Komentāri: Kurš spēj noteikt vai Valsts prezidents Egils Levits un Ministru prezidents Krišjānis Kariņš lieto melna auduma masku vai melno respiratoru? Vizuāli atšķirības ir grūti nosakāmas

13.01.2022. Māris Krautmanis
 
EEdgars
Pietuvinot bildi, var redzēt, ka tās ir FFP2 maskas. Turklāt manāma CE sertifikācija. Tikai maskas ir melnā krāsā, kas ne ar ko nav sliktākas par baltajām FFP2 maskām un tāpat ir nopērkamas aptiekās.

Domājiet ar galvu pirms lasiet rakstu un pēc raksta lasīšanas. Ieteikums arī autoram.
13.janvāris, 6:13 Atbildēt
HHhgv
Ir ari melna krasa, pirkta aptieka
13.janvāris, 7:38 Atbildēt
IIetekmesaģents
Strīds par "auduma" un "medicīniskajām" un kaut kādām "respirator" maskām ir līdzvērtīgs diskusijai par iespēju ārstēt sifilisu , nēsājot zilas, vai sarkanas apakšbikses.
14.janvāris, 10:10 Atbildēt
AAnta
Man ir koši sarkanā. Marķējums atbilstošais.
13.janvāris, 15:06 Atbildēt
TTehniskais
Jebkura maska, kas lētāka par 40 eiro nedod nekādu aizsardzību pret vīrusiem, jo tās nepieguļ sejai un vīrusi brīvi iet garām kopā ar izelpoto gaisu. To labi saprot tie, kam jālieto brilles.
Tāpēc ir absolūti vienalga, kādas maskas lieto abi attēlā redzamie kungi. Vienīgais ieguvums no šīm lupatiņām - siekalu pilieniņi kopā ar vīrusiem nelido taisnā līnijā un tālu, bet aizķeras sejas lupatiņā.
Tas nav maz un labi pasargā cilvēkus , kuri īslaicīgi kontaktējas savā starpā.
Bet politiķi, kuri runā TV kameru priekšā darītu gudri, ja šos uzpurņus noņemtu, lai tos var atpazīt. Jo videokameru jau nevar inficēt.
13.janvāris, 12:34 Atbildēt
aauduma maska
Viņi trenējas atomkaram, Drīz gāzmaskas mauks galvā, jo ar Krieviju sarunas nevdas kā plānots.
13.janvāris, 13:10 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
13.janvāris, 12:31 Atbildēt
jjurisx
Kā izlasu , tā vēmiens nāk par šo ākstu.
14.janvāris, 0:16 Atbildēt
SShreks
Esi nu godīgs… Egīlam ir tie burtiņi, bet Krišjānim - nav…. Sanāk - katrs no birojiem krāmējas katrs pa savām kastēm (iepirkumiem)….
13.janvāris, 13:08 Atbildēt
aauduma maska
Aizgāja uz veikalu paņēma krāsas baloniņu un nokrāsoja :DDD
13.janvāris, 13:08 Atbildēt
ttātad
visus šos gandrīz divus gadus valstī valdījusi maskarāde, policistiem, ierēdņiem un vairumam sabiedriskā sektora darbinieku valkātās maskas bijušas vien šovs šajā covidballē. Lai varenajiem un tiem kuri attapīgāki nevajadzētu elpot medicīnisko masku smārdu un ciest no izsitumiem. Vienīgi, varbūtt, atcerēsimies, ko par šīm auduma maskām savulaik teica gan valdībā gan atbildīgās amatpersonas, gan ekspert, tās derot. Laikam tolaik vajadzīgās firmas nespēja kvalificēties iepirkumam...
13.janvāris, 13:41 Atbildēt
aautoram sviests galvā
vai ne, visdrīzāk nevarēja izdomāt labāku ievadu un kautko pie sevis izgurdoja. Bik ironiski ka editoriāls grib pasniegt kautkādu augstāku patiesību, un pēctam pats uzķeras uz lietām kas "liekas".

