Neatkarīgā iesaka: TOP 10 notikumi kultūrā no 15. līdz 21. augustam

Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Geka un Apkalna, Dukurs un Daksis, Paksadze un Munkevica, Smukais un «Turaidas Roze».
15.08.2020. Santa Raita
 
©Publicitātes foto

«Turaidas Roze» Rojas brīvdabas estrādē

21. augustā pulksten 19, godinot brāļus Kalniņus - dzejnieku Viktoru Kalniņu jeb Viku un komponistu Imantu Kalniņu - viņu jubilejās, grupa «Turaidas Roze» aicina uz koncertu «Jautra dziesmiņa sev pašam» Rojas brīvdabas estrādē-vasaras koncertzālē.

Dzejnieks un daudzu pazīstamu dziesmu teksta autors Viks (Viktors Kalniņš) 80 gadu jubileju svinēja pagājušogad, savukārt viņa brālis - komponists Imants Kalniņš - savu 80. dzimšanas dienu svinēs 2021. gada 26. maijā.

Koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas ar Vika tekstiem: «Elektriskā mīla», «Smilšu rausis», «Zilais putniņš», «Astoņkājis», «Balāde par viņu», «Vēl viens tu», «Tiem, kas rāpo», «Vienmēr būs kāds», «Jautra dziesmiņa sev pašam», «Sidrabrasa», «Kas dzīvo tanī pusē»; dziesmas no izrādes «Princis un ubaga zēns» u.c., bet otrajā daļā - grupas «Turaidas Roze» lielākie hīti.

«Visas Imanta Kalniņa dziesmas ir ļoti skaistas, tāpēc šim koncertam esam izvēlējušies gan dziesmas ar brīnišķīgajiem Vika tekstiem, gan citas «Turaidas Rozes» populārākās dziesmas: «Trubadūrs», «Apvij rokas», «Vējš un liepa», «Kas jūs esat» un daudzas citas,» tā par gaidāmo koncertu saka dziedātāja Olga Rajecka.

*Koncerta organizatori aicina pasākuma apmeklētājus ievērot valstī noteiktos distancēšanās ierobežojumus, kā arī atgādina, ka estrādei ir jumts, līdz ar to nav jāuztraucas par sliktiem laika apstākļiem.

 
Turpinājumu lasi nākošajā lapā