Komentāri: Vai tiešām lēmums par ēdināšanu uz terasēm bija "parlamentārais negadījums"?

08.05.2021. Ivars Zariņš
 
MMāris
Malacis Zariņš,vienmēr skaidri raksturo lietas būtību.
8.maijs, 7:32 Atbildēt
DDostojevskis
Bet lietas būtība ir šāda - drosmīgi lēmumi ir jāpieņem likum-devējam, jo likum-izpildītājs (grēkāzis ) spēj pieņemt tikai bailīgus lēmumus.
8.maijs, 11:07 Atbildēt
GGadījums ir parasts
Deputāti sūkā naudasmaisiem
8.maijs, 16:10 Atbildēt
AAsd
Nekas, aizņemsies vēl miljardu un turpinās ārstēt covid slimnieku barus!
8.maijs, 20:34 Atbildēt
oopa
Nu ne jau kafe to kovidu var noķert
9.maijs, 7:59 Atbildēt
XXpats
Pētijumi rāda, ka ārā svaigā gaisā ievērojot 2 m atstatumu risks inficēties ir minimāls. Ilustrācijas foto ir vai nu vecs, vai tiešām terašu īpašnieki rīkojas bezatbildīgi un tādas vietas kā uz attēla būtu jāslēdz.
9.maijs, 22:31 Atbildēt
EEgle
Prieks apzināties,ka kāds no deputātiem ir spējīgs apzināties situāciju un loģiski to izklāstīt. Kariņu ar viņa izcili nožēlojamo baru,kuri iedomājas,ka ir ministri, sen vajadzētu patriekt.
8.maijs, 8:02 Atbildēt
DDostojevskis
Ja godīgi... lai esošā līmeņa LV vadoņus kritizētu jau nemaz nav jābūt izcilam ģēnijam, es arī varu to pašu.
8.maijs, 11:16 Atbildēt
TTāpēc jau viņi kritizē
Ka mietpilsoņiem patīk.
Aunus vienmēr ir jābaro ar auniem speciāli domāto barību. Jo ,ja nebaros ,tad sili neredzēt
8.maijs, 16:11 Atbildēt
AAsd
Bidlo īpatsvars arī Latvijā ir liels...kremlinu elektorāts sajūsmā!
8.maijs, 22:08 Atbildēt
AArmands
Nacionālisti,baznīca un visi kuri dzer avota ūdeni!Vai ne?
10.maijs, 9:22 Atbildēt
ooma
Izrādās, ka tomēr ir deputāti, kas saglabājuši skaidru skatu uz reālo dzīvi, spēj to saprast, analizēt un spēj arī prognozēt situācijas attīstību. Paldies Zariņam un Neatkarīgajai, kura saprot un spēj piesaistīt šādus autorus.
8.maijs, 8:48 Atbildēt
KKārlis
Ne jau skaidru prātu - bet gan lobēšana nostrādāja ! Jo nauda taču nesmird - kaut gan šajā gadījumā tomēr smird !
8.maijs, 10:39 Atbildēt
NNikolajs
Es, Nikolajs, atzīstos, ka lobēju šo lēmumu! Jo man patīk vasarā alus dārzā zem nojumes iztukšot kausu, piekožot ķiplokmaizītes. Un nevis slēpties parkā ar alus pudeli, ietītu maisiņā, jebkurā brīdi sagaidot pašvaldības sargsuņu uzbrukumu, kas var izmaksāt pat 142 EUR.
8.maijs, 11:59 Atbildēt
JJnb
Un kas bij lobetaji??? Nabagi bankrotejosi vai agonija esosi Ofic anti??? Tai nozarei naudas nav , vienkarsi kadam saemaa veel ir vesels prats
8.maijs, 10:53 Atbildēt
oopa
Man taisni tas pats jautājums . Kurš nu viens vai divi kaut ko maksāja lai viesiem Latvijas krogiem ļautu strādāt ?
