Komentāri: Latvijas Republikas uztaisīšanas nozīme pasaules pārtaisīšanā

21.11.2020. Arnis Kluinis
 
PPirktspēja
Bet, neteic, kas visos šais karos ir uzvarētājs... :) Vatikāna Pasaules bankas bezvērtīgais ASV dolārs. CĒLONIS.
21.novembris 2020, 10:12 Atbildēt
DDāvis
Kopš visai seniem laikiem ,kad cilvēku kopas savstarpējo dāvinājumu vietā sāka veidot nepieciešamo produktu tirgu un tirgošanās instrumentu naudu , valstis vēlāk veidojās dažādās to izpausmes formās , kā koncentrēta noteiktu grupējumu spēka realizācijas instruments . Ideju noformējums sākotnēji izpaudās dažādos mītos ,tad reliģijās , līdz Lutera protestantismā izgaismoja nacionālo grupu iespējas . Šādā kontekstā , acīmredzot , "bufervalstu" idejai patiesi ir bijusi zināma loma pasaules kārtības pārkārtojumos , kuri aizsākās 19.gs noslēgumā un 20,gs 1/4 -ļā . ,kad pasaules pārvaldnieka lomu aizvien izteiktāk sāka spēlēt finanšu kapitāls .Viens no mūsdienu 210 pasaules valstisko veidojumu skaidrojumiem satur ideju par dolāra kapitāla varu , kurā mazvalstiņas spēlē mazspējīgu pavēļu izpildītāju lomu ,lielajā kapitāla pārdales spēlē . Tā teikt , buferis gan politiskās ,gan saimnieciskās dzīves vajadzībām .
21.novembris 2020, 10:51 Atbildēt
DDāvis
Kopš visai seniem laikiem ,kad cilvēku kopas savstarpējo dāvinājumu vietā sāka veidot nepieciešamo produktu tirgu un tirgošanās instrumentu naudu , valstis vēlāk veidojās dažādās to izpausmes formās , kā koncentrēta noteiktu grupējumu spēka realizācijas instruments . Ideju noformējums sākotnēji izpaudās dažādos mītos ,tad reliģijās , līdz Lutera protestantismā izgaismoja nacionālo grupu iespējas . Šādā kontekstā , acīmredzot , "bufervalstu" idejai patiesi ir bijusi zināma loma pasaules kārtības pārkārtojumos , kuri aizsākās 19.gs noslēgumā un 20,gs 1/4 -ļā . ,kad pasaules pārvaldnieka lomu aizvien izteiktāk sāka spēlēt finanšu kapitāls .Viens no mūsdienu 210 pasaules valstisko veidojumu skaidrojumiem satur ideju par dolāra kapitāla varu , kurā mazvalstiņas spēlē mazspējīgu pavēļu izpildītāju lomu ,lielajā kapitāla pārdales spēlē . Tā teikt , buferis gan politiskās ,gan saimnieciskās dzīves vajadzībām . Pasaule sadalās konkrētos 3 saimnieciskās dzīves grupējumos un kā tur nākotnē savas lomas spēlēs bufervalstis ,šobrīd grūti paredzēt .
21.novembris 2020, 11:18 Atbildēt
DDāvis
Piedodiet ,bet otrs mans komentārs pazuda publicējot otreiz pirmo !!!
21.novembris 2020, 11:21 Atbildēt
PPirktspēja
3 saimnieciskie grupējumi ir trīs ebreju zvaigžņu sešnieki (666).: kriestietisms, budisms un islams. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
21.novembris 2020, 14:18 Atbildēt
PPirktspēja
"Ciplanētieši", kas iemāca, kā pareizi dzīvot (" ver gott", vergot). Vaticano Aliens.:)))
21.novembris 2020, 14:21 Atbildēt
AAbrene ir okupēta
Toa vajag pa laikam vaņkām atgādināt.
21.novembris 2020, 17:12 Atbildēt
ookupantelim
Atgādini, ja vienalga kā atviegloties. Biksēs vai tualetē.
