Komentāri: Kazahstāna ir tuvāk nekā šķiet

12.01.2022. Māris Krautmanis
 
AAgate
Ir tā, ka tas ko kādreiz izveidoja PSRS, nekad nepazudīs nebūtībā. Var smieties par PSRS kongresiem, kad no Āzijas brauca klanu vecākie. Lielajās pilsētās bija PSRS dzīvesveids, bet ciemos, galīgi nē. Tautām, kas bija PSRS sastāvā, visām ir kas kopīgs palicis, kā nospiedums, nekur tas nepazudīs arī nākamajās paaudzēs, gluži kā Staļina sindroms. Kāds brīvas Latvijas laika dzimušajiem būtu sakars ar Staļinu - nekāds, bet viņi sirgst ar šo sindromu. Lielākā daļa iezīž ar mātes pienu to.
12.janvāris, 6:44 Atbildēt
MModificētaisstaļinisms
Ir visai interesanti dzirdēt, kā visi klaigā : "Staļins, Staļins" ... bet, kad tiek pie varas, tad lieto tās pašas "Staļina metodes" ... varbūt tikai - mazāk uzkrītoši.
12.janvāris, 9:41 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
12.janvāris, 9:51 Atbildēt
VVarbūt
Taisnība, bet taisnība arī Modificētaisstaļinisms, ka tās pašas metodes nu lieto arī mūsu jaukie draugi un pamācītāji Rietumos - vārda brīvības apspiešana, sankcijas par nepareiza viedokļa paušanu, brīvību ierobežošana sabiedrības interešu vārdā, totāla izsekošana elektroniskajā vidē, ASV cilvēkus tur vieninieku kamerās par atļaušanos ienākt Kongresa telpās bez atļaujas 6. janvārī. Maskas vēl nav kritušas, bet ir redzams, ka vara visur vienāda. Rietumu cilvēkmīlestības maska bija tikai aizsegs, kad tas bija vajadzīgs un izdevīgs. Jaukā Rietumu "demokrātija" vienā mirklī var pārvērsties par mūsdienīgu, tehonloģiski augsti attīstītu fašismu, kā to parāda pēdējā laika notikumi, kas vēl ir tikai bezdelīgas nākotnes pārmaiņām.
12.janvāris, 10:49 Atbildēt
ssmedzeņu nav tikai zubrilkaste
čangalijai tik daudz to nospiedumu, ka paši tikai kā nospiedums...lielā ātrumā pat zili palika
12.janvāris, 11:34 Atbildēt
dder zināt
Kā zināms, valdošās partijas Nur Otan stratēģiskais padomnieks 19 miljonu valstī Kazahstānā ofici;ali ir kārtējais latviešu strēlnieks - Normunds Grostiņš, kurš kā izrādās bijušās padomju teritorijās un reizēm Briselē ieņem augstus padomnieka amatus un LV reizēm pat kandidē uz Eiroparlamentu (pēdējoreiz kopā ar Vācijas Bundestāga deputātu).
12.janvāris, 9:34 Atbildēt
AAtceriesVAK
Jā , der zināt, patiešām der zināt - kas ir Normunds Grostiņš... . Un ne tikai viņš.
12.janvāris, 9:42 Atbildēt
TTaleirāns
Kazahstāna ir tuvāk , nekā šķiet, bet ne tik tuvu, lai inficētu paēdušos bāleliņus ar dumpošanās vīrusu.
12.janvāris, 9:43 Atbildēt
MMulla
Prezidents A. Bērziņš veidoja ekonomiskas saites ar Vidusāzijas valstīm !
12.janvāris, 10:04 Atbildēt
AA ko
Nevajadzēja veidot vai? Protams, ka jāveido saites ar visu, ko var. Bet ar ko nevar, ar to nevar
12.janvāris, 10:21 Atbildēt
AAndris
Tuvāk būs tad, kad bēgļu straumes caur Krieviju no turienes metīsies pie mums! Vai arī caur Minsku! Tikai vai šiem ir tādas naudas?
12.janvāris, 10:05 Atbildēt
IIerosinājums
Mes jau ari varetu mainit savas galvaspilsetas nosaukumu no Rigas uz Levitaunu par godu visas latvijas tautas ievelētam un mīļotajam pezidentam, valstsgribim levitam , ar ko tad mēs sliktaki par kazakiem ? Un jau tulit varetu atliet pieminekli mīļotam vadonim no tira zelta ,visā augumā un novietot pie pils .
