Komentāri: Latvijā atklāti 42 iepriekš nezināmi pilskalni

13.02.2021. Ilze Šteinfelde
 
EEkoloģiskaisbioloģiskais
Tas nozīmē vēl 42 vietas Latvijā , kur zemes un mežu īpašniekiem tiks aizliegta sava īpašuma izmantošana.
13.februāris, 11:28 Atbildēt
mmajsaimniece Anna
Skaroties uz raibumiem kartee, Latgalee vissi pauguri kluvushi par pilskalniem. Un kapec pils kalns? Varbut vienkarshi majvieta? Kas bija tie, kas tur ceela pilis? Varbut tas bija vienkarshi ar koka zedenu setu nostiprinatas majvietas? Kaa veel joprojaamLlatgale tas ir ar slegtu pagalmu. Lai vilki un laachi nenak seetaa, lai lapsa vistas nenes prom. Lai droshak pret sveshiniekiem.
13.februāris, 14:21 Atbildēt
NNaivais
Tas nozīmē, ka gandrīz 80 ha tiks izslēgti no saimnieciskās darbības. Līdz šim laikam tur varēja dzīvot un strādāt. Nevienam nekāds ļaunums neradās. Pēkšņi, pasaule iet postā. Glābiet pasauli un tās vēstures liecības. Ja šie sapņotāji lēlas apmierināt savas ambīcijas, tad viņiem jāierāda vieta pilskalna vaļņu iekšpusē un piemēram ar termiņu 1 gads. Bet ne jau 500 m rādiusā bez laika ierobežojuma.
13.februāris, 17:28 Atbildēt
SSkolnieciņš
Naivais, ko Tu čīksti? Kristiešu baznīcās iegulda krietni vairāk naudas nekā pilskalnos! Mūsu vietējo baznīcēnu rokās apgrozās miljoni (varbūt pat miljardi) eiro. Par baznīcēnu naudu varētu katram bomzim, proti, bezpajumtniekam uzdāvināt dzīvokli, apmaksāt augstāko izglītību un izveidot darba vietu. Tik nez kāpēc to neviens nedara. Kālab Tu pārdzīvo par pilskalniem? Rīgā dažām baznīcām ir zeltīti kupoli. Kāpēc Tevi tas nesatrauc? Naivais, izbeidz gānīties par sentēvu mantojumu un pagānu svētvietām!!! Naivais, Tu uzvedies kā tipisks vatņiku subkultūras pārstāvis...
Ar cieņu, Skolnieciņš
P.S. Lai visvarenais Pērkons - Debesu Tēvs sasper katru Latvijas un latviešu tautas ienaidnieku! Lai notiek tā!
14.februāris, 7:05 Atbildēt
SSkolnieciņš no svētkalniņa
Kristietība mūsu tautai neko labu nenesa. Kristietību mūsu senčiem varmācīgi uzspieda Livonijas krusta karu laikā no 1195. gada līdz 1290. gadam. Teju gadsimtu mūsu senči varonīgi cīnijās pret kristietības invāziju. Krustneši un kristīgie misionāri uzvedās kā visīstākie neģēļi. Mūsu sentēvi bija brīvi, drosmīgi un svabadi. Taču, ienākot kristietībai, mūsu senči zaudēja brīvību, jo kļuva par dzimtcilvēkiem (vergiem svešu kungu jūgā). Kristietība salauza mūsu tautas garīgumu un atņēma mums mūsu Dievus. Kristietība garīgi kastrēja tagadējā Latvijas teritorijā dzīvojošās tautas, padarot tās par kalpu (vergu) tautām. Tā atņēma mūsu senčiem pašapziņu, velmi dzīvot un pagāniskās tradīcijas. Pirmās baznīcas tika būvētas uz mūsu senču kauliem, sviedriem un asinīm. Kristietība nesa mūsu senčiem tikai verdzību, bailes un tumsonību. Pirmo reizi Bībeli iztulkoja vien 1685. gadā. Tikai pēc 395 gadiem kopš mūsu sentēvu zemes okupēja un tautu paverdzināja, kristīgie sludinātāji sāka skaidrot Bībeli tautai saprotamā valodā. Mūsu tautas ciešanas apspiedēju jūgā turpinājās vel ilgi. Dzimtbūšanu (verdzību) tagadējās Latvijas teritorijā atcēla vien 1861. gadā. Visus šos n-tos verdzības gadsimtus žēlsirdīgajiem kristiešu misionāriem bija nospļauties uz mūsu senču ciešanām. Agrāk baznīcai bija ļoti liela politiskā vara, tā pilnībā ietekmēja sabiedrības dzīvi (pat valdnieki nebija izņēmums). Baznīca varēja bez grūtībām situāciju mainīt, taču baznīcas plānos nebija atbrīvot mūsu tautu. Lai arī pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība, tomēr mūsdienās tā ir iznīcināta. Pagāniskā dzīves uztvere un sentēvu Dievu panteons ir praktiski iznīcināts. Ir palikuši vien Latvju Dievi, kas tuvināti atbilst mūsu sentēvu pagāniskajai ticībai. Taču arī pagāniskie ticējumi un paražas ir piesārņotas ar kristietību (Dieviņu un Velnu). Šos sārņus būtu jāizvāc, lai negandētu tautas pašapziņu. Baznīcēni vel joprojām nav samaksājuši kompensāciju pagāniem par ilgajiem verdzības gadiem. Tas būtu lieliski, ja Vatikāns izmaksātu kompensāciju Latvijas pagāniem vismaz 1000’000’000 eiro apmērā par katru verdzības gadu.