21.novembris 2020, 20:19 Atbildēt
dderdz
Es tā nejauši aizdomājos, Latviju dibināja 1918, bet tie bija tikai daži cilvēki, grupa, kas sanāca un dibināja, bet pats interesantākais varētu būt vai bija tautas ik katra cilvēka balošana vai grib Latviju kā valsti vai nē, it kā var uzskatīt pirmās vēlēšanas Saeimas, bet vēlētāji balsoja jau par cilvēku grupiņām, respektīvi, saucas partijas, tipa mafia, elite,
21.novembris 2020, 19:27 Atbildēt
VVaivars
Visos laikos vēstures notikumus ir skaidrojis konjunktūras pieprasījums. Padomju laikos pozitīvi bija visi tie kas karoja ar ārzemju imperiālistiem. Tai skaitā tiem, kas karoja pret baltčehiem un padzina tos no Krievijas Centrālajiem apgabaliem un iedzina dziļi Sibīrijā, kā Latviešu strēlnieki ar pulkvedi Jukumu Vācieti priekšgalā. Tas attālināti palīdzēja arī iegūt Brīvu Latviju jo Balto ģenerāli bija aizņemti citos kauju laukos, kur viņus sasaistīja arī latviešu strēlnieki, nevis Baltijā. Kas ļāva Baltiešiem uzvarēt tos spēkus kas līda Baltijā. Bet šodien ir pavisam cits konjunktūras pieprasījums. Šodien pozitīvi ir pretējā nometne. Izrādījās, pēc autora, ka čehu korpuss uzvarēja visu Pilsoņu kara fronti kā Šveikā un tāpēc latviešiem bija iespēja nodibināt savu valsti. Nu diezin vai angļu un amerikāņu politiķi ūsas vien kustināja un nesaprata kā tiek aptīti ap pirkstu. Gan jau tālredzīgi saprata, ka vajag veidot bufervalstis. Un Čehi un latvieši šeit ieguva tikai vēsturisko apstākļu dēļ. Raksts ir ļoti vienvirziena un neanalītisks. Varbūt visu nosaka nauda kas jāatstrādā?
21.novembris 2020, 20:07 Atbildēt
VVaivar
nu ne tuvu ne visiem "visu nosaka nauda kas jāatstrādā", cienītais!
21.novembris 2020, 21:35 Atbildēt
VVaivars
Taču man nezināmu faktu atspoguļojums man bija ļoti interesants.
22.novembris 2020, 11:54 Atbildēt
VVaivars
Un par kara mērķiem un norisi. Tomēr Kara cēloņu noteikšanā taisnība tomēr ir mūsu dārgajam Vladimiram Iļjičam. Tie tomēr bija “teritoriju sagrābšana un citu nāciju pakļaušana, konkurējošo nāciju izputināšana un to bagātību nolaupīšana, darbaļaužu uzmanības novēršana no iekšpolitiskajām krīzēm... - vienīgi tāds ir mūsdienu kara patiesais saturs, nozīme un jēga”. Taču kara rezultātā, ko neparedzēja neviens, nonāca pie nacionālo valstu dibināšanas vajadzības. Un šo izdevību izmantoja daudzas nācijas, tai skaitā latviešu. Tad kāpēc mēs šodien, pakļaudamies liberālajam totalitārismam un putinām ārā šo valsti un iznīcinām šo tautu, lai tikai amerikānis vai anglis mums uzsistu uz pleca: ”Jōs latvēš esēt vēn fein taut. Jōs paši pirmie atskētēs no brēvēbas globāla liberālisma vārdē!”
21.novembris 2020, 20:08 Atbildēt
VVaivars
Starp citu tieši tāpat kā latviešiem uz pleca uzsita rūdīts komunistu aģitators un teica: "Вы товарищи латышы, самый мудрый народ. Вы видите комунизм там где другие и оглоблю не видет." (Jūs latvieši esat pati gudrākā tauta. Jūs redzat komunismu tur, kur citi pat ilksi neredz!) Paldies, paldies, paldies jums par to Partijas un valdība.
21.novembris 2020, 20:17 Atbildēt
VVaivar
Jā, cienītais - laikam jau sīka mantrausīga egoisma un infantilas skaudības dēļ!
21.novembris 2020, 21:33 Atbildēt
PPirktspēja
Kad tautām zūd entuziasms (strādāt par velti kungu labā), tad pidari izveido citādāku pārvaldes sistēmu...Kālielākie piemēri: verdzība, dzimtbūšana, brīvalaišana un...Latvija. Vai ne, 16 graudnieki?
