Komentāri: Aizdomas par sabiedrisko mediju ombuda Andas Rožukalnes likuma pārkāpumiem

Komentē 8

Kas un kad atcels visu to regulējumu, izņemot pamatjautājumu, likumus, kas Latvijā uzmeistaroti? Tos likums rakstījuši, pieņēmuši slimi cilvēki! Visa tā pieejai ir slima saknē!

21.novembris Atbildēt

Tur pat likumu nevajag labot ha ha... Siksnim kā iestādes vadītājam amatpersonas status LielKundzei jānosaka.

21.novembris Atbildēt

Vai velns velnu tiesās? Tiesas jau arī ir viņu rokās.

21.novembris Atbildēt

šitā uzpūtīgā liekēde no sākta gala ir veģetējusi uz nodokļu maksātāju naudas. Dar\it neko negrib, tikai gudri pļūtīt, no rsu studentiem paņemt copy/paste textus. Kāds ombuds, smiekli nāk. Būrī kamēr viņu neiemetīs nekas neuzlabosies.

21.novembris Atbildēt

Vainīgs NEPLP vadītājs Siksnis, ka Kundzei nav noteikts amatpersonas status! Laikam Siksnītis raustās no lielās Kundzes...

21.novembris Atbildēt

Nu labi - paklepos te Māris Krautmanis. Un? Kas tālāk?

Precīzi NEKAS!

Gluži tāpat kā tas eiropas superdzelzceļš aizbrauks Rīgai un tās lidostai garām, tik vien kā nosiekalojušies Latvijas nodokļu maksātāji būs apmaksājuši dažu šeptmaņu ballītes.

Latvija šobrīd izdzīvo savus pēdējos mirkļus, jo latvieši ir izrādījušies nespējīgi un nav pelnījuši savu valsti.

Diemžēl.

21.novembris Atbildēt

“Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu ombuda darbs ir viņa pamatdarbs.”

Vai ir kādas sekas šādam ierakstam? Šāds likuma pants neliedz amatu apvienošanas kārtībā veikt citus pienākumus vai pat "pamatdarbus", par ko satraucas autors. Varbūt ir kāda cita norma, kas to liedz? :-)

21.novembris Atbildēt

Viens no Rožkalnes uzdevumiem ir veicināt sabiedrības medijpratību. Bet cik es esmu viņu klausījusies dažādos raidījumos, tad viņa nespēj pamatot savu viedokli. Piemēram, bija Dombura raidījums, kurā Rožklane vērsās pret NEPLP , pret Ābolu. Es centos saprast,ko tieši Rožkalne pārmet Ābolam, bet Rožkalne neprata savu viedokli pamatot. Es sapratu Ābola viedokli, viņa argumentus, bet Rožkalni nevarēja saprast, jo viņa nespēja savu viedokli pamatot ar faktiem. Klau, kā var būt tāds ombuds

www.lsm.lv/raksts/kas-no...kauja.a513966/

21.novembris Atbildēt