Komentāri: Vēstule, kas Līgai Krapānei maksāja amatu

11.06.2021. NNeatkarīgā
 
AAlla
Vajadzētu izvērtēt Irkļa atbilstību amatam. Izskatās, ka viņš neizprot Valsts kontroles lomu sabiedrībā. Valsts kontrolei būtu jāsargā sabiedrības intereses nevis jāsoda tos, kas uzdod jautājumus, tādējādi veicinot pašcenzūru un bezierunu paklausību valdošajiem patvaļniekiem.
11.jūnijs, 18:44 Atbildēt
SSecinājums
Redzēju viņu LTV raidījumā 1:1. Tik ļoti nepatīkams cilvēks (ja vien viņš ir cilvēks??), kas atstāj labi ieeļļota valsts pārvaldes ierēdņ-robota iespaidu. Tāds nekad nebūs par sabiedrības interesēm, bet pārstāvēs valsts varu uzurpējušo meritokrātu slāni, kas, faktiski, realizē valsts varas represīvās funkcijas pret sabiedrību, veido vienīgo pareizo viedokli, un tikai....
11.jūnijs, 20:06 Atbildēt
UUhhh
Tak šī paša valdības koalīcija ielika irkli amatā... vārna vārnai acī neknābj...
12.jūnijs, 0:10 Atbildēt
IIta
Atrada grēkāzi,kura nepūš Kariņa stabulē. Kāpēc nesoda un neatlaiž Dumpi,Perevovšķiku,Cipuli??? Tie nu tādus sacerējumus un iebiedēšanu grūda,ka maz nelikās,visi tie Ugandas vīrusi,3000 saslimušie. Šitā valdība ir tik izcila,ka Staļiņs ar Hitleru nobāl.
12.jūnijs, 10:12 Atbildēt
ttak
sēdēs visi kā mīļie, kad pienāks viņu laiks, vēl drusku jāpaciešas.
12.jūnijs, 14:05 Atbildēt
BBēdīgi
Viņiem liekas, ka ir neaizstājami un nesodāmi, kā jau visiem uzurpatoriem. Bet visam reiz pienāk gals, vēsture atkārtojas un arī šos … reiz sodīs. Viņu bērni un mazbērni, kam tie ir, nesīs šo krustu visu mūžu, nabadziņi.
15.jūnijs, 12:52 Atbildēt
rreptilis
Paldies par drosmi!
11.jūnijs, 18:50 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Jā, un? Tātad viņa tur vairs nestrādā. Kāpēc kādam par to būtu jāsatraucas? Šādu vēstuli varētu rakstīt uz Pasaules Veselības Organizāciju un Eiropas Zāļu aģentūru. Iespējams, uz Paula Ērliha institūtu un Roberta Koha institūtiem Vācijā. Katra no šīm organizācijām, kurām acīmredzami būtu jābūt zinātniekam , kas kontaktē ar interesentiem un ziņkārīgiem indivīdiem, un sniegt viņiem atbildi , cik nu tas ir iespējams, viņu izglītības līmeņa dēļ, kā arī ievērojot tajā brīdī pieejamo, cik necik zinātniski ticamo informāciju par lietām, kas saistās ar Covid19. Ievērojot drudžaino zinātniskās izpētes dabu (pasaulē valda nāvējoša pandēmija), to pēta katrs no sava specialitātes loka tūkstošiem izcilāko Eiropas un Amerikas zinātnieku. Process ir nepārtraukts un mainīgs, ik dienu nāk klāt jauni fakti, kas tiek ziņoti valstu valdībām un to iespaidā politiķi mēģina , kā to izmantot pārvaldot savas tautas visā Eiropā, Amerikā un Āzijā.
Šī vēstule manuprāt nav domāta nekādu faktu iegūšanai, tā ir tīra politiska demagoģija, kuras mērķi ir neskaidri, varbūt pat ne tik cēli, kā gribētos domāt. Iespējams, tās nolūks ir jukas sabiedrībā, un tas ir iemesls, lai šādus "zinātkāres izpaudumus" vispār ignorētu
Protams, ka VID direktoru var saprast, un liekas, ka minētai kundzei būtu piemērotāka darba vieta citā, mazāk valsti reprezentējošā organizācijā.