12.janvāris, 10:32 Atbildēt
NNuuntad
Nu un tad? Tev žēl, vai? Ko Tev Levits nodarījis? Manis pēc, kaut divus.
12.janvāris, 10:52 Atbildēt
PPēteris
Protams, ka vajag veidot ekonomiskās saites ar Kazahstānu, lai kāds arī valdnieks tur valdītu. Bet kāpēc atkal uzbrukt mūsu Valsts prezidentam? KO viņš nodarījis anonimajam IEROSINĀTĀJAM?
12.janvāris, 10:54 Atbildēt
nnu nu
par jūs saitēm vairs nevienu šaubu
12.janvāris, 11:32 Atbildēt
zzane
vispar bus vairak un vairak Azija. Latvija deretu macit visas sis valodas jo ekonomiskas saites tikai pieaugs. ASV stajas kirdik, bet azija tikai pieaugs viss strauja gaita.
12.janvāris, 16:30 Atbildēt
PPēteris laikam no pilskancelejas
Par ko tāds satraukums ? Te vēl nav nekāda bajistāna , demokrātiskā valstī katram un par visu var būt viedoklis . It īpaši , ja rakstā skaidrotas K-stānas valsts pārvaldes peripētijas . Klaja cenzūra tā kā pie mums nav ieviesta
12.janvāris, 16:32 Atbildēt
ččangaļi mostieties
klausieties ukraini Berezovec, Kazahijas blogerus...nošauti ir simti un šāvuši radījumi krieviski runājoši bez atpazīšanas zīmēm... nekādu teroristu vai viņu līķu nav, vagņerovcu mordas... cik stulbam jābūt, lai klausītos krievijas ziņas. pat, ja tas ir dožģ -pļutina jaunais kantoris- hi hi
12.janvāris, 11:32 Atbildēt
AAnna
Dusošais čangal,
Nu neklausies Berezovec, ukraiņi lai tiek skaidrībā savā valstī. Tur tik daudz melu, ka tik turies! Kazahstāna pati tiks galā, galvenais lai Ķīna nemaisās pa vidu.
12.janvāris, 12:04 Atbildēt
zzane
izskatas ka no arienes radits, iespejams no lielas zemes starp diviem okeaniem vai no salas kura tikko izstajas no eu. Ironiski, vinu pasu zemes sabruk, vel censas parejas valstis pataisit par atejam.
12.janvāris, 15:56 Atbildēt
aarī mala
Nav noniecināma arī iespējamā bij.Osmānijas rosība .
12.janvāris, 16:35 Atbildēt
llingvo
Kazahi krieviski runa perfekti un bez akcenta.
12.janvāris, 23:54 Atbildēt
zziņa no Levitaunas
Kazahstānā neesot neviena ASV "zaļā cilvēciņa"!
12.janvāris, 12:38 Atbildēt
aaivarsz
Tā arī nesapratu-ar ko Kazahstāna ir "ļoti tuvu" - tuvāk nekā-salīdzinot ar Turkmenistānu ,Tadžikistānu,Kirgizstānu ? AR KO?
12.janvāris, 13:40 Atbildēt
AAivarsam
Visaptverošas jukas var ātri saorganizēt . Un tad seko interneta atslēgums , superlokdauns u.t.t.
12.janvāris, 16:37 Atbildēt
DDace
Tur aizbrauca strādāt mūsu baņķieris.
13.janvāris, 14:39 Atbildēt
BBaumis
Krievu propoganda vaino angļu specdienestus , kuri bez ASV ziņas sarīkoja nemierus Krievijas pierobežā ar mērķi izjaukt NATO un Krievijas sarunas, kuru rezultāts ir tuvu Krievijai labvēlīgam.
12.janvāris, 17:33 Atbildēt
uuldis
pamazam visas sis zemes atbriviojas no krievu zabaka un oligarhiem un ari asv un parejiem zabakiem kas par viniem brada un paveras lielas iespejas, piemeram valsts ka nepala, 40 miljoni cilveki, miermiligi stradigi disciplineti un visi parejie tirgi, dkoreja utt.
12.janvāris, 19:12 Atbildēt