Komentāri: Egils Levits diskreditē Valsts prezidenta institūciju

11.01.2022. Māris Krautmanis
 
KKrautmanim
Nu cik var? Nav apnicis?
11.janvāris, 8:04 Atbildēt
PPareizaissecinājums
Acīmredzot ir pienācis laiks, kad tautai ir apnicis "nācijas glābšanas no krieviem" naratīvs un tauta grib sagaidīt reālus darbus.
11.janvāris, 11:06 Atbildēt
PPrecizējums
Nekad nerunājiet tautas vārdā - Jums neviens nav devis tādu pilnvarojumu! Tauta nav nekāda viendabīga biezputra, par to liecina arī vēlēšanu rezultāti: vieniem patīk meita, otriem - kleita, trešiem - vēl kaut kas cits un tā tālāk...
11.janvāris, 17:11 Atbildēt
aapnikums
Jūsu reklāma ir jau līdz augstāk nekā līdz kaklam! Feikojiet citur!!!!
12.janvāris, 13:42 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
11.janvāris, 13:15 Atbildēt
OOma
Egils Levits ir vislabākais Latvijas Prezidents kopš Kārli Ulmani !!
11.janvāris, 20:04 Atbildēt
aapnikums
muļķības!!!!!!! Vaira Vīķe-Freiberga un Zatlers - pārējie, lai gūtu tikai labumus
12.janvāris, 13:44 Atbildēt
dde Sado
Visi silei pietuvinātie bāleliņi kopā ņemot (kopš Atmodas laika) ir sarunājuši mazāk glupību, nekā Rīgas pilī izmitinātais večuks viens pats divos savas prezidentūras gados!
11.janvāris, 13:19 Atbildēt
TTrāpīgi de Sado
Tur gan var piekrist. Labāk lai nerunā, sevišķi 1. septembrī un Ziemassvētkos!
11.janvāris, 23:03 Atbildēt
tto Krautmanim
Kas ar tevi? Smadzenes klemmējas? Biji muļķis un būsi muļkis? Tā teikt, savu muļķa tikumu neiesi zaudēt, kaut kāda tur Krautmaņa dēļ? Cik vajag, tik arī var, ja kas!
11.janvāris, 11:36 Atbildēt
ŽŽanis
...."Egils Levits taču nāca ar ļoti lielu sabiedrības uzticēšanās kredītu. Lai gan mūsu valstī prezidentu ievēlē parlaments, sākotnēji arī tauta viņam visnotaļ uzticējās un uz viņu cerēja."....
CINISKU MELU PARAUGS! KĀDA TAUTA, KĀDAM LEVITAM? 90% TĀS SAUCAMĀS TAUTAS TĀDU PUSŽĪDU VISPĀR NEZINĀJA!
NEVAJAG SAIEIMAS ŠURĪŠANOS UZVELT TAUTAI. TĀDS SŪDS NEVIENAI TAUTAI NEBIJA VAJADZĪGS UN ŠĪ PILNĪGI LIEKĀ UN NEVAJADZĪGĀ, BET RIJĪGĀ INSTITŪCIJA IR JĀLIKVIDĒ! JO ĀTRĀK, JO LABĀK!
11.janvāris, 21:34 Atbildēt
ddooma
Nu, atklāti sakot, no trīs piedāvātajiem kandidātiem, Levits, tomēr, bija vis inteliģentākais un pieņemamākais
12.janvāris, 13:49 Atbildēt
PPilsonis
Tautai jāzina savi “varoņi”. Žurnālists aizmirsa pieminēt arī mīļākās pasijas iestumšanu trekni atalgotajā satversmīgās tiesas amatā. Nav jābrīnās par šitā indivīda zemo reitingu un politiskā līķa smaku, ar ko viņš bagātīgi apgādā Kariņa koalīcijas partijas.
11.janvāris, 11:42 Atbildēt
SSmīns
Kam negadās!
11.janvāris, 23:05 Atbildēt
jjājā
Levits iespējams kadam uzkāpis uz varžacīm, ka viņu nra.lv tā ķengā. Tāpat kā Bordānu un visu valdību. Neesmu dzirdējis no saskāniešiem vai zaļajiem/zemniekiem nevienu racionālu piedāvājumu kā risināt situāciju. Tikai kritika, kā tādi suni rej ielīduši siltā būdiņā. Un pirms vēlēšanām līdīs ārā kā tadi varoņi. Un mēs tak zinam kuram šī lapele strādā.