11.jūnijs, 18:53 Atbildēt
ļļuļa
tieši tāda pati politiska demagoģija ir visi ierobežojumi un vispār viss, kas notiek ap vīrusu. šobrīd ir nopludināti asv galvenā infektologa fauci meili, no kuriem ir skaidri redzams, ka viņš lieliski zināja, ka vīruss ir radīts mākslīgi, turklāt par asv nodokļu maksātāju naudu, turklāt viņš pats bija pētījumos piedalījies un bija sūdos līdz acīm, un visa viņa tālākā rīcība bija vērsta uz pēdu slēpšanu, nevis problēmas risināšanu. savukārt par roberta koha institūtu runājot, tie ir pērkamas prostitūtas un vācu politiķu pagarinātā roka, kas dara to, ko viņiem liek, proti izstrādā biedējošus scenārijus, kam jāattaisno "preventīvu un represīvu pasākumu ieviešana". lūk links uz infu, un lūgums, varbūt NRA žurnālisti varētu par to uzrakstīt kādu rakstu: www.welt.de/debatte/..Arm-der-Politik.html
11.jūnijs, 19:11 Atbildēt
vviesis
Komentāra autors ir tā aizrāvies ar valdošās nostājas aizstāvību, ka pats nepamana loģikas kļūdu savā komentārā. No vienas puses, pats atzīst, ka Covid 19 izpētes process ir nepārtraukts un mainīgs, līdz ar to mainās arī izpētes rezultāti, kā arī zinātniski pamatota informācija ir cik necik, no otras puses, cik var saprast, viņš uzskata par aprobežotiem tos, kuri neuzticas apgalvojumiem, ka viss par vakcīnām ir zināms... Respektīvi, cilvēkus, kuri saprot, ka izpētes process vēl nav beidzies un viss par Covid un vakcīnām nav zināms, komentāra autors uzskata par aprobežotiem.... stipri dīvaina loģika......
11.jūnijs, 20:06 Atbildēt
PPrecizējums
Turēt cilvēkus ilgstošā pamatotas informācijas vakuumā - tā ir politiskā demagoģija. Paldies vēstules autoriem!!!!! Tik lieliski atklāja sapuvušo ķīseli politiķu galvās.
11.jūnijs, 20:08 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Ikurāt! Varētu Jums tikai piekrist, jo cerams, ka to zināt labāk. Tad lūk kas bija vēstules autoru precīzais mērķis - "atklāt sapuvušo ķīseli politiķu galvās"! Protams, nevis kādi tur "jautājumi par Covid19" , nepavisam ar nē. Prasta demagoģija ar politisku ievirzi.
11.jūnijs, 20:52 Atbildēt
vvai kategoriski aizliegts
Un vai tad valdītāju darbošanās neliecina par Jūsu komentārā minēto viņu galvu saturu? Un kādēļ gan cilvēki nevarētu interesēties , kādēļ tas tā un , galvenais , tas tieši ietekmē katra personīgo, vienīgo veselību!
12.jūnijs, 10:14 Atbildēt
nnormunds
Sveiki , Pavļik ! Ko tad maskējies ar citu vārdu ?
12.jūnijs, 0:26 Atbildēt
pparārstēšanuļuļaiviesimprecizētā
Padomā labāk par atkāpšanos no amata! Ja nesaprati, izlasi vēlreiz.
12.jūnijs, 12:01 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Kļūda- Ne VID, bet VK.
11.jūnijs, 18:54 Atbildēt
MMartin
Re kur sākas demokrātija, mazākums(vakcinētie) uzspiež vairākumam(nevakcinētajiem) savu viedokli.
11.jūnijs, 19:04 Atbildēt
PPumpis
Mums esot 22.vieta vārda brīvībā. Interesanti? Un kurš var pateikt 100%, ka minētais vēstulē ir dezinformācija? Par maz laika pagājis, lai pateiktu, kam ir tasinība. Šis vairāk izskatās, ka uzkāpts uz varžacīm tiem, kas labi pelna ar plandēmiju.
11.jūnijs, 19:11 Atbildēt
MMelu labaratorija
Izlasiju vestuli ,taja pamata ir tikai jautajumi sniegt informaciju , vienigais apgalvojums ja covid testiie 30 % gadijumis nedrīkst uzticeties un to ir izteicis lielais medicinas spideklis ,infektologs , profesors veselibas ministris pauļuts ! Ja 30 % testu nav precizi ,tad ari visa statiska ,kas balstita uz šadiem testiem nav preciza un ir melīga , un tie nav nekādi joki !
