žurkām 3A.
12.oktobris, 10:02 Atbildēt
IImantam Liepiņam
Imantam Liepiņam ir kaut kāda aizturēta žults uz Krautmani. Ja viņa rakstā ir kādas aplamības, tad tās jānosauc. Citādi Krautmanis uz Liepiņu var teikt:"Tu pats smerdelis!"
12.oktobris, 10:41 Atbildēt
MMāris Krautmanis
Es tik zemu nenolaižos
12.oktobris, 21:32 Atbildēt
JJukums
>>Liepiņam
Kā tur kādreiz rakstīja Plūdons, tos vistukūts baušļus par varai nekritiski paklausīgiem un iztapīgiem eksemplāriem:
Nelidot augstāk, par vistukūts laktu.
Vismīļāki domāt par dējamo kaktu.
Savu perēkli vienmēr turēt siltu.
Ko nevar ar varu, to paņemt ar viltu.
Diemžēl, kā redzam, šos baušļus tādi liepiņi ievēro joprojām. Viņi turpinās slavēt jebkuras varas jebkurus lēmumus, vai ar putām uz lūpām - ka tik pašiem atlec kāds pamests kauliņš.
12.oktobris, 10:55 Atbildēt
VVakcinētā pret savu gribu
Cilvēki vakcinējas pret savu gribu, piespiesti, bet kāda ir viņu lojalitāte pret valdību, to labāk viņiem nedzirdēt, ne visi izpaužas komentāros, bet žults tek ārā pa visām šķirbām.
12.oktobris, 10:31 Atbildēt
JJukums
Sabiedrības neapmierinātība pret valdības realizēto piespiedu vakcinēšanas politiku, pieaug ne vairs lineāri, bet gan jau kvadrātā. To tagad var dzirdēt praktiski visur - gan darbā, gan uz ielas, gan veikalā utt. Komentāros parādās salīdzinoši neliela daļa no tā, ko varam dzirdēt un redzēt ikdienā.
12.oktobris, 10:46 Atbildēt
JJuris
Bet vēlēšanās atkal nobalsos par vecajām partijām
13.oktobris, 22:32 Atbildēt
sstriķis
Valdība jau noteikusi pati sev mājas režīmu. Atliek tikai pievienot - ziepes un 2 metrus
12.oktobris, 10:58 Atbildēt
AAutoram
Vai tiešām koncertā jāsēž ar respiratoru? Manuprāt,lai tieši to pantu noteikumos iztulkotu, jālūdz palīgā speciālists ar labām latviešu valodas zināšanām.Domāju, ka respiratori noteikti pasākumos bez personalizētām sēdvietām.Ja sēdvieta ir ar manu uzvārdu, pietiek ar sejas aizsegu, kas,saprotams, var būt arī respirators.Kārtējo reizi noteikumi samuļļāti nesaprotami garā teikumā.
12.oktobris, 11:04 Atbildēt
FFidels
Aizsegs jau var būt arī zīda šallīte, vai ne?:) Vai kaut kur pieminēta maska?
12.oktobris, 11:39 Atbildēt
TTo autoram
Beidziet, draugs, censties "tiesiski" noskaidrot, kā neliešiem Jūs maksimāli "likumīgi", piedodiet - izdrāzt un diskriminēt! Nevedieties uz to un nemēģiniet spēlēt pēc meļu un blēžu "noteikumiem"! Jo viņi tos maina jebkurā "spēles" momentā... IGNORĒJIET maksimāli tos visus - cik tik var - un aiciniet citus arī IGNORĒT!)) Lai Jums un visiem ir laba veselība)))
13.oktobris, 10:57 Atbildēt
IInta
Sakarīgi. Paldies par rakstu.
Nez kur gan varneši grūdīs visus tos nākamo obligāto vakcīnu miljonus, kuri organizēto un obligāti bija iepērkami nākamgadam EU mērogā un līderibā ražotāju kārtīgas peļņas nodrosināšanai, ja reiz ar šiem pašiem krājumiem netiek galā, bet termiņi tai žļurgai - vismaz vairumam - taču jau galā vai vismaz pie beigām? Nevar atrast nevienu gribētāju no 3. pasaules velstīm, kam uzdāvināt? Muļķi, kuri grib nopotēties un darīt paši & labprātīgi, izbeigušies, vai kā?