11.janvāris, 12:11 Atbildēt
jjājam
Dzirdēt var tikai tos, kuriem ļauj runāt. Jēga runāt ir tad, ja klausās. Ne viens, ne otrs nenotiek tavu mīļoto neliešu levitu, bordānu un kariņu dēļ. Cik dumjš esi, to skaidro tavs komentārs.
11.janvāris, 12:26 Atbildēt
AAndree
Un ko nepareizi pateica?
11.janvāris, 12:21 Atbildēt
SSecinājums
Apnicis ir Māris Krautmanis. Levits ir ļoti labs prezidents, bet tiem, kam prezidenta ideāls ir Putins, protams, nepatīk patiesi inteliģents un erudīts cilvēks.
11.janvāris, 17:08 Atbildēt
MMāris
Sorosa gnīda!
11.janvāris, 9:22 Atbildēt
SSmaida
Tauta nav viņu ievēlējusi , tāpēc viņš tautu neaizstāv , tikai kliķi !
11.janvāris, 10:50 Atbildēt
GGrieta
Vai tiešām vēl neredzat ka viņi ir viena bbrandža. Dūre sastāv no 5 pirkstiem un šī dūre ir reāls drauds visai tautai. Ieliktenis, dubultpilsonis, plikpauris ,bordeļjānis un linkaits
11.janvāris, 12:47 Atbildēt
GGrāmatvede
Jā, viņš diskreditē, bet Vējonis arī diskreditēja, bet visvairāk diskreditēja Andris Bērziņš, kurš spēja apkaunot Latviju jebkurā vietā un laikā.
11.janvāris, 10:56 Atbildēt
jjupī
Aha... ka tik ne ar! Bērziņš biaj darītājs! Patrieca lupatu dombrovski. Kuros likumos vajadzēja- atgrieza labot Silei. Un jā, atšķiri`ā no šī gnīdas un trīspilsoņa, savu algu ziedoja skolām u.c.! Bet šitais- tik palielina štatus un grābj, grābj! Bezkaunīgs šitais trīspilsonis! Un lielākais kauns Latvijas vēsturē!
11.janvāris, 11:03 Atbildēt
zzini
Nepurkšķini, grāmatvede! Ar Bērziņu viss bija ok, ciktāl par viņu nesāka ņirgāties žurnaļugas. Ja tas ir tas, kas apliecina tavu prāta aprobežotību, tad tavs komentārs ir saprotams. Bērziņš prata ierādīt vietu šmurguļiem, bet bija sorosītu nīsts, jo strādāja Latvijai!
11.janvāris, 11:40 Atbildēt
PPrecizējums
Bērziņš pats bija šmurgulis un blēdis
11.janvāris, 17:13 Atbildēt
YYes
Grāmatvede, liec nu Bērziņu mierā! Prātīgs vīrs, bija savā vietā, viņam no valsts neko nevajadzēja savam labumam,- ne tā, kā pārējiem, - ne algu, ne auto, ne sekretāres, ne greznus dzīvokļus apmaksāt. Paraugs, kā eksprezidentiem jāuzvedas.
11.janvāris, 11:13 Atbildēt
PPrecizējums
Skaidrs, ka vairs nevajadzēja - kopā ar Šķēles grupu bija jau sazadzies pietiekoši, tai skaitā - par Eiropas naudu savu privātmuižu uzcēla
11.janvāris, 17:13 Atbildēt
mmare
Arī es tā domāju, 100%!
11.janvāris, 11:22 Atbildēt
NNesalīdzināmas lietas
Nu nu ! Berziņš salidzinot ar šo zvaigzni , ar šo parlamentaro negadijumu bija istais dievs !
11.janvāris, 11:20 Atbildēt
FFakts
Bērziņu tauta ilgi atcerēsies, ka viņš Vienotības nejēgu nolika pie vietas - tas ir paraugs, kā jārīkojas ar nemākulīgiem premjeriem.
11.janvāris, 11:30 Atbildēt
PPrecizējums
Dombrovskis bija viens no vislabākajiem premjeriem, kāds mums bijis. Viņa reitingi pat visdziļākās krīzes laikā bija augsti, bet zaglim Bērziņam un viņa ZZS tas nepatika
11.janvāris, 17:15 Atbildēt
FFakts
Viņa reitingi bija tik lieli, ka pāsniedza gan 1. gan 2. pasaules karu - izdzina emigrācijā vairāk latviešus nekā karu laikos.