9.maijs, 8:02 Atbildēt
SSecinājums
Zariņš gan vienmēr zina..."kas patiesībā notiekas" :):):):)
8.maijs, 21:08 Atbildēt
ssotaks ar zaceni vārtrūmē
Uz spēles nav veselība, uz spēles ir krēsli - ne tie, kas terasēs, bet daudz glaunāki. Zariņš jau neatbildēs par sekām, viņam atbildību pat neprasīs. Tiesa, knariņi ar' neatbildēs, bet viņiem prasīs ...
8.maijs, 10:24 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
! TU MOLRĀLI MKROPLĀ CŪKA !! --tu biedē ar NEDKĀDI OBJEKTĪVI NEPIERĀDĪTIEM domisierm par ''sekāM''-=-TEV KINŽALU RĪKLĒ DERĒTU IETRIEKT --TĀS BŪTU VISPAREIZĀKĀS SEKAS DĒĻ MURGAINAS DEMAGOPĢISKAS SMIRDĒŠANAS PAR SEKĀM --TU NOLĀDĒTAIS KRETĪN -=-ELLĒ TEV KARSTAS PANNAS BŪS LAIZĪT LĪDZ PASAULES GALAM --
8.maijs, 11:08 Atbildēt
ssanitārs to saulīte
Ja neiedzersi zālītes, to vietā dabūsi apses mietu, deģenerāt!
8.maijs, 22:03 Atbildēt
MMarcis
Tu jobanais neta mauka ANDRIS SAULITE,dolbanas debilas idiots ar saviem slimajiem murgiem
8.maijs, 16:56 Atbildēt
NNesapratu
Vai tad jau netika noskaidrots ka parlamentārā kļūda bija abi viesstradnieki, kuri viens otru piesedz ?!
8.maijs, 10:40 Atbildēt
OOskars Bentons
Nav ko atgādināt par latviešu neattīstību, latviešu aprobežotību, latviešu iespēju visur deleģēt tikai tādus viepļus kā Levits, kariņs, Pūce, Steiķis utt. Latviešiem nemaz nav īstu cilvēku, ir tikai cilvēces atkritumi, kuri ir ar Pavļuta galvaskausu kretīnismu, bordāna šausmūīgo mordu, un dauna kaimiņa vērienu. Latvieši ir pilnīgi nekur nederīgi ne kovida ērā, ne bez kovida. Zagļi, stulbeņi, krievu rējēji, amerikāņu dirs... laizītāji, pederasti utt. Es neko labu nevaru pateikt par Latvijas sērgu - latviešiem.
8.maijs, 11:02 Atbildēt
DDostojevskis
Oskars grib patracināt publiku ar sulīgiem epitetiem... bet Oskars nesaprot, ka VISI cilvēki ir ļoti līdzīgi.
Oskar, man bija draugs, kurš teica, ka vissūdīgākais amerikānis ir labāks par vislabāko latvieti. Un, kad amerikānis viņam iesmērēja nolietotas , nederīgas kokrūpniecības iekārtas, mans draugs to pat nepamanīja, jo bija apžilbis no amerikāņa spožuma.
Tad, ka mans draugs PAMANĪJA, tad bija jau par vēlu.
Šis skumjais stāsts beidzās ar to, ka mans draugs neizturēja stresu un kreditoru spiedienu un izdarīja pašnāvību.

Lūko , Oskar, ka Tev nesanāk līdzīgi... .
8.maijs, 11:14 Atbildēt
aaka saka
Par tām piedirstajām biksēm ,bija labs. Ivars sāk konkurēt ar Sandri.
8.maijs, 11:07 Atbildēt
ddoma
Saimas lielākais vairākums ir negadijums.Tik daudz dumju deputatu un ministru vēl nav bijis Latvijā. Pateicība čigānam kurš izčakarēja visu ko vien varēja it sevišķi izglītību lai izaudzinātu debīlu muļķu paudzi kuri šādu saimu ievēlēja.
8.maijs, 12:10 Atbildēt
IIKA
Kauns par dažiem komentētājiem. Atjēdzieties, vai Covid smadzenes atmiekšķējis? Bet Zariņam Paldies.
