Komentāri: Saeimas pozīcija par 2022. gada budžetu nedebatē. Nauda plašā izšķērdībā plūdīs šā vai tā

21.11.2021. Māris Krautmanis
 
AAgate
Neplūdīs, jo naudas vienkārši nebūs. Pēc novembra dīkstāves un masveidīgas darbinieku atlaišanas decembrī būs kritums soc. nod., bet janvārī iin. Un pamatīgs kritums. Un pēctam ar paātrinājumu samazināsies. Gudrā sabiedrības daļa aizies pagrīdē.
18.novembris 2021, 5:51 Atbildēt
sslātaviete
uz Eiģipti,Maltu vai Bobruisku...
21.novembris 2021, 9:19 Atbildēt
JJumu
Es tā saprotu, ka nauda būs. Tās piedrukās tik daudz, ka vērtība tai nokritīs un varēs sienas aplīmēt tapešu vietā. Visi kļūsim miljonāri ar plikiem dibeniem.
21.novembris 2021, 11:00 Atbildēt
IInteresanti
Ja vakcīnas ir eksperiments, izņēmot pfizeri, tad par to maksā! Kur ir nauda par mūsu ciešanām?
21.novembris 2021, 11:56 Atbildēt
GGulbis
Tas ir, iedzīt valsti pamatīgos parādos un pēc tam pamest zem NATO tupeles, būs tautai atkal kungs, kam kalpot, jeb pareizāk sakot, jau ir..
21.novembris 2021, 11:59 Atbildēt
GGreta
Plūdīs un kā vēl plūdīs. Palielinās esošos nodokļus un izdomās kādu jaunu nodokli, dzīves līmenis valdīkļiem ir jāuzlabo, ekonomēt var cilvēks parastais un protams pensionāri, īpaši tie ,kuriem tika atmests pliks kauls 20x5=100 eiro, klanieties un kājas bučojiet. Mēsli.
21.novembris 2021, 13:07 Atbildēt
sspirāle
kas Saemā šogad atšķiras no jau daļēji aizmirstās sēdes 2. Godmaņa valdības pēdējās dienās pirms tās krišanas, kad pieņēma daudzos likumus "atjaunojamās" enerģijas jomā un dalīja kvotas? Saemas spīkers Daudze knapi spēja lasīt pieņemamo likumu kārtas numurus, likumus, ko pieņēma veselām paketēm, bez jebkādām debatēm. Kam tad ir teikšana Saemā tagad un kam bija toreiz, bez minēšanas, kam partija ir vien savu savtīgo mērķu sasniegšanai!
21.novembris 2021, 15:10 Atbildēt
sspirāle
kaut kur, iespējams cenzūras dēl pazudis burtiņš "i", Saeimas
21.novembris 2021, 15:12 Atbildēt
MMāris
Un ja nu gadās paradokss,šitie mērgļi netiek nākošā ''saeimā''?!Silīte gar degunu!
18.novembris 2021, 10:32 Atbildēt
kkrišānis pautlaizis kariņš
Gan jau tiksim, rasslabsja, mēs jau sen dzīvojam tehnoloğiju pasaulē, stakis tak ar savu degenerātu bandu tika
21.novembris 2021, 8:56 Atbildēt
CCeplis
Latvija ir tuvu kam...?
21.novembris 2021, 9:20 Atbildēt
JJopcikpopcik
Tuvu šim - būs jauni svētki, tieši pēc 18 Novembra svinībām - Apvienoto Nāciju Nacionālā Toletes Diena. Valdība varēs dirs..t tālāk un priecāties cik dzīve ir skaista.
www.un.org/en/observances/toilet-day
21.novembris 2021, 14:36 Atbildēt
MMildiņas padēls
Šitiem es pat savu pustukšo maku neuzticētu, bet nu ir sanācis tā, kā sanācis ...
21.novembris 2021, 8:04 Atbildēt
iidioten
Bija ''taupības stāsts'' Valda Dombrovska izpildījumā, būs ''izšķērdības stāsts'' Kariņa gaumē ...
21.novembris 2021, 8:11 Atbildēt
hha ha
taupibas stāsts bija tikkai tāpēc,ka latvijas valsts noziedzīgajai kliķei par katru cenu bija jānokļūst eirozonā un nāto.
21.novembris 2021, 13:52 Atbildēt
IInga
riebjas maksāt nodokļus, jo vis tiek vienkārši sakot sabāzts valdošo partiju un to sponsoru kabatās.. tik nekaunīga naudas šķērdēšana savā labā, ka patiesi rodas vēlme aizbraukt kaut kur labi tālu, lai ne cents no manis nopelnītā nenonāktu šo badīgo, nekaunīgo blēžu kabatās..