:)?
P.S.
Var sākt apcerēt jau mnākamās naudas dzīres to klimata pārmaiņu - t.i. zaļuma sakarā.
12.oktobris, 11:51 Atbildēt
TTā pati
5.24.1. apmeklētāji pasākuma norises laikā atrodas fiksētās, personalizētās sēdvietās vai, ja apmeklētāji atrodas stāvvietās, vienam apmeklētājam tiek paredzēts ne mazāk kā 3 m2 no publiski pieejamās pasākuma norises vietas un pasākuma laikā apmeklētāji lieto FFP2 respiratorus; -Tāds izskatās pants.Ja ir domāts, ka respiratori jālieto visiem un visur, tad pietrūkst viens nieka komats pirms" , un pasākuma laikā...."
12.oktobris, 12:00 Atbildēt
RRuta
Kariņš tagad nesaka: "Rokas, ziepes, divi metri". Viņš teic: "Vakcinēties, vakcinēties un vēlreiz vakcinēties!"
12.oktobris, 12:11 Atbildēt
HHerbis
Šodien rīta panorāmā eksprezidents Zatlers ieteica senu PSRS tradīciju cīņai ar sērgu - stučīšanu. Gaiša piemiņa Pavļikam Morozovam. Slava V.Z., urrā biedri!
12.oktobris, 13:02 Atbildēt
LLūk tā
Bet gultu ta nav, neviena slimnīca nevar parādīt tās zelta gultas. Izlasiet interviju ar Petraviču.
12.oktobris, 13:08 Atbildēt
MMareks
Labs raksts paldies,ar aizrautību skatos kovidšovu Latvijā pats dzīvoju un strādāju Zviedrijā,esu antivakseris.Līdzjūtība tiem kuri nevar izceļot un normālām valstīm,mums te viss brīvs un vaļā,neesiet aitas .Indīgajai šļurai ir jābūt utilizētai bīstamo atkritumu poligonā nevis iešļircinātai organismā.
12.oktobris, 13:30 Atbildēt
mmja
Valdība ir izdarījusi visu, lai ļautiņiem sačakarētu dzīvi. Tikai tas neko nelīdzēs; kļūst reāli bail. Jo tie pipeles, kas tēlo mūsu vadoņus, mīž vien peisakaino aizjūras naudas drukātāju priekšā; letiņi kā nācija šiem pilnīgi pie dirsas ...
12.oktobris, 14:12 Atbildēt
DDzintra
Paldies raksta autoram, Augßai tikai rùp vakcinèto % ,jàtiek atkal pie papildus naudas,kas paßie jau ir izpĺepinàta
12.oktobris, 14:17 Atbildēt
JJūlis
Jaunie noteikumi ir neefektīvi. Aizmirsts ir sabiedriskais transports. Ir gan saprotams, ka roka neceļas uz sabiedriskā transporta ierobežošanu, bet bez tā visiem pārējiem ierobežojumiem ir maza jēga, sevišķi stundai šurpu vai turpu. Sabiedriskā transporta ierobežošana novestu pie lokdauna, ražošanas apturēšanas. Tagad varbūt vajadzēs atvērt lauku hospitāļus, kuros varēs izolēt ar kovid saslimušos, kur tiem sniegs minimālu palīdzību.
12.oktobris, 15:07 Atbildēt
JJūlim mūlim
Izbeidziet, draugs Jūlīt, censties "tiesiski" noskaidrot, kā neliešiem Jūs maksimāli "likumīgi", piedodiet - izdrāzt un diskriminēt! Nevedieties uz to un nemēģiniet spēlēt pēc meļu un blēžu "noteikumiem"! Jo viņi tos maina jebkurā "spēles" momentā... IGNORĒJIET maksimāli tos visus - cik tik var - un aiciniet citus arī IGNORĒT!)) Lai Jums un visiem ir laba veselība)))
13.oktobris, 11:00 Atbildēt