12.janvāris, 13:00 Atbildēt
KKūrs
Prezidents Bērziņš ir vienīgais, kurš uzvedās prezidenta cienīgi. Varbūt vēl Zatlers nedaudz uz to pusi, bet Zatlers ir zem Ļiļkas tupeles. Ko vērti ir Bērziņa vārdi ''Nešaubos, ka drīz pasaulē pienāks laiks, kad mūsu šodienas problēmas mums šķitīs sīkas un nenozīmīgas''. Jā, kalnus viņš negāza, taču izrēķināja savus spēkus, ka to nepietiks.
11.janvāris, 18:36 Atbildēt
PPedagogs
Andris Bērziņš visu algu ziedoja labdarībai!
11.janvāris, 19:39 Atbildēt
GGrāmatvedei skauž ka
Bērziņam bija visskaistākā , izglītotākā un elegantākā , sieva ar nevainojamu stāju un uzvedību. Pašam Bērziņam arī bija visstaltākā stāja un vislabāk pašūtie uzvalki. Un viņš uz darbu gāja kājām, nevis slapstījās no tautas.
11.janvāris, 23:09 Atbildēt
NNevakcinēts tautas ienaidnieks
Varu pateikt par sevi - Latvijā ieviestais fašistiskais režīms pēdējo divu gadu laikā mani ir padarījis par totālu un galīgu šīs valsts ienaidnieku. Man vairs nav ko zaudēt, nebaidos ne cietuma, ne VDD, ne koncentrācijas nometnes.
11.janvāris, 10:59 Atbildēt
YYox
Tev derētu kādu brīdi padzīvot pie Pu režīma, ko tad tu dziedātu... Par tādiem tekstiem Pu režīms tevi ieliktu KPZ, kur menti tev vispirms nieres atdauzītu.
11.janvāris, 11:21 Atbildēt
TTā gluži nav
Pie tā nav valsts vainīga, bet birokrātiskie iztapoņas .
11.janvāris, 23:11 Atbildēt
iidioten
Rokas nost no Murrātāja!
11.janvāris, 11:04 Atbildēt
bbenderbejs
jaunvārdu radīšana varētu liecināt par to, ka cilvēkam ir ierobežots vārdu resurss cietajā diskā. Tas kā 12 krēslu Elločkai. Cik viņai bija - ap 30? Tiesa - viņa iztika ar tiem pašiem un necentās radīt jaunvārdus.
11.janvāris, 11:14 Atbildēt
IIluta
un kādam šī ir izdevusies valsts
11.janvāris, 11:33 Atbildēt
YYes
Nevar prasīt no Levita, lai viņš būtu līderis, resp.vadonis, kāds bija Kārlis Ulmanis. Tad Levitam būtu jāizsludina ārkārtas stāvoklis, jāatlaiž parlaments... Tas būtu pret Satversmi, Levits, jurists pēc profesijas būdams, Satversmi nepākāps, bet to ievēros, Levits ir nevis Ulmaņa, bet Čakstes tipa prezidents, kāds pēc Satversmes valstij ir paredzēts. Tāpēc nevar no viņa prasīt darīt to, ko citās valstīs dara tautas vēlēti prezidenti, kuriem ir attiecīgi lielas tiesības un pilnvaras. Savu pilnvaru robežās Levits ir atbilstošs pienākumiem, un visi šie uzbrukumi viņam - tie ir bezjēdzīgi. Bet ja kāds gaida un grib ko citu no viņa, tad vispirms ir jāgroza Satversme.
11.janvāris, 11:51 Atbildēt
aapnicis
Jā,bet citu valstu prezidenti nesaņem tādas dāvanas līdz mūža beigām no pateicīgās tautas.
11.janvāris, 14:15 Atbildēt
YYes
Zatleram vajajdzēja smalku buržuju dzīvokli Raiņa bulvārī, auto un prezidentam atbilstošu algu, kas ikgad paaugstinās. Alberts Kviesis pieprasīja sev labu dzīvokli uz valsts rēķina. Gustavs Zemgals atteicās otrreiz būt prezidents, jo prezidenta alga par mazu, un aizgāja atpakaļ par advokātu. Andris Bērziņš nesaņēma nekādas dāvanas, iztika ar to, ko savulaik zviedru bankā strādādams, bija nopelnījis. Paraugs joprojām ir Kārlis Ulmanis, kam pašam neko īpašu nevajadzēja un bija vispieticīgākais no visiem savā valdīšanas laikā. Redzēsim, kā būs ar Levitu un vērtēsim vēlāk.