22.novembris 2020, 7:14 Atbildēt
ttā jau
kas ir kungs tavā prātiņā??????????? iz taču bari cilvēku, kas nespēj eksistēt bez kāda kurš liek aiziet paņemt atnest, vai vienkāsi zog un ēd....Atšķiras jau vienkārši vadības sistēmas, godīgākas un negodīgākas SPĒJIGAS EVOLUCIONĒT UN NESPĒJĪSGAS, KĀ SOCIĀLISMS.TO MĒS PRAKSĒ PĀRBAUDĪJĀM.
22.novembris 2020, 9:35 Atbildēt
vviss jau bijis
verdzība sociālisms veidā...perfektāk verdzība, nodokļi 100% un, ja nedod, nošauj, ja atdod -nomirsti bada nāvē. Es vāl atveros, ka kalpones partordzes no č nāca vistas un olas skaitīt,, tam viņam laiks bija, bet barot savas vistas, tam smadzeņu nebija
22.novembris 2020, 9:40 Atbildēt
ttā ir
likvidēja vecos globālistus, uzradās jauni, skumjākais -garīgi slimi vai viltīgi narkobaroni. saprotu, ka globālai jābūt zinātnei. stulbums nekaunība un slinkums zaglīgums vienmēr bijis globāls. Taču tādi dzīvnieki nevar valdīt pār gudrajiem, bet grib...ar pabiru bariem raujas pie varas. Iedzīs visus musulmaņu ticībā. Vai visu okupēs Ķina., bez kara un naida
22.novembris 2020, 9:32 Atbildēt
KKKK
Tā nav taisnība, ka Eiropā valdošās un 1. pasaules karu pasludinošās monarhijas bija ieinteresētas nacionālu valstu izveidē. tāpēc nav taisnība ka šī kara mērķis būtu šādu valstu izveide, tātad Masariks kļūdās savos secinājumos tāpat kā Ļeņins. Tas nebija mērķis, bet gan blakus produkts.
22.novembris 2020, 11:10 Atbildēt
PPuteklis
Paldies autoram par interesanto stāstījumu!
22.novembris 2020, 13:26 Atbildēt
aaijA
Ja Providence nosaka to , kas kļūs par bufervalsti , tad to , kā šādā valstī klāsies tās tautai , nosaka šīs valsts pārvaldītāji . . Ja buferVALSTS pat kļūst par kādas valstu savienības dalībvalsti , tad tauta ir dzīvotspējīga . Toties , ja BUFERvalsts , būdama kādas valstu savienības dalībvalsts , SLEPENI ir kļuvusi par kādas lielvalsts asociēto valsti , tad tautas dzīvotspēja ir nopietni apdraudēta ... Lielvalsts tādā BUFERvalstī rīkojas vienīgi savās interesēs ...
22.novembris 2020, 15:40 Atbildēt
vvaldis
Tā vienkāršāk,ja kāds mums ko dāvājis vai devis iespēju ,tad esam to padējuši.
22.novembris 2020, 17:26 Atbildēt
VVaivars
Tikai necentieties iestāstīt, ka I WW sākās cēlu mērķu vārdā, lai iznīcinātu Ļaunuma impēriju. Tas jau nelabi ož pēc šodienas kara propagandas, kad vienā pusē stāv ASV, NATO un viņu kristālskaidrais globālais liberālisms, bet otrā pusē Krievija, Ķīna, Ziemeļkoreja un Irāna. Kas kā hiēnas gaudo un tā vien skatās kā iznīcināt šo amerikāņiem un žīdiem piederošo Pasauli.
22.novembris 2020, 19:02 Atbildēt
aaelita
maitas bļaģ.esmu elita.elita tupā bļaģ.es neesu tupa esu tupā bļaģ.es elita tupā zemessarga meita.ko daru bļaģ? a vot diršu bļaģ.to es daru.diršu šeit diršu tur diršu visurkur.tāpēc ka esu elita.elita tupā bļaģ. un man ir čalis bļaģ. lāčplēsis skinneris bļaģ. škuradjors bļaģ .vnk škura bļaģ. un mums bēbis bļaģ. pilnīgs dibils bļaģ. jo esmu elita.elita tupā bļaģ.
22.novembris 2020, 22:51 Atbildēt