Un ja ar to nepietika, tad noslēgumā sāk rakstīt par kārtējā Šlesera padomnieka viedokļiem un idejām.
13.janvāris, 14:05 Atbildēt
AAnna
To Edgars
Tie ir speciālie, kad valsts amatpersonas fotogrāfējās, tas pats ārzemēs.
13.janvāris, 6:48 Atbildēt
KKuriķis
Shittttenā ākstība - uzpurņu nēsāšana, vispār, būtu izbeidzama. Pretīgi...
13.janvāris, 12:30 Atbildēt
AAiai
Man atgādina tie uzpurņi ko liek nikniem suņiem,nē nu kaut kas traks,debīlisms
13.janvāris, 12:37 Atbildēt
GGrieta
Vai nevarētu tiem valdīkļiem izgatavot īpašas maskas kas aizsedz ivsu ģīmi., kaut ko līdzīgu gāzmaskām. Riebjas skatīties.
13.janvāris, 12:37 Atbildēt
nnezālītis
“valdīkļiem izgatavot īpašas maskas kas aizsedz ivsu ģīmi., kaut ko līdzīgu gāzmaskām. Riebjas skatīties….”
…………………………………
Man ir labāks priekšlikums, proti, pārvietot augšminētos biedrus uz Rīgas Centrālcietumu, tad uz viņiem nebūs jāskatās vispār!
13.janvāris, 12:44 Atbildēt
KKuriķis
Ganjauka pamuļķa jeņķis drīz aizdomāsies līdz gāzmaskām. Bet, shittttenajam, manuprāt, a tas visvairāk nepieciešams, muļķīgā ģīmja dēļ...
13.janvāris, 12:45 Atbildēt
NNu jā
Krautmanis dienas plānu izpildījis
13.janvāris, 12:48 Atbildēt
SSega
Krautmani, sēdies, divi, par šo rakstu
13.janvāris, 13:06 Atbildēt
RRuta
Es aptiekā nopirku melnu laikam jau FFP2 masku par vairāk nekā 80 centiem, ko aptiekāre izvilka no lielas kastes un teica, ka varot lietot 8 stundas. Uz maskas gan nav šo burtiņu un cipara- FFP2. Man ir citur dabūta balta maska , uz tās ir norādīts, ka tā ir FFP2 maska.
13.janvāris, 12:49 Atbildēt
PPensionāre
Nēsāju pašas šūtas 2-slāņu dabiska auduma maskas, kuras var mazgāt un gludināt. Piegriezne ir pareiza, jo maskas pilnīgi pieguļ sejai no visām pusēm, parastās medicīniskās maskas nemaz neaizsargā, jo gaiss skrien bez filtrēšanas no visām pusēm. Jā, citās valstīs, piemēram Vācijā, sen atteikušies no auduma maskām, visiem jānēsā respiratori, - viņi to var atļauties, nesalīdzināsim vāciešu pensijas ar mūsējām, pie tam viņiem daudzviet respiratori ir par brīvu.
13.janvāris, 12:51 Atbildēt
ppensionārei
Pēc respiratoriem atlikuši divi soļi - gāzmaskas un polietilēna maisiņi. Pavēļu sacerētājiem tie netraucēšot - viņi gan elpošanai, gan dzimumdzīvei izmantojot anālo atveri, bet pavalstniekiem gan būšot jāpierod. A kurš nepieradīšot, tas Ziemassvētkus nesvinēšot! Vot tā!
13.janvāris, 13:25 Atbildēt
jjebrejs Ievits
bet man alga būs 10 000 , esmu pelnījis, ka jums tik laba dzīve
13.janvāris, 12:56 Atbildēt
aauduma maska
Tur bez brillēm var redzēt ka melna kokvilnas lupata ar šnorēm.
Kaiņš grib aizlieg tās, jo gan jau ir kād ģimenes bizness kas rāos maskas vai firmele no kuras nāk šim papidus ienākumi kešā (kādā banķelē ārzemēs).
Bet viņš ir muļķis, ar maskām neko nevar nopelnīt, tās taču lētas. Vajag taisīt lielāku biznesu, atļaut pret kovidu nēsāt tikai radioktīvās aizsardzības skafandrus un mainīt katru dienu. I' dritvai kociņ,! kas par naudu nāks!!! Varēs ne tikai sev vecumdienu pensiju ar procentiem uzvārīt, bet vēl mazbērnu mazbērniem būs pensijas bez nekādās strādāšaans. Tā ka saņemis Kariņ, vajag bīdīt biznesa lietas tā pa riktīgo. Vēl ir laiks. Nenoguli.
13.janvāris, 13:07 Atbildēt
PPipi
Kad sidie divi spragon8 beidzot aizvaksies Blin laprat katram vinam pa loti ielaistu starp acim
13.janvāris, 14:03 Atbildēt
mmillers
ar melnu marķieri uzkrāsot šiem kropļiem uz purna maskas un pēc tam nosist
13.janvāris, 14:09 Atbildēt
aaptiekārs
Šitos zagļus un slepkavas utilizēt aplejot ar sērskābi!
13.janvāris, 14:17 Atbildēt
LLauskis
Lembja pērkamo vaukšķu urīndzeltenais skribelējums -nepārspējams!
Turaties!
13.janvāris, 16:00 Atbildēt
PPirktspēja
Suši "ādu". Lēnām laiza.
13.janvāris, 18:46 Atbildēt
hha.ha
Kariņam, šķiet, ir īstais, jo ausis riktīgi novilktas. Tam otram varētu būt arī mazliet pārtaisīts suņa uzpurnis
13.janvāris, 20:55 Atbildēt
PPatiesībā
Tantes pieturā runā, ka kankara bandai piesolīti 300 milj. pat tautas fakcināciju un dresūru.
14.janvāris, 0:10 Atbildēt
EEdiks
Ko dariit tagad cilveekam, ja vins publiskaa vietaa giibst no skaabekla truukuma? Vai tadaa gadiijumaa atbilstosi likumiem buutu jaalauj nosmakt ar masku uz sejas?
16.janvāris, 15:20 Atbildēt
KKariņš pret tautu
Jo mazāk prāta un sirdsapziņas, jo cilvēks tuvāk valdībai. Paši neprātīgākie, alkatīgāķie un necilvēcīgāķie ir pašā varas augšgalā. Nu vismaz Latvijā tā pieņemts.
16.janvāris, 22:42 Atbildēt