12.janvāris, 13:16 Atbildēt
JJaunzems
Laikam jau vaina ir prezidenta tizlajā komandā. Piemēram, es rakstīju prezidentam par Latvijas augstākās izglītības diplomiem-feikiem, ko varu pierādīt. Bet kantoris mani atšuva visprastākajā laipnajā formā. Latvija degradējas un grimst visos rādītājos līdz ES pašai apakšai. Cienījamais Bens rakstīja par idiokrātiju. Kristians Brekte rūgti ņirgājas par Latvijas izglītību ar zīmējumu uz skolas brandmūra. Latvijai nepieciešama gudra, drosmīga, izlēmīga vara! Kur esiet, spēcīgie pasionārie vadoņi?
11.janvāris, 11:53 Atbildēt
RRuta
Es uz visiem laikiem atcerēšos, ka Levits cilvēkus, kuri nevēlējās vakcinēties pret kovidu, nosauca par antisociāliem elementiem. Kāds elements ir viņš pats? Varētu varbūt pats paškritiski sevi un savu darbību novērtēt? To jau nesagaidīt no šīs "spožās zvaigznes".
11.janvāris, 12:00 Atbildēt
dde Soto
Es, Levits un Kūciņa ļoti mīļi sadzīvojam! (-smaidu)
11.janvāris, 12:55 Atbildēt
ttauta
Nemuldi,krieviem ir prezidents,mums valdiibas prezervatiivs.
11.janvāris, 12:59 Atbildēt
JJautājums
tauta, vai pārstāvat utaino un smirdīgo tautu grupu, t.i. - tiem, kam Putins prezidents?
11.janvāris, 17:16 Atbildēt
NNeuzlādetais telefons
Ļoti ceru ka uz otro termiņu viņu nacionālā nevirzīs.Vajag ieplānot bukletu ar jaunvārdi ko prezidents savās runās ir teicis .Par to derētu padomāt,jo viņam sieviete ir sievišķā būtne utt
11.janvāris, 13:03 Atbildēt
mmiks
Ļoti ceru, ka tie troļļi, kuru komentāros ir vairāk kļūdu nekā vārdu, sameklēs sev citu iztikas avotu un neblamēs savus maizes tēvus.
11.janvāris, 15:11 Atbildēt
ttiešām
par maizes tēvu runājot, vai tieši "pieneņgalva" nebija tas, kurš nāca klajā ar ierosinājumu partijas finansēt no budžeta? Vai tieši šis vīrs neatbalstīja visus citus likumus deputātu, ministru un ierēdņu algu ievērojamam pieaugumam? Tad kā gan tie,kas pagaidām augšā neatbalstīs savu maizes tēvu? Vien laiks rādīs, kā "kārtis noguls" pēc šīgada Saeimas vēlēšanām? Vai tiešām tur būs tie, kas vieglu roku pasviež 40mlj saviem pārdarītājiem, ja ne saviem, tad lielas daļas tautas pāri darītājiem jau no pimās okupācijas laika 1940.
11.janvāris, 16:20 Atbildēt
OOmīte
Patriekt šo jaunžīdu kompāniju, kamēr.nav trešais balsojums par 40
miljoniem,kauns un negods,riebjās dzīvot šādā valstī.
11.janvāris, 15:12 Atbildēt
ooto
Muļķu zemē jau izvēle maza, kuru ņem, tas muļķis. Kas attiecas uz levitu, tad prezidents gan viņš ir nekāds. Varēja tīties uz savu veco māju un tur rakstījis satversmes žīdiem, čigāniem vai kādam citam, būtu miers. Sanāk, ka tvai viņš ir te vai nav, nekāda šķirba....Caurums!
11.janvāris, 17:45 Atbildēt
llaikam jau
padomdevēji psrs LU ezotēriķi
11.janvāris, 18:02 Atbildēt
ttraki jau ir
ka prezidents nu nemaz nestrādā kā lembja advokāts.Var pat teikt,ka viņš neliekas ne zinis par svētā mocekļa grūtībām.
11.janvāris, 17:57 Atbildēt
lloģiski
ja nepatīk urbanovičam tad vēl cerība , jo vājonis un bērzņš bija bezcers
11.janvāris, 18:01 Atbildēt
sstarp citu
levits drīz sāks atgādināt toksisku atkritumu, kuru neviens nezin kur likt
11.janvāris, 18:33 Atbildēt
PPolitologs
Laiks likvidēt šo teatrālo institūciju, kuru mums 1990.gados gribējās sava bērnišķīgā mazvērtības kompleksa dēļ. Līdz tai taču pāris gadu iztikām labi.
11.janvāris, 18:38 Atbildēt
JJautājums
tai teatrāllai institūcijai jau pāri par 60 štata vietas , izdariet secinājumus !
11.janvāris, 19:23 Atbildēt