21.novembris 2021, 8:23 Atbildēt
UUps
Šī ir viss zaglīgākā, melīgākā valdība Latvijas 103.gadu vētsurē!
21.novembris 2021, 10:31 Atbildēt
GGreta
Īpaši šajā ekonomikas krīzes laikā un covida laikā, kad tiek tērēti miljardi, stulbām reklāmām, bukletiem, zelta gultām un sazin vēl kam, par ko mums nav ne mazākās nojautas, toties straujš kāpums luksus auto iegādē. Ir jādižojas ar Bently un protams tiks un ir sāktas celt jaunas mājas. Alkatīgie ciniķi.
21.novembris 2021, 13:15 Atbildēt
zzigurds
priekskam vispar si seima un deputati, ministri, "budzeta komitejas", "partijas", "koalicijas" ir vajadzigas. Nomainit visu ar briviem Zoom sanaksmem ar vietejiem ar balsu vairakumu ieveletiem parstavjiem kuras notiek periodiski ar pilsoniem un kur visu nolemj un viss.
21.novembris 2021, 20:02 Atbildēt
DDelavers
Saeimas opozicijai es ticu vel mazak. Nebalsosu ne par vienu no Saeimas opozicijas parstavjiem.
21.novembris 2021, 8:33 Atbildēt
KKAA
žēl, ka tu neskatījies budžeta pieņemšanas un nobalsošanas kārtību tur tava mīļā valdošā koalīcija uzvedās ,kā īsti lielceļu laupītāji un tautas reketieri ,viņi vispār nedebatēja ,bet ar cinisku smīnu nobalsoja pret daudziem opozīcijas priekšlikumiem ,kuru mērķis bija samazināt budžeta deficītu un ieviest caurskatāmāku naudas izlietojumu .Diemžēl populārākais vārds valdošajai koalīcijai bija KAPACITĀTE=naudas iztērēšana savām interesēm tad nu turpini ticēt saviem mīļajiem zagļiem un droši balso par viņiem ,tad tikai nesūdzies ,ka Latvija slīkst arvien zemāk nabadzībā un atpalicībā ,Es viņiem neticu un viņu nekaunīgās sejas izraisa fizisku nelabumu
21.novembris 2021, 13:04 Atbildēt
vvilnis
jep, milie zagli, tadi ka dzintarins, karins, paristi, jenoti, bordelans, kuri ar smaidosu seju tev KATRU DIENU desmitiem gadu ilgi stasta vienu, bet pec tam apgriezas apkart un nozog pedejo, lidz tadi pakapei ka cilvecini no latvijas beg un strada kaut kadus apkalpojosa personala darbus kopa ar negeriem citas valstis un pasi peldas neizsakamas bagatibas, un protams vini neko mainit netaisas, uztaisijusi sev dzives ilguma sili, un pat "uztaisitas" ta ka viniem sis viss ir muzigi garantets.
22.novembris 2021, 14:03 Atbildēt
ssunc
Saprotami! 'Pozīcijas 'ierēdnīcs. Algu paaugstinājums.
25.novembris 2021, 6:55 Atbildēt
CCūkkopis
Gan jau vēlēšanas bekoncūkas noliks pie tukšas siles.
21.novembris 2021, 8:33 Atbildēt
SSkorceni
Nu kad ņems , ja ne tagad . Vēl viens gads ir iespēja laupīt - un viss . Nāks atkal jauna banda ko sēņēdāji sabalsos
21.novembris 2021, 8:35 Atbildēt
SSkorcēni
Nu kad ņems ,ja ne tagad ! Vēl viens gads ir iespēja laupīt- un viss. Nāks atkal jauna banda ko suņēdāji sabalsos
21.novembris 2021, 8:54 Atbildēt
eeu pipsi
tu i viens no sēņēdājiem?
21.novembris 2021, 10:52 Atbildēt
ssmaids
Bildē kadri labi, sevišķi kriminālnoziedznieks Bondars, kas kopā ar saviem līdzbiedriem aplaupījis Krājbankas klientus, ja tādus aicina viesos jāpārskaita sudraba karotes, noteikti kaut ko ieraus nāsīs!
