Komentāri: Mēs zinām, par ko jūs priecājāties pagājušajā nedēļā

17.10.2021. Sandris Vanzovičs
 
VVietējaiskasparkāguļ
Vairāk jau priecājas par to ka ņem priekšā Egīlu un Bondaru jo ņemot šos priekšā nedaudz pierimsies skandāls par 40 ļimakiem! Varbūt beidzot Paucīš Jankam iedos kad ļimak par tiem pieciem gadiem ko pavadījušo būri,kur ebrej vieņ iebāz!!!!
16.oktobris 2021, 10:44 Atbildēt
AAgate
Nu Krāslavā jau kaut kādi 4 šaujamie atvesti, nevar saprast ar tiem taisās tos lāčus bliezt nost vai pusi Baltkrievijas?
16.oktobris 2021, 10:53 Atbildēt
aaiJA
Arī šis 17. jūnijs bija pagājis mierīgi . Ideoloģiski pareizo kovidvakcīmu saņēmušie jutās kā parauti ,, augstāk par zemi " . Viņu acīs jautās ,, mirdzošās pilsētas kalna galā " atspulgs , bet balsis bija kļuvušas cietas , pavēlot nevakcionētajiem pulcēties gājienam uz ieslodzījuma vietām . ,, Jaunā ēra , jauna ēra ! " , sauca heroldi pilsētu laukumos un ielās . ,, Tas tak vecais fašisms " , sadzirdami noteica kāds no nevakcionēto kolonnas . Un tūliņ pātaga nošvīkstēja uz viņa muguras . Uz tās palika zīme : ,, apkārt sarkans , vidū balts " . ,, Labi , ka ne varavīksne " , nopērtais noteica ...
16.oktobris 2021, 11:49 Atbildēt
EEdis
Tas viss ir pilnigs sviests.Cinamies ar klimata parmainam,bet razojam neparstradajamas plastmasas pudeles,iepakojumu uz nebedu.Grethena brauka apkart pa pasauli klaigajot,ka daba iet boja,planetu vajag glabt un dara to uzdzerot kokakolu no plastmasas glazes.Latvija,ka valsts,iestajas par dzerama udens pieejamibu visai pasaulei.Blin,sukas,nu saciet tak buvet akveduktu no Ropaziem lidz Zanzibarai,pietiek tupa dirst!
17.oktobris 2021, 9:16 Atbildēt
AArī piepalīdzu
Kad reāls un no potēm neiebaidīts Kovids paņēma priekšā un nolaida no levitācijas augstumiem Egilu, kurš tak tikko bija attiecīgi izrunājies, par to rakstīt likās jau tik banāli, ka neviens i nerakstīja. Notikums tika zīmēts, aplicēts un, kā runā, kaut kur tālos laukos pat atliets bronzā. "Un gģe granīts, brūni sarkans?" jautāja Kovids, saukts arī par Koļu, bet neviens nelikās dzirdam, kaut gan dzirdēja, tieši tāpat kā pašu notikumu nelikās redzam, kaut gan redzēja.
Igauņi savāca visas pieejamās dzeloņdrātis, lai steidzīgi norobežotos no tiem savas valdības pārstāvjiem, kas bijuši satikuši kādus tur latviešus. "Ka neievazā vēl sērgu!" teica vella kurrati un atsauca Kaljulaidu atpakaļ vietā, kamēr jaunais prezidents atsēž karantīnu uz Latvijas robežas.
17.oktobris 2021, 11:55 Atbildēt
MMZGD
Ieeju lielāveikalā, man prasa covSertifikātu, es parādu. Man prasa ID dokumentu, es parādu. Apsargs uz mani pat nepaskatās, varu iet tālāk. Prasu, ko nesalīdzinat manu bildi ar seju? Atbilde: bet Jūs taču maskā! ES pusbalsī saku: “ir gan tā valdība mums .. STULBA”. Vārdu “stulba” mēs ar apsargu pateicām praktiski sinhroni.
17.oktobris 2021, 13:40 Atbildēt
LLasītāja
Nu tak vairāk kā skaidrs naudas apmazgāšana,mazā Latvija slauc Eiropas Savienību,un kā vispār var prognozēt Covid cik tas ilgi būs
17.oktobris 2021, 13:41 Atbildēt
nnoteikti
tā vien izskatās, ka ar joni tuvojas lokudaunis mums visiem
17.oktobris 2021, 21:56 Atbildēt