Neatkarīgā iesaka: TOP10 notikumi kultūrā no 1. līdz 7. augustam

Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: «Astro’n’out» un «Daddy Was A Milkman», Jankovska un Indzeris, Jēkabsone un Pujāts, Vivaldi un Čaikovskis.
01.08.2020. Santa Raita
 
©Publicitātes foto

«Astro’n’out» un «Daddy Was A Milkman» Reņķa dārzā Ventspilī

Šovakar, 1. augustā, pulksten 20 Ventspils Pilsētas svētku aktīvākās dienas noslēgumā Reņķa dārzā izskanēs grupas «Astro’n’out» un Lietuvas mūziķa «Daddy Was A Milkman» koncerts, kas noteikti uzskatāms par šā gada skaļāko notikumu pilsētas koncertdzīvē.

Pulksten 20 koncertu iesāks grupa «Astro’n’out», kas sevi pierādījusi uz Latvijas skatuves jau 15 gadu garumā un dzīvo mūzikā ar Raiņa citāta «Pastāvēs, kas mainīsies» pieeju. Programmā grupas lielākie hiti - «Nē gravitātei», «Dejot trakāk», «Tici sev», «Multivitamīnu multipaka», «Haosā» un, protams, «Daļa Rīgas».

No pulksten 21.20 pasākuma apmeklētājus priecēs lietuviešu mūziķis «Daddy Was A Milkman» ar pavadošo grupu. «Daddy Was A Milkman» jeb īstajā vārdā Igns Pocūns (Ignas Pociūnas) ir viens no spilgtākajiem šā brīža Lietuvas popmūziķiem. Latvijas publikai viņš pazīstams pēc singla «Breathe In» un pērn izdotās dziesmas «This is how I Feel», kas tapa sadarbībā ar grupu «Prāta Vētra». Lietuviešu mūziķis, kurš vairākkārt uzstājies Latvijā, Ventspilī sniegs gandrīz pusotru stundu garu koncertu.

Programmas kulminācijā klātesošie varēs vērot pēdējo 30 gadu spilgtākos notikumus filmā «Ventspils 700+30» un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga svētku uzrunas tiešraidi no Lielā laukuma, pēc kuras pulksten 23 ventspilniekus un pilsētas viesus priecēs grandioza svētku uguņošana.

Vakaru vadīs DJ Horens («Riga Reggae», «F Art»).

*Biļetes cena - 6 eiro. Tās pieejamas visās «Biļešu paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv. Ieeja pasākuma teritorijā no pulksten 19.30.

 
Turpinājumu lasi nākamajā lapā