21.novembris 2021, 8:48 Atbildēt
KKAA
Jā mēģināja tēlot baigi gudro ,un tas viņa pretīgais smīns un zaglīgās acis tā vien teica:,,Ko jūs nabagi varat mums padarīt ,mēs kungi zagām ,zogam un zagsim .Ja tauta nebūs vienota un ja tagad neizmantos savas iespējas vēlēšanās un neatriebsies šiem zagļiem izmetot viņus mēslainē ,tad jums nebūs nekāds sakars ar vārdu patriotisms
21.novembris 2021, 13:13 Atbildēt
VValdības vīzija
Patiesībā tagad ir foršs laiks, jo valdība mums aizliedz strādāt likumīgi, kas manuprāt vēsturē tādā apmērā vēl nav pieredzēts, un tai pat laikā naudas budžetā ir vairāk kā nekad. Valdība iznīcina uzņēmējdarbību un palielina ierēdņiem algas vienlaicīgi, jauks salikums vai ne. Nav jābūt nekādam profesoram lai saprastu, ka šādas sistēmas darbošanās ir īslaicīga un mēs visi vēlamies to vai nē pateicoties tieši šiem pērkamajiem pakalpiņiem izjutīsim tās sekas. Domāju Latvijā nav vienīgā valsts, kas ar to saskarsies. Kā naudai kritīsies vērtība domāju ilgi nav jāgaida. Cik tad var bezjēdzīgi printēt!
21.novembris 2021, 8:51 Atbildēt
GGada glezna
Plutokrātija domā par vēlēšanām, tāpēc ceļ algas ierēdņiem. Ierēdņu publika ir čakli vēlētāji.

Prognoze (vienkārši cerības) ir tāda, ka uz vēlēšanām saniknotā tauta nenāks, un uz ierēdnīšu balsojuma varēs atkal tusēties pie siles.
21.novembris 2021, 12:15 Atbildēt
KKAA
Tieši otrādi ,pienācis laiks saniknotai tautai parādīt savu saliedētību un kategoriski aizliegt šai korumpēto izšķērdētāju bandai turpināt vadīt mūsu valsti un balsojot PRET viņiem pasargāt Latviju no sabrukuma Vienreiz latviešiem jāizvērtē kas ir kas ,lai kā viņi ar savām deputātu kvotām (starp citu no mūsu nodokļiem) centīsies ietekmēt un uzpirkt Latvijas vēlētājus nedrīkst tam padoties ,materiālie labumi ir īslaicīgi ,bet par Latvijas nākotni jādomā tagad ,lai tās pastāvēšana būtu ilglaicīga. Būsim patiesi patrioti savā valstī
21.novembris 2021, 13:27 Atbildēt
mmārtiņš muļķis bondars
A tā tava nauda, marčik ko? Tu jau grib lai eiriki tag kā koncervi guļ, atnāks citi ta varēs uzreiz šķērdēt ja? Citi algas seu agrāk varēj palielināt, a man leduskapī jâtur. Citās valstīs attiecīgie lìmeņa specialisti saņem vēl vairāk. Palasi amērikas avīzes, pa dubaju vispār nerunāsim
21.novembris 2021, 8:52 Atbildēt
VVienprātis
Valsts pārvaldē strādājošo simti tūkstoši vēlēšanās vienmēr balso par esošo pozīciju, jo tā ir garantija darba saglabāšanai. Un pozīcija savukārt atgādina par sevi, ar algas pielikumu. Tikai šobrīd nav īstais laiks dzīrēm. Visu šito izšķērdību drīz nebūs no kā finansēt. Pasaulē sāk iegriesties spēcīga inflācijas spirāle. ECB drīz būs jāglābj to, kas vēl palicis pāri no EUR pirktspējas. Viņiem būs jāpārtrauc valsts obligāciju iepirkumi. Latvijas ārējais parāds jau ir diezgan augsts, un bez ECB procentu likmes būs augstas.
21.novembris 2021, 8:55 Atbildēt
mmārtiņš muļķis bondars
Tjip, pats gudrākais. Neko saprast vispār nevar ko tur uzrakstīji, kaukāda ekonomista ādama smita teorija? O grāmatas lasi, ja?
21.novembris 2021, 9:00 Atbildēt
VVieprātis
Skaidrojums priekš Mārtiņa muļķa bondara. Lielās naudas laiks, kad varēja lēti aizņemties, pavisam drīz beigsies. Ja Tavu algu maksā valsts, tad Tev vajadzētu aizdomāties, no kurienes nāk nauda.
21.novembris 2021, 9:51 Atbildēt
LLily
Un ko var gribēt? Mēs esam kolonija un tāda arī pār mums ir politika. Bet, kā saka, ne nu pirtiņa degs, ne nu trīnīte skries! Kādus tik laikus mūsu tauta nav pārdzīvojusi, pārdzīvos arī šo gasterbaiteru valdību!
