Komentāri: Režisore Inese Mičule: Par vienu vasaru cilvēka dzīvē

04.10.2020. Santa Raita
 
JJautājumi
Vai īstais laiks VDT rekonstrukcijai 2,5 miljonu vērtībā? Kas notiek ar Liepāju? Visos teātros algas paceltas, tikai ne Liepājā. Kā "izlidoja" no Valmieras I.Roga, bez jelkāda skaidrojuma. Kāpēc? Vai VDT kādā īpašā statusā? E.Ašarādenai alga 46 178 par darbu teātrī (11. jūlijā 2019 publiskots LA.LV par 2018.g), jaunākie dati nav zināmi. Vai vīrusa un dīkstāves rezultātā algas pārskatītas? Vai normāli, ka pensionāri joprojām aizņem štata vietas? Kā notiek finanšu taupīšana, kad tik daudzi palikuši bez iztikas līdzekļiem? Cik izmaksāja Valmieras vasaras festivāls?
4.oktobris 2020, 16:04 Atbildēt
IIr ir īstais laiks
Tak vēlēšanas nav aiz kalniem . Firmas rekonstruēs un vajadzīgām partijām ziedos.
4.oktobris 2020, 21:29 Atbildēt
ccik var
tādi 'koflikti' tikai garīgi nepilnvērtīgiem, sakarīgi vāc informārcju un DARA SABIEDRĪBAI DERĪGU DARBU-UZTUR VALSTI, ko tds režisors var dot citiem...lai sēž un riisina savu 'konfliktus'
4.oktobris 2020, 16:27 Atbildēt
iinteresanti
Vai tā nav bezatbildība, maksāt studentam 900Eur mēnesī, bet viņš "uzmet" un aiziet uz Daili. Vai tad līgums netika slēgts? (Kultūrdeva LTV). Vai tā nav direktores atbildība?
4.oktobris 2020, 16:36 Atbildēt
PPārdoma
Domāju, ka I.Roga vairāk domāja par teātra turpmāku attīstību. Salīdzinot ar Liepājas teātri, Valmierā līdz šim vairāk pensionāru klubiņa iespaids, ka viņi vairāk nosaka toni. Redzot, ka I.Roga varbūt centās izmainīt valdošo un iebraukto stiliņu trupas veidošanā, kad bijušie partijas biedri un arodbiedrības līderi ar saviem draugiem pieraduši saņemt visus bonusus, reizē nodrošinot arī savus dzīvesdraugus, saprotams, ka viņa vairs nederēja kā mākslinieciskā vadītāja. Atzīstami, ka K.A..Avots savā veidā pateica savu viedokli par to, ka I.Rogas vairs nav VDT. Kamēr Liepājas teātris dzīvo uz parāda un savu nākotni zīlē tālēs zilajās, VDT rekonstrukcijas darbi, vasaras festivāli, kur vietējais ieguldījums minimāls, jo dominē viesrežisori, bet tas taču maksā, ne tā?
P.S. Liepājā ir spēcīga trupa, mērķtiecīga vadības un mākslinieciskā politika. Bet, vai tas nosaka teātra nākotni?
5.oktobris 2020, 9:38 Atbildēt