Komentāri: Imanta Vanzoviča diennakts dežuranta piezīmes

10.05.2021. Santa Raita , Vakara Ziņas
 
XXXL
Tu tomēr esi idiots, biju labākās domās.
10.maijs, 12:21 Atbildēt
vvecene
labi, ka tu neesi idiots, priecājies, varbūt kāds tā par tevi domā, gan jau, cik cilvēku tik domu un uzskatu
10.maijs, 17:15 Atbildēt
tto XXL
Hei, Tu laikam esi tas kretīns, kas atkal dejo Pērkona pagalmā? Sen nebiji uzstājies, draudziņ! :)
15.maijs, 23:32 Atbildēt
bbaletomānija
Imis kādu laiku strāfdāja LTV, vislabākās atmiņas - kolosāls un gaišs cilvēks! Gudrs un foršs. Un tā redz iet, ja nedziedi meinstrīma kopkorī esošajā kordebaletā, kas Pērkona dziesmas vārdiem runājot - manā sētā kretīni dejo...
10.maijs, 13:34 Atbildēt
AAstoņdesmito students
Kā 80.tajos gados studējušajam, vēl tagad atmiņā, kā kursa meitenes lekciju klažu stūrus. kopā ar dziesmas vārdiem, apzīmēja ar mazām emocijbildītēm par "Dzejnieka Karnevālu". Vēlāk rokopera "Lāčplēsis", kurā Imants vienkārši bija izcils! Cik daudz toreiz mums bija tāda līmeņa dziedātāju, kurš spētu uzņemties un tik izcili nodziedāt, tik nepateicīgu lomu? Cik skumji, ka mūsdienās tiek mests malā tas, kas vislabāk izdodevās! Kukule māca bērniem mūziku, neticu, ka Imants jaunajiem dziedātājiem nevar neko iedot. Tāda līmeņa vokālo skolu ieguvis dziedātājs noteikti vēl var daudz ko i nodziedāt i iemācīt citiem. Kaut vai kādā no top 5 amatieru koriem, par vokālo pedagogu. Dežurants tas ir labi, no sirds, bet dziedāt, tas ir divtik no sirds!
10.maijs, 14:17 Atbildēt
RRimis
tāpēc jau arī strādā pansionātā par sargu, ka tic sazvērestības teorijām. Būtu gudrāks, būtu muzicējis. Tagad nevienam nav vajadzīgs tāds vanzovičs.
10.maijs, 15:37 Atbildēt
bblusa uz kaķa
tu daudziem esi vajadzīgs, tāds Rimis?
10.maijs, 17:12 Atbildēt
RRimis
Nav runa par mani, bet par večuku, kurš tic sazvērestības teorijām un sūdzas, ka neviens viņam neļauj muzicēt. Kas grib, tie atrod iespējas un muzicē. Lai vanzovičs nomierinās, neviens viņam ar šprici pakaļ neskries, kuram viņš interesē. Un to lielību lai onka bišk atmet, šprici viņš acī ieduršot...ja vajadzēs, tad savakcinēs un viņam neprasīs
10.maijs, 19:01 Atbildēt
RRimisam
Skaties nu labāk, ka tevi pašu neprasot nesavakcinē vienā vietā, rimi trolli!
15.maijs, 23:24 Atbildēt
RRimij
Rimčik pivčik, esi ļoti pārliecināts, ka pats esi kādam vajadzīgs? Tā jau vairs nav nekāda mistiska "teorija", bet sazvērestība praksē! Vai izdzertais lētais rimčika pivčiks Tev traucē saprast?
15.maijs, 23:29 Atbildēt