21.novembris 2021, 9:09 Atbildēt
MMigla
bet pa purnu vajadzētu gan
21.novembris 2021, 9:23 Atbildēt
rraksts
atgādina 'Emīla nedarbus'....kad nav naudas es NEVARU nopirkt.Kad ir nauda es NEDRĪKSTU pirkt.Varbūt nav slikti,ka visas valdības žēlojušās,ka nauda ir tik cik ir un šoreiz NESENĀK,bet nekas neliecina,ka arī šoreiz tiktu 'pagriezsts vaigs Cilvēka virzienā'.Valsts galvenais ierēdnis Citskovskis turpina veco pantiņu par ierēdņu algu pielīdzināšanu 80% no privātā biznesā strādājošajiem,tikai vakcinācijas biroja organizēšana apliecināja,ka alga ta ir prezidenta līmenī,bet atdeve neatbilstoši zema.
21.novembris 2021, 9:26 Atbildēt
dde Soto
klau, nra. Vai pēc aivara ietupināšanas Latvijā VISPĀR kaut kas labs ir noticis ? [ smīn ]
21.novembris 2021, 9:38 Atbildēt
ddoks
Ko smīni muļķi,sen neesi pa muti dabūjis .?
21.novembris 2021, 9:56 Atbildēt
HHe He
Naudas būs daudz! Priekš koncentrācijas nometnēm, vakcīnām, gāzes kamerām, krematorijām, zonderkomandām un ūdensmetējiem. Un, kad viss būs galā, arī visa nauda pēkšņi izbeigsies. Tā saka sazvērestības teoriju piekritēji, kuriem, kā par brīnumu, arī vienmēr izrādās taisnība!
21.novembris 2021, 9:52 Atbildēt
KKomunists
To varbūt sāks saprast pēc gada,tagad galvenais pie vainas antivakseri.Es vēl brīnos ,kā nav ieviests militārais ārkārtas stāvoklis,jo iemesls ir,migranti no Baltkrievijas,bet viss ir vēl priekšā,liekas evakuācijas plāns tiek iedarbināts ar 2022.g.1 janvāri.
21.novembris 2021, 10:47 Atbildēt
vvilnis
ASV FDD (drug and food adminstration) noraidija zinatnieku, arstu utt pieprasijumu publiskot datus par Pfizer vakcinas izstradasanu lidz 2076 gadam, kad visi jau bus mirusi. Tatad tie pasi kas radija virusu, izstradaja vackinu, kuras sastavdalas tagad neatklas lidz 2076. Neliela sazverestibas teorija vai ne?
www.breitbart.com/po..avirus-vaccine-data/
21.novembris 2021, 14:39 Atbildēt
IIncis
Diemžēl pie varas esošie zin, ka nekas nebūs ne par bezdarbību, ne par melošanu. Ne par naudas apgūšanu. Kas tulkojumā nozīmē līdzekļu izšķērdēšana. Viss iet kā pa sviestu. Tāpēc jāņem. Kamēr var. Ja nu nākamreiz neievēlē? Tāda sajūta. Ka uz nākamajām vēlēšanām aizies tikai pašreizējā saeima. Valdība, deputāti un varbūt vēl kāda salasīta saujiņa. Tik ciniska. Bezatbildīga un tukšmuldīga valdība pa šiem gadiem laikam tomēr nebija gan redzēta.
21.novembris 2021, 9:54 Atbildēt
IIvis
Domāju,ka vēlēšanu nemaz nebūs.Oktobrī,ap vēlēšanu laiku,ieviesīs ĀS,un uz tā rēķina mafija turpinās darīt savus melnos darbus:laupīt,izšķērdēt,piesmiet un izvarot(ar piespiedu vakcīnām)cilvēkus!
Kuram vēl nav skaidrs,ka šai te huntai neinteresē,ne mazākā mērā,tautas labklājība un veselība!?!?
21.novembris 2021, 19:07 Atbildēt
BBalagan
Latvijaa nau nekaadas poziicijas un opoziicijas... Viena banda... Ar to atshkjiriibu, poziicija rij Riigss pilis Baltajaa zaakee, a opoziicija Riigas pils pagrabaa... Un kaukad mainaas vietaam... A Saskaņa barojas Riigas, Reezeknes un Daugavpils domees... Nekaadas opoziicijas tur nau... Pokazuha...
21.novembris 2021, 10:08 Atbildēt
TTikai mieru
Ieviesiis digitaalo euo, un LV tecees kjiiselja upes, debesmannas krastos! Algas buus tikai iereednjiem, privaataa sektora straadaajoshie meegjinaas kaut ko nopelniit, atraadaajot 24/7 rezjiimaa, un buus pateiciigi par to mazuminju, kas tiem tiks atveeleets!
21.novembris 2021, 10:11 Atbildēt
eesmeralda
tad kad petraviča saņēma divas algas un sedeja uz diviem krēsliem kad bija pozicija ari neviens nedebateja ka tas nav godīgi tā petraviĉa vispār ir neizteikšos
21.novembris 2021, 10:14 Atbildēt