8.maijs, 12:11 Atbildēt
eemigrante
Lielākais parlamentārais negadījums pēdējo gadu Latvijas vēsturē ir Levits: tizls muļļa ar vieglām šizofrēnijas pazīmēm, kas ikvienā fotogrāfijā izskatās pēc plukatas un nespēj normāli valsts valodā formulēt savu domu, lai tā būtu visiem saprotama, bet vienlaikus nekļūtu par farsu. Sliktākais Latvijas prezidents, kāds mums jebkad bijis! Paldies JKP tantuļām, kas šito ķēmu iebīdīja Rīgas Pilī. Nākamajā vēlēšanās neviena partija, kas atbalstīs šī muļļas otro termiņu, nevar cerēt uz manu balsi. kaut par Gobzemu balsošu, bet ka tik tiekam no šī pretīgā žideļa vaļā.
8.maijs, 12:31 Atbildēt
PPrecizējums
Cienītā, iesaku runāt savā vārdā nevis vispārināt. Neesmu deleģējis Jums tiesības runāt arī manā vārdā!
8.maijs, 21:10 Atbildēt
ooto
Visa tā saeimas un mk šaika ir viens liels pārpratums.
8.maijs, 12:52 Atbildēt
RRuta
Žetons Zariņam.
8.maijs, 14:03 Atbildēt
UUPS
Laba ideja atvērt kafejnīcas, tikai galvenais lai tas nepārvēršas par balagānu zāļu pīpētajiem un litrabola faniem. Ļoti apsveicami ka beidzot būs kur paēst jo svaigā gaisā apetīte labāka un inficēties iespēju daudz mazāk. Labi protams arī tas ka beidzot varēs mierīgi parelaksēt pie kafijas tases vai vīna glāzes, vai kā citādi. Galvenais lai nav pūļa efekts kad visi bauro vienā barā un siekalojas. Vispār visu vajadzētu atvērt , tikai papildus monitorēt lai vietās kur pārāk daudz cilvēku nēsātu maskas un tiktu regulēta cilvēku plūsma līdzīgi ka pārtikas veikalos . Visu apturot covid efekts tikai pieņemsies spēkā , jo daudziem jumts brauc dēļ finansiālām problēmām , aizliegumiem un tā ir vesela ķēdes reakcija no kā būs arī neskaitāmi letāli gadījumi perspektīvā , un jau ir. Nerunājot jau par stresa un mazkustības radītām veselības problēmām. Tas pie kā ir reāli ir jāstrādā, kā glābt tos kuriem nav paveicies un saslimuši ar covid smagi. Domāju pasaules pieredze tajā uz doto brīdi ir jau pietiekami liela, ja nespēlējamies savā hierarhiju smilškastē bet reāli čekojam un monetorejam kā labāk glābt slimos. Tur jāgāž nauda un jātērē enerģija.
8.maijs, 16:34 Atbildēt
NNaivais
Vai nevar mājās paēsties un tad iet ieelpot svaigu?Izskatās,kā latviešiem traki gribās publiski apmierināt intīmas lietas publiski,jo ēšana arī ir intīma padarīšana un paradumu skatïties kā citi cilvēki kārto intïmas lietas epidēmijas apstākļos bütu jāpiebremze un jāatstāj bezpajumtniekiem un tūristiem.
8.maijs, 17:04 Atbildēt
IInta
8.maijs, 17:29 Atbildēt
IInta
8.maijs, 18:52 Atbildēt
llatvietis
Zariņš malacis
8.maijs, 19:14 Atbildēt
zziepes
Parlaments vienkārši nolika valdību tupus un tad kārtīga klizma iedvesmai un izrāviena veicināšanai JKP te savā elementā - sabļaut, noārdīt, bet tad lai tie ļautiņi te visu satīra paši....
8.maijs, 19:24 Atbildēt
SShadowVoice
Redziet... Vadīt valsti nav gluži tas pats, kā izniekot nodokļu maksātāju naudu un naidot sabiedribu. Neko citu gan latviešu valdības nemāk - nu jau 30 gadus.
8.maijs, 19:51 Atbildēt
OOmelene
MALACIS IVARS ZARIŅŠ!!!! Varbūt kas beidzot sāks Latvijā mainīties?????!!!!
8.maijs, 22:00 Atbildēt