Neatkarīgā iesaka: TOP 10 notikumi kultūrā no 5. līdz 11. decembrim

Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt, izlasīt: Streičs un Brasla, Egliens un Krūze, Rutulis un «Labvēlīgais tips», Tabaka un Čaks.
05.12.2020. Santa Raita
 
©Publicitātes foto

Adventa koncerts tiešraidē no «Mazās Ģildes»

Turpinoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, svētdien, 6. decembrī, pulksten 19, atzīmējot Otro Adventu, RKTMC «Mazā Ģilde» turpinās priecēt klausītājus no Mazās ģildes Lielās zāles ar bezmaksas tiešraides koncertu ģimenēm - «Mēness atspulgi».

Koncertā piedalīsies Aija Vītoliņa (balss), Romāns Vendiņš (klavieres) un Jānis Stafeckis (kontrabass). Koncerta tiešraide - facebook.com/MazaGilde un www.mazagilde.lv.

Īpaši Adventa koncertam Aija Vītoliņa kopā ar Romānu Vendiņu un Jāni Stafecki izveidojuši koncertprogrammu atbilstoši ziemas gaidīšanas laikam, kurā izpildīs gan latviešu, gan dažādu valstu un kultūru mūziku, dāvājot sirsnīgu atmosfēru ikvienās mājās.

Aija Vītoliņa savu muzikālo solo darbību sākusi 2003. gadā, piedalījusies vairākos «Cabaret» uzvedumos, izrādēs, pasākumos, kā arī daudzos koncertos. No 2008. gada aktīvi muzicē grupā «Tango Sin Quinto», pirms diviem gadiem izdots albums «Klusums».

 
Turpinājumu lasi nākamajā lapā