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētkalniņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #brīvība #ticība #sentēvi #rituāli #buršanās #pagāni #svētkalniņš
13.februāris, 21:40 Atbildēt
NNaivais
Šoreiz runa nav par kristietību. Pilskalni ir vēsture ar konkrētā laika kristietību, daudzdievību vai ķecerību. Vēsturei tas ir vienaldzīgs. Vēsturei vajag faktus.
13.februāris, 22:01 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Šādi runāt par kristiešiem ir tas pats, kā Hatiņas kaimiņu sādžā Arāja komandas laikus pārdzīvojušas večiņas spriež pat latviešiem - fašisti un maitas!
13.februāris, 22:19 Atbildēt
kkrievnacistam
Kur jūsējie maitas paslēpa Šustinu?
14.februāris, 0:34 Atbildēt
AAbrene ir mūsu
Visas tautas ar pašcieņu pēta savu vēsturi. Latvijā, pateicoties krievu okupācijai, šis process tika apturēts. Tagad mūsu arheologiem un citiem entuzuastiem ir liels darbs priekšā. Mūsu vēsture ir bagātība.
14.februāris, 0:27 Atbildēt
KKuilis
Nācijas tēvs teiks runu par pilskalniem, lai iepriecinātu savu reti pretīgo nāciju un pateiktos par bezmaksas ēdienu.
14.februāris, 3:43 Atbildēt
ffidels
Skolnieciņam.
Pareizi rūkts.
Aizmirsi pieminēt par pārējiem grēkiem pret cilvēci kopumā ,ko katoļu mafijas tēvi nodarijuši un turpina nodarīt visai pasaulei .Aleksandrijas bibliotekas iznīcināšanas un vēsturisko zināšanu un vēsturiskās patiesības nozagšana,sagrozīšana un slēpšana no pasaules.
Amerikas indiāņu kultūras un tautu pilnīga iznīcināšana.
Krusta kari Eiropā-veselu tautu bojāeja ,tai skaitā baltu izcelsmeas prūšu .
Turpina savu darbību arī šobrīd,bet jau pilnīgā melu agonijā noraidot paša viņu pasludinātā dieva vērtības -ģimenes pastāvēšanu.
Par pilskalniem.
Ar rikstniecību arī iespejams noteikt tā saucamos pilskalnus,zem zemes paslēptas taisnas četrstūrveida formas,vēsturiski pastāvējušas cilvēku apmetnes,bet tas jau nedod tiesības tās vietas saukt par pilskalniem,tāda ir visa Latvijas teritorija,arī mana sēta Zemgalē,kas pēc patreiz zināmiem faktiem apdzīvota vismaz no 17.gs,bet tāpēc jau tas nav pilskalns,ja tur bijušas mūsu senču apmetnes.
14.februāris, 6:34 Atbildēt
AAndris Bērziņš
Pieminekļu aizsardzība ir tāda, kāds ir šīs iestādes darbības rezultāts, - faktiski arhitektūras pieminekļi pie mums iet bojā, un visbiežāk vien šīs pašas iestādes rīcības dēļ neļauj tos atjaunot, attiecībā uz pilskalniem, kur vairs nav arhitektūras, šīs organizācijas mērķis ir līdzīgs kā kapu sargiem, kas sargā vērtības kas atrodas zemē, tomēr, nez kāpēc tiem ļauj pildīt arī dizainera lomu un piešķir monopoltiesības uz virszemes nodarbēm, kā rezultātā pilskalni nevis popularizējās un pilda cilvēku piesaistīšanas mērķi, bet tieši otrādāk, aizaug un nevienam nav zināmi. Ko līdz soliņš pie pilskalna un informācijas stabs? Ja tā būs pie visiem pilskalniem, tad kāda jēga tos apmeklēt , pietiks ar vienu un zināsim ka pie pārējiem ir copy paste,
24.februāris, 9:48 Atbildēt