12.jūnijs, 8:15 Atbildēt
DDana
Gudru un strādīgu, pieredzes bagātu sabiedrisko attiecību speciālisti atlaiž, bet aktrisi pieņem par pr padomnieci - šodienas jaunumi. Tendence skaidra un skumja. Labā ziņa ir, ka slikta pr speciālista kļūdas kaitē pašam sliktu izvēli izdarījušajam. Opozīcija var iet gulēt, Eglīša kungs sevi noraks pats.
11.jūnijs, 19:17 Atbildēt
OOzzo
Nu te tik uz tiesu, cita ceļa nav!
11.jūnijs, 19:50 Atbildēt
CCenzūra
Tiesiska valstī ta mēdz notikt , uzdot drikst tikai pareizos jautajumus !
11.jūnijs, 19:52 Atbildēt
vviesis
Tieši tā, un jo vairāk tiesiskuma, jo pēc iespējas mazāk jājautā un labāk vispār pēc iespējas mazāk runāt... ejam uz to lieliem soļiem.
11.jūnijs, 20:09 Atbildēt
MMan liekas
Ir tada sajuta ka latvijā ir uzradies viens tirāniņš , lai viņu vestu pie prāta ,jāgriežas tiesā !
11.jūnijs, 20:17 Atbildēt
IInta
11.jūnijs, 21:14 Atbildēt
PPirktspēja
:) Pidaru likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Tikai dievus vietām nevar nomainīt.
11.jūnijs, 21:18 Atbildēt
aaijA
...bet ierēdnis tikai demonstrē Saeimas valdošās koalīcijas nostāju , kas ir identiska aizokeāna ēzeļu partijas nostājai - visi , kas pauž atšķirīgu viedokli no ,, valdošā " ir jāuzskata par valsts ,, iekšējiem teroristiem "
11.jūnijs, 22:24 Atbildēt
aaijA
...bet ierēdnis tikai demonstrē Saeimas valdošās koalīcijas nostāju , kas ir identiska aizokeāna ēzeļu partijas nostājai - visi , kas pauž atšķirīgu viedokli no ,, valdošā " ir jāuzskata par valsts ,, iekšējiem teroristiem "...
11.jūnijs, 22:26 Atbildēt
iizradās
ka uzdot neērtus jautajumus politiķiem ari ir noziegums
11.jūnijs, 22:51 Atbildēt
PPirktspēja
Guliverā par ēzeļiem sauca jehūzus. Slon (slown) gan īriski ir palēninātie... Krieviski: "tormoza". :) Kādus izvēlaties jūs? Lettus izsenis dēvēja par zirgu galvām. "Lai domā zirgs, tam lielāka galva". No tā lingvistikā ir ienācis slāviskais koņ. Koņsultant un kon...:) Uz visu likmi. Pēcāk: viens par visiem - visi par vienu. :)Atšķirībā, žīdi pat vārdu: man nosauc par vienu vīrieti, lai gan tā īstenāks tulkojums ir TAUTA. Tiemnepatīk vārds (īst) east...Lettu Auseklim līdzīgs.
11.jūnijs, 22:58 Atbildēt
IInta
11.jūnijs, 23:05 Atbildēt
hhmm
Satversmes origīnals tak nav atrasts ,tātad vara dara kā grib.
11.jūnijs, 23:47 Atbildēt
JJjj
Nu varbūt arī labi- kāpēc vajag tādu darbu? Vismaz uzreiz skaidrs!
12.jūnijs, 0:03 Atbildēt
CChau
Diskriminet par vakcineshanos vai ne gan nevajag. Varbut nevajaga to Astru, bet ir javakcinejaas. Pietrukst petijumu. Nu lsbs piemers ir Lielbritanija, kur 68 mil. Liela valsti pat indijas Delta viruss, 60% lipigaks par Kentas negalina tik daudz ka Indijaa. 75% ar to saslimst nevakcinetie. Parejie ir lielskoties tie, kas ssnemushi pirmo vskcinu VVispar tada tumsa ks Latvijaa valda vienkaarshi shokee.
12.jūnijs, 1:31 Atbildēt