Rīgas vicemēre Linda Ozola pieprasa algas pielikumu sava politbiroja darbiniekam

“Ņemot vērā Rīgas domes priekšsēdētaja vietnieces Lindas Ozolas biroja vadītāja Kaspara Adijāna darba sniegumu, lūdzu noteikt Kaspara Adijāna mēnešalgu 2984.00 eiro apmērā ar 2023. gada 1. oktobri. Darbinieka individuālās vērtēšanas tabula ir iesniegta Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Cilvēkresursu pārvaldē,” – šā gada 17. oktobrī šādu dienesta vēstuli Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim raksta Rīgas domes priekšsēdētāja Linda Ozola.
©Ģirts Ozoliņš/F64

Viņa galvaspilsētas domē ir ievēlēta no pasaulē godīgākā saraksta “Jaunā konservatīvā partija” (JKP), bet, tā kā Saeimas vēlēšanās elektorāts partijai “Konservatīvie” norādīja ceļu pa skuju taku uz politisko līķu kapu kalniņu, Linda Ozola ir iesaistījusies citā projektā - deputātu blokā, ko sauc “Kods Rīgai”.

Laiks iet, nosaukumi var mainīties, taču godīgums paliek - Rīgas domes vicemēre vēlas saviem politiskā biroja darbiniekiem būtiski palielināt algas. Algas kāpums ir būtisks, par vairākiem simtiem eiro. Algas pielikumu Kasparam Adijānam viņa vēlas ar atpakaļejošu datumu - jau no 1. oktobra.

Jā, kāpēc gan ne? No dzīves ņemt, dot pretī un baudīt. Nav taču nekas slikts, ja priekšniece, redzot, ka darbinieks ir čakls kā bitīte, parūpējas, lai viņam uzlabojas dzīves apstākļi. Ja tas būtu viena privāta uzņēmuma ietvaros, tad vispār nebūtu problēmu. Te gan mazliet ir tā jocīgi, jo tā nav gluži Lindas Ozolas nauda, ar kuru viņa rīkojas. Taču, tā kā viņas politiskā izcelsme ir no jauno konservatoru partijas, kas iedzīvotājiem ir atdevusi nozagto Rīgu, veicinājusi neauglīgo sieviešu mākslīgo apaugļošanu, atklājusi Bolderājas dzelzceļa līniju un finansējusi skautu kustību, nav ne vainas, ja mazdrusciņ kaut kas no rīdzinieku naudas pārripinās arī uz savām kabatām. Vai rīdziniekiem ir kas iebilstams?

Ekrānuzņēmums

Uzzini pirmais, kas interesants noticis Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā